Villa Kaktüs
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu

23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (20-23 Nisan 2019)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Mardin, Midyat, Şanlıurfa ve Hasankeyf'i kapsayan dolu dolu program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi... KONTENJAN SADECE 25 KİŞİ OLUP AFİŞE UÇAK BİLETİ DAHİL FİYATLARIMIZ KONTENJANLA SINIRLIDIR! TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR.

₺ 2.149’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Urfa Mardin Turu

1.GÜN / 20 NİSAN 2019 CUMARTESİ      ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Atatürk - Şanlıurfa  05:25 kalkış-07:10 varış.
İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Şanlıurfa Havaalanına inmiş oluyor. Buluşma noktamız ve saatimiz Şanlıurfa Havaalanı 07:15'tir.
Rehberimiz sizi Şanlıurfa Havaalanında karşılıyor ve bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Şanlıurfa gezimize başlıyoruz. İlk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu Göbeklitepe. Ardından bir sonraki durağımız Harran. Harran'da Harran Antik Kenti, Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli tarihi Harran evleri, Harran Kalesi ve şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa şehir merkezine hareket ve öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Şanlıurfa'yı geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Sonrasında Balıklıgöl ve çarşıya yürüme mesafesindeki otelimize yerleşme ve akşam yemeği. Arzu eden konuklarımız ekstra “Sıra Gecesi” programına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA NEVALİ HOTEL (5*)

2.GÜN /  21 NİSAN 2019 PAZAR   MARDİN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Mardin'e hareket ediyoruz. Öğleye doğru vardığımız Mardin'de gün içerisinde ilk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ve Kasımiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Ardından eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşmak üzere öğle yemeği arası veriyoruz. Tavsiyemiz Mardin'in özel lezzetlerinden biri olan Kaburga Dolmasını tatmanız. Yemek sonrası şehir merkezindeki gezimizi Sabancı Mardin Kent Müzesi, Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapılar oluşturuyor. Programın tamamlanmasının ardından Mardin sokaklarını keşfetmeniz ve fotoğraf çekmeniz için serbest zaman verip sonrasında programımızı tamamlayarak otele geçiyoruz.  Otele yerleşme sonrasında akşam yemeği anlaşma restoranda set menü.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL (özel belgeli)

3.GÜN / 22 NİSAN 2019 PAZARTESİ     SAVUR - DEREİÇİ KÖYÜ - HASANKEYF - MİDYAT
Kahvaltı sonrası hareketle ilk olarak minyatür Mardin diyebileceğimiz Savur kasabasına ulaşıyoruz. Kasabanın dik sokakları bizi geleneksel mimarideki konaklardan birine ulaştırıyor. Burada bir Savur Evi'ne misafir oluyoruz. Yerel yaşantı hakkında bilgi alıp Savur'u gezdikten sonra misafirperver Savurlulara veda edip büyük bir kısmı metruk durumda olan, taş yapılarıyla etkileyici bir atmosfere sahip eski bir Süryani köyüne uğruyoruz. Köyde yaşayanların tamamı Süryani olan, taş mimaride evleri ve Süryani şarapları ile öne çıkan bu köyün sokakları fotoğraf çekmek için harika bir plato durumunda. Köyü gezdikten sonra Hasankeyf'e doğru yola devam ediyoruz. Eşsiz bir manzaraya sahip Hasankeyf'te Hasankeyf Köprüsü, Kör Zeynel Türbesi, El Rızk Camii gibi mekanları görebileceğimiz gezinin ardından öğle yemeği molası verip Midyat'a hareket ediyoruz. Midyat yakınlarındaki Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Manastırını ziyaret ediyoruz. Ardından Midyat'a geçerek bu tarihi ilçeyi geziyoruz. Midyat gezimiz yakın zamanda Sıla dizisi çekimlerine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e dönüyoruz. Akşam yemeği anlaşma restoranda set menü.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL (özel belgeli)

4.GÜN /  23 NİSAN 2019 SALI     DARA - BEYAZSU- DİYARBAKIR
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası bavullarımızı araca yükleyerek otelimizden ayrılıyoruz. Ardından bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'ya giderek köyü ve antik kalıntıları geziyoruz. Sonrasında bölgenin su kenarındaki güzelliği Beyazsu'da öğle yemeği molası veriyoruz. Burası diğer programlarımızda yok, program olarak sadece bu turumuza uyduğundan ekledik, eminiz Beyazsu'yu siz de seveceksiniz. Öğle yemeği ardından Diyarbakır'a hareket ediyoruz. Panoramik Diyarbakır şehir turu ardından 18:00 itibarıyla konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları Diyarbakır- İstanbul Atatürk Havaalanı 19:00 kalkışlı tarifeli uçuşu ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (20.04.2019 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Atatürk H. - Şanlıurfa Havaalanı 05:25 kalkış - 07:10 varış
 
Dönüş (23.04.2019 Salı)
TÜRK HAVA YOLLARI  Diyarbakır - İstanbul Atatürk H. 19:00 kalkış - 21:15 varış

Rehber grubu Şanlıurfa Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEP NATURE sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.149 Ek yatak₺ 2.149 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.499 Çocuk fiyatı₺ 1.849
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk H. -Şanlıurfa ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Türk Hava Yolları ile Diyarbakır-İstanbul Atatürk H. ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Şanlıurfa 5* Nevali Hotel otelde konaklama
:: 2 gece Mardin Azd House Hotel'de konaklama
:: Otellerde 3 sabah kahvaltısı
:: Şanlıurfa'da otelde set menü akşam yemeği
:: Mardin'de anlaşmalı restoranda yöresel set menü 2 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı)
:: Kişisel harcamalar


BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE butik tur konsepti ve özenli hizmet anlayışıyla Güneydoğu turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEPNATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEPNATURE'ı tercih edin.
  
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.  

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 

* Turumuzda ekstra rehberlik ücreti toplanmaz. Farklı turlarla karşılaştırırken bu detayı göz önüne almanızı hatırlatırız.
 

* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 

* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir. 
 

* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır. 
 
 
TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ

Son 5 yılda 20-23 Nisan tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 9 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 19 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 6. Hava çoğunlukla az bulutlu.

 

REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Güneydoğu turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Turumuzda uçak bileti kontenjanı uçuşlardaki uygunlukla ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda uçak biletinden yararlanmak  için geç kalmayın. Geç rezervasyonlarda otellerde müsait kontenjan bulunamamakta, uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 

KONTENJAN HAKKINDA
Bölgeye turlarımız 10 ile 25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 105 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

İlk kez katıldığım turunuzdaki hizmetlerden çok memnun kaldım. Tekrar sizlerle değişik turlara katılmayı çok isterim. Teşekkürler.
Semra

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive