RUSYA TURLARI

Kurban Bayramı St Petersburg Moskova Turu € 839 ’dan itibaren Turumuz
Dolmuştur
Kurban Bayramı St Petersburg Moskova Turu

5 GECE 6 GÜN (10-15 Ağustos 2019)

Moskova Turu € 499 ’dan itibaren Turumuz
Dolmuştur
Moskova Turu

3 GECE 4 GÜN (20-23 Nisan 2018)

St. Petersburg Turu € 599 ’dan itibaren Turumuz
Dolmuştur
St. Petersburg Turu

3 GECE 4 GÜN (20-23 Nisan 2018)

Trans Sibirya Turu € 5.999 ’dan itibaren
Trans Sibirya Turu

15 GECE 17 GÜN (02-18 Ağustos 2019)

Rusya Turları Hakkında

Rusya turları uzmanı ekibimizden, 18 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Rusya turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan deneyimli rehber eşliğinde Rusya turları sizi bekliyor. Rus mimarisinin en güzel örneklerine evsahipliği yapan Kuzeyin Venedik'i St. Petersburg ve etkileyici başkent Moskova'yı bir arada sunan keyifli paketlerimizin tamamı Türk Hava Yolları ile direkt uçuşludur. Rusya turu için planlama yaparken turlarımızı inceleyin ve sizin için uygun tarihi seçin. Sonrasında DEEPNATURE uzmanlığı ile Rusya'yı gezmenin ayrıcalığını yaşayın. Rusya turları için doğru adrestesiniz.
 

Rusya Turu Fiyatları

Rusya turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 650-1000 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 6 günlük Rusya turu programlarımız için verilmiştir. Rusya turu programlarımız bahar ve yaz ayları ile ramazan ve kurban bayramı tatil periyotlarında organize edilmektedir. Bahar dönemi turları en uygun fiyatlı turlar olmaktadır.
 

Rusya Turu İçin En Uygun Zaman?

Rusya turu için en uygun mevsim yaz ayıdır. Özellikle beyaz geceler denilen ve güneşin az süre battığı periyot, mayıs sonu-temmuz ortası arası günlere denk gelmekte olup en çok rağbet gören dönemdir. Onun dışında temmuz ağustos ve eylül ayları da seyahat için uygun dönemlerdir. Bahar aylarında da seyahat yapılabilir olmakta olup serin ve yağışlı günler yaşanmaktadır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive