HAKKIMIZDA

DEEPNATURE TRAVEL
Türsab A Grubu Seyahat Acentası (Belge no: 4824)
 
ŞİRKET BİLGİLERİ
MY TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sicil No: 449247
 
22 yıllık deneyimle, yurtiçi butik kültür turları öncüsü uzman seyahat acentası. Bölgelerinin uzmanı, deneyimli rehber kadrosuyla, en fazla 25 kişilik yurtiçi butik kültür turları...
7 kıtada 100'ün üstünde farklı ülkeye turlar. Antarktika ve Kuzey Kutbu dahil dünya çapında tur paketleri. Türkiye'nin en güzel yürüyüş parkurlarında az kişiyle yürüyüş ve trekking turları.
 
1999 yılının son ayında üniversite öğrencisi olan Gökhan Özkan tarafından kurulan DEEPNATURE ; yurtdışı turları, yurtiçi butik kültür turları, trekking ve yürüyüş turları, karadeniz yayla turları, yurtdışı dağ ekspedisyon turları, balayı turları, yat kiralama ve kişiye özel turlar alanlarında faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz ilk yıllarında doğa ve kültür turları organize eden şirketimiz, bugün İstanbul Bağdat Caddesi'ndeki merkez ofisi ve dünyanın farklı coğrafyalarındaki partnerleri ve rehberleriyle, Kutuplardan Tazmanya'ya dünyanın pek çok coğrafyasına özenle hazırlanmış turları misafirlerine sunmakta olup ayrıca kişiye özel turlar ve egzotik adalar / balayı turları uzman departmanıyla da kişiye özel tatilleri en güzel şekilde organize etmektedir.
 
DEEPNATURE TRAVEL, seyahat acentalarının meslek örgütü olan TÜRSAB'ın (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) Tur Operatörleri ve İç Turizm komitelerinde görev alan ve acentacılık meslek ahlakına uygun çalışma prensiplerine önem veren bir seyahat acentasıdır.  Kurucumuz ve aynı zamanda acenta sahibi olan Gökhan Özkan, 2009 yılından beri eş zamanlı olarak TÜRSAB'ta çeşitli kademelerde görev almış, meslek örgütü nezdindeki çalışmalarda acentamızı temsil etmektedir. Kendisi, 2012-2014 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm Komitesi Başkan Yardımcılığı ve 2014-2016 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm Komitesi Başkanlığı, 2014-2018 yıllları arasında TÜRSAB İstanbul Pera Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanlığı, 2016-2019 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm Komitesi Başkan Yardımcılığı ve yine 2016-2019 yılları arasında Tur Operatörleri Komitesi Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etmiştir.
 
Gezmek ile ilgili her şeyi iş olmaktan öte bir yaşam tarzı , zevkle yapılan bir hobi olarak görmek, DEEPNATURE TRAVEL'ı çoğu turizm şirketinden ayıran en önemli özellik. Bizler de sizler gibi gezen ve gezmeyi seven insanlarız. En büyük enerjimizi; işimizi, gezmeyi, seyahatler organize etmeyi sevmemizden alıyoruz. Kurucumuz Gökhan Özkan bugüne dek 63 ülkede 400'ü aşkın şehri gezmiş sıkı bir gezgin. Şirket Müdiremiz Arzum Ezgeç, uzun yıllar boyunca egzotik adalar ve balayı turları konusunda uzmanlaşmasının etkisiyle ağırlıklı olarak egzotik adalar olmak üzere, Bali'den Maldivler'e Phuket'ten Seyşeller'e 40'a yakın ülkeyi ziyaret etmiş, yine tecrübeli bir gezgin. Biz de gezmeden duramayanlardanız, gezmek bizim için tutku ve onun için işimizi bu kadar sevgiyle yapıyoruz. Gezmek hayatımızın her anında olduğundan işimize daha bir hakimiz, işimiz keyfimiz olduğundan zevkle yapıyoruz. Her zaman özenli ve keyifli tur programları sunmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. En büyük farkımız özenimizdir. Gerek turlarımızı hazırlarken, gerekse tur partnerlerimizi, operatörlerimizi seçerken bu özen öne çıkar. Partner acenta, otel, restoran ve araç firması tercihlerimiz olsun rehber tercihlerimiz olsun özenli bir seçimin, güvenilir referansların sonucudur. Genelde turlarımız benzer programlara göre pahalıdır. Aynı yere yapılan, aynı içeriğe sahip her tur aynı kalitede olacak denemez. Hizmet standartları, tur içeriğindeki tercihler, turu sunuş şekillerindeki farklılıklar ve yaklaşımlar turları farklılaştırmaktadır. Biz hizmet, konsept, rehberlik kalitesi ve yaklaşımımızla öne çıkmayı tercih etmekteyiz. DEEPNATURE TRAVEL'ı internette, sosyal medyada ve tüketici sitelerinde araştırırsanız farkımızı rahatlıkla görebilirsiniz.
 
Biz DEEPNATURE Ailesi olarak 22 yılda onbinlerce insanı gezdirirken onların mutluluğunu hep ön planda tuttuk. Turlarımıza katılanlara keyifli, hoş anılarla hatırlayacakları bir tur yaşatmak için gerek tur öncesi organizasyon ve tur içeriğinin belirlenmesi aşamasında gerekse de tur esnasında özenli bir yaklaşımı ilke edindik. Çoğu kez ismimizi duymamış bazen de önyargılı misafirlerimize turun ardından ''iyi ki de gelmişiz '' ''iyi ki de sizi seçmişiz'' dedirttik. Dünyada gezecek, keşfedecek çok yer, yaşanacak çok deneyim var. Biz sizleri güzel gezilerle, keyifli deneyimlerle buluşturmaya devam edeceğiz.
 
UZMANIYLA GEZ, KEYİFLE GEZ!

#deepnatureilegezmekbirbaşka
 

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive