HAKKIMIZDA

DEEPNATURE TRAVEL
Türsab A Grubu Seyahat Acentası (Belge no: 4824)
 
ŞİRKET BİLGİLERİ
MY TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sicil No: 449247
 
24 yıllık deneyimle, 7 kıtada 100'ün üstünde farklı ülkeye turlar.  Antarktika ve Kuzey Kutbu dahil dünya çapında tur paketleri. 
Yurtiçi butik kültür turları öncüsü uzman seyahat acentası. Bölgelerinin uzmanı, deneyimli rehber kadrosuyla yurtiçi butik kültür turları...
Türkiye'nin en güzel yürüyüş parkurlarında az kişiyle yürüyüş ve trekking turları.
 
2001 yılında kurulan DEEPNATURE TRAVEL ; yurtdışı turları, yurtiçi butik kültür turları, trekking ve yürüyüş turları, karadeniz yayla turları, yurtdışı dağ ekspedisyon turları, yabancı misafirlere exclusive turlar, balayı turları ve kişiye özel turlar alanlarında faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz ilk yıllarında doğa ve kültür turları organize eden şirketimiz, bugün dünyanın farklı coğrafyalarındaki uzman tedarikçileri, partnerleri ve rehberleriyle, Kutuplardan Tazmanya'ya dünyanın pek çok coğrafyasına özenle hazırlanmış turları, 24 yıllık deneyimiyle misafirlerine sunmakta olup ayrıca kişiye özel turlar ve egzotik adalar / balayı turları uzman departmanıyla da kişiye özel tatilleri en güzel şekilde organize etmektedir.
 
DEEPNATURE TRAVEL, seyahat acentalarının meslek örgütü olan TÜRSAB'ın (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) Tur Operatörleri ve İç Turizm komitelerinde görev alan ve acentacılık meslek ahlakına uygun çalışma prensiplerine önem veren bir seyahat acentasıdır.  Yöneticilerimiz, 2009 yılından beri eş zamanlı olarak TÜRSAB'ta çeşitli kademelerde görev almış, meslek örgütü nezdindeki çalışmalarda acentamızı temsil etmektedir. 
Gezmek ile ilgili her şeyi iş olmaktan öte bir yaşam tarzı , zevkle yapılan bir hobi olarak görmek, DEEPNATURE TRAVEL'ı çoğu turizm şirketinden ayıran en önemli özellik. Bizler de sizler gibi gezen ve gezmeyi seven insanlarız. En büyük enerjimizi; işimizi, gezmeyi, seyahatler organize etmeyi sevmemizden alıyoruz. 
Biz DEEPNATURE Ailesi olarak 24 yılda onbinlerce insanı gezdirirken onların mutluluğunu hep ön planda tuttuk. Turlarımıza katılanlara keyifli, hoş anılarla hatırlayacakları bir tur yaşatmak için gerek tur öncesi organizasyon ve tur içeriğinin belirlenmesi aşamasında gerekse de tur esnasında özenli bir yaklaşımı ilke edindik. Çoğu kez ismimizi duymamış bazen de önyargılı misafirlerimize turun ardından ''iyi ki de gelmişiz '' ''iyi ki de sizi seçmişiz'' dedirttik. Dünyada gezecek, keşfedecek çok yer, yaşanacak çok deneyim var. Biz sizleri güzel gezilerle, keyifli deneyimlerle buluşturmaya devam edeceğiz.
 
UZMANIYLA GEZ, KEYİFLE GEZ!
 
#deepnatureilegezmekbirbaşka

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.