HAKKIMIZDA

DEEP NATURE HAKKINDA VE DAHA FAZLASI

DEEPNATURE TRAVEL
Türsab A Grubu Seyahat Acentası (Belge no 4824)
 
ŞİRKET BİLGİLERİ
MY TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sicil No: 449247

1999 yılının son ayında İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nde 3.sınıf öğrencisi olan Gökhan Özkan tarafından kurulan DEEPNATURE ; yurtdışı turları, balayı turları, kişiye özel turlar, yurtiçi butik kültür turları, karadeniz yayla turları ve  yurtdışı ekspedisyon turları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz ilk yıllarında doğa ve kültür turları organize eden şirketimiz, bugün Kutuplardan Tazmanya'ya dünyanın pek çok coğrafyasına özenle hazırlanmış turları misafirlerine sunmakta olup ayrıca kişiye özel turlar ve egzotik adalar / balayı turları uzman departmanıyla da kişiye özel tatilleri en güzel şekilde organize etmektedir.
 
DEEPNATURE TRAVEL, seyahat acentalarının meslek örgütü olan TÜRSAB'ın Tur Operatörleri ve İç Turizm komitelerinde görev alan ve acentacılık meslek ahlakına uygun çalışma prensiplerine önem veren bir seyahat acentasıdır.  Acenta sahibi Gökhan Özkan, 2009 yılından beri TÜRSAB'ta çeşitli kademelerde görev almış, meslek örgütü nezdindeki çalışmalarda acentamızı temsil etmektedir. 2012-2014 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm Komitesi Başkan Yardımcılığı ve 2014-2016 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm Komitesi Başkanlığı, 2014-2018 yıllları arasında TÜRSAB İstanbul Pera Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanlığı, 2016-2019 yılları arasında TÜRSAB İç Turizm ve Tur Operatörleri Komitesi Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etmiştir.
 
Gezmek ile ilgili her şeyi iş olmaktan öte bir yaşam tarzı , zevkle yapılan bir hobi olarak görmek, DEEPNATURE TRAVEL'ı çoğu turizm şirketinden ayıran en önemli özellik. Bizler de sizler gibi gezen ve gezmeyi seven insanlarız. En büyük enerjimizi, işimizi gezmeyi tatiller organize etmeyi sevmemizden alıyoruz. Şirket sahibi Gökhan Özkan bugüne dek 62 ülkede 400'ü aşkın şehri gezmiş sıkı bir gezgin. Biz de gezmeden duramayanlardanız, gezmek bizim için tutku ve onun için işimizi bu kadar sevgiyle yapıyoruz. Gezmek hayatımızın her anında olduğundan işimize daha bir hakimiz, işimiz keyfimiz olduğundan zevkle yapıyoruz. Her zaman özenli ve keyifli tur programları sunmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız. En büyük farkımız özenimizdir. Gerek turlarımızı hazırlarken, gerekse tur partnerlerimizi, operatörlerimizi seçerken bu özen öne çıkar. Partner acenta, otel, restoran ve araç firması tercihlerimiz olsun rehber tercihlerimiz olsun özenli bir seçimin, güvenilir referansların sonucudur. Genelde turlarımız benzer programlara göre pahalıdır. Aynı yere yapılan, aynı içeriğe sahip her tur aynı kalitede olacak denemez. Hizmet standartları, tur içeriğindeki tercihler, turu sunuş şekillerindeki farklılıklar ve yaklaşımlar turları farklılaştırmaktadır. Biz hizmet, konsept, rehberlik kalitesi ve yaklaşımımızla öne çıkmayı tercih etmekteyiz. DEEPNATURE TRAVEL'ı internette, sosyal medyada ve tüketici sitelerinde araştırırsanız farkımızı rahatlıkla görebilirsiniz.
 
Biz DEEPNATURE Ailesi olarak 19 yılda onbinlerce insanı gezdirirken onların mutluluğunu hep ön planda tuttuk. Turlarımıza katılanlara keyifli, hoş anılarla hatırlayacakları bir tur yaşatmak için gerek tur öncesi organizasyon ve tur içeriğinin belirlenmesi aşamasında gerekse de tur esnasında özenli bir yaklaşımı ilke edindik. Çoğu kez ismimizi duymamış bazen de önyargılı misafirlerimize turun ardından ''iyi ki de gelmişiz '' ''iyi ki de sizi seçmişiz'' dedirttik. Dünyada gezecek, keşfedecek çok yer, yaşanacak çok deneyim var. Biz sizleri güzel gezilerle, keyifli deneyimlerle buluşturmaya devam edeceğiz.
 
SİZ SADECE HAYAL EDİN!

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive