• Karia Yolu Yürüyüşü Turu
 • Karia Yolu Yürüyüşü Turu
 • Karia Yolu Yürüyüşü Turu
 • Karia Yolu Yürüyüşü Turu
 • Karia Yolu Yürüyüşü Turu

Karia Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (19-22 Mayıs, 27-30 Mayıs, 28-31 Ekim, 11-14 Kasım 2021)

Adını 3 bin yıllık antik kentten alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nda üç gece dört günlük yürüyüş turu. Bozburun'da yarım günlük tekne turu dahil!

₺ 2.399’den itibaren ₺ 295 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
KARIA YOLU YÜRÜYÜŞÜ TURU
 
TUR HAKKINDA
Adını 3 bin yıllık antik kentten alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nu Bozburun Yarımadası, Datça Yarımadası ve Gökova Körfezindeki dört farklı rotasında yürüyüş programı ve Bozburun, Selimiye, Turgut Şelalesi, Akyaka gezileri içeren dört günlük program. Kolay ve orta zorlukta yürüyüşler içerir.
 
BU TURUN FARKI
Hem Karia Yolunda yürüyüşler var, hem de çevre gezileri. Güzel bir harman yaptık.
Deneyimli rehber ile en fazla 18 kişilik program
Bozburun koylarında özel tekne ile yarım günlük Bozburun Tekne Turu
Ege'nin en güzel köşelerinden biri olan Bozburun'da denize sıfır Dolphin Hotel'de 3 gece konaklama
(HER TURDA İLK 4 ODA KAYDA DENİZ MANZARALI ODA)
 
KONTENJAN
18 kişi
 
PROGRAM
 
1. GÜN ///  DALAMAN - KARİA YOLU (Çakal Koyu- Çatı Koyu Parkuru)
Karia Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda saat 09:00'daki buluşmanın ardından aracımızla Gökova'ya doğru yol alıyuoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Anadolu Jet'in 07:30 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
Bu turumuzda Karia Yolu'nun Bozburun Yarımadasında kalan kısmında yürüyüşler yapacağız ve enfes manzaralar bizi bekliyor olacak. Bozburun Yarımadası’nın muhteşem doğası ile tanışmadan önce ilk olarak Gökova'daki Akçapınar köyünde mola veriyoruz. Buranın tostu meşhur. Meşhur Akçapınar tostu ve yanında sıkma portakal suyu, harika ikili. 
Sonrasında yaklaşık 1,5 saat yol alarak Marmaris-Datça yolu üzerindeki parkur başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. Buradan orman içi parkur ile kuzeye doğru yürümeye başlıyoruz. Yaklaşık 3 km orman içinden hafif inişli çıkışlı parkurda yürüdükten sonra kıyıya, Çakal Koyuna ulaşıyoruz ve yönümüzü doğuya çevirerek enfes koy manzaraları eşliğinde ağırlıklı olarak kıyıya yakın yürüyerek Çatı Koyu'na ulaşıyoruz. Burada aracımızla buluşarak konaklama yapacağımız Bozburun'a geçiyoruz. Otelimize yerleşme ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin önünden Ege'nin berrak sularına atlayarak deniz keyif yapabilir.
 
Yürüyüş Mesafesi: 12 km / Yürüyüş Süresi: 4 saat (280 mt çıkış / 395 mt iniş)
Konaklama: Bozburun Dolphin Otel
Yemek: Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. GÜN ///  KARİA YOLU (Bahçeli-Taşlıca-Cumhuriyet Parkuru) - BOZBURUN TEKNE TURU
Otelimizde kahvaltı ardından ikinci gün parkur başlangıç noktası olan Bahçeli'ye ulaşarak yürümeye başlıyoruz. Fazla inişi çıkışı olmayan, genelde taş kalıntılar arasında süren yürüyüşte güneye doğru yürüyerek rotamızın en güney noktası olan Taşlıca köyüne ulaşıyoruz. Burada çay molası verdikten sonra yönümüzü batıya çevirerek inişe başlıyoruz. Günü deniz kenarındaki Söğüt köyünde sonlandırıyoruz. Ardından kısa bir araç yolculuğuyla konaklama yapacağımız Bozburun'a geçiyoruz. Öğle yemeği molasında özel tekne ile Bozburun'un eşsiz koylarında tekne turuna çıkıyoruz. Hem deniz keyfi, hem de karadan ulaşılamayan kalıntılara yarım saatlik yürüyüş var. 
 
Yürüyüş Mesafesi: 10,5 km / Yürüyüş Süresi: 3,5 saat (350 mt çıkış / 550 mt iniş)
Konaklama: Bozburun Dolphin Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. GÜN ///  KARİA YOLU (Bayır-Kumlubük Parkuru) - TURGUT ŞELALESİ - SELİMİYE
Otelimizde kahvaltı ardından aracımızla üçüncü gün parkur başlangıç noktası olan Bayır köyüne gidiyoruz. İlk olarak köy meydanından asırlık bir çınara evsahipliği yapan köyü gezip açık olduğu takdirde geleneksel yöntemlerle zeytinyağı üreten yağhaneyi gezip, köylünün ürettiği yağ ve ballardan alışveriş imkanı elde ediyoruz. Sonrasında buradan yürüyüşe başlıyoruz. Gün boyu kuzey doğu istikametinde yürüyerek, Kızılcaöğütmen, Denizalan, Ilımarm mevkiilerini üzerinden çoğunlukla orman içi, makiliklerin arasından ilerleyen patikalardan ilerliyoruz. Bol manzaralı bir parkur. Öğleden sonra KumlubüK Koyu'na ulaşıyoruz. Öğle yemeği ve koyda deniz molası ardından aracımızla Turgut Şelalesine gidiyoruz. Burada da şelaleye ulaşmak için kısa bir yürüyüş yapacağız. Turgut Şelalesi yüksek bir şelale değil ama görüntüsü gayet güzel. 
Ağaçların gölgesinde ve buz gibi akan suyun kıyısında suya girmeseniz de serinleyebileceğiniz, ya da akarsuyun içerisine kurulan sandalyelerde oturup bir şeyler içip gözleme yiyebileceğiniz tam keyif yapmalık  bir yer burası. Fakat yüzdükten sonra üşüyeceğiniz için akarsunun içinde keyif yapma olayını yüzmeden önce yapmanız tavsiye edilir. Çünkü suyu sahiden çok soğuk.
Şelale gezisi ardından Selimiye'ye geçiyoruz. Meşhur kıyı kasabasında bir saatlik serbest zamanın ardından programımızı tamamlayarak Bozburun'a dönüyoruz. 
 
Yürüyüş Mesafesi: 13 km / Yürüyüş Süresi: 4,5 saat (700 mt çıkış / 870 mt iniş)
Konaklama: Bozburun Dolphin Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. GÜN /// KARİA YOLU (Sarnıçköy-Turnalık Parkuru) - AKYAKA
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak son gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktası olan Akyaka yakınlarındaki Sarnıçköy'e yol alıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık iki saat sürecek. Sarnıçköy'ün yakınlarında aracımızdan inerek orman içi patikaya giriyoruz ve ağırlıklı olarak orman içi toprak yollardan devam eden patikayı takip ediyoruz. Tepeden aşağıya iniyoruz, ara ara körfezin eşsiz manzaraları bizi bekliyor. Ve yürüyüşün sonunda Turnalık Plajına ulaşarak burada bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz. Ardından Gökova'nın incisi Akyaka'ya hareket. Akyaka'da öğle yemeği ve gezinti için serbest zamanın ardından Dalaman Havaalanına hareket. 17:30 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 18:45 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 18:55 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
 
Yürüyüş Mesafesi: 9 km / Yürüyüş Süresi: 3 saat (250 mt çıkış / 850 mt iniş)
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
UÇUŞ BİLGİLERİ
 
22-25 NİSAN TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 07:25 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 21:10 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi

19-22 MAYIS TURU
Gidiş uçuşu Pegasus Havayolları ile 08:10 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 19:35 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 

27-30 MAYIS TURU
Gidiş uçuşu Pegasus Havayolları ile 08:55 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 19:35 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 

28-31 EKİM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 07:30 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 18:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 
 
11-14 KASIM TURU
Gidiş uçuşu Anadolu Jet Havayolları ile 06:20 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi 
Dönüş uçuşu Pegasus Havayolları ile 18:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi 

Tarifeli uçuş iptali halinde alternatif uçuşile ulaşım sağlanır.
 
HATIRLATMA
Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 
BENZER TURLAR
 
 
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.399 Ek yatak₺ 2.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.089 Çocuk fiyatı₺ 1.999
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.099 Ek yatak₺ 3.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.789 Çocuk fiyatı₺ 2.699
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.499 Ek yatak₺ 2.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.189 Çocuk fiyatı₺ 2.099
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.159 Ek yatak₺ 3.159 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.849 Çocuk fiyatı₺ 2.759
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.699 Ek yatak₺ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.389 Çocuk fiyatı₺ 2.299
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.359 Ek yatak₺ 3.359 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.049 Çocuk fiyatı₺ 2.959
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.399 Ek yatak₺ 2.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.089 Çocuk fiyatı₺ 1.999
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.899 Ek yatak₺ 2.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.589 Çocuk fiyatı₺ 2.499

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Dalaman uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 3 gece Bozburun Dolphin Hotel'de konaklama

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği

:: Tüm geziler

:: Bozburun'da yarım günlük tekne turu

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri ve kumanyalar

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

Bilekleri saran yürüyüş botu 

25-30 lt küçük sırt çantası

Panço yada yağmurluk

Maske veya buff türü malzeme

Güneş koruyucu

Mayo, havlu, terlik

Kişisel ilaçlar

Powerbank (mümkünse) 

Baton (tavsiye)

Termos (tavsiye)

Havale/EFT ile ödeme:
2.899 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.899 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
748,67 TL2.994,67 TL
608,21 TL3.041,05 TL
514,57 TL3.087,44 TL
448,52 TL3.139,62 TL
397,89 TL3.183,10 TL
357,87 TL3.220,79 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.449,50 TL2.899,00 TL
966,33 TL2.899,00 TL
746,49 TL2.985,97 TL
605,89 TL3.029,46 TL
512,16 TL3.072,94 TL
445,20 TL3.116,43 TL
394,99 TL3.159,91 TL
355,93 TL3.203,40 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive