Karia Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (Bu Turumuz Tekrar Ekim 2023 te Yapılacaktır)

Bölge uzmanı rehberle, benzersiz eşsiz bir Karia Yolu Turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Adını 3000 yıllık antik uygarlıktan alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nda üç gece dört günlük yürüyüş turu. 3 gece Selimiye'de konaklama. Bozburun'da yarım günlük tekne turu dahil!

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
KARIA YOLU YÜRÜYÜŞÜ TURU
 
TUR HAKKINDA
Adını 3000 yıllık antik uygarlıktan alan, 46 etabı ve 800 kilometrelik patika yollarıyla Türkiye'nin en uzun antik yürüyüş rotası olan Karia Yolu'nun Bozburun Yarımadasında iki, Gökova Körfezinde bir ve Datça Yarımadasındaki bir rotasında yürüyüş programı, Bozburun, Selimiye, Söğüt gezileri içeren dört günlük program. Orta zorlukta parkurlarda, uzunluğu nedeniyle kondisyonu az kişiler için yorucu olabilen yürüyüşler içerir. Ama yorgunluğa değer mi? Kesinlikle! Gözünüz korkmasın, hem verdiğimiz batonlarla daha az yoruluyoruz, unutmayın.
 
Karia Yolu, 2021'de belirlenen National Geographic'in "dünyanın en iyi 35 gezi rotası" listesine Türkiye'den giren tek yerdir!
Evolite marka yürüyüş batonunu tur boyunca size tedarik ediyoruz.

 
BU TURUN FARKI
Hem Karia Yolunda yürüyüşler var, hem de çevre gezileri. Güzel bir harman yaptık.
Deneyimli ve bölge uzmanı rehber ile en fazla 15 kişilik program
Bozburun koylarında özel tekne ile yarım günlük tekne turu (üç koyda deniz molası)
Bozburun Yarımadasının birbirinden güzel üç köşesi; Selimiye , Bozburun ve Söğütköy'ü görebileceksiniz
Ege'nin en güzel köşelerinden biri olan Selimiye'de denize sıfır Solto Beach Hotel'de 3 gece akşam yemeği dahil konaklama
Ve buraya yazmadığımız sürprizler, Deepnature özenli tur konsepti
TUR BOYUNCA TREKKİNG BATONLARINIZ BİZDEN!
 
 
KONTENJAN
15 kişi
 
 
PROGRAM
 
1. GÜN ///  DALAMAN - KARİA YOLU (Akyaka-Turnalı Parkuru) - AKYAKA
Karia Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda 09:30'daki buluşmanın ardından aracımızla Gökova'ya doğru yol alıyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Havayollarının 07:55 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
Bu turumuzda Karia Yolu'nun Gökova Körfezi, Bozburun Yarımadası ve Datça Yarımadasından seçilmiş rotalarında yürüyüşler yapacağız ve enfes manzaralar bizi bekliyor olacak. Bölgenin muhteşem doğası ile tanışmadan önce ilk olarak Gökova'daki Akçapınar köyünde mola veriyoruz. Buranın tostu meşhur. Meşhur Akçapınar tostu ve yanında taze nar suyu, harika ikili. Sonrasında bol manzaralı bir yoldan, ilk gün yürüyüşümüzü yapacağımız parkurun başlangıç noktası olan Akyaka'ya yol alıyoruz. Akyaka çıkışında aracımızdan inerek orman içi patikaya giriyoruz ve ağırlıklı olarak orman içi toprak yollardan devam eden patikayı takip ediyoruz. Zaman zaman iniş ve çıkışlar oluyor ve ara ara körfezin eşsiz manzaraları bizi bekliyor. Ve yürüyüşün sonunda Turnalı mevkii yakınlarındaki bitiş noktamıza ulaşarak burada bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz.  Araçla buluşma ardından yaklaşık iki saatlik yolculukla konaklama yapacağımız Selimiye'ye geçiyoruz. Selimiye'deki otelimize yerleşme ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin önünden Ege'nin berrak sularına atlayarak deniz keyif yapabilir.
 
Yürüyüş Mesafesi: 8,5 km / Yürüyüş Süresi: 4,5 saat (550 mt çıkış / 450 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. GÜN ///  KARİA YOLU (Çakal Koyu- Çatı Koyu Parkuru) - SELİMİYE - BOZBURUN
Kahvaltı sonrası 1 saat civarı yol alarak Marmaris-Datça yolu üzerindeki parkur başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. Buradan orman içi parkur ile kuzeye doğru yürümeye başlıyoruz. Yaklaşık 1 km orman içinden hafif inişli çıkışlı parkurda yürüdükten sonra kıyıya, Çakal Koyuna ulaşıyoruz ve yönümüzü doğuya çevirerek enfes koy manzaraları eşliğinde ağırlıklı olarak kıyıya yakın yürüyerek Çatı Koyu'na ulaşıyoruz. Denize girilebilir dönemlerde, bakir koylarda yüzme molalarımız var. Bu parkurda manzaralı tepeler, dar patikalar, orman içi yürüyüş, kıyıdan yürüyüş, dere geçişi var. Öğleden sonra Çatı Koyunda aracımızla buluşarak muhteşem güzellik Bozburun'a geçiyoruz. Meşhur kıyı kasabasında bir saatlik serbest zamanın ardından programımızı tamamlayarak Selimiye'ye dönüyoruz.
 
Yürüyüş Mesafesi: 12,5 km / Yürüyüş Süresi: 6 saat (280 mt çıkış / 395 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 5/5
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. GÜN ///  KARİA YOLU (Bahçeli-Taşlıca Parkuru) - BOZBURUN TEKNE TURU - SÖĞÜTKÖY
Otelimizde kahvaltı ardından üçüncü gün parkur başlangıç noktası olan Bahçeli'ye ulaşarak yürümeye başlıyoruz. Genelde taş kalıntılar ve makilikler arasında süren rotadan güneye doğru yürüyerek rotamızın en güney noktası olan Taşlıca köyüne ulaşıyoruz. Burada çay molası verdikten sonra Söğüt'e geçiyoruz. Öğle yemeği molasından sonra özel tekne ile Bozburun'un eşsiz koylarında tekne turuna çıkıyoruz. Bozburun koylarında gezinti yapıp üç yerde deniz molası vererek üç saatlik tekne turu yaptıktan sonra günün sonunda Söğütköy sahilini geziyoruz. Enfes dondurma var, tavsiye olunur.
 
Yürüyüş Mesafesi: 7,5 km / Yürüyüş Süresi: 4 saat (550 mt çıkış / 750 mt iniş)
Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
Konaklama: Selimiye Solto Beach Otel
Yemek: Kahvaltı ve akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. GÜN ///  KARİA YOLU (Taşlıca – Asardibi Parkuru)
Kahvaltı ardından otelimizden ayrılarak aracımızla son gün parkur başlangıç noktası olan Taşlıca'ya gidiyoruz. Gün boyu güney batı istikametinde yürüyerek, Phoneix, Kırkkuyular üzerinden çoğunlukla makiliklerin arasından inişli ve çıkışlı patikalardan ilerliyoruz. Zaman zaman tepelerden eşsiz Bozburun Yarımadası manzaraları bize eşlik edecek. Öğle saatlerinde Asardibi mevkinine ulaşarak yürüyüşümüzü tamamlıyoruz. Aracımızla buluştuktan sonra doğa harikası Söğüt'e geçerek 16:30'a kadar serbest zamanı değerlendiriyoruz. Deniz keyfi ve sahilde serbest gezinti ardından yemek molası (restoranın iskelesi, duşu, kabini var)
Söğüt'te keyif, manzara, huzur. Kesinlikle hakettiniz.
16:30 itibarıyla Dalaman Havaalanına hareket ediyoruz. 19:30 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 20:30 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Pegasus Hava Yollarının 20:55 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
 
Yürüyüş Mesafesi: 7 km / Yürüyüş Süresi: 3,5 saat (440 mt çıkış / 410 mt iniş)
Parkur: Zorluk 4/5   Yoruculuk 2/5
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
Not: Şartlara, yol durumuna, yağmur durumuna bağlı olarak parkurlarda değişiklik olabilir. Son gün yürüyüşüne katılmak istemeyen misafirlerimiz Söğüt sahilde vakit geçirebilir, deniz mevsiminde denize girebilirler. Hava sıcaklığının 30 derece üstü olduğu tarihlerde ilk gün parkuru yerine deniz molalı alternatif parkurda yürünür. 
 
Not: Tekne turu yapılamayacak hava şartlarının oluşması halinde tekne turu programı yerine Eski Datça ve Knidos turu yapılacaktır.

Not: Solto Beach Hotel'de iki ayrı yataklı (twin bed) oda bulunmamaktadır. Odalarda king size french bed bulunmaktadır.
 
UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE SUNULAN İSTANBUL'DAN UÇUŞ PAKETİ
Gidiş: Pegasus Havayolları 07:55 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman seferi  (07:55 kalkış / 09:10 varış)
Dönüş: Pegasus Havayolları 20:50 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen seferi (20:50 kalkış / 22:05 varış)

(18-21 Mayıs turunda gidiş uçuşu Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman 08:40-09:55 uçuşu olacaktır)
(18-21 Mayıs turunda dönüş 21:10 yada 22:10 kalkışlı uçuşlardan biriyle olacaktır)

Tarifeli uçuş iptali yada müsaitlik olmaması halinde alternatif uçuş ile ulaşım sağlanır.
 
ANKARA'DAN UÇUŞ PAKETİ (MÜSAİTLİĞİNİ SORUNUZ)
Gidiş: Anadolu Jet Ankara-Dalaman 08:20 uçuşu
Dönüş: Anadolu Jet Dalaman-Ankara 20:50 uçuşu (İstanbul aktarmalı)
(Müsaitliği ve fiyatı sorunuz)
 
OTOBÜSLE GELMEK İSTEYENLER İÇİN BİLGİLENDİRME
Geliş Günü: Dalaman Otogarı buluşma (saat 10:00)
Dönüş Günü: Marmaris Otogarına 18:00'da bırakıyoruz. 18:30 ve sonrası kalkışlı otobüslerle dönebilirsiniz.
 
ARAÇLA GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BULUŞMA SEÇENEĞİ
 
1.SEÇENEK
Dalaman Havaalanında buluşma (Aracınızı Dalaman Havaalanı otoparkına bırakabilirsiniz)
 
2.SEÇENEK
Dalaman Havaalanı'na 2 km. kala sol tarafta otoparklar var. Aracınızı oradaki otoparklardan birine bırakabilirsiniz. Havaalanı otopark ücretine göre daha ekonomiktir. Aracınızı buradaki otoparklardan birine bırakmayı tercih ederseniz ilk gün havaalanından misafirlerimizi aldıktan sonra sizi aracınızı bıraktığınız otoparkın önünden alırız, tur bitiminde de yine aynı yere bırakırız.
 
3.SEÇENEK
İzmir istikametinden aracınızla geliyorsaniz ilk gün sabah Marmaris Gökova kavşağındaki Akçapınar Tostçusunun otoparkına aracınızı bırakabilir, bizimle orada buluşabilirsiniz. Dönüşte de aynı noktaya sizi bırakırız.
 
HAVALE İLE ÖDEMEDE HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI
BU TURUMUZA HAVALE İLE ÖDEME YAPILDIĞINDA 150 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ.
(HEDİYE ÇEKİ EN AZ 5000 TL VE ÜZERİ FİYATLI YURTİÇİ TURLARIMIZDA GEÇERLİDİR)
(HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM SÜRESİ 1 YIL OLUP PARAYA ÇEVRİLEMEZ)
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Tur esnasında birbirinden güzel koylarda üç yada dört kez denize girme imkanımız olacak. Ayrıca tekne turunda da üç farklı koyda yüzme molası verilmektedir. Ege'nin berrak suları bizi bekler!
 
 
HATIRLATMA
Kendiniz uçak bileti alırsanız olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Dalaman Havaalanında karşılar. Uçak bileti dahil paket satın aldıysanız uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
İKİ KARİA YOLU TURUMUZ ARASINDAKİ FARK
Karia Yolu Yürüyüşü Turumuzda Datça Yarımadası, Gökova Körfezi ve Bozburun Yarımadasındaki Karia Yolu parkurlarından seçilmiş dört tanesinde yürüyüş yapıp 3 gece Selimiye'de butik otelde konaklıyoruz. Selimiye, Bozburun ve Söğüt görülebiliyor. 
Karia Yolu Datça Yarımadası Turumuzda ise dört gün boyunca Datça Yarımadasındaki Karia Yolu parkurlarında yürüyoruz ve 3 gece Datça'da bungalow tesiste konaklıyoruz. Datça, Palamutbükü ve Knidos Antik Kenti görülebiliyor.
Zorluk seviyeleri ise şu şekilde:
Karia Yolu Yürüyüşü
1. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
2. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 5/5
3. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
4. Gün Parkur: Zorluk 4/5   Yoruculuk 2/5
Karia Yolu Datça Yarımadası Turu
1. Gün Parkur: Zorluk 2/5   Yoruculuk 2/5
2. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5 
3. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 4/5
4. Gün Parkur: Zorluk 3/5   Yoruculuk 3/5
 
 
 
 

:: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Dalaman uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı) (uçak bileti dahil pakette)

:: Rehberlik hizmeti

:: 3 gece Selimiye Solto Beach Hotel'de konaklama (bahçe-havuz manzaralı oda)

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği (set menü)

:: Konaklama vergisi

:: Tüm geziler

:: Bozburun'da yarım günlük tekne turu

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

 

 

GRUP İNDİRİMİ

Tur tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılacak rezervasyonlarda en az 6 kişilik gruplara kişi başı 200 TL indirim
(Bu indirim 23 nisan, 1 Mayıs, 19 mayıs tatil dönemlerine denk gelen turlarda uygulanmaz)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri ve kumanyalar

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka yürüyüş batonunu size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Karia Yolu yaklaşık 800 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 12-13 km. yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, taş patikalar, orman içi yürüyüşler, dik çıkışlar ve taş patikalardan inişler oluyor. Bir iki noktada atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6 saati, parkur uzunluğunu da 12-13 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

ÖĞLE YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün: Kumanya

2.gün: Kumanya

3.gün: Restoranda 

4.gün: Restoranda 

 

Öğle yemekleri ekstradır.

 

AKŞAM YEMEKLERİ HAKKINDA

1.gün menü: Çorba / Köfte - patates / salata / tatlı

2.gün menü: Çorba / Tavuk güveç - pilav / salata / tatlı

3.gün menü: Çorba / Levrek veya çupra / salata / tatlı

Menü harici siparişler ve içecekler ekstradır.

 

BÜYÜK SIRT ÇANTASI İLE Mİ YÜRÜYECEĞİZ ?

Hayır. Her gün 25-30 lt lik kücük bir sırt çantası ile yürüyeceksiniz. Büyük cantanız (bavulunuz) otelde kalır.

Yürürken taşıyacağınız küçük sırt çantasına sadece o günkü yürüyüş esnasında ihtiyacınız olabilecek günlük ihtiyaclarınızı koyacaksınız. (matara, yedek tshirt, mayo, havlu, terlik, sinek kovucu, atıstırmalıklar, ıslak mendil , powerbank gibi )

Her gün araç bizi o gün yürüyüş yapacağımız parkurun başlangıç noktasına bırakacak, yürüyüs sonunda parkur bitiş noktasından alacarak otele götürecek. 

 

BATON KULLANIMI

Batonların başta dizler olmak üzere eklemlere bidirdiği yükü %25 azalttığını biliyor muydunuz? Aynı zamanda bu ekipman dengenizi güçlendirir ve doğa yürüyüşü kazalarının en büyük sebebi olan kaymaları azaltır.

 

Baton Kullanımının Faydaları

:: Dengeli ve stabil bir yürüyüş sağlar

:: Omurilik düzleminin sağlıklı bir şekilde dik tutulmasını sağlar

:: Sırtta taşınan kamp yükünün hafifletilmesini sağlar

:: Ayak bilekleri ve dizlere binen yükü azaltır

:: Olası denge kaybında tekrardan dengenin kurulmasını sağlar

:: Yukarı tırmanışları kolaylaştırır

:: Aşağı inişlerde eklemlere binen şokları azaltır

:: Dağcılarda sık rastlanan menüsküs, bağ kopması gibi fiziksel yaralanmaları önlemeye yardımcı olur

:: Ritimli şekilde ilerlemeyi sağlar (nefes/adım koordinasyonunu sağlar)

 

Bu sebeplerden dolayı, misafirlerimizin daha keyifli bir şekilde yürüyüş yapabilmesi için tüm tur katılımcılarımıza tur boyunca Evolite marka trekking batonu tedarik ediyoruz.

(Batonları turun ilk günü veriyoruz, son gün yürüyüşünün ardından geri alıyoruz)

 

KATILIM & HAREKET

Bu turumuz 8-15 kişi arası katılımcı ile gerçekleşir. Yeterli sayıya ulaşmayan turlar, tur hareketinden 20 gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmış olan misafirlere bildirilir. 

 

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 32 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Her şey mükemmeldi, rotalar yürüyüş için harikaydı. Rehberimiz Gökhan bey oldukça profesyoneldi, zor rotalarda katılımcıların değişik ihtiyaç ve kısıtlarına uygun davranarak sinerjiyi korudu. Tarih bilgisi ile de bizleri hiç sıkmadan, çoğunlukla eğlenerek bilgilendirdi. Seçilen otel (Solto Selimiye Otel) beklentimin üzerindeydi. Tur boyunca katılımcılara hizmet eden tüm personel oldukça yardımsever ve profesyoneldi. Havaalanı transferleri, konaklama, ulaşım, yeme içme hizmetlerinde hiçbir sorun yaşamadık. Kesinlikle öneriyorum...
Arzu

Deepnature travel farkı ile çok keyifli bir Karya Yolu yürüyüşü gerçekleştirdik. Rehberimiz Gökhan Bey'in yürüyüş boyunca bizlere verdiği kıymetli bilgiler turu çok daha katma değerli hale getirdi. Gelecek turlarda görüşmek dileğiyle..
Neslihan

Deepnature ile Likya yolunun batı ve doğu parkurları, Karia yolu Bozburun ve Datça yarımadası parkurları ve butik Mardin olmak üzere 5 tura katıldım ve her birinden ayrı bir keyifle döndüm. Trekking turlarında günlük parkurlar yorucu olmayacak şekilde planlanmıştı, gerektiğinde de hava şartlarına göre rotalarda düzenlemeler yapılarak tur programları güzelleştirildi. Güzel manzaralarda yürüyüş dışında tekne turlarında dinlenme ve yüzme imkanı, ilçe merkezlerini ve antik kentleri gezme fırsatı da bulduk. Özellikle Karia yolunda Selimiye, Söğüt ve Datça’da güzel vakit geçirme imkanımız oldu. Kaldığımız bungalov oteller konforlu, yemek yediğimiz restoranlar oldukça başarılıydı. Rehberlerimiz genelde o yörede yaşayan ve bölgeyi çok iyi bilen kişiler olarak bizleri misafirleri gibi ağırladılar ve bölgelerini çok güzel tanıttılar. Tanıdığıma çok memnun olduğum Yeliz Hanım, Cezmi Bey, Gökhan Bey, Mehmet Bey ve Aygün Beye samimiyetleri ve işlerini özveriyle yaptıkları için buradan bir kez daha teşekkür ederim. Butik konseptte az kişiyle gezdiğiniz için grup içi uyum problemleri daha az oluyor, kendi arkadaş grubunuzla gelmiş gibi oluyorsunuz. Ayrıca bazen son dakika tur iptali yapanlar nedeniyle katılımcı sayısı azalsa bile, kalanları mağdur etmemek adına turu iptal etmemesi Deepnature’ın önemli bir farkı. Müşteri ilişkileri başarılı bir firma. Doğada olmayı ve yürümeyi sevenlere, Ege ve Akdeniz kıyılarını kalabalıklardan uzak bir şekilde keşfetmek isteyenlere Likya ve Karia yolu turlarına özellikle Deepnature farkıyla katılmalarını tavsiye ederim. Tur programlarının bütün ayrıntıları internet sitesinde zaten yer alıyor, ayrıca baton taşımanıza gerek yok, turlarda size baton da veriliyor. Bence doğu Likya biraz daha zorlayıcı, o yüzden ilk defa yürüyecekler için batı Likya ya da Karia yoluyla başlamak daha iyi olabilir. Trekking turlarından daha çok bahsettim ama Mardin turu da kaçırılmaması gereken turlardan.
Mediha

20-23 Nisan Karia yolu turunu Gökhan bey rehberliğinde yürüdük, Karia yolunun özenle seçilmiş 4 etabında muhteşem manzaralar eşliğinde yürümek, akvaryum koylarda yüzme deneyimi cok keyifliydi. Günlük araç transferleri rehberimizin bölge tarihi ve coğrafyası hakkındaki doyurucu anlatımları ile hızla geçti. Hem iyi yürüyüş hem keyif arayanlar için ideal bir program, teşekkürler
Nebahat

27-30 Ekim Karya turuna üç arkadaş katıldık. Daha önce defalarca trekking turlarına katılmış kişiler olarak ortak görüşümüz; otel, parkur seçimleri ve yemekler beklentimizin üzerindeydi. Keşke 4 gece olsaydı diye düşündük. Eğlenceli ve zihnen dinlendiğimiz bir program oldu. Bilindiği üzere rehber turun aynasidir. bu nedenle rehberimiz Gokhan'nin samimiyeti, rota ya olan hakimiyeti, ve bilgisi turu bir üst seviyeye tasidi. Mamafih geyik muhabbetimize gösterdiği sabır ve katılım ve zorlayıcı taleplerimize gösterdiği anlayış için rehberimize ayrıca teşekkür ederiz. Dileriz ki rotamız bir daha kesişir
Gökhan

Karia yolunu yeni bitirdim. Harika bir deneyimdi kaldığımız otelden ,ulaşıma kadar herşey çok kaliteli ve mükemmeldi. özellikle rehberimiz Gökhan bey çok ilgili ,bilgili,konuşkan ve cana yakındı. bir arkadaş gibi bize eşlik etti şöförümüz Mehmet abi de çok güler yüzlü ve iyi bir şöfördü kısa cası herşey için çoook teşekkürler bir sonraki gezide görüşmek üzere.
Bilge

Karia yolunu yeni bitirdim
Bilge

Deepnature ile 27-30 Ekim Karia yolu turuna katıldım. Yürüyüş rotaları, otel seçimi, tekne turu, deniz molaları herşey özenle ayarlanmış ve mükemmeldi. Gökhan bey’in bilgisi, anlatımları, rehberliği müthişti. Rehberimize özellikle de samimiyeti, ilgisi, güler yüzü, nezaketi ve keyifli sohbetleri için çok teşekkür ediyorum. Başka turlarda görüşmek dileğiyle :)
Burcu

6-9 Ekim Karia Yolu Turu çok güzel organize edilmiş, özenli ve keyifli bir turdu. Rehberimiz Aygün Bey'in güleryüzü, ilgili ve nazik tavırları, bilgisi ve donanımı çok yeterliydi. Çok güzel hatıralarla ayrıldık. Farklı parkurlardaki tekrarı için şimdiden sabırsızlanıyoruz :)
Nil

Son derece profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı ve işinin ehli bir seyahat acentesi. Katıldığım Karia turu hem yürüyüş parkurları ile hem de yürüyüş dışındaki aktiviteleri ile çok keyifli bir programdı, herkese tavsiye ediyorum. Hoş sohbeti ve misafirperverliği ile bu turu daha da keyifli hale getiren rehberimiz Gökhan bey’e çok teşekkür ediyorum.
Artun

19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Gökhan beyin rehberliğinde Karya yolu trekking turuna katıldım. Öncelikle rehberimize içtenliği dürüstlüğü profesyonelliği ve yardımseverliği için teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel bir rota planlanmıştı. Geriye dönüp baktığımda hangi günkü rota en iyisiydi seçemiyorum. 4 gün boyunca hepsi farklı konseptte parkurlarda yürüdük. 3. Gün öğleden sonraki tekne turu da müthiş bir nefes mola oldu. Tekenede yediğimiz otlu gözleme de çok güzeldi bence. Gerek teknede gerek yürüyerek ukaşıp yüzdüğümüz koylar keyifliydi. Çok kısa süren yapmurda yürümenin bile keyfi ayrıydı. Grubumuz uyumluydu enerjikti. Güzel insanlar gördüm genci yaşlısı ilham oldular. Selimiyede Solto otelde kaldık. Otel seçimi çok başarılıydı. Akşam yemekleri çok güzeldi. İyi ki gelmişim diyorum. Bu rotayı düşünen böyle bir tura katılmayı düşünen herkese Deep Nature ve Gökhan Bey'le bir turu kesinlikle tavsiye ederim. Darısı Likya yoluna..
Ezgi

Merhaba, 26.05.2022- 29.05.2022 tarihleri arasında Karia Yolu yürüyüş turuna katıldım. Butik bir tur olmasının verdiği kolaylık,tur arkadaşlarının guleryuzu ve uyumu turu eşsiz kıldı. Kaldigimiz otel,program, guzargah özenle hazirlanmisti. Ve tabi turumuzun kahramanı sevgili rehberimiz Gökhan Bey'e hoşgörüsü, guleryuzu, içtenliği ve bizi mahcup eden konukseverliği ile ayrıca güzergah hakkında verdiği bilgileri, sıcağın tura mani olmaması için çözüm odaklı girişimleri ile çok teşekkür ediyorum. Bu geziye eşlik eden kaptanimiz Durmuş Bey'e, Mert Bey'e ,Solto Beach otele de içten teşekkürlerimi iletiyor, iyi çalışmalar diliyorum. Baska turlarda görüşmek dileğiyle, Sevgi ve saygılarımla
Neval

Sevgili dostlar, 26-29 mayıs 2022 karia yolunu sevgili Gökhan Bey rehberliğinde tamamladım. Bazı etaplar 36 derece olmasına rağmen yürüyüşü yıpranmadan tamamladık ( koylarda denize girdik). Tur aslında farklı deneyimlerle harmanlanmış deneyim turu olarak adlandırılabilecek bir turdu. Selimiye solto beach otelde konakladık. Odalar, yemekler, sahil mükemmel ve sahipleri direk kendileri ilgileniyor, personel çok kibar ve siz aklınızdan geçirirken istediğiniz oluyor. o derece yani. Şöförümüz Durmuş Kaptan dayım filan gibi nerdeyse harçlık istesem verecekti. Alçak gönüllü ve çok mütavazi ve pozitif bir insan. Söğütteki tekne kaptanı mert ( aslan parçası). Her gidişimde ararım, net. Kısaca Gökhan bey bize, yürüyüş, kano, tekne turu, marmaris bölgesindeki her dut ağacından dut yedirtmesi dışında bölgeyi ve tarihini ilber hoca tadında anlattı. Çok pozitif, ilgili ve bilgili bir insan. Şöyle söylim Deepnature turun sahibi olsa bu kadar bizimle ilgilenmezdi. Zeytin otelde ısmarladığın kahveler içinde teşekkürler. Sizinle 4 tur yaptım, 14 de olur
Recep

Sevgili dostlar, 26-29 mayıs 2022 karia yolunu sevgili Gökhan Bey rehberliğinde tamamladım. Bazı etaplar 36 derece olmasına rağmen yürüyüşü yıpranmadan tamamladık ( koylarda denize girdik). Tur aslında farklı deneyimlerle harmanlanmış deneyim turu olarak adlandırılabilecek bir turdu. Selimiye solto beach otelde konakladık. Odalar, yemekler, sahil mükemmel ve sahipleri direk kendileri ilgileniyor, personel çok kibar ve siz aklınızdan geçirirken istediğiniz oluyor
Recep

Sevgili dostlar, 26-29 mayıs 2022 karia yolunu sevgili Gökhan Bey rehberliğinde tamamladım. Bazı etaplar 36 derece olmasına rağmen yürüyüşü yıpranmadan tamamladık ( koylarda denize girdik). Tur aslında farklı deneyimlerle harmanlanmış deneyim turu olarak adlandırılabilecek bir turdu. Selimiye solto beach otelde konakladık. Odalar, yemekler, sahil mükemmel ve sahipleri direk kendileri ilgileniyor, personel çok kibar ve siz aklınızdan geçirirken istediğiniz oluyor
Recep

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive