Villa Kaktüs

Likya Yolu Yürüyüşü Turu

3 GECE 4 GÜN (23-26 Eylül / 9-12 Ekim / 28-31 Ekim / 6-9 Kasım / 18-21 Kasım 2021)

Bölge uzmanı rehberle, benzersiz eşsiz bir Likya Yürüyüşü Turu. Yürüyüş, keyif ve güzel sürprizler! Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunun batı rotasında 3 gece 4 günlük keyifli bir programla Likya Yolu Yürüyüşü Turu. Deneyimli rehber ile keyifli bir rota, en fazla 15 kişilik gruplar. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.299’den itibaren ₺ 282 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Likya Yolu Yürüyüşü Turu
 
TUR PROGRAMI

1. Gün DALAMAN, KAYAKÖY
Likya Yolu Yürüyüşü Turu için Dalaman Havalimanı’nda saat 10:15'teki buluşmanın ardından aracımızla Kayaköy’e (Karmylassos) gidiyoruz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Anadolu Jet'in 08:45 kalkışlı tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Dalaman'a uçuş)
1922 yılındaki mübadeleye kadar Rum’ların ikamet ettiği yerleşime o tarihten sonra yerleşenler buranın yaşam tarzlarına uygun olmaması sebebi ile daha sonra terk etmişlerdir.  Bu nedenle, zamanla bakımsızlıktan evlerin çatıları ve dayanıksız bölümleri çökmüş fakat evler ayakta kalmıştır. Ve şimdi bir çeşit açık hava müzesi ve SİT alanı olan Kayaköy eşsiz görselliği ile bugünkü yürüyüş parkurumuzun başlangıç noktası olacak.  Önce Kayaköy'ün içini, Kilisenin olduğu bölümü gezip fotoğraflıyoruz. Burada geçen yaklaşık 1 saatlik zamanın ardından Ölüdeniz'e olan yürüyüşümüz için köyün batı tarafına doğru yükseliyoruz. Patika genelde orman içinde geçiyor. Birkaç km yürüdükten sonra Ölüdeniz manzarasını da görmeye başlıyoruz. Ve yürüyüşümüz koyda bitiyor. Deniz mevsimindeki turlarda, Ölüdeniz veya Kıdrak plajlarından birine gidip deniz sefası yapabiliriz.
7 km’lik harika bir ilk gün yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Faralya’daki otelimize yerleşiyoruz.
Yürüyüş Mesafesi: 7 km / Yürüyüş Süresi: 2 saat (350 mt çıkış / 300 mt iniş)
Konaklama Tipi: Bungalow
Yemek: Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
2. Gün OVACIK, BABADAĞ, FARALYA
Kahvaltının ardından kısa bir transferle Ovacık mevkiine geliyoruz. (ilk gün bıraktığımız yer diyelim). 15 km’lik yürüyüşümüz Antik Roma yolunu takiben muazzam Ölüdeniz ve Babadağ manzarasıyla süslü. Özellikle patikanın Ölüdeniz Koyunu gördüğü kısımları "Bastığım yere mi bakayım yoksa manzaraya mı?" diye düşüneceğiniz güzellikte. Patikada su kaynağı çok az bu nedenle yanınızda bol miktarda su bulundurun. Ovacık’tan başlayıp Babadağ’ın eteklerine oradan da Kelebekler Vadisi’nin üstünde yer alan Faralya Köyü’ne iniyoruz.
Yürüyüş mesafesi: 15 km / Yürüyüş Süresi: 5 saat (800 mt çıkış / 570 mt iniş)
Konaklama Tipi: Bungalow
Yemek: Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
3. Gün KABAK KOYU
Kahvaltının ardından Kabak Koyu’na doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Fethiye’nin en güzel koylarından olan Kabak Koyu’na yapacağımız yürüyüş yine enfes doğa manzaralarıyla süslü.
Aynı zamanda köy hayatından izler de göreceğimiz yürüyüşümüz 3 saatte son bulsa da isteyenlerle vadideki şelaleye devam edebiliriz. Gidiş dönüş 2 saat daha eklenecek bu rota opsiyoneldir. Yürüyüşe katılmak istemeyenler koyun tadını çıkarabilirler.
Yürüyüş mesafesi: 10 km / Yürüyüş Süresi: 3+2 saat (310 mt çıkış / 420 mt iniş)
Konaklama Tipi: Bungalow
Yemek: Kahvaltı ve Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.
 
4. Gün ALINCA KÖYÜ, GEY KÖYÜ, DÖNÜŞ
Kahvaltının ardından otelden ayrılıp oldukça dik bir tırmanışla 650 metrede yer alan Alınca Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. 8 km’lik ilk etap en sevdiğimiz rotalardandır. Biraz sert ama bir o kadar da güzeldir. Alınca’ya varınca kısa bir mola verip kısa da bir araç transferiyle yürüyüşün 2. kısmı olan Gey Köyü’ne doğru yola koyuluyoruz.
6 km’lik bu parkur sürekli sağımızda kalan akdeniz manzarası, koyları ve turizmden uzak köy hayatıyla müthiş güzelliktedir.
Yürüyüşün ardından Dalaman Havaalanı'na hareket. 19:15 itibarıyla sizleri Dalaman Havaalanında uğurluyor ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 20:25 ve sonrasında Dalaman kalkışlı uçuşlarla dönebilirsiniz.
(Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Anadolu Jet'in 21:30 kalkışlı tarifeli seferi ile Dalaman'dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na uçuş)
Yürüyüş mesafesi: 14  km / Yürüyüş Süresi: 5 saat (600 mt çıkış / 510 mt iniş)
Yemek: Kahvaltı otelimizde alınacaktır.
 
Hatırlatma: Programların günleri değişebilir. Tarifeli uçuşlarda iptal yada değişiklik olması halinde farklı uçuşlarla ulaşım sağlanabilir.
 
Not : 27-30 Mayıs turunda ; gidişte Pegasus'un 08:55 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen - Dalaman tarifeli seferi ile uçulacaktır.
 
Not 2: 3-6 Haziran turunda gidişte Sabiha Gökçen'den Anadolu Jet Hava Yolları 07:30 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen-Dalaman uçuşu ile uçuş gerçekleşecektir. Dönüş ise Anadolu Jet Hava Yolları 19:35 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile gerçekleşecektir.

Not 3: 11-14 Kasım turunda gidişte Sabiha Gökçen'den sabah uçuşu olmadığından Türk Hava Yolları 07:00 kalkışlı İstanbul-Dalaman uçuşu ile gidiş gerçekleşecektir. Bu turda gidiş İstanbul Havalaanından, dönüş Sabiha Gökçen Havaalanına olacaktır. 
 
Not 4: 18-21 Kasım turunda gidişte Sabiha Gökçen'den Pegasus Hava Yolları 06:20 kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen-Dalaman uçuşu ile uçuş gerçekleşecektir. Dönüş ise Pegasus Hava Yolları 18:55 kalkışlı Dalaman-İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ile gerçekleşecektir.
 
HAVALE İLE ÖDEMEDE HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI
BU TURUMUZA HAVALE İLE ÖDEME YAPILDIĞINDA 150 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ VERİYORUZ.
(HEDİYE ÇEKİ EN AZ 1200 TL VE ÜZERİ FİYATLI YURTİÇİ TURLARIMIZDA GEÇERLİDİR)
(HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM SÜRESİ 1 YIL OLUP PARAYA ÇEVRİLEMEZ)
 
 
 
KONAKLAMA
Konaklama 3 gece Faralya'da yapılacaktır.
1. Gün: Montenegro Motel  / Faralya
2. Gün: Montenegro Motel  / Faralya
3. Gün: Montenegro Motel  / Faralya
 
KONTENJAN
Turumuz 8-15 kişi arası katılımcı ile gerçekleştirilecektir.
 
BU TURDA NE VAR?
:: Türkiye'nin en iyi yürüyüş parkurunun batı rotası
:: Kayaköy, Babadağ, Faralya, Kabak Koyu, Gey Köyü, Alınca Köyü
:: Likya Medeniyeti'nin toprakları
:: İnanılmaz güzellikteki koylar / üç koyda deniz keyfi
:: Antik kentler ve yollar arasında orta seviyeli yürüyüşler
:: Doğa ve tarih bir arada
 
DENİZE GİREBİLECEKMİYİZ?
Tur esnasında üç kez denize girme imkanımız olacak. Akdeniz'in berrak suları bizi bekler!
 
HATIRLATMA
Eğer uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
BENZER TURLAR
 

 

 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.119 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.999 Ek yatak₺ 2.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.819 Çocuk fiyatı₺ 2.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.989 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.999 Ek yatak₺ 2.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.689 Çocuk fiyatı₺ 2.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.439 Ek yatak₺ 2.439 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.139 Çocuk fiyatı₺ 2.139
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.099 Ek yatak₺ 3.099 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.799 Çocuk fiyatı₺ 2.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.989 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.039 Ek yatak₺ 3.039 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.759 Çocuk fiyatı₺ 2.739
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.989 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.859 Ek yatak₺ 2.859 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.579 Çocuk fiyatı₺ 2.459

:: İstanbul Sabiha Gökçen-Dalaman gidiş dönüş uçak bileti ( uçak bileti dahil pakette)

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 3 gece Faralya Montenegro Motel'de bungalowda konaklama

:: 3 kahvaltı

:: 3 akşam yemeği

:: Tüm geziler

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Milli park giriş ücretleri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur boyunca Evolite marka çift baton tedarik edilmesi (turun ilk günü verilir, tur bitiminde geri alınır)

:: Gidiş-dönüş uçak biletleri (uçak bileti hariç paket tercih edilirse)

:: Öğle yemekleri

:: Son gün akşam yemeği

:: Yemeklerde alınacak içecekler

:: Müze, ören yeri giriş ücretleri

:: Dahillerde belirtilmeyen tüm hizmetler

 

ARAÇLA GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN BULUŞMA SEÇENEĞİ

 

1.SEÇENEK

Faralya Montenegro Hotel’e gelip otelin otoparkına aracınızı bırakabiliriz.

İlk gün gelip sizi otelden alıp, son gün otele bırakabiliriz. 

(22 nisan turunda sabah 10:30 gibi otelde olacagımızı öngörüyoruz)

 

2.SEÇENEK

Dalaman Havaalanı'na 2 km. kala sol tarafta otoparklar var. Günlük 20 tl ye aracınızı oradaki otoparklardan birine bırakabilirsiniz. Aracınızı buradaki otoparklardan birine bırakmayı tercih ederseniz ilk gün havaalanından misafirlerimizi aldıktan sonra sizi aracınızı bıraktığınız otoparkın önünden alırız, tur bitiminde de yine aynı yere bırakırız.

(22 nisan turunda sabah 09:00 gibi orada olacagımızı öngörüyoruz)

 

LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ İÇİN İDEAL DÖNEM NE ZAMAN?

Likya Yolu, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Akdeniz kıyı şeridinde yer alıyor. Kış aylarının yumuşak geçtiği bu bölge yaz döneminde oldukça sıcak oluyor. Yılın 11 ayı rahatlıkla yürünebilecek bir rota olan Likya Yolu’nu yürümek için en ideal dönem hem kış yağmurlarının ardından canlanan doğanın renk harmonisini hem de karlı tepelerin manzarasını bir arada görebileceğiniz Nisan ve Mayıs ayları. Mayısın sonuna doğru sıcaklar başlıyor. Yaz ayları ve Eylül'ün ortasına kadar bölge sıcak ve nemli. Bu aylarda yürüyecekseniz, rotada kıyıya ulaştığınız her fırsatta Akdeniz'in sularına kendinizi bırakıp serinlemek iyi olacaktır.

Nemin giderek azaldığı ekim-kasım dönemi ise ideal sıcaklık açısından en tercih edilebilir dönem. Kasım ayının ortasından şubat ayına kadar çok yağış oluyor. Marttan itibaren yağışlar azalıyor.

Sonuç olarak Nisan-Mayıs-Ekim-Kasım ayları en ideal dönemdir diyebiliriz.

 

ZORLUK SEVİYESİ

Likya Yolu yaklaşık 550 km'lik uzun bir rota. Bu rotada birçok parkur var. Eğer siz günde 30-40 km. arası yürürseniz elbette yorucu olur. Ama biz turumuzun planlamasını yaparken, gün içinde en fazla 20 km yürüyüş olacak şekilde parkurları seçtik. Hatta ortalama günde 15 km. yürüyoruz diyebiliriz. Dolayısıyla orta seviyede bir kondisyona sahip bir kişi ağırlıklı olarak düz, zaman zaman iniş ve çıkışlı bu parkurlarda yürüyebilir. Yürüdüğümüz rotalarda, zaman zaman kayalıklı yollar, kısa süreli dik çıkışlar, atlamalı zıplamalı bir kaç yer olsada genel parkura baktığımızda orta zorluk seviyesinde bulunuyor. Biz katılımcılarımızın muazzam manzaralarıyla görsel bir şölen sunan bu rotanın keyfini yaşayabilmeleri için gün içerisindeki yürüyüş sürelerini 6,5 saati, parkur uzunluğunu da 20 km'yi geçmeyecek şekilde belirledik. Araç bizi parkur başlangıcında bırakacak, parkur bitiş noktasından alacak. Siz arada parkuru yürüyün ve tadını çıkarın, gerisini bize bırakın. Sonuç olarak kolay değil ama zor da değil. Kaldı ki bu muazzam deneyim için kendinizi motive edeceğinizi ve günden güne de kondisyonunuzun artacağını unutmayın.

Yürüyüş boyunca rehberimizin komut ve uyarılarını dikkate aldığınız, eğimli yerlerde iniş yaparken zikzaklar çizerek yürüdüğünüz ve kayaların arasından geçerken kaymaya ve ayağınızın sıkışması ihtimaline karşın dikkatli olduğunuz sürece sakatlanma, yaralanma riski minimum seviyede.

Astım yada kalp rahatsızlığınız varsa bu tura katılımınız uygun olmayacaktır.

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) *

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası

:: Baton (varsa çift yoksa tek)**

:: Panço yada yağmurluk

:: Tshirt (birkaç tane)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü ve şapka

:: Mayo, terlik ve havlu (deniz mevsiminde)

:: Deniz ayakkabısı (tavsiye)

:: Powerbank (tavsiye)

:: Sinek kovucu

:: Tozluk (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

* Yürüyüş botunuz yoksa bilekleri saran, tabanı düz olmayan spor yürüyüş ayakkabısı ile tura katılabilirsiniz.

 

** Baton getirmezseniz tur boyunca Evolite marka çiftli yürüyüş batonunu ''Kutupayısı'' sponsorluğunda size tedarik ediyoruz. Yani turun ilk günü size veriyoruz, turun son günü alıyoruz. Batonla yürüyüşler daha konforlu, daha az yorucu.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 10 yorum var.

Likya Yolu Yürüyüşü Turumuzun rotası, duraklar, plan, program, otelinizin konforu, yemekleriniz, şoförünüz her şey süperdi. Rehberimizi ayrıca değerlendirmek isterim ki, alanında çok çok başarılı, dopdolu bir kişi; bilgisi, katılımcılarla ilişkileri, iş disiplini, hepsi çok memnun ediciydi. Kendisini tanıdığımız ve kendisinin rehberi olduğu bir turda bulunduğumuzdan dolayı çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Katılmakla ne kadar isabetli bir tercih yaptığımı turun başından sonuna kadar düşündüğümü belirtmeliyim. Emeğinize sağlık.
Fulya

Sevgili Deepnature, Öncelikle çok keyifli bir tur geçirdim. Bunun için teşekkürler. Her anlamda dolu dolu geçti. Hem bilgi hem de eğlence yoğun bir gezi idi benim için, motivasyon kısmı da cabası tabi. Açıkçası bu zamana kadar katıldığım turların içinde bu kadar uyum içerisinde davranan bir grup yaşantım olmamıştı. Rehberimiz yeliz'in fethiyeli olması ve bölgeye hakimiyeti, ayrıca pozitif enerjisi bizi çok mutlu etti. Tur programı güzel yazılmış, ne zor ne hafif. Hem yürüdük hem yüzdük. Dengesi iyiydi kesinlikle. Faralya'yı sevdik. Konaklanan Montenegro otel iyi bir seçim. Sadece, otel sanıyorum sezon nedeni ile kalabalıktı. Bunun getirdiği sıkışıklık biraz sorun yarattı. Bir de turun bir gününe köy yaşantısı hakkında sohbet, köy evi ziyareti gibi değişik bir aktivite eklenirse iyi olur diye düşünüyorum. Güney köylerinde yaşamı hepimiz merak ediyoruz. Sanırım bundan sonra deepnature'ın diğer turlarında da yer almaktan büyük zevk alacağım, haberdar ederseniz sevinirim, web sayfanızdan da takip ediyoruz zaten... Sevgiler
Özge

Merhaba, geçen hafta likya turunuza katıldık. Turumuz neşeli, keyifli geçti. Keşke bir iki gün daha uzun olsaydı. Geçen sene 29 ekimde urfa mardin ve sonrada kars doğu ekspresi turlarınıza katılmış memnun kalmıştık. Rehber seçimlerinizi çok başarılı buluyorum. Turların katılımcı sayısının az tutulması da yerinde bir karar. Bilgisinin yanında turda samimi ve neşeli ortam sağlayarak bizi mutlu eden rehberimiz Yeliz'e de ayrıca teşekkür ederiz.
Ayla

Likya yolunda yürümek! Ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu turun ilk gününde anladım. Karşılama, Yeliz'in sürprizi, montenegro oteldeki akşam muhabbetleri, ahh o rotanın güzelliği. Yeliz'in manzara bulma uzmanlığı. Turun her günü, grubumuz ve sevgili rehberimiz Yeliz ile birlikte geçirdiğimiz her dakika iyi ki Likya yürüyüşüne katılmışım ve sizi tercih etmişim diye düşündüm. Yol yapımı gördük, çöp atan saygısızların artıklarını gördük, bazen sıcaktan alev aldık ama yine de büyük keyif aldık. Sevgili tur arkadaşlarım harikaydınız, rehberimiz süper. Deepnature kesinlikle takdiri hakediyorsunuz. Her şey için çok teşekkür ediyorum.
Derya

Arzum Hanım merhabalar, Likya yürüyüş turuna arkadaşlarımla beraber katıldım ve çok güzel dört gün geçirdim. Bizlere rehberlik yapan Yeliz Hanım'a ve şoförümüz Mehmet Bey'e sizin aracılığınızla da tekrar teşekkur ederim. Gerçekten cok keyifli bir geziydi. Görüşmek üzere
Buğçe

Merhaba, Ani bir kararla katılmaya karar verdiğim likya yürüyüşü turunuzla ilgili görüşlerimi bildirmek istiyorum. Telefonda görüştüğüm Arzum hanım, turun içeriği hakkında insanı tam anlamı ile bilgi ile donatan ayrıntılı konuşmasını yaptı. Düşünmek için telefonu kapattığımda Deepnature hakkında ilk çok olumlu düşüncelere sahip olmuştum. Çok gezen bir çiftiz. Bundan çok daha uzun süreli, daha pahalı bir çok seyahatte bile bu kadar ilgiyi görmediğimizi düşündüm. Eşimle birlikte kararımızı verip, kayıt için tekrar şirketi aradığımda aynı profesyonel yaklaşımla işlemlerimiz tamamlandı. Likya gezisi başlayıncaya kadar yürütülen tüm işlemler, gerçek anlamda mesleğine, kendi işyerine ve müşterisine gösterilen özeni ve saygıyı yansıtıyordu. Gezimiz gerçekten çok güzel geçti. Rehberimiz Yeliz Yener'i bu güne kadar katıldığım gezilerde karşılaştığım en iyi iki rehberden birisi olarak tanımlayabilirim. Varlığı ile her an Deepnature’ın bizimle, sıcak, sevecen bir o kadar da gözeten gücünü hissettik. Grubun temposunu, motivasyonunu cok iyi kontrol etti. Bizi sürekli yüksek moda çıkarttı. Katılımcıların çok kısa sürede birbiriyle kaynaşması, yolculuk boyunca saygılı ve sıcak ilişkilerin sürdürülmesi, konakladığımız montenegro otelde bize gösterilen ilginin sıcaklığı tamamıyla şirketinizin ve rehberimizin eseridir. Her şey için sonsuz teşekkür ederim Bu arada çok ufak bir not düşmek isterim: istanbul'dan havaalanı servisi hizmeti sunmanızı öneririm. bir de turda kısa bir tekne turu organizasyonu yapılabilir.
Nazan

Merhaba Gökhan, Biz 11 kişi grup olarak likya turu programında sen ve firmandan çok memnun kaldık… Enerjin ve anlattığın anılarınla turu keyiflendirdin. Herşey icin teşekkür ederiz… Eylül ayında ya da ekim de doğu likya projemiz var…. tekrar görüşeceğiz.
Çağatay

Adınızı duyuyordum ama ilk defa Deep Nature ile tura katıldım ve oldukça keyifli bir gezi geçirdim. Rehberinizin ilgisi ve sıcaklığı için teşekkürler. Seçiminizden dolayı tebrik ederim.
Muzaffer

Good route, guide Yeliz and all team is perfect. Thanks for information in our mother language before the tour.
Sergey

Sıcak dışında genel olarak memnun edici bir turdu. Sanırım nisan yada kasımda likya turu daha uygun olurdu bana göre. Aslı
Aslı

Havale/EFT ile ödeme:
2.859 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.859 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
738,34 TL2.953,35 TL
599,82 TL2.999,09 TL
507,47 TL3.044,84 TL
442,33 TL3.096,30 TL
392,40 TL3.139,18 TL
352,93 TL3.176,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.429,50 TL2.859,00 TL
953,00 TL2.859,00 TL
736,19 TL2.944,77 TL
597,53 TL2.987,66 TL
505,09 TL3.030,54 TL
439,06 TL3.073,43 TL
389,54 TL3.116,31 TL
351,02 TL3.159,20 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive