KUDÜS TURLARI

Kudüs Turu $ 749 ’dan itibaren
Kudüs Turu

3 GECE 4 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

Kudüs Turları Hakkında

21 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Kudüs turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Kudüs turları sizi bekliyor. Üç semavi dine ait kutsal mekanlara ev sahipliği yapan kadim şehir Kudüs, Türk gezginler için her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Kudüs'e gitmeye karar verdiğinizde bizi ararsanız doyurucu bilgi alacağınıza emin olabilirsiniz. Tüm Kudüs turlarımız direkt uçuşlu olarak gerçekleşmektedir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Kudüs turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara cazip vade farklarıyla 3 taksit ödeme fırsatıyla. Kudüs turları için doğru adrestesiniz.

Kudüs Turu Fiyatları

Kudüs turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 600-900 USD arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 3 gece 4 günlük Kudüs turu programlarımız için verilmiştir. Kudüs turu programlarımız erkenden dolmaktadır. Kudüs turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir Kudüs turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Kudüs Turu İçin En Uygun Zaman?

Kudüs’te Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Dolayısıyla Kudüs Turu için en uygun mevsimler bahar aylarıdır. Yaz ayları nispeten sıcak ve nemli, kış ayları ise soğuk olmamakla birlikte serin ve yağışlıdır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive