Villa Kaktüs
  • Güney Amerika Turu
  • Güney Amerika Turu
  • Güney Amerika Turu
  • Güney Amerika Turu
  • Güney Amerika Turu

Güney Amerika Turu

23 GECE 25 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

Dolu dolu programla Büyük Güney Amerika Turu. 23 gece 25 günlük, 6 ülkeyi kapsayan gezi içeriği ile Güney Amerika'nın en önemli gezi noktaları bu turda. Arjantin, Brezilya, Peru, Bolivya, Şili ,Uruguay program dahilinde görülebilecek ülkeler. Güney Amerika uzmanı deneyimli ekip tarafından hazırlanmış özel bir program. BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

€ 6.600’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

Güney Amerika Turu

1.GÜN 5 EYLÜL/ İSTANBUL-PARIS- LIMA[PERU] 04:00 16:00
Sabah saat  02:00’de  İstanbul Atatürk Havalimanında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE HAVA YOLLARI ile PARIS  üzerinden LIMA (PERU) uçuşumuz başlıyor. Akşamüzeri  PERU nun başkenti LİMA  varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer olacağız.
Geceleme otelimizde  MIRAFLORES HOTEL 4*
 
2.GÜN 6 EYLÜL / LIMA [PERU]
Sabah kahvaltıyı takiben ,   a  şehir turumuzu  yapmak için otelden ayrılıyoruz; ..Burası LIMA..diğer ismi ile Kralların şehri..Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu ;eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan ,Plaza San Martin, HükümetKonağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan , eski mezar odaları ´´ Catacomb´´.. Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazıları…Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU (  Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi kolleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan  sonra , Miraflores bölgesine  dönüyoruz ve serbest saatlerimiz  başlıyor.Akşam EXTRATur programında-  PERU DANSLARI ŞOVU ve AKŞAM YEMEĞİ , açık büfe zengin Peru mutfağının lezzetlerini tatma  imkanı bulacaksınız. (55€)
Geceleme otelimizde…

3.GÜN 7 EYLÜL / LIMA – CHINCA /ICA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben, öğle saatlerinde ICA-PARACAS  bölgesine  yolculuğumuz  özel aracımızla başlıyor, Pasifik kıyılarını takiben,kum çölü  rotasını  takip  ederek ,  CHINCA -ICA ya ulaşacağız, yolculuğumuz yaklaşık 4 saat  sürecektir, Ica’ya ulaştıktan sonra konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz.AKŞAM Yemeği  yerel bir  restoranda alınacaktır. ve  geceleme  otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL 4*

4.GÜN 8 EYLÜL / ISLA BALLESTAS- HUACACHINA -NAZCA
Sabah kahvaltımızı takiben , erken saatlerde Buraya 1 saat mesafede yer alan , UNESCO dünya mirası listesine alınmış; PARACAS vahşi Yaşam Koruma Milli parkını ziyaret edeceğiz. Pasifik Okyanusu kıyılarında yer alan , ÇÖL İle Okyanusunbu luştuğu bir sahil boyu ve yarım ada burası..Tüm canlılar ,kuşlar koruma altında.. BOT ile ISLA BALLESTAS adalarına 2 sürecek bir tura katılıyoruz. (Bu tutumuz JET motorlu teknelerle yapılmakta olup- tekneden inilmeden ziyaretler yapılıyor ) Turumuzdan sonra, tekrar Paracas ´a dönüyoruz..Daha sonra  vakit kaybetmeden   buraya 3 saat  mesafede  yer alan NAZCA  kasabasına yöneliyoruz. Yolda Huachahinca Vaha sını  ziyaret için duracağız. Nazca’ya  Varışımızın ardından, eşyalarımızı  konaklayacağımız  otelimize  bırakıyoruz  , kısa bir dinlenme ve kahve molasının ardından Nasca çizgileri uçuşumuzu gerçekleştireceğiz.(Extra Ücret -100 usd)
Nazca Çizgileri olarak bilinen bölgede 4 kişilik küçük uçaklarla ; havalanıp ; yerel pilotumuzun anlatımları ile ; tek tek dev figürlerin üzerinde uçuyoruz…Gördüklerimize inanmakta zorluk çekeceğiz..Bu izleri kim yaptı?? Sorusuna cevap arayacağız Nazca Çizgileri, uçuşumuzun ardından , Nazca  kasabasına otelimize geri  dönüyoruz.  AKŞAM  YEMEĞİ  yerel bir  restoranda alınacaktır.  Geceleme otelimizde  CASA ANDINA HOTEL 4*

5.GÜN 9 EYLÜL/ NAZCA – AREQUIPA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben , özel aracımızla  Pasifik kıyılarını ve uçsuz bucaksız Çöl arazisini takip ederek PERU’nun en önemli  şehirleri ve büyük kentleri arasında yer alan AREQUIPA ‘ya  doğru yolculuğumuz başlıyor . Bu yolculuğumuz  yaklaşık  9 saat sürecektir . Varışımızı  takiben , ,  Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız.Geceleme  otelimizde.
CASA ANDINA CLASSIC  BUTIK HOTEL 4*

6.GÜN 10 EYLÜL / AREQUIPA –COLCA KANYONU - AREQUIPA
Erken Kahvaltı sonrası  AREQUIPA merkezde  katedral meydanını gezeceğiz, şehir merkezinde yürüyüşler yaptıktan sonra , şehirden ayrılıyoruz.yolculuğumuza devam ediyoruz, istikametimiz  meşhur COLCA KANYONU..Yolculuğumuz yaklaşık 3 saat  sürecektir, varışımızı  takiben , otel odalarımıza yerleşeceğiz, Öğleden sonra Kanyon yürüyüşüz olacak, doğa yürüyüşüz sonrası yeniden AREQUIPA ya  dönüyoruz., geceleme otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL

7.GÜN 11 EYLÜL / AREQUIPA (UÇUŞ- 50 dk ) CUSCO
Sabah erken saatlerde  otelimizden ayrılıyoruz, havalimanına geçiyoruz, sabah 09:00 da yerel havayolu ile  CUSCO yolculuğumuz başlıyor. 1 saat  sürecek yolculuk sonrası Cusco ‘ya varış.  Otelimize  geçerek , eşyalarımızı  bırakacağız,  dinlenmeyi takiben,öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır. Eski Katedral meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır. Turumuz  sonrası serbest  saatler  -geceleme  otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL 3*

8.GÜN 12 EYLÜL / CUZCO - MACHU PICCHU turu
Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor. Yolcluğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo ( Kutsal Vadi ) yolu Cuzco merkezden özel aracımızla  geçiliyor, burada  istasyona ulaşıp PERURAIL  firmasının Lüx trenleri ile  Aqua Calientes  (Machu Pichu ) istasyonuna  ulaşıyoruz,  dönüşümüzde aynı  rota  üzerinden olacaktır.Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cuzco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL 3**

9.GÜN 13 EYLÜL / CUZCO-PUNO
Kahvaltının ardından,karayolu ile Puno  şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca  fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi  LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve  güzergahımızdaki en yüksek noktayı temsil etmektedir, And dağları yolunu takip ederek ilerleyeceğiz,köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde ÖĞLE YEMEĞİ mizi yerel bir  restoranda  alacağız . Öğleden sonra PUNO ya varışımızı  takiben , otelimize yerleşiyoruz, ve   (eğer zamanımız  el verir ise ) TİTİKAKA  GÖLÜ  üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI  tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve  eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak  bölgede bilinen bir  noktadır.
NOT : Bu Köy için adalar bölgesine geçişte-Bir yerel harç parası ödeyeceğiz- Kişi başı 25 USD. Lütfen bu ücreti tura başlama  esnasında  rehberinize iletiniz.  Turumuz sonrası  otelimize  dönüyoruz. ve geceleme otelimizde.
SONESTA POSADA DEL LAGO vb 4*

10.GÜN 14 EYLÜL / PUNO -COPACABANA-TITICACA GÖLÜ
Kahvaltının ardından, Bolivya sınırına doğru yöneliyoruz, yaklaşık 4 saatlik bir  yolculuk bizi bekliyor..Sınır geçiş  noktasına varmadan hemen önce Pomota köyüne uğruyoruz ve tepedeki eski Kiliseyi  ziyaret ediyoruz.  Sınırda  araç değiştiriyoruz ve Bolivya topraklarına giriyoruz. Vardığımız kasabanın adı Copacabana, önce Copacabana’daki Aziz Meryem kilisesini ve kasaba meydanını ziyaret ediyoruz. Daha sonra gölün kıyısında bekleyen tekne ile gölün en büyük adası  Güneş Adasını geziyoruz,  Öğle Yemeğimizi yedikten sonra Titikaka gölünde tekne ile seyahat ederek  geri dönüp otelimize geçiyoruz.
ROSARIO DEL LAGO

11.GÜN 15 EYLÜL / TITICACA –TIWANAKU – LAPAZ
Kahvaltının ardından,karayolu ile LAPAZ a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat  sürecektir . Güzergahımızda TIWANAKU antik kenti ziyareti yapılacaktır. Öğle yemeğini Tiwanaku da küçük bir yerel restoranda alıyoruz.  La paz  şehrine  varışımızı  takiben ,  La paz  şehir merkezinde  San Francisco Kilisesi ve CADILAR PAZARI  denilen sokakları göreceğiz,Şehre 1 saat mesafedeki  Ay Vadisi  gezisi yapacağız. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz, Geceleme otelimizde.
LA  CASA BUTIK HOTEL 4*

12.GÜN 16 EYLÜL LA PAZ – UYUNİ SALAR (TUZ GÖLLERİ)
Sabah   erken bir saatte otelimizden ayrılarak. havalimanına geçiyoruz  ve UYUNİ  TUZ  Gölleri yöresine  geçmek için Uçuşumuzu  yapacağız.Turumuzun bundan sonraki bölümü  daha kırsal ve arazi şartlarında olacaktır,  yer yer  4x4 jiplerle ilerleyeceğiz.Tuz gölleri ve Volkanik tepeleri görerek tüm Gün arazide yol alacağız bu ıssız  ve  ilginç  coğrafyada farklı bir gün bizleri bekliyor .Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
TUZ  OTELİ-BUTIK CRISTAL SAMANA                                                                            

13.GÜN 17 EYLÜL / OLLAGUE - CALAMA – SAN PEDRO ATACAMA
Sabah çok erken bir saatte otelimizde ayrılıyoruz  ve  artık  ŞİLİ sınırına Ollague  geçiş  noktasına yöneliyoruz,  sınırda  geçiş işlemlerimizi yapıyoruz, aracımızı değiştirip Şili yolculuğumuza devam ediyoruz.Ve  ŞİLİ  ‘de  CALAMA  kentine ki burasa Atacama  Çöllerinin en ortasında en büyük yerleşim yeri ve bir madenci sanayi şehridir, burada kısa bir mola veriyoruz ve asıl  hedefimiz  SAN PEDRO ATACAMA  kasabasına doğru yola devam ediyoruz, Öğleden sonra geç saatlerde  ATACAMA nın kalbi San Pedro dayız..  yerleşim yerinin adıdır,  sınırdan yolculuğumuz yaklaşık 6,5 saat sürüyor geceleme otelimizde…
EL DESERITO BUTIQU HOTEL

14.GÜN 18 EYLÜL TATIO GAYZERLER SANTIAGO DE CHILIE
Sabah GÜN DOĞUMU öncesi !!  04:00  de otelimizden ayrılıyoruz, San Pedro Atacama kasabasına 1,5 saat  mesafede yer alan, TATIO GAYZERLERİ(Sıcak Su kaynakları) bölgesine gitmek üzere yola çıkıyor !.( Hava çok soğuk-kalın giyinin lütfen. Orada doğal havuzlarda kısa bir yüzme ve banyo yapma imkanınızda var- ücretsi denemek isteyenler yanlarına HAVLU VE MAYO  alsınlar, hemen havuz kenarında değiştirme kabinleri var- Hava soğuk! Su Sıcak J  denemek ve tecrübe etmek size bağlı. Gayserler  yöresinde, gezinitimizi  tamamlıyoruz, ve yeniden dağlardan aşağı doğru inerek, San Pedro Atacama ya ulaşıyoruz, hiç vakit kaybetmeden Calama  havalimanına geçeceğiz. Santiago uçuşumuzu yapmak üzere hazırlıklarımızı  tamamlıyoruz. Santiago’ya  geçiyoruz, Santiagoya varışta hemen şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS , Katedral Meydanı,görülecek yerler arasındadır. Ve  TELEFERİK (FUNIKULER) ile  şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir  manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista  semti denilmektedir. Yine turumuz esnasında, Cenro Marcado , yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi  yerel bir restoranda alacağız , Tur bitimi otele dönüş serbest zaman.Geceleme otelimizde.
MERCURE HOTEL CENTRO

15.GÜN 19 EYLÜL VALPARAISO / VINA DEL MAR TURU
Sabah kahvaltı sonrasında EXTRA TUR/  erken saatlerde otelimizden , Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezi başlıyorŞehir merkezine 2 saat mesafede olan , Vina del Mar  şehrini  görüyoruz.  Bu ziyaretimiz esnasında  zamanımız el verirse  Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI  ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak,(140€)Turumuzun sonunda yeniden otelimize   dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

16.GÜN 20 EYLÜL / SANTIAGO CHILE -BUENOS AIRES 13:00 15:00
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , havalimanına geçiyoruz, ve  tarifeli uçuş ile ARJANTİN  Buenos Aires a  geçişimizi  yapıyoruz.
Varışta  karşılanma ve otelimize transfer.Geceleme  otelimizde. TYRP HOTEL 4*

17.GÜN 21 EYLÜL / BUENOS AIRES
Sabah kahvaltı sonrası  şehir turumuz başlıyor. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ,
La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize yakın bir yerel restoranda  ÖĞLE YEMEĞİ mizi alacağız. Sonrasında otelimize geçip dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Geceleme otelimizde…

18.GÜN 22 EYLÜL BUENOS AIRES
Kahvaltı sonrası  dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 3 saatlik Eksta Tigre Deltası turuna katılabilirler. ( 45 € ) Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı (delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır.. Geceleme otelimizde…
*GECE TURU :Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango  Show gezisine katılabilirler  ( 110 € )**(İçki Dahil ve Özel ET menüsü  ile) Bu Show öncesi Tango hocaları dileyen misafirlere ücretsiz 1,5 saatlik Tango Dans eğitimi vermektedirler. Katılmak için Show saatinden biraz daha erken salona  geçilmesi gerekmektedir.
TYRP HOTEL 4*

19.GÜN 23 EYLÜL BUENOS AIRES // URUGUAY( COLONIA)
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tam gün ÖĞLE YEMEKLİ COLONIA  ( Uruguay ) turumuz yapılacaktır. Hareket saati , 06:00 , tur bitiş  saati  18:30 .Turumuzda COLONIA   şehrini göreceğiz, akşam üzeri tur bitimi Colonia  şehir den  FERİBOT ile  Buenos Aires’e dönüyoruz .  ( NOT :Bu geziye katılmak isteyen misafirleriz Tura kayıtları esnasında Lütfen belirtsinler , zira   feribot  biletleri ve fiyatları aniden Çok fazla yükselmekte ve ön rezervasyon kabul etmemektedir-İlgili misafirlerimizin  dikkatine )
Geceleme otelimizde.  Ekstr Tur ücreti  :   (165 Euro )
TYRP HOTEL 4*

20.GÜN 24 EYLÜL BUENOS AIRES - IGUAZU 09:30 11:45
Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız  nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde , havalimanına varışımızı  takiben,Şelalenin Arjantin Bölümünü ziyaret etmek maksadı ile Milli Parka  yöneliyoruz. ( Not, Uçuş saati değişmleri  sonucu kimi  günlerde Bu Milli park  ziyaretine  yetişmek mümkün olmuyor ) Programımızın sonuna Brezilya  tarafına  sınır  geçiş işlemlerimizi  gerçekleştirerek, Otelimize  hareket edeceğiz. Geceleme  otelimizde.
GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL.

21.GÜN 25 EYLÜL / IGUASSU – RIO DE JANEIRO 16:00 18:00
Kahvaltı sonrası  , hiç vakit kaybetmeden IGUASSU MILLI PARKI  bölgesine geçiyoruz. Dünyanın en büyük şelalesi listesinde  en üstlerde yer alan bu doğa  harikasını  izlemek, fotoğraflarını doyasıya  çekmek için bolca  vaktimiz  olacak. Milli park  içinde yürüyerek  gezilebiliyor, bu sebeple misafirlerimiz  mutlaka rahat yürüyüş ayakkabıları  giymeleri  önemli tavsiye  ediliyor, Şelalenin alt kısımlarına yaklaştıkça havadaki su tanecikleri adeta bir yağmur  yağıyormuş  görüntüsü ile  bizleri ıslatıyor.(Fotoğraf makinelerinize  dikkat etmelisiniz)…turumuzun sonuna havalimanına geçiyoruz  ve  Rio De Janeiro ‘ya  yolculuğumuz  başlıyor. Varışta alanda karşılanma  ve otelimize  geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

22.GÜN 26 EYLÜL / RIO DE JANEIRO
Sabaha otelimizde alacağımız  kahvaltı  sonrası , Rio şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı göreceğimiz yerler arasındadır. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını  görüyoruz. Bu gezimizin hemen sonrasında , Rio de Janeiro ‘nun en güzel noktalarından biri olan  SUGAR LOAF yani Şeker tepesini ziyarete gideceğiz. Şehre  en hakim yükseltide olan bu Dev granti kayalara çıkışımızı  teleferik ile yapıyoruz. Muhteşem bir manzara bizleri bekliyor..Turumuzun  sonunda  otelimize  dönüyoruz.Bu    Akşam  yemeğimizi Yerel Bir  restoranda alacağız.

Rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında São Sebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

23.GÜN 27 EYLÜL /RIO DE JENEIRO
Sabah kahvaltı sonrasında öğle vaktine kadar serbest saatlerimiz olacak, ardından rehberimiz  eşliğinde  turumuza  devam ediyoruz. Rio denilince akla ilk gelen harika mimari eser İSA TEPESİNİ  ziyaret  edeceğiz.  Corcovado denilen bu tepe görenleri hayrete  düşürmektedir. Tepeye çıkışımızı yine aynı müze tarafından işletilen , bir  raylı sistem kullanarak yapacağız. Tepeye çıkarken Yağmur Ormanlarının içinden geçeceğiz. Corcovado tepesinde ziyaretimizi  tamamladıktan sonra Otelimize  dönüyoruz.  Ve serbest saatlerimiz başlıyor.
Gece TURU: Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan-Extra  Akşam yemekli SAMBA gecesi turuna katılabilirler.  ( 120 Euro ). Geceleme otelimizde.
WINDSOR COPPACANABA  HOTEL

24.GÜN 28 EYLÜL /RIO DE JENEIRO /PARIS 15:25 07:25+1
Bu sabah otelimizde  alacağımız  kahvaltımızı  takiben, Serbest saatlerimiz  olacak ,  otelimizdeki odalarımızı saat 12:00  öğle saatlerinde  boşaltıyoruz,  bagajlarımızı  emanet odasına  teslim ediyoruz, ve  şehir de gezimize serbest saatlerde devam edebiliyoruz,  otelden havalimanına transfer saatimiz 12:30 (rehberimiz  teyid  edecektir) Gece saatlerinde PARIS  aktarmalı..İstanbul Yolculuğumuz başlıyor.

25.GÜN 29 EYLÜL PARIS -ISTANBUL’a varış 14:35 19:55 VARIŞ ve Güney Amerika turumuzun sonu…
 
Not: Güney Amerika Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.Güney Amerika Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Güney Amerika Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar.Güney Amerika Turu için doğru adrestesiniz.
 
 
DİĞER GÜNEY AMERİKA TURLARIMIZ
Güney Amerika Turlarımız için tıklayınız
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 6.600 Ek yatak€ 6.600 Single konaklamalı tur ücreti€ 7.400 Çocuk fiyatı€ 6.500

*İstanbul-LIMA / RIO DE JANEIRO -Istanbul arasında AIR FRANCE Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı
*LAN ,TAM  Havayolları ile ;//Lapaz-Uyuni//Uyuni-Calama//Santiago// Buenos Aies/Iguazu/Rio de Janeiro arası yapılacak uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri
*Lüks araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri
*Lüks araçlarla şehir turları
*Lima şehir turu
*Isla Ballestas Adalar turu
*Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları
*Programda Belirtilen Öğle Yemekleri
*Programda Belirtilen Akşam Yemekleri
*Arequipa şehir turu
*Cusco şehir turu
*Buenos Air Şehir turu
*Rio de Janeiro şehir turu
*San Pedro Atacama Ziyareti/ TATIO GAYZERLERİ
*COLCA KANYONU  ziyareti
*Macchu Pichu Lüks tren bileti
*Macchu Pichu ören yeri gezisi
*Uros Adası tekne gezisi
*Titikaka Gölü tekne gezisi
*Tiwanaku Antik kent gezisi
*Ay Vadisi ziyareti
*Uyuni Tuz Çölü turu
*Santiago de Chile şehir turu
*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ
*Bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti
* 3/4/5 ve  butik otellerde standart odalarda 23 gece oda kahvaltı konaklama
* Zorunlu seyahat sigortası

:: Yurt dışı çıkış harcı 50 TL

:: Programda yazılmamış tüm öğle ve akşam yemekleri 

:: Yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler

:: Tüm yerel servis tipleri ( yerel rehber , şoför , otel , restoran vb. 200 € kişi başı alanda toplanılacaktır) 

:: Sınır geçiş ve vergi harçları (kişi başı toplamı 30 USD)

:: Uçaklarda 20 kg'ı aşan bagaj ücreti

:: Ekstra turlar

:: Kişisel harcamalar

Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
(Program dahilinde beş ülke Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır)

EKSTRA TURLAR

 

PERU DANSLARI ŞOVU ve AKŞAM YEMEĞİ 55€
Nasca çizgileri uçuşu 92€
VALPARAISO / VINA DEL MAR TURU 140€
AKŞAM YEMEKLİ Tango Show 110€
URUGUAY( COLONIA) turu 165€
Tigre Deltası turu 45€
Akşam yemekli SAMBA gecesi 120€

 

TAM PAKET İNDİRİMLİ FİYATI : 695€UÇUŞLAR  HAKKINDA


Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Yolcu başına bagaj hakkı 20 kg'dır. 20 kg üstü bagaj için ilgili hava yolu şirketleri ekstra ücret talep etmektedir.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


TUR İÇERİĞİ VE FİYAT BİLGİSİ
Bu turumuz ortak operasyonlu bir tur olup fiyatlar kademeli olarak değişebilmektedir, afişe fiyatlar yayınlandığı gün geçerlidir. Operasyonel durumlar nedeniyle turun hareket günü  tarafımızdan  + - 3 gün değiştirilebilir.

 

UYARI
Turumuz güzergahı üzerinde yüksek rakımlı bölgeler mevcuttur. Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden kalp damar problemi olanlar, nefes darlığı çekenler , her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive