Müşteri Hizmetleri

Site Kullanım Şartları

deepnature.com yeni tasarımıyla yayına geçmiştir. şu an sitemizde tur programlarımız hakkında bilgi alabilir, fotoğraf galerisinde fotoğrafları gezebilir, tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Sitemizin yeni tasarımında bazı noktalardaki eksiklik ve hatalar önümüzdeki günlerde ortadan kaldırılacaktır.
 
SİTEDE ALIŞVERİŞ
 
deepnature.com'da site üzerinden tur rezervasyonu (kesin kayıt) yaptırabilir, dilerseniz sadece tur detaylarını inceleyip rezervasyonu telefonla da yapabilirsiniz. Her turumuz kesin hareketli olmadığından ve kontenjanlarımızın sınırlı olmasından dolayı sitemizden yapacağınız tur rezervasyonları kontrollü olarak onaylanmaktadır. Sitede herhangi bir turumuza rezervasyon yaptırmanız halinde bizim sisteme rezervasyon onayı vermemizle rezervasyonunuz onaylanacaktır. Dolayısıyla rezervasyon onayımız olmadan rezervasyonunuz tamamlanmayacaktır.
 
deepnature.com da beğendiğiniz bir tura kayıt olmak istediğinizde 3 seçeneğiniz bulunmaktadır.
 
1- Telefonla rezervasyon
Bize telefonla ulaşıp katılmak istediğiniz tura ve katılımcılara dair bilgileri iletip ödeme işleminizi gerçekleştirerek kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rezervasyon halinde peşin ödemeyi tercih etmeniz halinde ödemeyi banka hesaplarımızdan birine yapabilir, ofisimize gelerek elden ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödemeyi seçmeniz halinde kredi kartıyla ödeme sözleşmemizi bize imzalı olarak ileterek ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
2- E-mail ile rezervasyon
Bize e-mail göndererek katılmak istediğiniz tura ve katılımcılara dair bilgileri iletip ödeme işleminizi gerçekleştirerek kayıt yaptırabilirsiniz. Bu şekilde rezervasyon halinde peşin ödemeyi tercih etmeniz halinde ödemeyi banka hesaplarımızdan birine yapabilir, ofisimize gelerek elden ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödemeyi seçmeniz halinde kredi kartıyla ödeme sözleşmemizi bize imzalı olarak ileterek ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
3- Online rezervasyon
Sitemizde online rezervasyona kapalı bazı birkaç tur dışındaki tüm turlarda online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Online rezervasyon yapmak istemeniz halinde seçtiğiniz turun sayfasının sağ üst alanındaki fiyat kısmındaki ''REZERVASYON'' ikonunu tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Online rezervasyona kapalı olan turlarda bu ikon bulunmamaktadır.
 
Güvenlik
Web sitemiz üzerinden tur satın almak istediğiniz takdirde sitemiz SSL sertifikası ile güvenli bir sayfaya açılacaktır. Bu güvenli sayfada bilgileriniz şifrelendiği için hiç kimse tarafından görülmemektedir. Buraya gireceğiniz bilgiler doğrudan bankaların bilgi işlem merkezine gider ve alışverişiniz %100 güvenli olarak tamamlanır.
 
Alışverişinizi yapmak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz, fatura ve kişisel bilgilerinizi girmeniz ve nakit ve taksitli seçeneklerden birini seçmeniz gerekecektir. Seçtiğiniz seçenekler doğrultusunda satış bedelleri kartınızdan banka tarafından otomatik olarak çekilecektir.
 
Online Rezervasyon Adımları
 :: Sağ üst köşedeki üye girişi alanından üyelik bilgilerinizi girerek sitemize kendinizi tanıtınız.
 :: Üst kategori menüsünden ulaşmak istediğiniz tura ulaşın ve tur bilgi sayfasında sağ menünün üst kısmındaki tur fiyatı kısmında rezervasyon yaptırmak istediğiniz dönemin karşısına gelen ''rezervasyon yaptır'' simgesini tıklayınız ( farklı dönemlere bağlı olarak farklı fiyatlandırması olmayan turlarda tek fiyat ve tek rezervasyon yaptır simgesi gözükür )
 :: Açılan sipariş sayfasında kayıt yaptırmak istediğiniz tur tarihini seçip altındaki alanda oda seçeneklerinden oda seçiminizi yapınız.
 (Bu aşamada kişi sayısı değil oda sayısını belirtiniz. Örneğin 2 kişilik 1 odada kalacak şekilde 2 kişilik rezervasyon yaptırmak istediğinizde 2 kişilik odanın karşısına 1 yazmanız gerekmektedir)
 :: Bir sonraki açılan pencerede katılımcı isimlerini ve gerekli rezervasyon bilgilerini giriniz.
 :: Bir sonraki açılan pencerede kişisel bilgilerinizi giriniz. Kişisel bilgilerin altında SıPARış BıLGıLERı başlıklı alanda rezervasyon seçenekleriniz gözükecektir. Bu alanda tercihinizi seçin, sistem otomatik olarak seçmiş olduğunuz ödeme şekline karşılık gelen fiyatı hesaplayacaktır.
 
Bu aşamada;
 
Havaleyle ödemeyi seçmeniz halinde;
 Sistemin hesapladığı fiyatı not alarak siparişinizi onaylayınız. Bir sonraki ekranda sipariş onayınız gözükür. Bu sayfada belirtilen hesap numaralarımızdan birine aynı gün içersinde havale işleminizi gerçekleştirip size göndereceğimiz mailden '' havalemi yaptım'' ı tıklayarak bize haber veriniz. Ödemenizin hesabımıza ulaşması ve sisteme ödeme onayını vermemize mukabil rezervasyon işleminiz tamamlanır.
 
Kredi kartıyla peşin ödemeyi seçmeniz halinde;
 Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz alanın altında kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz alan açılır. Bu alana kredi kartı bilgilerinizi girip fatura bilgilerinizi de yazdıktan sonra kredi kartınızdan çekim yapılabilmesi halinde sipariş onayı ekranı gelir ve siparişiniz tamamlanır. (Kredi kartıyla online ödeme için kartınızın internetten alışverişe açık olması gerekmektedir)
 
Kredi kartıyla taksitli ödemeyi seçmeniz halinde;
 Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz alanın altında kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz alan açılır. Bu alana kredi kartı bilgilerinizi girip fatura bilgilerinizi de yazdıktan sonra kredi kartınızdan çekim yapılabilmesi halinde sipariş onayı ekranı gelir ve siparişiniz tamamlanır. (Kredi kartıyla online ödeme için kartınızın internetten alışverişe açık olması gerekmektedir)
 

 :: Bir sonraki pencerede siparişinize dair detaylar gözükecektir. Siparişinizde bir yanlışlık yoksa siparişinizi onaylayınız, yanlışlık olması halinde ise işleminizi baştan gerçekleştiriniz.
 
 :: Siparişi tamamlamanızın ardından online rezervasyonda kredi kartınızdan tahsilat yapılmasının ardından rezervasyon işleminiz tamamlanır. Banka havalesiyle ödemeyi seçmeniz halinde havalenizin hesaplarımıza ulaşması ve sistemimize havale onayınızı vermemize mukabil, mail order ile ödemeyi seçmeniz halinde ise mail order sözleşmesinin elimize ulaşması, kredi kartınızdan çekimin yapılması ve sisteme ödeme onayını vermemize mukabil rezervasyon işleminiz tamamlanır.
 
:: İşlemin tamamlanmasının ardından hizmeti satın aldığınıza dair voucher e-mail yoluyla otomatik olarak size yollanacaktır. Böylece alışverişiniz tamamlanacaktır.
 

REZERVASYONDAN ÖNCE
 
Karar Verme: Öncelikle turunuzun size uygun olup olmadığına ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına emin olun. Bunun içinde mutlaka tur detaylarını okuyup anlamış olmanız gerekmektedir. Dolayısı ile herhangi bir turumuza kayıt yaptıran herkesi tur detaylarını okumuş ve kabul etmiş farz ederiz.
Turda Yer Durumu: Karar verdiğiniz turun tarihlerini ve gitmek istediğiniz tarihteki doluluk durumunu ofisimizi arayarak veya e posta ile bize sorarak kontrol ediniz.
Banka Onayı:  Yüksek miktarlı alışverişinizde banka sizden sözlü teyid isteyebilir. Bu teyidi vermelisiniz. Bankanın size ulaşabilmesi için telefon numaranızın doğru olması gerekmektedir.
 
Hizmet teslimatı mail adresinize gönderilecek olan voucherdır.
 
REZERVASYON
 
Kayıt şekilleri
 ınternetten online (www.deepnature.com)
 E-Mail ile (rezervasyon@deepnature.com)
 Posta ıle (Feneryolu Mah. Bağdat Cad. Sarı Köşk Ap. No:103 D:10 Kadıköy / İstanbul )
 Telefon ile (+90 216 349 55 15)
 Kayıt sırasında bize vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. Bilgi eksikliği yada yanlışlığından yada herhangi bir rahatsızlığınız ve düzenli kullandığınız ilaçları bildirmemenizden doğabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk size aittir.
 
Ödeme şekilleri
Ödemeleri şu şekillerde kabul ediyoruz:
 Nakit
 Banka Havalesi
 Kredi kartı Taksitli
 Kredi Kartı Peşin
 Mail Order sözleşmesi
 
 Tüm bu işlemleri ofisimize gelerek, telefonla ya da web sitemizden online olarak kendiniz yapabilirsiniz.
 1- Kart güvenliği anlaşmalı bankaların sağladığı yazılımlar ile sağlanmaktadır. 128bit SLL ile kırılması imkansız bir şifreleme ile yapılmaktadır. Uluslararası bir standarttır.
 2- Kart bilgileri depolanmaz, saklanmaz, banka dahil kimse göremez. sistemden otomatik olarak yapılır
 3- Her ürün ve hizmet için ödeme koşulları ve taksit bilgileri o ürünün ekranında yer almaktadır.
 4- Hangi banka kartları ile taksitli alışveriş yapabileceğiniz o ürünün ekranında gözükmektedir.
 5- Kredi kartı ile tek çekimi yabancı banka kartları hariç her kartla yapabilirsiniz.
 6- Turda ödeme yapılmamaktadır.
 7- Döviz kurları merkez bankası satış kuru üzerinden belirlenir. Taksitleri ise alışveriş yapılan günün kurundan sabitlenir.
 8- Döviz ile satılan ürünler kartınızdan TL karşılığı olarak otomatik seçilir.
 9- Fiyatlarımıza KDV dahildir.
 10- Satın aldığınız ürün hizmet olduğu için size bu hizmeti satın aldığınıza dair voucher yollanacaktır.
 
Tamamlanmış Ödeme
Herhangi bir turumuza kaydınızı tamamlamış, ödemenizi yapmış (nakit, kredi kartı, mail order yada banka havalesi ile) olduğunuz halde turunuzu iptal etmek istediğinizde rezervasyon iptal koşullarındaki şartlar devreye girer. şayet iade hakkınız duruyorsa tur şartlarında belirtilen oranda iadeniz yapılır, fakat bu hakkınızı kaybetmişseniz ödemeler geri iade yapılmaz varsa ileriki dönem taksitlerinizde tahsil edilir.
Tur DEEP NATURE tarafından iptal edilmişse ödemelerin tümü iade edilir.
 

REZERVASYON UYARILARI
 
Uçuş
Eğer turunuzu uçuş hariç aldıysanız ve uçuşunuzu kendiniz organize edecekseniz lütfen turun başlangıç buluşma ve bitiş ayrılma saatlerine çok dikkat ediniz ve uçak biletlerinizi buna göre satın alınız.
 
Değişkenler
Rezervasyon sırasında karşılıklı bildirilen koşullarda meydana gelecek her türlü değişiklik karşılıklı olarak bilgilendirilmek zorundadır. Bu değişikliklerden dolayı çıkacak extra harcamalar yada ücret iadeleri yerine getirilir.
 
Tur Koşulları
Tur koşullarını, rezervasyon ve iptal koşullarını okuyup anladığınızdan iyice emin olunuz. Aksi halde zor durumda kalmanızı istemeyiz.
Uçak bileti hariç turlarda bizden tur kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Olası iptallerde, misafirimizin kendisi uçak bileti alması sonucu oluşabilecek kayıplarınızdan acentamız sorumlu değildir. 

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.