VİETNAM KAMBOÇYA TURLARI

Kurban Bayramı Vietnam Kamboçya Turu $ 2.049 ’dan itibaren Turumuz
Dolmuştur
Kurban Bayramı Vietnam Kamboçya Turu

8 GECE 10 GÜN (26 Haziran-5 Temmuz 2023)

Vietnam Kamboçya Laos Turu $ 2.040 ’dan itibaren FIRSAT
Vietnam Kamboçya Laos Turu

9 GECE 12 GÜN (30 Ekim-10 Kasım / 6-17 Kasım / 22 Kasım-3 Aralık 2023)

Vietnam Kamboçya Turu $ 1.999 ’dan itibaren
Vietnam Kamboçya Turu

8 GECE 10 GÜN (26 Haziran-5 Temmuz / 7-16 Ekim / 28 Ekim-6 Kasım / 11-20 Kasım / 25 Kasım-4 Aralık 2023)

Vietnam Turu $ 1.499 ’dan itibaren FIRSAT
Vietnam Turu

9 GECE 11 GÜN

Vietnam Kamboçya Turları Hakkında

Vietnam Kamboçya uzmanı ekibimiz tarafından, 21 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Vietnam Kamboçya turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Vietnam Kamboçya turları sizi bekliyor. Vietnam ve Kamboçya, Asya'nın Türk ziyaretçiler tarafından en fazla ilgi gösterilen destinasyonlarından biridir. Eşine az rastlanır etkileyici manzaraları, renkli  şehirleri, sıcakkanlı ve güler yüzlü insanları ile ilgi çekici bir ülke olan Vietnam... Bayon, Angkor Thom, Banteay Sirei, Beng Mealia ve Angkor Vat gibi tarihi tapınaklara ev sahipliği yapan Kamboçya... Vietnam Kamboçya Turu , Asya'da mistik bir yolculuk için ideal bir ikili. Muhteşem günbatımları, geri kalmışlığın içinde güzel yüzler ve mutlu insanlar, doğanın içinde saklı tapınaklar, alabildiğine özgün yerel yaşam... Vietnam Kamboçya'yı görmeye karar verirseniz, rezervasyonunuzu yaptırın ve gerisini bize bırakın. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Vietnam Kamboçya turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara cazip vade farklarıyla 3 taksit ödeme fırsatıyla. Vietnam Kamboçya turları için doğru adrestesiniz.

Vietnam Kamboçya Turu Fiyatları

Vietnam Kamboçya turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 1900-2500 USD arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 7 gece 9 günlük klasik Vietnam Kamboçya turu programlarımız için verilmiştir. Ayrıca Vietnam Kamboçya  turu programlarımızda zaman zaman 150 USD'ye varan erken rezervasyon indirimleri de uygulanmaktadır. Vietnam Kamboçya turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir Vietnam Kamboçya  turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Kamboçya Turu İçin En Uygun Zaman?

Vietnam ve Kamboçya'da tropikal iklim koşulları hüküm sürmektedir. Nem oranı, yüksek sıcaklık, Muson dönemi gibi faktörler gözönüne alınmalıdır. Vietnam ve Kamboçya turu için en uygun zaman, ekim sonu ile mayıs başına kadar olan aylar. Bu aylar; ılıman bir iklime sahip, hava güneşli oluyor ve  az nemli bir hava ile tropik meyvelerin çok bol olduğu döneme geliyor…
Eylül - Kasım arası da seyahat için değerlendirilebilecek dönemdir.
Mayıs - Ağustos ayları arası ise yüksek nemli ve yağışlı olmaktadır.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive