Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu

Butik Hakkari Turu

3 GECE 4 GÜN (29 Ağustos-1 Eylül 2024)

3 gece 4 günlük eşsiz bir programla Uçakla Butik Hakkari Turu. Türkiye'nin saklı kalmış güzellikler barındıran coğrafyasında doğa ve kültür gezisi. En fazla 20 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, Uzmanından Hakkari turları. Keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi... AFİŞE FİYATLAR UÇAK BİLETİ KONTENJANLARIMIZLA VE UÇUŞ SINIFI MÜSAİTLİKLERİYLE SINIRLIDIR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN, ZAMLARDAN ETKİLENMEYİN.

₺ 15.790’den itibaren ₺ 2.211 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Hakkari Turu
 
KONSEPT
BUTİK 
(20 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
20 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Hakkari, Yüksekova, Şemdinli
 
PROGRAM
 
1. GÜN / YÜKSEKOVA - ŞEMDİNLİ TAŞ KÖPRÜ - KAYME SARAYI
Butik Hakkari Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanı - Hakkari seferi. 08:35 kalkış / 10:55 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Hakkari Havaalanında karşılıyor ve ardından aracımıza yerleşerek Şemdinli'ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızı mahalli bir lokantada verdikten sonra Şemdinli'de iki gezi noktamız olacak. İlk olarak 1898 yılında Şeyh Muhammed Sıddık tarafından yaptırılan ve 11 metre yüksekliği bulunan Şemdinli Taş Köprü'yü daha sonra da 1909 yılından kalma Kayme Sarayı'nı göreceğiz. Günümüze sarayın yalnızca kuzey ve batı duvarları iyi bir durumda iken doğu ve güney duvarları ise kısmen ayakta kalabilmiştir. Sarayın üst örtüsü tamamen yıkılmıştır. Sonrasında Yüksekova'ya geçiyoruz ve Yüksekova'yı gördükten sonra otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Yüksekova'da
Konaklama : Yüksekova Double Tree By Hilton Hotel
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 1 saat
 
2. GÜN / CENNET CEHENNEM VADİSİ
Kahvaltı sonrası erken hareketle otelden ayrılarak bir doğa harikasına yol alıyoruz. Hakkari kent merkezine 45 km uzaklıkta, 3500 m. rakımda yer alan Cennet-Cehennem Vadisi büyüleyici bir görselliğe sahip. Vadinin yukarısında binlerce yıllık devasa buzullar bulunuyor. Biz vadiye kadar yürüyeceğiz. İki -iki buçuk saatlik yürüyüşle ulaşılabilen vadi rengârenk çiçekleri ve çevresini saran karlı tepelerle dört mevsimin bir arada yaşandığı doğa harikası yerler arasında.
Gezi bitiminde Hakkari'deki otelimize dönüş. Konaklama ve akşam yemeği Hakkari'de. 
Konaklama : Hakkari Hotel Sibar (3*)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 4,5 saat
 
3.GÜN / BERÇELAN YAYLASI - SEYİTHAN BUZUL GÖLÜ - HAKKARİ 
Bugün programımızda Hakkari yakınlarındaki en güzel yaylalardan biri olan Berçelan Yaylası var. 3300 m. rakımlı Berçelan Yaylası, Hakkari çevresindeki diğer yaylalar gibi yöre halkının yazın hayvanlarını otlatmak ve ürünlerini değerlendirmek için göç ettikleri, geleneksel kara çadırları ile yaşadıkları bir yayladır. Özel bir floraya sahiptir. Buraya ulaşmak için köyden yapacağımız yürüyüş sonunda bizi güzel bir sürpriz bekliyor. Berçelan Yaylası’nın kuzeybatı yönündeki zirveye yakın bir çöküntüde oluşmuş bir buzul gölü var. Cilo Dağlarının zirveleri arasında eşsiz manzaraya sahip bu gölü ismi Seyithan Gölü. Masmavi rengi ve çevresinin görüntüsü ile etkileyici bu gölün isminin nerden geldiğini size orda anlatalım.
(Yaylada ve buzul gölüne yürüyüş rotasında kar olacaktır, buna göre kıyafet ve ayakkabı bulundurmak gerekir. Yürüyüşte kolaylık açısından baton tavsiye olunur)
(öğle yemeği yaylada olacak olup kumanya alışverişi yapılacaktır)
Yürüyüşün ardından akşam üzeri Hakkari'ye vararak Hakkari'yi geziyoruz. Hakkari'de 18 yy.da bölge yöneticilerinden İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılan çift katlı ve kanatlı, açık avlulu düz damlı medreseler grubuna giren Hakkari Meydan Medresesi'ni gezip panoramik olarak şehir turu yaptıktan sonra konaklayacağımız otele geçiyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği Hakkari'de.
Şanslıysak akşam bir sokak düğününe denk gelip katılabiliriz.
Konaklama : Hakkari Hotel Sibar (3*)
Gün İçerisinde Yürüyüş süresi : 2,5-3 saat
 
(Hava sıcaklıgının da müsaitliği doğrultusunda turumuzun 3. gününde Seyithan Gölü ve Lis Gölü'nün serin sularında yüzme imkanımız olabilir. Ben soğuk suda yüzerim derseniz, yanınızda mayo, havlu ve terlik getirmeyi unutmayınız)
 
4. GÜN / HAKKARİ - ZAP SUYU - DEVRİMCİ GENÇLİK KÖPRÜSÜ
Sabah kahvaltı ardından erken hareketle otelimizden ayrılıyoruz. Yolculuk esnasında Zap Suyu üzerinde Devrimci Gençlik Köprüsü'nde mola vereceğiz. 1969 yılında Deniz Gezmiş ve arkadaşları adına yaptırılan bu köprü, 1999 yılında bombalanarak yıkılmasının ardından Yazar Cezmi Ersöz'ün koordinasyonunda toplanan bağışlarla yeniden inşa edilmiştir. 70 metre uzunluğundaki asma köprü, 2010 yılının Ekim ayında çeşitli sanatçılar, aydınlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda misafirin katılımıyla açılmıştır. Köprüdeki molanın ardından yola devam ediyoruz ve misafirlerimizi 10:30 itibarıyla Hakkari Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları 11:40 Hakkari-İstanbul Havaalanı uçuşu ile. 14:15 İstanbul'a varış.
 
Not: Hava-yol şartlarına ve tur tarihindeki izin durumuna bağlı olarak üçüncü gün Cennet Cehennem Vadisi yerine Kaval Köyü ve Kaval Şelalaleri alternatif programı yapılabilir. Hakkari'nin Kato Dağı eteklerindeki Kaval köyü, doğası ile öne çıkarken, köyde bulunan ve yörede 'saklı cennet' olarak adlandırılan şelale 'saklı cennet' olarak adlandırılıyor. Şelalelerin büvetinde yüzme imkanı olabiliyor.
 
UYARI
Turumuzda yürüyüş içeriği vardır. Yürüyüşle 3500 metre rakıma kadar çıkılacaktır. Yokuş yukarı yürünebilecek, ortalama bir kondisyona sahip olmak gerekir. Kalp veya yüksek tansiyon hastası kişilerin yürüyüşlere katılımı risklidir, doktoruna danışmasını öneririz. Bu misafirlerimiz yürüyüşlere katılmayarak başlangıç noktalarında araçla birlikte grubu bekleyebilirler.
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Havaalanı - Hakkari Yüksekova Havaalanı 08:35 kalkış - 10:55 varış
TÜRK HAVA YOLLARI  Hakkari Yüksekova Havaalanı - İstanbul Havaalanı 11:40 kalkış - 14:20 varış
Bagaj hakkı : 15 kg
 
ANKARA'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI  Ankara Havaalanı - Hakkari Yüksekova Havaalanı 06:35 kalkış - 10:55 varış (İstanbul aktarmalı)
TÜRK HAVA YOLLARI  Hakkari Yüksekova Havaalanı - Ankara Havaalanı 11:40 kalkış - 16:15 varış (İstanbul aktarmalı)
Bagaj hakkı : 15 kg
(not: tur tarihinde tarifeli sefer olması halinde 13:45 kalkışlı Anadolu Jet Hakkari-Ankara direkt seferi ile dönüş sağlanabilir)
 
İZMİR'DEN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI  İzmir Havaalanı - Hakkari Yüksekova Havaalanı 06:00 kalkış - 10:55 varış (İstanbul aktarmalı)
TÜRK HAVA YOLLARI  Hakkari Yüksekova Havaalanı - İzmir Havaalanı 11:40 kalkış - 16:10 varış (İstanbul aktarmalı)
Bagaj hakkı : 15 kg
 
Rehber grubu Hakkari Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tarifelerde uygunluk ve uçuşlarda müsaitliğe göre kayıtlar onaylanabilmektedir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
İZİN GEREKLİLİĞİ
Bu turda bulunan bazı yerlere giriş için izin gerekmektedir ve bu başvurunun tur hareket tarihinden 1 ay öncesine kadar yapılması gerekmektedir. Tura bir aydan daha az süre yapılan rezervasyonlarda izinin yetişip yetişmeyeceği konusunda ilgili makamlardan teyid alınmadan rezervasyon onaylananamaktadır.
 
HATIRLATMA
Eğer uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi / katılımcı yetersizliği /  katılımcı iptali vb. durumlar nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
Not:  Uçakla Butik Hakkari Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle gidilmesine müsaade edilmeyen yer olması halinde programa alternatif yer eklenir. Programda gidilen yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık deneyimiyle hazırladığı Uçakla Butik Hakkari Turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Uçakla Butik Hakkari Turu için doğru adrestesiniz.
 
BENZER TURLAR
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 15.790 Single konaklamalı tur ücreti₺ 18.890 Çocuk fiyatı₺ 13.790
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 21.390 Single konaklamalı tur ücreti₺ 24.490 Çocuk fiyatı₺ 19.390
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 24.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 27.090 Çocuk fiyatı₺ 22.990
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 24.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 27.090 Çocuk fiyatı₺ 22.990

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı - Hakkari uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları ile Hakkari-İstanbul Havaalanı uçak bileti (Eco Fly bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: Yerel mihmandar hizmeti

:: 1 gece Yüksekova Double Tree By Hilton Hotel'de konaklama

:: 2 gece Hakkari Sibar Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: Otelde 3 sabah kahvaltısı

:: Mahalli lokantalarda set menü 3 akşam yemeği 

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Özel izinlerin alınması

:: En fazla 20 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti

:: Uçakta online check in koltuk seçimi ücreti

:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN VE HAREKET

Turlarımız butik konseptli olup 12 ile 20 kişi arasında katılımcı ile yapılmaktadır.

 

TUR İÇERİĞİ HAKKINDA

Turumuz doğa ve kültür turudur. 

Bu turda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, yöre kültürü ve coğrafyası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Folklorü, müziği, mutfağı ve yaşam tarzı hakkında deneyim edinebilirsiniz.

Bu turumuz ciddi bir sağlık problemi olmayan, kültür ve doğa gezisi tercih eden misafirler için idealdir. 

Bahar aylarındaki ve yaz başındaki turlarda, yüksek rakımdaki yayla ve vadilerde kar olma ihtimali yüksek olacaktır. Kar ve soğuğa uygun kıyafet bulundurmanız, yürüyüş ayakkabısı giymeniz gerekmektedir. Yürüyüşler esnasında eğimli yerlerden geçilecektir. Ayrıca batonunuz varsa yanınızda bulundurunuz.

Hakkari'deki şartlar gereği turda ulaşımlar Ford Transit model standart minibüslerle (yayla ve vadilere ulaşabilen araçlar) sağlanır.

Akşam yemekleri anlaşmalı lokantalarda set menü olarak servis edilmektedir.

 

UYARI
Turumuzda yürüyüş içeriği vardır. Yürüyüşle 3500 metre rakıma kadar çıkılacaktır. Yokuş yukarı yürünebilecek, ortalama bir kondisyona sahip olmak gerekir. Kalp veya yüksek tansiyon hastası kişilerin yürüyüşlere katılımı risklidir, doktoruna danışmasını öneririz. Bu misafirlerimiz yürüyüşlere katılmayarak başlangıç noktalarında araçla birlikte grubu bekleyebilirler.

 

YANINIZDA GETİRMENİZ GEREKENLER

:: Yürüyüş botu (sert tabanlı, bilekleri saran) (yoksa yürüyüşe uygun spor ayakkabı)

:: 25-30 lt  küçük sırt çantası (yürüyüş günleri için)

:: Yürüyüş için uygun pantolon yada şort (ıslanınca çabuk kuruyan size konfor sağlar)
:: Mont 

:: Güneş koruyucu

:: Termos yada matara

:: Islak mendil

:: Güneş gözlüğü

:: Şapka
:: Mayo

:: Powerbank (tavsiye) 

:: Baton (varsa çift yoksa tek) (tavsiye)

:: Düzenli kullandığınız ilaçlar

 

ÖZEL GRUP TALEPLERİ HAKKINDA

Eğer büyük ve kalabalık gruplarla gezmekten hoşlanmıyorsanız ve kendi grubunuz varsa bizden özel tur teklifi isteyebilirsiniz. En az 10 kişilik gruplara özel teklif sunabilir, bu turu grubunuza özel gerçekleştirebiliriz. 

 

TUR HAKKINDA

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde çokça yer gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

 

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 12 en fazla 20 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 20 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.

 

* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 

*  Rehberlerimiz en büyük farklarımızdandır. Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 13 yorum var.

Bir Masaldır Doğu :) Deep Nature ile Hakkari-Van-Yüksekova turuna katıldık eşimle birlikte ve açıkcası hayat boyu yaptığımız seyahatlerin en güzellerinden birini yaşadık. Zor bir coğrafya ama önyargıları aşabilerek ilk giden ve bölgenin özellikle şimdiye kadar kapalı olan vadi ve yaylalarını görenler çok şanslı olacak.. Biz o şanslı insanlardanız ama bunda organizasyonu yapanların büyük emeği var.. Bölgede elinizi kolunuzu sallaya sallaya dağlara vadilere çıkamıyorsunuz o yüzden çok bakir.. Bizim için ön izinleri alındığından bu eşsiz yerleri görme şansımız oldu. 5 günde neredeyse 4 araç 4 mihmandar değiştirdik.. heryerde güleryüzle karşılandık, doğunun yanık türkülerini yerel rehberlerimizle söyledik.. 3300 metrede göle girdik, kuzularla, kınalı keçilerle yürüdük, koçerlerle tanıştık, otağlarına misafir olduk, bir kürt düğününe davet edildik, akdamar kilisesinde denize girdik.. Masal gibi bir seyahat yaşadık.. teşekkürlerim Deep Nature ve beni ikna eden Arzum Hanım'a :)
Nilüfer

14-18 Ağustos tarihlerinde 3 arkadaş Hakkari-Van-Doğu Bayazıt turuna katıldık. Tur programı, rehber Rojda, şöförlerin hepsi ama özellikle Cihan, yerel mihmandar Cihat, seçilen restaurantlar, oteller, rotalar mükemmeldi. Deep Nature’ın satış danışmanı Arzu hanımdan başlayarak tüm ekibini kutluyor, en kısa zamanda başka turlarda ufkumuzu açmak, ruhumuzu dinlendirmek istiyoruz. Kendimiz çok özel hissettik.O bölgeyi ve güzel insanlarını tanımak çok ayrıcalıklı bir duygu. Uzun zaman tadı damağımızda kalacak. Çok teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla
Semra

14-18 Ağustos arasında Hakkar-Van-Doğu Beyazıt turuna katıldım. Giderken beni neler beliyor bilmiyordum. Haberlerde izlediğim yerleri görecektim. Rehberimiz Şükran Hanım, Hakkari deki mihmandarımız Cihad ve Cihan Beyin bilgileri ve şahane insanlıkları ile hiç unutamayacağım bir deneyim yaşadım. Emeği geçek herkese çok teşekkür ederim. Başka turlarda görüşmek üzere sevgi ve saygılar.
Saadet

14-18 Agustos tarihleri arasinda harika bir 5 gecirdim. Talebe gore saglanan esneklik de cok mutlu etti. Hakkari, Van ve Dogu Beyazit bolgesinde bir cok noktayi deneyimli rehberimiz Rojda hanim liderliginde detayli bir sekilde gezdik. Mihmandar ve soforlerimiz de cok iyiydi. Gonul rahatligiyla baska Deepnature turlarina da katilmak istiyorum, tavsiye ederim. Cok teşekkürler...
Nazan

Teşekkür ederim. Tura destek olan tüm lokal ve profesyonel rehberler bizi mutlu etmek için ellerinden geleni yaptılar
Sevinç

Öncelikle doğu turu ilk deneyimim olarak sizin gibi bir tur şirketini seçmekle iyi karar verdiğini belirtmek isterim. Rehberimiz Şükran Rojda hanım ise çok çok iyi bir rehber ve onun ötesinde iletişimi çok kuvvetli bir arkadaş. Mihnandarlarımız, servis görevlilerimiz, oteller ve planlama çok iyi. Gezdiğimiz gördüğümüz yerler birde turun minimal kişi sayısı olması herşeyin olumlu geçmesine sebep oldu. Çok değişik bir coğrafya da çok içten insanlarla tanışmamızı ve isteklerimizi yerine getirdiğimiz için çok çok teşekkür eder bir başka turda yine sizinle ve özellikle rehberleriniz ile olmayı çok isterim. iyi çalışmalar.
Dilek

Turumuzu bize her zamanki gibi en güzel şekilde organize eden deepnature firmasına ve rehber idris'e teşekkürler. Rehberimiz de şoförümüz efendilerdi ve gruba yardımcı olmak için çok gayret sarfettiler. Hakkari, Van, Doğubeyazıt ve çevresine doyamadık. Tadı damağımızda kalan unutulmaz bu geziyi dostlarımıza anlatmaya başladık bile.
Selami

Çok keyifli samimi ve de şık bir turdu rehberimiz harikaydı . Çok teşekkürler .
Engin

Tek kelimeyle şahane bir geziydi. Müşteri profili itibariyle, grupta inanılmaz bir bütünlük vardı ki, geziyi güzel kılan en önemli unsurlardan biri de bu. Grup demişken İdris'i de unutmamak lazım. Bölge hakkındaki dağarcığını takdir etmedim desem yalan olur:)) Sizin de söylediğiniz gibi iyi bir rehber. Yatılı okul disiplini içinde yatış ve kalkış saatlerimizi itinayla düzenlemiş, teker saniye şaşmadan dönmüş, üçüncü gün açlıktan herşeye saldırmak üzereyken "Bu kadarı size yeter" diyerek formumuzu korumamız konusunda da gereken hassasiyeti göstermiştir. Genel olarak organizasyon, tren yolculuğunun kıvamında tutulması, rehber seçimi, tur öncesi yazılanlara uyulma hassasiyeti . Çok mennun kaldık. Tur hakkındaki tek eleştirim Van'daki otelin beş yıldız olması gerektiğidir. Bir de vanda kahvaltı ve tatvanda büryan kebabı eklenmeli. Yeniden görüşmek ümidiyle..
Ümit-Esra

Oldukça memnun kaldığım bir kültür turuydu . Rehber idris bey bölge insanı olması doğru bir seçim, tur programı da çok iyi düşünülmüş, küçük bir grup olmamızdan ve gittiğimiz yerlerde rezervasyonlarımızın yapılmış olmasıyla özel hissettik. Teşekkürler .
Aslıhan

Uzun zamandır ertelediğimiz bir geziydi. Bölgeyi ve van tur programını çok beğendik . Deepnature'ya teşekkür ederiz .
Duygu

Rehberimiz İdris Bey son derece bilgili , neşeli , insanları birleştiren , yöreyi iyi anlatan biriydi . Sayesinde herşey harikaydı. Teşekkür ederiz.
Emine

Tur rehberimiz çok iyiydi . Gezilen yerlere çok hakimdi . Çok samimi ve içtendi . Harika vakit geçirdik sayesinde .
Figen

Havale/EFT ile ödeme:
24.990 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
24.990 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
13.457,12 TL26.914,23 TL
9.146,34 TL27.439,02 TL
7.009,70 TL28.038,78 TL
5.747,70 TL28.738,50 TL
4.873,05 TL29.238,30 TL
4.266,15 TL29.863,05 TL
3.842,21 TL30.737,70 TL
3.498,60 TL31.487,40 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.