• Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu
  • Butik Hakkari Turu

Butik Hakkari Turu

2 GECE 3 GÜN (19-21 Mayıs / 19-21 Haziran / 3-5 Temmuz / 18-20 Eylül / 9-11 Ekim 2021)

2 gece 3 günlük eşsiz bir programla Uçakla Butik Hakkari Turu. Türkiye'nin saklı kalmış güzellikler barındıran coğrafyasında doğa ve kültür gezisi. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, Uzmanından Hakkari turları. Keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi...

₺ 2.199’den itibaren ₺ 270 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Butik Hakkari Turu
 
1. GÜN / YÜKSEKOVA - ZAP SUYU VADİSİ - HAKKARİ 
Butik Hakkari Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanı - Hakkari seferi. 09:10 kalkış / 11:30 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Hakkari Havaalanında karşılıyor ve ardından aracımıza yerleşerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak Yüksekova'yı gördükten sonra mahalli bir lokantada öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Zap Suyu'nun eşsiz manzarası eşliğinde Hakkari merkezine doğru yol alıyoruz. Muazzam manzaralar eşliğinde yapacağımız bu yolculuk esnasında Zap Suyu üzerinde Devrimci Gençlik Köprüsü'nde mola vereceğiz. 1969 yılında Deniz Gezmiş ve arkadaşları adına yaptırılan bu köprü, 1999 yılında bombalanarak yıkılmasının ardından Yazar Cezmi Ersöz'ün koordinasyonunda toplanan bağışlarla yeniden inşa edilmiştir. 70 metre uzunluğundaki asma köprü, 2010 yılının Ekim ayında çeşitli sanatçılar, aydınlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda misafirin katılımıyla açılmıştır. Öğleden sonra ulaştığımız Hakkari'de 18 yy.da bölge yöneticilerinden İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılan çift katlı ve kanatlı, açık avlulu düz damlı medreseler grubuna giren Hakkari Meydan Medresesi'ni gezip panoramik olarak şehir turu yaptıktan sonra konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Hakkari'de.
Konaklama : Hakkari Hotel Sibar (3*)
 
2. GÜN / BERÇALAN YAYLASI - SEYİTHAN BUZUL GÖLÜ - CENNET CEHENNEM VADİSİ - YÜKSEKOVA
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak ikinci gün programıza başlıyoruz. Bugün ilk olarak programızda Hakkari yakınlarındaki en güzel yaylalardan biri olan Berçelan Yaylası var. 3300 m. rakımlı Berçelan Yaylası, Hakkari çevresindeki diğer yaylalar gibi yöre halkının yazın hayvanlarını otlatmak ve ürünlerini değerlendirmek için göç ettikleri, geleneksel kara çadırları ile yaşadıkları bir yayladır. Özel bir floraya sahiptir. Buraya ulaşmak için köyden yapacağımız yürüyüş sonunda bizi güzel bir sürpriz bekliyor. Berçelan Yaylası’nın kuzeybatı yönündeki zirveye yakın bir çöküntüde oluşmuş bir buzul gölü var. Cilo Dağlarının zirveleri arasında eşsiz manzaraya sahip bu gölü ismi Seyithan Gölü. Masmavi rengi ve çevresinin görüntüsü ile etkileyici bu gölün isminin nerden geldiğini size orda anlatalım.
(Yaylada ve buzul gölüne yürüyüş rotasında kar olacaktır, buna göre kıyafet ve ayakkabı bulundurmak gerekir. Yürüyüşte kolaylık açısından baton tavsiye olunur)
Öğle yemeği molasını Hakkari'de mahalli bir lokantada verdikten sonra bir başka doğa harikası var programmızda. Hakkari kent merkezine 45 km uzaklıkta, 3500 m. rakımda yer alan Cennet-Cehennem Vadisi büyüleyici bir görselliğe sahip. Vadide binlerce yıllık devasa buzullar bulunuyor. Vadi rengârenk çiçekleri ve çevresini saran karlı tepelerle dört mevsimin bir arada yaşandığı doğa harikası yerler arasında.
Öğleden sonra Yüksekova'ya geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Yüksekova'da.
Konaklama : Yüksekova Elite My Garden Hotel
 
3. GÜN / ŞEMDİNLİ TAŞ KÖPRÜ - KAYME SARAYI - VAN'DAN DÖNÜŞ
Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılarak Şemdinli'ye doğru yola koyuluyoruz. Şemdinli'de iki gezi noktamız olacak. İlk olarak 1898 yılında Şeyh Muhammed Sıddık tarafından yaptırılan ve 11 metre yüksekliği bulunan Şemdinli Taş Köprü'yü daha sonra da 1909 yılından kalma Kayme Sarayı'nı göreceğiz. Günümüze sarayın yalnızca kuzey ve batı duvarları iyi bir durumda iken doğu ve güney duvarları ise kısmen ayakta kalabilmiştir. Sarayın üst örtüsü tamamen yıkılmıştır. Sonrasında öğle yemeği molamızı Şemdinli'de mahalli bir lokantada verdikten sonra Van'a doğru yol alacağız. Yaklaşık 4 saat sürecek bu yolculuk esnasında, yöre halkının Mur Dağı dedikleri Mor Dağının eşsiz görüntüsü bir süre bize eşlik edecek. Akşam üzeri Van'a ulaşıyoruz ve 17:30 itibarıyla misafirlerimizi Van Havaalanına bırakarak vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları 18:30 Van-İstanbul Havaalanı uçuşu ile. 20:55 İstanbul'a varış.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Havaalanı - Hakkari Havaalanı 09:10 kalkış - 11:30 varış
 
Dönüş 
TÜRK HAVA YOLLARI  Van - İstanbul Havaalanı 18:30 kalkış - 20:55 varış
 
Rehber grubu Hakkari Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
TUR KONTENJANI
25 kişi
 
Not:  Uçakla Butik Hakkari Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3-4 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Uçakla Butik Hakkari Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 19 yıllık deneyimiyle hazırladığı Uçakla Butik Hakkari Turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Uçakla Butik Hakkari Turu için doğru adrestesiniz.
 
BENZER TURLAR
Dilerseniz bu turumuzu iki gün uzatarak 4 gece 5 günlük Butik Hakkari Van Turu  programını satın alabilirsiniz. 
Dilerseniz bu turumuzu dört gün uzatarak 6 gece 7 günlük Butik Doğu Anadolu Turu (Hakkari-Van-Doğubeyazıt-Ağrı) programını satın alabilirsiniz.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.479 Çocuk fiyatı₺ 1.999

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul-Hakkari uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları ile Van-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 3* Hakkari Sibar Hotel'de konaklama

:: 1 gece Yüksekova Elite My Garden Hotel'de konaklama

:: Otelde 2 sabah kahvaltısı

:: Set menü 2 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Özel izinlerin alınması

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti

:: Uçakta online check in koltuk seçimi ücreti

:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN VE HAREKET

Turlarımız butik konseptli olup 12 ile 25 kişi arasında katılımcı ile yapılmaktadır.

 

TUR İÇERİĞİ HAKKINDA

Turumuz doğa ve kültür turudur. 

Bu turda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, yöre kültürü ve coğrafyası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Folklorü, müziği, mutfağı ve yaşam tarzı hakkında deneyim edinebilirsiniz.

Bu turumuz iyi organize edilmiş kültür ve trekking gezisi isteyen doğa ve tarih severler için idealdir. 

Yüksek rakımdaki yayla ve vadilerde kar olma ihtimali yüksek olacaktır. Kara ve soğuğa uygun kıyafet bulundurmanız, yürüyüş ayakkabısı giymeniz gerekmektedir. Ayrıca batonunuz varsa yanınızda bulundurunuz.

 

ÖZEL GRUP TALEPLERİ HAKKINDA

Eğer büyük ve kalabalık gruplarla gezmekten hoşlanmıyorsanız ve kendi grubunuz varsa bizden özel tur teklifi isteyebilirsiniz. En az 10 kişilik gruplara özel teklif sunabilir, bu turu grubunuza özel gerçekleştirebiliriz. 

 

TUR HAKKINDA

 

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde çokça yer gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

 

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 12 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.

 

* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 

*  Rehberlerimiz en büyük farklarımızdandır. Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.

Havale/EFT ile ödeme:
2.199 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.199 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
567,89 TL2.271,57 TL
461,35 TL2.306,75 TL
390,32 TL2.341,94 TL
340,22 TL2.381,52 TL
301,81 TL2.414,50 TL
271,45 TL2.443,09 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.099,50 TL2.199,00 TL
733,00 TL2.199,00 TL
566,24 TL2.264,97 TL
459,59 TL2.297,96 TL
388,49 TL2.330,94 TL
337,70 TL2.363,93 TL
299,61 TL2.396,91 TL
269,99 TL2.429,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive