MALDİVLER TURLARI

Maldivler Turu € 2.199 ’dan itibaren
Maldivler Turu

5 GECE 6 GÜN (Hergün Hareketli)

Maldivler Turları Hakkında

Egzotik adalar ve balayı turları uzmanı ekibimizden, 23 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Maldivler turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan her gün hareketle kişiye özel Maldivler turları sizi bekliyor. Hint Okyanusu'nun mercan kayalıklarıyla çevrili popüler adası Maldivler, turkuaz denizi, büyüleyici güzellikteki tesisleri ve sakinliğiyle Türk gezginler için her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Hem otel hem villa konaklama seçenekleri sunmaktadır. Maldivler turu için planlama yaparken bize ulaşın, en kısa sürede beklentileriniz doğrultusunda size özel bir program ve teklif tarafımızdan beğeninize sunulur. Maldivler turları için doğru adrestesiniz.
 

Maldivler Turu Fiyatları

Maldivler turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 1500-2500 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 5 gece 6 günlük Maldivler turu programlarımız için verilmiştir. Maldivler turu programlarımız kişiye özel olarak organize edilmekte olup istediğiniz konaklama tesisi seçeneğine göre program oluşturulabilmektedir. Maldivler turu için uçuş müsaitliklerine bağlı olarak her gün hareket mümkündür, erken planlama yapılırsa daha uygun fiyatlandırma oluşma ihtimali artacaktır.

Maldivler Turu İçin En Uygun Zaman?

Maldivler'e her mevsim gidilir. Maldivler mevsimlerinde sıcaklık hemen hemen aynıdır. Sürekli olarak 28-32 derece arasında seyreden sıcaklık değerleriyle tatilinizi geçirebileceğiniz imkânların tamamı burada bulunmaktadır. Zaten adada toplam olarak iki ayrı mevsim vardır. Bu mevsimler kuzeydoğu musonları olarak adlandırılan kuru mevsim ve güneydoğu musonları olarak adlandırabileceğimiz ıslak mevsimdir. Mayıs aylarına doğru başlayan güneydoğu musonları kasım ayında son bulmakta, kasım ayından sonra başlayan kuzeydoğu musonları ocağı takiben mart ayına kadar sürmektedir. Maldivler iklimi dört mevsim sıcak olduğundan dolayı hiçbir mevsimde tatil açısından zorluk çıkarmamaktadır. Yağışlı günlerde de yağışlar genelde kısa süreli sağanak şeklinde olmaktadır.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.