AVUSTRALYA TURLARI

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu ₺ 32.000 ’den itibaren
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

12 GECE 15 GÜN (27 Aralık 2020-10 Ocak 2021)

Avustralya Yeni Zelanda Turu € 3.499 ’dan itibaren Turumuz
Dolmuştur
Avustralya Yeni Zelanda Turu

8 GECE 10 GÜN (24 Aralık 2019-2 Ocak 2020)

Papua Yeni Gine Turu € 2.790 ’dan itibaren
Papua Yeni Gine Turu

9 GECE 11 GÜN (Şu an yapılmamaktadır)

Avustralya Turları Hakkında

19 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Avustralya turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan özenle hazırlanmış, deneyimli rehberler eşliğindeki Avustralya turları sizi bekliyor. Muhteşem doğal güzellikleri, kozmopolit yapısı ve uzakta olmasının cazibesi ile Avustralya son yıllarda giderek artan şekilde rağbet gören bir destinasyondur. Tüm Avustralya turlarımız tarifeli seferler ile gerçekleştirilmektedir. Rehbelerimiz bölge uzmanıdır. Avustralya turları uygun fiyat ve anlaşmalı kartlara vade farksız 3 taksit ödeme fırsatıyla. Avustralya turları için doğru adrestesiniz.

Avustralya Turu Fiyatları

Avustralya  turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 3500-4500 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığını 14-15 günlük bir Avustralya turu içindir. Ayrıca Avustralya turu programlarımızda dönem dönem 200 EURO'ya ulaşan erken rezervasyon indirimi de uygulanmaktadır. Avustralya turu için erken rezervasyon öneriririz. Bunun dışında grubunuza özel bir Avustralya turu organize etmemizi isterseniz bizimle ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya Turu İçin En Uygun Zaman?

Avustralya güney yarımkürede olduğu için yaz ayları Aralık, Ocak ve Şubat aylarına denk gelir. Yaz aylarında sıcaklıklar yüksek, kuzey şehirleri ise yağışlıdır. Buna bağlı olarak Avustralya turu için ideal dönemler ilkbahar ve sonbahar aylarıdır.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive