SÖMESTR TURLARI

YURTİÇİ SÖMESTR TURLARI

Doğu Ekspresi ile Kars Turu ₺ 3.799 ’den itibaren Turumuz
Dolmuştur
Doğu Ekspresi ile Kars Turu

3 GECE 4 GÜN

Uçakla Butik Kars Erzurum Turu ₺ 2.699 ’den itibaren Turumuz
Dolmuştur
Uçakla Butik Kars Erzurum Turu

2 GECE 3 GÜN

YURDIŞI SÖMESTR TURLARI

Büyük Fas ve Sahra Çölü Turu € 999 ’dan itibaren
Büyük Fas ve Sahra Çölü Turu

7 GECE 8 GÜN (25 Eylül-2 Ekim / 16-23 Ekim / 13-20 Kasım / 4-11 Aralık 2022)

Kuzey Işıkları Lapland Turu € 987 ’dan itibaren
Kuzey Işıkları Lapland Turu

3 GECE 4 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

Meksika Turu $ 2.349 ’dan itibaren İNDİRİMLİ
Meksika Turu

7 GECE 10 GÜN (22-30 Ocak 2022)

Serengeti Safari ve Zanzibar Turu $ 3.990 ’dan itibaren
Serengeti Safari ve Zanzibar Turu

7 GECE 9 GÜN (24 Temmuz-1 Ağustos 2022)

Sömestr Turları Hakkında

Sömestr tatili sevdiklerinizle, çocuklarınızla keyifli vakitler geçirmek ve güzel bir tatil için ideal bir dönem. Bu, kış dönemine denk gelen tatil periyodunda DEEPNATURE TRAVEL, 21 yıllık deneyimiyle birbirinden keyifli Sömestr turu alternatifleri sunuyor.
 
Kuzey ışıklarının izini sürmek için Lapland, mistik diyarlara gitmek isteyenler için Vietnam ve Kamboçya, geçmişe yolculuk için Küba, rengarenk şehirlerini keşfetmek için Fas, üç semavi dinin kutsal mekanlarına ev sahipliği yapan kadim şehri keşfetmek için Kudüs, uzakdoğunun farklı kültürlerini tanımak için Japonya ve Güney Kore, Afrika'da unutulmaz bir safari deneyimi için Güney Afrika, Maya uygarlığının izlerini takip etmek için Meksika ve Guatemala, Baba filminin meşhur platolarını görmek için Sicilya, Uzakdağu'nun büyüsünü yaşamak için Uzakdoğu turları...
 
Sömestr turu seçeneklerimizden birini seçerek siz de bu Sömestr tatilinde DEEPNATURE uzmanlığıyla keyifle gezin. Lütfen araştırınız... İnternette, forumlarda, tüketici sitelerinde firmamızı araştırın ve öyle kararınızı veriniz. DEEPNATURE TRAVEL 21 yıllık geçmişiyle müşteri odaklı butik bir seyahat acentasıdır. Sömestr turları için doğru adrestesiniz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive