PHUKET TURLARI

Phuket Balayı Turu € 1.799 ’dan itibaren
Phuket Balayı Turu

6 GECE 8 GÜN (Hergün Hareketli)

Phuket Koh Samui Balayı Turu € 1.999 ’dan itibaren
Phuket Koh Samui Balayı Turu

6 GECE 8 GÜN (Hergün Hareketli)

Phuket Koh Samui Turu € 1.999 ’dan itibaren
Phuket Koh Samui Turu

6 GECE 8 GÜN (Hergün Hareketli)

Phuket Turu $ 1.349 ’dan itibaren
Phuket Turu

5 GECE 7 GÜN (3-9 Aralık / 4-10 Aralık / 9-15 Aralık 2023 / 13-19 Ocak / 20-26 Ocak / 21-27 Ocak / 27 Ocak-2 Şubat / 3-9 Şub / 10-16 Şub / 11-17 Şub 2024)

Phuket Turu 2 Turumuz
Dolmuştur
Phuket Turu 2

6 GECE 8 GÜN (Şu An Yapılmamaktadır)

Promo Phuket Turu $ 1.149 ’dan itibaren FIRSAT Turumuz
Dolmuştur
Promo Phuket Turu

5 GECE 7 GÜN (3-9 Aralık / 9-15 Aralık 2023)

Phuket Turları Hakkında

Egzotik adalar ve balayı turları uzmanı ekibimizden, 22 yıllık deneyimimizle hazırlanmış Phuket turları bu sayfada. DEEPNATURE TRAVEL'dan her gün hareketle kişiye özel Phuket turları sizi bekliyor. Tayland'ın mercan kayalıklarıyla çevrili popüler adası Phuket, turkuaz denizi, güzel tesisleri ve hareketli gece yaşantısıyla Türk gezginler için her daim çok rağbet gören bir destinasyondur. Hem otel hem villa konaklama seçenekleri sunmaktadır. Phuket turu için planlama yaparken bize ulaşın, en kısa sürede beklentileriniz doğrultusunda size özel bir program ve teklif tarafımızdan beğeninize sunulur. Phuket turları için doğru adrestesiniz.

Phuket Turu Fiyatları

Phuket turu fiyatları tur tarihine,  içeriği ve gün sayısına göre 1300-2500 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı 6 gece 8 günlük Phuket turu programlarımız için verilmiştir. Phuket turu programlarımız kişiye özel olarak organize edilmekte olup istediğiniz konaklama tesisi seçeneğine göre program oluşturulabilmektedir. Phuket turu için uçuş müsaitliklerine bağlı olarak her gün hareket mümkündür, erken planlama yapılırsa daha uygun fiyatlandırma oluşma ihtimali artacaktır.

Phuket Turu İçin En Uygun Zaman?

Phuket’e yılın her döneminde gidilebilir. Ama eskiden beri, yılbaşı periyodunda zirve yaparak en kalabalık olduğu zaman Ekim sonu ile Nisan başı arasıdır. Plaj ve hava koşulları bu vakitlerde dalış için de harikadır. Eğer Phuket’i yılın farklı zamanlarında ziyaret etmek isterseniz, daha uygun konaklama ve hizmet fiyatlarından yararlanırsınız ve dışarıda halen harika bir hava sizi bekler. Hatta Temmuz’dan Ekim’e kadar süren muson yağmurları dönemi boyunca, bol seçenekli açık hava faaliyetlerinden hala yararlanabileceğinizi gösteren güneşin güzel görüntüsüyle birlikte küçük yağmur serpintilerine tanık olursunuz.

 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.