Villa Kaktüs
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu

Butik Güneydoğu Turu

6 GECE 7 GÜN (6-13 Ekim 2018 / 14-20 Ekim 2018)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Güneydoğu Turu. 6 gece 7 günlük eşsiz bir program. Gaziantep, Birecik, Halfeti, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Mardin, Midyat ve Hasankeyf programda görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Güneydoğu turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 1.859’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

Butik Güneydoğu Turu

1.GÜN / PAZAR KAHRAMANMARAŞ - GAZİANTEP
Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 09:05 kalkışlı İstanbul Atatürk Havaalanı - Kahramanmaraş uçuşu. 
Buluşma noktamız ve saatimiz Kahramanmaraş Havaalanı 10:45'tir. Rehberimiz sizi Kahramanmaraş Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra panoramik Kahramanmaraş şehir turu ardından Gaziantep'e (75 km) hareket ederek Gaziantep Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra araçla panoramik Gaziantep şehir turu yaparak kentin görülmesi gereken yerlerini görme fırsatı yakalıyoruz. Ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Günün sonunda Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayarak gezimizi tamamlıyoruz  ve otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP GRAND HOTEL (5*)

2. GÜN / PAZARTESİ ATATÜRK BARAJI - ADIYAMAN - NEMRUT
Otelimizde alınan kahvaltının ardından yola çıkıyoruz.  İlk durağımız Atatürk Barajı. Baraj hakkında bilgi alıp sonrasında Adıyaman'a geçiyoruz. Panoramik Adıyaman şehir turunun ardından Pere Antik kentini görüp öğle yemeğini Kâhta'da Atatürk Baraj gölü kıyısında yiyiyoruz. Öğle yemeği sonrasında dağa çıkış için kullanılan minibüslere binip, Nemrut Dağı Milli Parkı içerisinde bulunan, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, ve Arsemia'yı takip edip unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na ulaşıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme, akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS OTEL (4*)

3. GÜN / SALI DİYARBAKIR - HASANKEYF - MİDYAT
Otelimizde alınan kahvaltının ardından Diyarbakır üzerinden Hasankeyf'e doğru yol alıyoruz. Araçla yapacağımız panoramik Diyarbakır turunun ardından öğle yemeği molası verip Hasankeyf'e devam ediyoruz. Hasankeyf Kalesi, Kör Zeynel Türbesi, El Rızk Camii ve Küçük Saray gibi mekanları gördükten sonra Midyat'a hareket. Otele varış ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: MİDYAT MATİAT OTEL (5*)

4. GÜN / ÇARŞAMBA MİDYAT – MOR GABRIEL MANASTIRI (DEYR-ÜL UMUR) - BEYAZSU - DARA
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası programımıza Midyat'ı gezerek başlıyoruz. Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Manastırı, Devlet Konuk Evi, tarihi Midyat sokakları ve gümüş telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsayan Midyat gezimizin ardından hava şartlarının uygunluğuna bağlı olarak bölgenin su kenarı sayfiye yeri olan Beyazsu'ya gidiyoruz. Öğle yemeği ardından bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'y gidip antik kalıntıları ve köyü gezdikten sonra programımızı tamamlayarak Mardin'e geçiyoruz. Otele varış ve anlaşmalı restoranda set menü akşam yemeği.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE OTEL 

AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ
Yöresel Çorba (Mevsimine göre Soğanlı Yoğurt Çorbası yada Közlenmiş Patlıcan Çorbası)
Cevizli Tebbule Salatası
Irok (kızarmış içli köfte) ve İkbeybet (haşlanmış içli köfte)
Yöresel Ana yemek (Kaburga Dolması)
Yöresel Tatlı


Bu akşam yemeği anlaşmalı restoranlarda set menü olup grup için hazırlanacağından menüde değişiklik mümkün olmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Menü dışındaki siparişleriniz ve içecekler ekstradır.

5. GÜN / PERŞEMBE MARDİN - DEYR-ÜL ZEFERAN MANASTIRI
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası Mardin gezimize başlıyoruz. Mardin gezimizde ilk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ve Kasımiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Ardından eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşmak üzere öğle yemeği arası veriyoruz. Yemek sonrası şehir merkezindeki gezimizi Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapılar oluşturuyor. Programın tamamlanmasının ardından vakit kalması halinde çarşıda serbest zaman ve otele dönüş. Akşam yemeği anlaşmalı mahalli restoranda set menü.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE OTEL


AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ
Yöresel Çorba (Mevsimine göre Soğanlı Yoğurt Çorbası yada Közlenmiş Patlıcan Çorbası)
Frik Salatası
Sembusek
Yöresel Ana yemek (Alluciye yada Ayvalı Kavurma)
Yöresel Tatlı


Bu akşam yemeği anlaşmalı restoranlarda set menü olup grup için hazırlanacağından menüde değişiklik mümkün olmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Menü dışındaki siparişleriniz ve içecekler ekstradır.
 

6. GÜN / CUMA HARRAN - GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası Urfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk durağımız durağımız Harran. Harran'da Harran Antik Kenti, Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli tarihi Harran evleri, Harran Kalesi ve şehir surları görülmekte. Harran gezisi sonrasında dünyanın en eski tapınağının bulunduğu ve tekrardan ziyarete açılan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından Şanlıurfa şehir merkezine hareket ve öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Şanlıurfa'yı geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Sonrasında otele yerleşme ve akşam yemeği. Arzu eden konuklarımız ekstra “Sıra Gecesi” programına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN OTEL (5*)

7. GÜN / CUMARTESİ   HALFETİ – BİRECİK 
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası Halfeti'ye hareket ediyoruz. Eşsiz bir güzelliğe sahip Halfeti ve sonrasında Fırat Nehri üzerinde ekstra tekne turu ile sular altındaki Savaşan Köyü ve Rumkale'nin görülmesinin ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında nesli tükenmek üzere olan kelaynak kuşlarını ve Kelaynak Üretme Çiftliğini göreceğimiz Birecik'e hareket. Ardından programımızı tamamlayarak Gaziantep Havaalanına doğru yola devam ediyoruz. 15:00 itibarıyla konuklarımızı Gaziantep Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
Uçak bileti dahil paket tercih eden misafirlerimiz için Onur Hava Yolları tarifeli seferi ile 16:00 kalkışlı Gaziantep- İstanbul Atatürk Havaalanı - uçuşu. 
17:40'ta İstanbul Atatürk Havaalanına varış ve turumuzun sonu...
 
Not: Diyarbakır şehir turu şartların uygunluğuna bağlı olarak yapılabilmekte olup Diyarbakır Kalesi, tarihi surlar, Ulucami çevresini kapsar. Gittiğiniz tarihte Ulucami restorasyon nedeniyle kapalı olabilir.
 

Not:  Butik Güneydoğu Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 18 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.                    

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.859 Ek yatak₺ 1.859 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.259 Çocuk fiyatı₺ 1.559
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.359 Ek yatak₺ 2.359 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.759 Çocuk fiyatı₺ 2.059
Ödeme seçenekleri

:: (Seçilen pakete göre) İstanbul Atatürk Havaalanından Türk Havayolları ile gidiş / Onur Air ile dönüş uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Gaziantep 5* Grand Hotel vb. otelde 1 gece konaklama
:: Adıyaman 4* Grand Isias Hotel vb. otelde 1 gece konaklama
:: Şanlıurfa 5* Dedeman Hotel vb. otelde 1 gece konaklama
:: Mardin Azd House Hotel vb. otelde 2 gece konaklama 
:: Midyat 5* Matiat Hotel vb. otelde 1 gece konaklama
:: Konaklanan otellerde 6 sabah kahvaltısı
:: Konaklanan otellerde 4 akşam yemeği
:: Mardin'de mahalli restoranda 2 set menü akşam yemeği
:: Program dahilindeki tüm cevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: (Seçilen pakete göre) Kahramanmaraş'a ulaşım ve Gaziantep'ten dönüş
:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler
:: Sıra Gecesi
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Kişisel harcamalar

 


UÇAK BİLETİ DAHİL VE HARİÇ İKİ PAKETİMİZ MEVCUTTUR.

 

1. PAKET (UÇAK BİLETİ HARİÇ PAKET)

Bu paketi tercih etmeniz halinde; bölgedeki ulaşımlar tur ücretine dahil, Kahramanmaraş'a geliş ve Gaziantep'ten dönüşler ise hariçtir.
Uçak bileti hariç paket tercih edilmesi halinde aşağıdaki bulışma ve ayrılış saatlerine uymak kaydıyla tura katılabilirsiniz.

 

GELİŞTE BULUŞMA
Pazar  günü 10:45 Kahramanmaraş Havaalanı

AYRILIŞ
Cumartesi günü 18:45 Gaziantep Havaalanı
 

Tura rezervasyon yaptırıp bizden kesin hareket teyidi almadan lütfen uçak bileti almayınız, bilet iptal cezalarından acentamız sorumlu değildir.


2. PAKET (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKET)


Bu paketi tercih etmeniz halinde; bölgedeki ulaşımlar ve İstanbul Atatürk Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti tur ücretine dahildir.


GİDİŞ: 
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Atatürk Havaalanı-Kahramanmaraş 09:05 kalkışlı uçuş


DÖNÜŞ: 
TÜRK HAVA YOLLARI Gaziantep-İstanbul Atatürk Havaalanı 19:45 kalkışlı uçuş

 

 

UÇAK BİLETİ DAHİL PAKET İÇİN DETAYLAR


Uçak bileti uçuş ve PNR bilgisi uçuştan 24 saat öncesine kadar e-posta ile iletilir. Rehber grubu Kahramanmaraş Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul'dan uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEP NATURE sorumlu tutulamaz.

 

UÇAK BİLETİ HARİÇ PAKET İÇİN DETAYLAR
Uçak bileti hariç paket tercih edilmesi halinde tur programımıza bölgeye ulaşım dahil değildir. Buluşma ve ayrılış saatlerimize uymak kaydıyla turumuza katılabilirsiniz.

 

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA
Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.
17 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
27 kişilik Turkuaz, Prestij, Novo yada Sultan
35 kişilik Eurobus yada Powerbus


TUR HAKKINDA
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.
* Turumuz 18 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup size birkaç otel içinden şunda konaklarsınız demiyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEP NATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEP NATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 10 ile 25 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 10 kişiyle hareket eder.

 

HATIRLATMALAR

 

TUR ÖNCESİNDE:
1) Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
2) Tüm Kültür Turlarında yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz.
3) Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.
4) Tur sırasında bol bol fotoğraf ve kayıt imkânı olacaktır. Bu nedenle Fotoğraf makinası, video kayıt cihazı vb. malzemelerle birlikte bu aletlere ait pil ( + yedek pil ), şarj üniteleri, usb bellek kartları vb. malzemeleri yanınıza aldığınızdan emin olun.
5) Tur süresi içinde gidilecek yollar, görülecek yerler, tur yapılacak bölgenin genel özellikleri vb. konularda tura gelmeden önce bilgi sahibi olunuz.

 

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 129 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Antep otel olarak güzel, Urfa çok güzel. Adıyaman aynı şekilde Midyat ve Mardin de otelleri tekrar düşünmeniz bence doğru olur. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Her şey iyiydi. Çok teşekkür ederim.
Kevser

Turun az kişiyle yapılması, rehberin bilgili olması iyi yönler olmasına rağmen, Antep’teki otelde 3 tek yatak istememize rağmen daha önce, bir çift bir tek yatakta yatmak sorunda kaldık. Ayrıca kaldığımız oteller 5 yıldız standartlarına pek uymuyordu.
Hakan

Genel olarak tur çok başarılı ve kapsamlı. Rehberimiz murat bey çok samimi, bilgili ve sıcak bir insan. Bir, iki iyileştirebileceğimiz nokta: 1. Midyat’taki otel gerçekten turun standartlarından uzak, temizlik, yemek, personel çok kötü. 2. Mardin’de bize yemek organize etmek yerine, o gece serbest bırakırsanız, restaurant’la ilgili sıkıntı yaşanmazdı, herkes yemeğini kendi seçerdi. Daha önce yazdığım gibi bence tur çok keyifliydi. 10 üzerinden 8,5!!!
Barış

Burçak bey, kaptanımızdan çok memnun kaldık. Tur boyunca evimizde gibi hissettik. Rehberimiz bilgili, güler yüzlü, ilgili ve alakalıydı. Teşekkürler.


Bütün organizasyon başarılıydı. Rehber Burçak bey anlatımı ve ilişkileri mükemmeldi. Kaptan Adem ile de güvenli, düzenli rahat bir seyahat yaptık. Kendilerine her şey için teşekkür ederiz.
Figen

Gezilen yerler, oteller, tur programı görevli kaptan ve rehber arkadaşımız Burçak bey’in katılımcılara gösterdiği ilgi, anlatımı mükemmeldi. Her şey için teşekkürler.
Yalçın&Nevin

Turunuzun çalışmasını beğendim. Grubunuzdaki rehberimiz Burçak beyin insanlarla ilişkisini ve tarihi bilgisini ve anlatımını çok iyi bulduk.
Halide&Orhan

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive