Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu

Butik Güneydoğu Turu

4 GECE 5 GÜN (20-24 Nisan / 15-19 Haziran 2024)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Güneydoğu Turu. 4 gece 5 günlük uçak bileti dahil program. Gaziantep, Halfeti, Birecik, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin, Dara, Midyat ve Hasankeyf programda görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Güneydoğu turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEPNATURE'ın farkını siz de yaşayın. UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETLER UÇAK BİLETİ MÜSAİTLİĞİNE BAĞLI OLARAK SUNULABİLMEKTEDİR, UÇAKLARDA YERLER DOLUYOR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

₺ 22.000’den itibaren ₺ 3.080 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Butik Güneydoğu Turu

 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU KONSEPT
BUTİK 
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU KONTENJAN
25 kişi
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU GÖRÜLECEK YERLER
Gaziantep, Halfeti,  Birecik, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat, Dara, Hasankeyf
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU  PROGRAM
 
1.GÜN GAZİANTEP 
Butik Güneydoğu Turu için 10:00'da Gaziantep Havaalanında buluşma. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından Antep gezimizi tamamlayarak çarşıda serbest zaman sonrası konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP KALELİ HOTEL (4*)
 
2. GÜN BİRECİK - HALFETİ - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkarak Birecik'e hareket ediyoruz. Burada Kelaynak Koruma İstasyonu’nu ziyaret ediyor ve nesli tükenmekle karşı karşıya olan kelaynak kuşlarıyla ilgili bilgi alıyoruz. Ardından Fırat kıyısında öğle yemeği molası verdikten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ve akşam yemeği
Dileyen misafirlerimiz konuk evinde düzenlenen sıra gecesi programına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Urfa merkeze dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında çarşıda öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur.
Urfa programının tamamlanmasının ardından öğleden sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasımiye Medresesi'nin gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
4. GÜN MARDİN - DARA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin yemekleri bizleri bekler. Ardından Deyrülzaferan Manastırını ziyaret ederek Süryani kültürü hakkında bilgi ediniyoruz. Bir sonraki durağımız bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara. Antik kent gezisi sonrasında Midyat'a geçiyoruz. Otele yerleşme sonrası akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MİDYAT ASUR IMPERIAL HOTEL
 
5. GÜN MİDYAT - HASANKEYF - BATMAN
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Midyat'ı geziyoruz. Midyat gezimiz Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Sonrasında öğle yemeği molası verdikten sonra Hasankeyf'e doğru yola çıkıyoruz. Hasankeyf'te; bulunduğu yerden arkeopark alanına taşınan Zeynel Bey Türbesi, El-Rızk Camii ve Artuklu Hamamı gibi eserleri görüp seyir terasından fotoğraf çektikten sonra Batman Havaaalanı'na hareket ediyoruz. İstanbul'a dönecek misafirlerimizi 15:30 itibarıyla Batman Havaalanına, Ankara ve İzmir'e dönecek misafirlerimizi ise 100 km daha yol yaparak ve panoramik Diyarbakır şehir turu yaptıktan sonra 18:30 itibarıyla Diyarbakır merkezine bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
Not: Nemrut Dağı da içeren Güneydoğu Turumuza linkten ulaşabilirsiniz.
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 25 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Gaziantep, Mardin, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Hasankeyf'i görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 40-50 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 23 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldız standartlarında konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
BULUŞMA BİLGİSİ
(Gelişte Gaziantep Havaaalanında buluşma saati 09:30)
(Dönüşte Batman Havaaalanında ayrılış saati 15:30)
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Gaziantep 08:00 kalkış / 09:45 varış
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Batman-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 16:40 kalkış / 18:40 varış

İSTANBUL HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı-Gaziantep 06:20 kalkış / 08:10 varış
TÜRK HAVA YOLLARI Batman-İstanbul Havaalanı 19:10 kalkış / 21:30 varış
(İstanbul Havaalanından gelecek misafirlerimiz için gelişte Gaziantep Havaalanında 1,5 saat, dönüşte Batman Havaalanında 3,5 saat bekleme vardır)
 
ANKARA ESENBOĞA HAVAALANINDAN
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı-Gaziantep 07:40 kalkış / 08:50 varış
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Diyarbakır-Ankara Havaalanı 21:45 kalkış / 23:10 varış
(Ankara Esenboğa Havaalanından gelecek misafirlerimizi dönüşte saat 18:30'da Diyarbakır merkeze bırakıyoruz, Diyarbakır merkezden havaalanına kendi imkanlarıyla dönüş olacaktır) (Havaalanı merkeze 11 km mesafededir)
 
İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANINDAN
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir-Gaziantep 06:00 kalkış / 07:40 varış
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İzmir 23:05 kalkış / 01:15 varış (varış ertesi gün)
(İzmir'den gelecek misafirlerimiz için gelişte Gaziantep Havaalanında 2 saat bekleme vardır. Dönüşte saat 18:30'da Diyarbakır merkeze bırakıyoruz, Diyarbakır merkezden havaalanına kendi imkanlarıyla dönüş olacaktır) (Havaalanı merkeze 11 km mesafededir)
 
:: İSTANBUL SABİHA GÖKÇENDEN GRUP BİLETİMİZ MEVCUT OLUP DİĞER HAVAALANLARINDAN KALKIŞLI UÇUŞLAR İÇİN UÇAK BİLETLERİ TARİFELİ UÇUŞLARIN TUR TARİHİNDE OLMASI VE UÇUŞTA YER OLMASI HALİNDE ALINABİLECEKTİR,  ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ. 
 
HATIRLATMALAR
Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 23 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.   
 
 
 
 

 

 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.500 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.500 Çocuk fiyatı₺ 18.500
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 23.400 Single konaklamalı tur ücreti₺ 29.400 Çocuk fiyatı₺ 19.400
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.500 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.500 Çocuk fiyatı₺ 18.500
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.000 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.000 Çocuk fiyatı₺ 18.000
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.500 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.500 Çocuk fiyatı₺ 18.500
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 24.400 Single konaklamalı tur ücreti₺ 30.400 Çocuk fiyatı₺ 20.400
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 24.100 Single konaklamalı tur ücreti₺ 30.100 Çocuk fiyatı₺ 20.100
 • Tarih Otel Kontenjan İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 23.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 29.900 Çocuk fiyatı₺ 19.900

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Gaziantep'e gidiş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Batman'dan yada Diyarbakır'dan dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Bölge uzmanı rehberden profesyonel rehberlik hizmeti

:: 1 gece 4* Gaziantep Kaleli Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Midyat Asur Imperial Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: Konaklanan otellerde 4 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 4 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

GRUP İNDİRİMİ
En az 6 kişilik gruplara afişe fiyatlardan kişibaşı 400 TL indirim
(Tur hareket tarihinden üç ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda uygulanır)

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Şanlıurfa'da sıra gecesi
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.
16 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
27 kişilik Turkuaz, Prestij, Novo yada Sultan
31 kişilik Eurobus yada Powerbus


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 10 ile 25 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 10 kişiyle hareket eder.

 

HATIRLATMALAR

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nemrut dağı soğuk, esintili olur, tebdirli olunuz. 

Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 134 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Antep otel olarak güzel, Urfa çok güzel. Adıyaman aynı şekilde Midyat ve Mardin de otelleri tekrar düşünmeniz bence doğru olur. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Her şey iyiydi. Çok teşekkür ederim.
Kevser

Turun az kişiyle yapılması, rehberin bilgili olması iyi yönler olmasına rağmen, Antep’teki otelde 3 tek yatak istememize rağmen daha önce, bir çift bir tek yatakta yatmak sorunda kaldık. Ayrıca kaldığımız oteller 5 yıldız standartlarına pek uymuyordu.
Hakan

Genel olarak tur çok başarılı ve kapsamlı. Rehberimiz murat bey çok samimi, bilgili ve sıcak bir insan. Bir, iki iyileştirebileceğimiz nokta: 1. Midyat’taki otel gerçekten turun standartlarından uzak, temizlik, yemek, personel çok kötü. 2. Mardin’de bize yemek organize etmek yerine, o gece serbest bırakırsanız, restaurant’la ilgili sıkıntı yaşanmazdı, herkes yemeğini kendi seçerdi. Daha önce yazdığım gibi bence tur çok keyifliydi. 10 üzerinden 8,5!!!
Barış

Havale/EFT ile ödeme:
23.900 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
23.900 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
12.870,15 TL25.740,30 TL
8.747,40 TL26.242,20 TL
6.703,95 TL26.815,80 TL
5.497,00 TL27.485,00 TL
4.660,50 TL27.963,00 TL
4.080,07 TL28.560,50 TL
3.674,63 TL29.397,00 TL
3.346,00 TL30.114,00 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.