Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu
 • Butik Güneydoğu Turu

Butik Güneydoğu Turu

4 GECE 5 GÜN (9-13 Ekim / 16-20 Ekim / 8-12 Kasım / 13-17 Kasım 2024)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Güneydoğu Turu. 4 gece 5 günlük uçak bileti dahil program. Gaziantep, Adıyaman, Nemrut Dağı, Halfeti, Birecik, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin ve Midyat programda görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Güneydoğu turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEPNATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 22.490’den itibaren ₺ 3.149 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Butik Güneydoğu Turu

 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU KONSEPT
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU KONTENJAN
15 Kişi
Turlarımız butik+ konseptli olup en az 10 kişiyle hareket eder,  kontenjan 15 kişi ile sınırlı tutulur
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU GÖRÜLECEK YERLER
Gaziantep, Adıyaman, Nemrut Dağı, Halfeti,  Birecik, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat
 
BUTİK GÜNEYDOĞU TURU  PROGRAM
 
1.GÜN GAZİANTEP 
Butik Güneydoğu Turu için 09:15'te Gaziantep Havaalanında buluşma. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından Antep gezimizi tamamlayarak çarşıda serbest zaman sonrası konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)
 
2. GÜN ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI'NDA GÜNBATIMI
Kahvaltı sonrası hareket ederek Adıyaman'a doğru yola koyuluyoruz. Öğle saatlerinde tura bugünden itibaren katılacak misafirlerimizle  Adıyaman Havaalanında buluşarak Kahta'ya geçiyoruz. Kahta'da öğle yemeği molasının ardından Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Nemrut'ta günbatımı ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (4*)
(Lütfen Nemrut Dağı çıkışı için kalın kıyafet, mont, bere bulundurunuz)
 
3. GÜN HALFETİ - BİRECİK - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkarak Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. 
Akşam yemeği sıra geceli olarak anlaşmalı konuk evinde (Sıra gecesi dahil-içecekler hariç)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
4. GÜN ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Urfa merkeze dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında çarşıda öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur.
Urfa programının tamamlanmasının ardından öğleden sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta Deyrul Zaferan Manastırını geziyoruz. Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan manastırın içinde tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Manastırı gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL  (5*)
 
5. GÜN MARDİN - MİDYAT - DİYARBAKIR
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molasını Midyat'ta veriyoruz. Lezzetli Mardin tatları bizi bekler. Yemek molası sonrası Midyat sokakları, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı yürüyerek geziyoruz.
Programımızı tamamlamamızın ardından Diyarbakır Havaalanına hareket ediyoruz. 170 km yolculugun ardından Diyarbakır'a ulaşıyoruz. Zaman uygunluğuna göre araçla yapacağımız panoramik şehir turunun ardından 18:45 itibarıyla konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
Not: Uçak saatlerine göre ve beş günlük programla, koştur koştur yapmadan doya doya, layıkıyla gezmek adına bu programa Hasankeyf eklenmemiştir. (Hasankeyf sular altında kaldı, yukarıda arkeopark yapıldı) 
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 15 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik+ tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Gaziantep, Mardin, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Midyat'ı görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 40-50 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre ortalama üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldız standartlarında konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
BULUŞMA BİLGİSİ
(Gelişte Gaziantep Havaaalanında buluşma saati 09:15)
(Dönüşte Diyarbakır Havaaalanında ayrılış saati 18:45)
 
İSTANBUL HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı-Gaziantep 06:25 kalkış / 08:10 varış
TÜRK HAVA YOLLARI Diyarbakır-İstanbul Havaalanı 20:00 kalkış / 22:15 varış 
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Gaziantep 06:50 kalkış / 08:30 varış
PEGASUS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 20:55 kalkış / 23:10 varış
 
ANKARA'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
AJET HAVA YOLLARI Ankara -Gaziantep 07:35 kalkış / 08:50 varış
AJET HAVA YOLLARI Diyarbakır-Ankara 21:40 kalkış / 23:10 varış 
 
İZMİR'DEN UÇUŞ BİLGİSİ
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir-Gaziantep 06:00 kalkış / 07:40 varış
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İzmir 23:05 kalkış / 01:15 varış (varış ertesi gün)
(İzmir'den gelecek misafirlerimizi dönüşte uöakları geç saatte olduğundan saat 18:30'da Diyarbakır merkeze bırakıyoruz, Diyarbakır merkezden havaalanına kendi imkanlarıyla dönüş olacaktır) (Havaalanı merkeze 11 km mesafededir)
 
Not: Uçuş tarifeleri tarihlere göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
:: UÇAK BİLETLERİ TARİFELİ UÇUŞLARININ TUR TARİHİNDE OLMASI VE UÇUŞTA YER OLMASI HALİNDE ALINABİLECEKTİR,  ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ. 
 
HATIRLATMALAR
Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.   
 
 
 
 

 

 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.590 Çocuk fiyatı₺ 17.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 28.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 34.590 Çocuk fiyatı₺ 23.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.590 Çocuk fiyatı₺ 17.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 28.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 34.590 Çocuk fiyatı₺ 23.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.590 Çocuk fiyatı₺ 17.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 28.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 34.590 Çocuk fiyatı₺ 23.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 22.490 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.590 Çocuk fiyatı₺ 17.990
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 27.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 34.090 Çocuk fiyatı₺ 23.490

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Gaziantep'e gidiş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Diyarbakır'dan dönüş uçak bileti (15 bagaj hakkı) (UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETTE)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Bölge uzmanı rehberden profesyonel rehberlik hizmeti

:: 1 gece 4* Gaziantep Dedeman Park Hotel'de konaklama

:: 1 gece 4* Adıyaman Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: Konaklama vergisi

:: Konaklanan otellerde 4 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 3 akşam yemeği

:: Urfa'da yemekli sıra gecesi programı

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

 

GRUP İNDİRİMİ
En az 6 kişilik gruplara afişe fiyatlardan kişibaşı 500 TL indirim
(Tur hareket tarihinden üç ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda uygulanır)

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.
15 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
19 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 10 ile 15 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 10 kişiyle hareket eder.

Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. 

 

HATIRLATMALAR

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nemrut dağı soğuk, esintili olur, tebdirli olunuz. 

Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 138 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

20-23 Nisan tarihlerindeki Antep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Gerek tür organizasyonu gerekse kaldığımız otellerden çok memnun kaldım, özenle seçilip planlanmış. Tür rehberimiz Burçak Bey ise bilgi birikimi ve aktarimi, nezaketi, samimiyeti ve yardimseverligiyle turumuzun son derece güzel geçmesini sağladı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk, her şey için teşekkürler.
Defne

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

20-23 Nisan Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldık, rehberimiz Burçak Bey'in hem zamanı inanılmaz güzel kullanması, hem anlattığı keyifli anekdotları ve de inanılmaz tarih bilgisi ve enerjisi ile harika bir 4 gün geçirdik. DeepNature Travel ile ilk kez seyahat ettim ama kesinlikle herkese tavsiye ederim, butik bir tur ile seyahat etmenin de tadı ayrıymış, en başından beri son derece ilgili olan Arzum Hanım'a da teşekkür ederiz. Tekrar başka rotalarda görüşmek üzere:)
Melis

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Havale/EFT ile ödeme:
27.990 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
27.990 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
15.072,62 TL30.145,23 TL
10.244,34 TL30.733,02 TL
7.851,20 TL31.404,78 TL
6.437,70 TL32.188,50 TL
5.458,05 TL32.748,30 TL
4.778,29 TL33.448,05 TL
4.303,46 TL34.427,70 TL
3.918,60 TL35.267,40 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.