• Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu
  • Butik Güneydoğu Turu

Butik Güneydoğu Turu

5 GECE 6 GÜN (8-13 Haziran / 28 Eylül-3 Ekim / 19-24 Ekim / 9-14 Kasım 2021)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Güneydoğu Turu. 5 gece 6 günlük uçak bileti dahil program. Gaziantep, Halfeti, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin, Midyat, Hasankeyf ve Antakya programda görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Güneydoğu turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın. AFİŞE FİYATLAR SINIRLI UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZ İLE SINIRLIDIR.

₺ 3.499’den itibaren ₺ 430 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Butik Güneydoğu Turu
 
1.GÜN HASANKEYF - ANITLI (HAH) KÖYÜ - MİDYAT - MARDİN
İstanbul'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na transfer aracımızla transfer
05.30 - İncirli E5 Dilek Pastanesi Önü
05.50 - Mecidiyeköy Meydan Mado Önü
06.10 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı
06.20 - Yenisahra E-5 Havaş durağı
06.30 - Bostancı Köprüsü Otobüs Durağı
06.40 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
07.00 - Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Pegasus Kontuarları önü
Belirtilen saatte ve hareket noktalarında transfer aracımızla buluşuyor ve Butik Güneydoğu Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Batman'a uçuyoruz. 08:15 kalkış / 10:05 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Batman Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra ilk gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk durak Hasankeyf. Hasankeyf'te; bulunduğu yerden arkeopark alanına taşınan Zeynel Bey Türbesi, El-Rızk Camii ve Artuklu Hamamı gibi eserleri görüp seyir terasından fotoğraf çektikten sonra yola devam ederek Süryanilerce kutsal sayılan ve ''Meryem Ana adına yapılan ilk kiliseyi barındıran'' Hah (Anıtlı) köyünü geziyoruz. Bu gezi sonrası Midyat'a hareket ediyoruz. Midyat gezimizi yakın zamanda dizi çekimlerine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi gibi yapıları görebileceğimiz şekilde yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Sonrasında  serbest öğle yemeği molası verdikten sonra Midyat'ın 20 km. dışındaki Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Manastırını geziyoruz. Dönüşte sizleri Midyat çarşısında serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz gümüş telkari el sanatının güzel örneklerinden alışveriş yapabilirsiniz.
Programın tamamlanmasının ardından Mardin'e hareket ediyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde set menü şeklinde.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2.GÜN  MARDİN - GÖBEKLİTEPE
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası Mardin gezimize başlıyoruz. Yürüyerek yapacağımız gezi esnasında Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları görecek tarihi Mardin sokaklarını arşınlayacağız. Sonrasında Mardin lezzetlerini tadabileceğimiz serbest öğle yemeği molasının ardından dizilerden, kliplerden hatırlayacağınız etkiliyici yapı, Kasımiye Medresesi'ni gezerek Mardin programımızı tamamlıyoruz. Ardından Şanlıurfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Öğleden sonra Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize yerleşme. Urfa'da Akşam yemeği hariç olup gönlünüze göre tercihte bulunabilirsiniz.
Arzu eden konuklarımız, konuk evlerinde düzenlenen “Sıra Gecesi” programlarına katılabilir. (ekstra)
Konaklama: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3.GÜN    ŞANLIURFA - HARRAN - ADIYAMAN - NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI
Kahvaltı sonrası hareketle gün içindeki ilk gezi noktamız Harran. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri, şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Urfa şehir merkezine hareket ediyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını gerçekleştirdikten sonra serbest öğle yemeği molası vererek Adıyaman'a doğru yola çıkıyoruz. Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Arsemia'yı görerek 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Burada etkileyici heykelleri gördükten sonra güneşi batırarak Adıyaman'daki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: ADIYAMAN BOZDOĞAN veya GRAND ISIAS HOTEL (4*)
 
4. GÜN   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - GAZİANTEP
Otelimizde alınan kahvaltının ardından yola çıkıyoruz.  İlk durağımız Atatürk Barajı. Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan baraj hakkında bilgi alıp sonrasında Siyah Gülü, Birecik Baraj Gölünün suları altında kalan köyleri ile ünlenen Halfeti'ye ulaşarak burada Birecik Baraj Gölü üzerinde bir saat sürecek olan tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, tarihi mağara evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gezdikten sonra nehir kıyısında öğle yemeği molası verip Birecik üzerinden Gaziantep’e geçiş yapıyoruz. Gaziantep'e varışta panoramik şehir turu ardından otele yerleşme. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)
 
5.GÜN GAZİANTEP
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk durağımız yöresel bir lezzet olan Katmerin en lezzetlilerinden birini tadabileceğimiz pastane. Dileyen misafirlerimiz burada katmer yiyebilirler. Sonraki durağımız Mozaik Müzesi. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra  öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından Antakya'ya hareket ve akşam üzeri Antakya'ya vararak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde set menü
Konaklama: ANTAKYA GRAND BOĞAZİÇİ HOTEL (4*)
 
6.GÜN ANTAKYA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk olarak Harbiye Şelalelerini görerek güne başlıyoruz. Sonrasında hoşgörü şehri Antakya'nın Camii, Sinagog, Kilise iç içe olan sokaklarını rehberimiz eşliğinde gezip Antakya Mozaik Müzesine geçiyoruz. Birbirinden güzel eserlerin sergilendiği bu müzeyi detaylıca gezdikten sonra Hatay lezzetlerini tatmak üzere serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Hristiyanlık tarihi açısından büyük öneme sahip olan St. Pier Kilisesi'ni görerek Antakya çarşısında köz ateşte aheste aheste pişirilen eşsiz lezzetteki künefeden yemek üzere rehberimizi takip ediyoruz. Sonrasında şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman verdikten sonra buluşarak Hatay Havalimanına hareket ediyoruz. Pegasus Havayolları 18.30 uçuşuyla İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul'a varışta havaalanında bizi bekleyen transfer aracımızla alınan duraklara servis imkanımız olacaktır.
(Kartal Köprüsü-Bostancı Köprüsü-Yenisahra-Kadıköy Evlendirme-Mecidiyeköy-İncirli)
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 25 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 20 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldızlı konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
TARİFELİ UÇUŞ UYGUNLUKLARINA GÖRE DİĞER ŞEHİRLERDEN KATILIM SEÇENEKLERİ;
 
ANKARA'DAN TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN;
Gelişte bir gün önce Türk Havayolları Ankara-Batman uçuşu ile geliş (15:15 kalkış / 16:45 varış)
Dönüşte Pegasus İstanbul aktarmalı Hatay-Ankara uçuşu ile dönüş (18:30 kalkış / 23:25 varış)
Ekstra: Gelişte 1 gece Batman'da konaklama
Fiyat farkı: Güncel uçak bileti fiyatlarına göre değişmektedir, lütfen sorunuz. 
 
İZMİR'DEN TURA KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLER İÇİN;
Gelişte bir gün önce Pegasus İzmir-Batman uçuşu ile geliş (18:00 kalkış / 20:00 varış)
Dönüşte Sun Express Hatay-İzmir uçuşu ile dönüş (18:10 kalkış / 19:50 varış)
Ekstra: Gelişte 1 gece Batman'da konaklama
Fiyat farkı: Güncel uçak bileti fiyatlarına göre değişmektedir, lütfen sorunuz. 
 
HATIRLATMALAR
İstanbul'da havaalanı transferi esnasında belirtilen hareket saatinde belirtilen durakta olmak misafir sorumluluğundadır. Aksi takdirde misafirimiz havaalanına kendi imkanlarıyla ulaşmak durumundadır.
 
Butik Güneydoğu Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3-4 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.   
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
BENZER TURLAR
 
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.499 Ek yatak₺ 3.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.099 Çocuk fiyatı₺ 2.799
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.499 Ek yatak₺ 3.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.099 Çocuk fiyatı₺ 2.799
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.499 Ek yatak₺ 3.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.099 Çocuk fiyatı₺ 2.799

:: Pegasus Hava Yolları ile  İstanbul Sabiha Gökçen - Batman uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları ile Antakya-İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Gidiş ve dönüşte İstanbul'da toplu havaalanı transferi (belirtilen duraklardan)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: 1 gece Mardin'de 5* Ramada Plaza by Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Şanlıurfa'da 5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece Adıyaman'da 4* Bozdağan yada Grand Isias hotelde konaklama

:: 1 gece Gaziantep'de 4* Dedeman Park Hotel'de konaklama

:: 1 gece Antakya'da 4* Grand Boğaziçi Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 5 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 4 akşam yemeği

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşım ücreti

:: Halfeti tekne turu

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı   

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler
:: Urfa'daki akşam yemeği
:: Sıra Gecesi
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg üzeri bagaj ücretleri
:: Kişisel harcamalar

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.
17 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
27 kişilik Turkuaz, Prestij, Novo yada Sultan
35 kişilik Eurobus yada Powerbus


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 10 ile 25 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 10 kişiyle hareket eder.

 

HATIRLATMALAR

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 129 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Antep otel olarak güzel, Urfa çok güzel. Adıyaman aynı şekilde Midyat ve Mardin de otelleri tekrar düşünmeniz bence doğru olur. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Her şey iyiydi. Çok teşekkür ederim.
Kevser

Turun az kişiyle yapılması, rehberin bilgili olması iyi yönler olmasına rağmen, Antep’teki otelde 3 tek yatak istememize rağmen daha önce, bir çift bir tek yatakta yatmak sorunda kaldık. Ayrıca kaldığımız oteller 5 yıldız standartlarına pek uymuyordu.
Hakan

Genel olarak tur çok başarılı ve kapsamlı. Rehberimiz murat bey çok samimi, bilgili ve sıcak bir insan. Bir, iki iyileştirebileceğimiz nokta: 1. Midyat’taki otel gerçekten turun standartlarından uzak, temizlik, yemek, personel çok kötü. 2. Mardin’de bize yemek organize etmek yerine, o gece serbest bırakırsanız, restaurant’la ilgili sıkıntı yaşanmazdı, herkes yemeğini kendi seçerdi. Daha önce yazdığım gibi bence tur çok keyifliydi. 10 üzerinden 8,5!!!
Barış

Burçak bey, kaptanımızdan çok memnun kaldık. Tur boyunca evimizde gibi hissettik. Rehberimiz bilgili, güler yüzlü, ilgili ve alakalıydı. Teşekkürler.


Bütün organizasyon başarılıydı. Rehber Burçak bey anlatımı ve ilişkileri mükemmeldi. Kaptan Adem ile de güvenli, düzenli rahat bir seyahat yaptık. Kendilerine her şey için teşekkür ederiz.
Figen

Gezilen yerler, oteller, tur programı görevli kaptan ve rehber arkadaşımız Burçak bey’in katılımcılara gösterdiği ilgi, anlatımı mükemmeldi. Her şey için teşekkürler.
Yalçın&Nevin

Turunuzun çalışmasını beğendim. Grubunuzdaki rehberimiz Burçak beyin insanlarla ilişkisini ve tarihi bilgisini ve anlatımını çok iyi bulduk.
Halide&Orhan

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

Havale/EFT ile ödeme:
3.499 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
3.499 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
903,62 TL3.614,47 TL
734,09 TL3.670,45 TL
621,07 TL3.726,44 TL
541,35 TL3.789,42 TL
480,24 TL3.841,90 TL
431,93 TL3.887,39 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.749,50 TL3.499,00 TL
1.166,33 TL3.499,00 TL
900,99 TL3.603,97 TL
731,29 TL3.656,46 TL
618,16 TL3.708,94 TL
537,35 TL3.761,43 TL
476,74 TL3.813,91 TL
429,60 TL3.866,40 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive