• Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu
  • Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu

Ramazan Bayramı Butik Kapadokya Turu

3 GECE 4 GÜN (13-16 Mayıs 2021)

DEEPNATURE farkıyla Ramazan Bayramı Uçakla Butik Kapadokya Turu. En fazla 22 kişilik butik tur. 3 gece Göreme'de, butik konseptli Nature Park Cave Hotelde konaklama. Kapadokya turlarındaki 20 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Trekking ve kültür turu bir arada. Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.599’den itibaren ₺ 319 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Ramazan Bayramı Uçakla Butik Kapadokya Turu
(Kültür + Trekking)
 
TUR KONSEPTİ
TREK&KÜLTÜR
 
ZORLUK
2,5 / 5 
İnişli çıkışlı vadi yürüyüşleri esnasında bir kaç noktada kısa tırmanış, dikkatli iniş gerektiren geçişler var. Teknik zorluk yok. 
Yürüyüş prgramları hafif kondisyon gerektirir.
(Yürüyüş programlarına dilerseniz katılmayıp araçla bitiş noktasında grubu bekleyebilirsiniz)
 
KONTENJAN
22 KİŞİ

PROGRAM
1.GÜN (13 MAYIS 2021) KAYSERİ - SARIHAN KERVANSARAYI - AVANOS ÇÖMLEK ATÖLYESİ - KIZILVADİ / MESKENDİR - GÜLLÜDERE VADİSİ TREKKING (4,5 km)
Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı -Kayseri tarifeli uçuşu ile 08:35'te bölgeye uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 20 dk. sonra Kayseri Havaalanına inmiş oluyor. Sizi Kayseri Havaalanında karşılıyoruz ve Kayseri şehit turu yaparak turumuza başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz Kayseri şehir turu ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Kayseri yemekleri bizi bekler. 
Öğle yemeği molasının ardından (tur tarihinde açık olur ise sizi özel bir lezzete götürebiliriz) bir saat civarı yol alarak Kapadokya'daki ilk durağımız olan Sarıhan Kervansarayı'na ulaşıyoruz. Selçuklu izlerini Kayseri'de tanımaya başlamıştık, bölgedeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı'nı da gezerek kervansaray kullanımı ve mimarisi hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Daha sonra uygun bir tepeden rehberimizin anlatımıyla Kapadokya'nın oluşumunu öğreniyoruz. Ardından Meskendir Vadisinden Güllüdere Vadisine oradan da Kızılçukur'a uzanan rotada trekking yapıyoruz. Sedir ağaçları ve kayaların arasında yapacağımız yürüyüş yaklaşık 1,5 saat sürüyor.
Yürüyüşün ardından Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra günün sonunda Kızılvadi'ye gidiyoruz. Burada eşsiz bir manzara bizi bekliyor. Manzara seyri yaparak programımızı tamamlıyoruz ve Göreme merkezindeki otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği Göreme'de serbest.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
2.GÜN (14 MAYIS 2021) AŞK VADİSİ YÜRÜYÜŞÜ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ
Dileyen misafirlerimiz gündoğumu saatinde balon turuna katılabilirler (ekstra)
Sabah kahvaltı sonrası diğer günlere göre biraz geç otelimizden ayrılarak Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 40 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında bölgenin en önemli ziyaret noktalarından biri olan Göreme Açıkhava Müzesi ve Karanlık Kilise'yi geziyoruz. Ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Dilerseniz yöresel testi kebabını tadabilirsiniz (ekstra) 
Öğle yemeği sonrası bölgenin en büyük el dokuması halı koleksiyonuna sahip atölyesini ziyaret ederek, dokuma tezgahı başında bölge halıcılığı ve el dokuması halılar hakkında ilk ağızdan bilgi ediniyoruz. Bilgilendirmenin ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. 
Sonrasında günün sonunda ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni gezdikten sonra programımızı tamamlayıp otele dönüyoruz. Akşam yemeği Göreme'de serbest.
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
3.GÜN (15 MAYIS 2021) DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - UÇHİSAR KALESİ / IHLARA VADİSİ - SELİME ARASI TREKKING (4 km)
Sabah kahvaltı sonrası hareketle programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Ihlara Vadisi'nde Ihlara'dan Selime'ye kadar olan kısmı vadide trekking yaparak gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş bir saat civarı sürüyor, iki yanda yüksek kaya blokları arasında yürürken zaman zaman Melendiz Çayının kenarlarından geçeceğiz. Ayrıca Ihlara'da Yılanlı Kilise'yi de gezip ilginç hikayesini rehberimizden dinleyeceğiz. Ihlara programının ardından bölgeye dönerek öğle yemeği için aynı zamanda restoran hizmeti de veren bir köy evine misafir oluyoruz. Hava güzel olursa vadi manzarası eşliğinde dışarıda, olmazsa otantik iç mekanda yemeğimiz servis edilecek. Menüde tarhana çorbası, etli yaprak sarma, turşu, salata, çömlekte kuru fasulye, pilav ve ev baklavası var (ekstra 65 TL) 
Öğle yemeği sonrasında yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Günün sonunda Uçhisar Kalesi'ne çıkıyoruz. Bölgeyi kuş bakışı seyredebileceğimiz bu gezi noktamızın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği Göreme'de serbest
(not: bugün öğle yemeği 14:30 gibi olacaktır, o nedenle Ihlara'da aperatif olarak gözleme, tost atıştırılabilir)
Konaklama: Nature Park Cave Hotel
 
4.GÜN (16 MAYIS 2021) GÜVERCİNLİK VADİSİ TREKKING (5 km) / MUSTAFAPAŞA (SİNASOS) - ÜRGÜP - ÇAVUŞİN - ZELVE AÇIKHAVA MÜZESİ 
Sabah dileyen misafirlerimizle Uçhisar'a giderek Güvercinlik Vadisi'nde trekking programı gerçekleştiriyoruz. 
Uçhisar’dan başlayan ve Göreme’ye kadar uzanan Güvercinlik Vadisi parkuru, yürüyüş levhaları ile işaretlenmiş bir başka Kapadokya yürüyüş rotası. Yörede yüzyıllardır görülen güvercinler, yaşamlarını güvercinlik adı verilen bezemeli yapılar içerisinde yaşamını sürdürüyor. Vadideki yürüyüşümüz yaklaşık 1,5 saat sürüyor.
Sonrasında Göreme'deki otelimize dönüyoruz. Otelde kalmayı tercih eden misafirlerimizi de aldıktan sonra son gün programımıza devam ediyoruz. İlk olarak Ürgüp'e gidiyoruz. Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Sonrasında fabrika satış mağazasında şarap alışveriş molası. Takiben bölgede Rum mimarisinin en güzel örneklerine ev sahipliği yapan Mustafapaşa (Sinasos) kasabasını gezip mimari hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasında öğle yemeği molası.
Öğleden sonra metruk durumda olmasına rağmen oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan Çavuşin ören yerini gezip daha sonra Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni gezerek bölgedeki programımızı tamamlıyoruz. 17:00 itibarıyla misafirlerimiz Nevşehir Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Hava Yolları Nevşehir- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 18:00 kalkışlı tarifeli uçuşu ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (13.05.2021 Perşembe)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Kayseri Havaalanı 08:35 kalkış - 09:55 varış
 
Dönüş (16.05.2021 Pazar)
ANADOLU JET  HAVA YOLLARI  Nevşehir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 18:00 kalkış - 19:10 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
BU TURUN FARKI
:: En fazla 25 kişiyle butik tur ayrıcalığı
:: Kapadokya Uzmanı deneyimli rehber Necmiye Mutlu eşliğinde özenle hazırlanmış program
:: Göreme merkezde taş otelde konaklama, akşamları dilediğinizce gezip, akşam yemeklerini dilediğiniz restoranda gönlünüzce yeme imkanı. Otele yürüme mesafesinde restoran alternatifleri var (akşam yemeği hariç tutularak maliyetten düşülmüştür)
:: Dört farklı vadide çok uzun olmayan ama vadileri görebileceğiniz yürüyüşler, saklı köşeler, keyifli duraklar
:: Küçük grup olmanın avantajıyla daha hızlı toplanma ve hareket edebilme
:: Hem kültür hem trekking. Özellikle çoçuklar bayılıyor bu programa. 
 
TAŞ ODA / KAYA ODA FARKI
Kaya oda doğal kayaya oyularak yapılmış odadır, elbette özel bir deneyimdir ancak taş odaya göre basıktır, daha loştur ve kaya akması olur yani odaya geldiğinizde komidinde toz var sanırsınız, ama aslında tavandaki doğal kayadan düşer o küçük beyaz parçacıklar. Yani sözün özü hijyen konusunda çok hassasanız ve basık odaları sevmiyorsanız kaya oda tavsiye etmeyiz. Ama bunlardan rahatsız olmam derseniz kaya oda özel bir deneyimdir, hayatınızda en azından bir kez bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca kaya odalar kayanın doğal yapısı gereği ısıyı iyi muhafaza eder, yazın serin kışın sıcak olur. Ee tabi bi de romantiktir :)
Taş odalar ise doğal kayanın önüne kemerli mimariyle yapılmış olan odalardır, daha aydınlıktır, tavanı yüksektir.
 
COVID-19 TEDBIRLERİ
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 
 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.599 Ek yatak₺ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.049 Çocuk fiyatı₺ 2.299

:: Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen- Kayseri uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Anadolu Jet Hava Yolları Nevşehir - İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 3 gece Göreme Nature Park Cave Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otelde 3 sabah kahvaltısı

:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemekleri

:: Balon turu

:: Kişisel harcamalar

:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri ve hizmet bedeli (130 TL olup Müzekartınız varsa 50 TL'dir)

 

* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ

Turumuzda ören yeri, müze giriş, park ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 130 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 60 TL'dir.

MÜZEKART DAHİL ÜCRET 130 TL

MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 60 TL

0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 40 TL (Müzekart hariç)

Ödemenizi dilerseniz rezervasyon aşamasında, dilerseniz araçta yapabilirsiniz.

(Turumuzun programında bulunan ''Kapadokya'da freskleri en iyi durumdaki kilise '' Karanlık Kilise'nin giriş ücreti bu rakama dahildir. Karanlık Kilise ücreti 18 TL olup Müzekart geçmemektedir)

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 42 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kalmadım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Çok olumlu… Yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey ve Cemgü Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Şakir

Turdan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Herşey son derece güzeldi. Özellikle balon turu muhteşemdi. Kaldığımız otelin (Cave Hotel) odalar ve konumu çok süperdi. Otelin kahvaltıları ve akşam yemeği biraz vasattı. Daha özenli olabilirdi. Ama bu durum çok önemli değildi bence. Önemli olan hijyeni, rahatlığı ve otantik olmasıydı. Nature Park Cave Hotel bunu çok güzel sağlamış. Ihlara Vadisindeki yürüyüş harikaydı. Sadece 4 km. yürüdük. Daha uzun zamanlı yürümek isterdim. Turda ıhlara Vadisine daha uzun zaman ayrılabilir. Son günkü köy evi restoran da çok güzeldi.
Fatmagül

Eşim ve annesi yabancı olduğundan bu geziden hoşlanacaklarını düşündüm. Her şey umduğumuzdan çok daha iyi geçti. 3 günün her anı dolu dolu ve keyifle geçti. Rehberimiz gayet yörenin yapısı ve tarihine hakimdi. Bize her konuda sabırla ve güleryüzle yardımcı oldu. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.
Esra&Cosimo

Turdan çok memnun kaldık. Organizasyondan çok tatmin olduk. Rehberimiz necmiye Hanım görevini çok iyi yaptı. Grubu idaresi çok iyi, açıklamalar çok doyurucu idi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca kaptanımız Ahmet bey de görevini çok iyi yaptı.
İzzet&Gülseren&Berk&Cevat

Güzel organize olmuş turdu. Rehberimizden yaptığı değişiklerle tur süresi boyunca hiç sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden turumuzu tamamladık. Kaldığımız otel Nature Cave otel genel olarak iyiydi fakat otelde yediğimiz akşam yemeği çok başarısızdı. Hatta tatil boyunca yediğimiz en kötü yemekti. Ek olarak şoförümüz çok pozitif ve cana yakın biri. Rehberimiz Necmiye işini çok iyi yapan ve çok organize olmuş biri. Konuşması ve davranışlarıyla pozitif enerjisini bizimle paylaştı. Karşılaştığımız her şeyde bize desteğini esirgemedi.
Nalan

Çok iyi organize edilmiş bir turdu. Rehberimiz Necmiye Hn. Konusuna hakim, güleryüzlüydü. Otel seçimi doğruydu. Öğle yemekleri (2. ve 3. gün) zayıftı..küçük grup olarak organize edilmiş olması turu seçme sebebimdi ve haklı olduğumu gördüm. Genel olarak turdan çok memnun oldum. Teşekkürler.
Hülya

Turun başlangıcından itibaren hiçbir aksilik yaşamadık. Rehberimiz Necmiye hnm çok profesyonel. Çok memnun kaldık.
Gülsen

Turunuzu önceden tanımadığım için çekinerek geldim, ama her şey çük güzel geçti. Tur rehberimiz Gülçin hn. yöre hakkında çok bilgiliydi. Ve gayet güzel tüm turu idare etti. Otel ve yemeklerden de çok memnun kaldık, sadece ilk gün ve ikin gün öğle yemeği aldığımız yerler dışında ilk gün fabrika ortamı gibi bir yerdi ve böyle yöresel bir tura yakışmadı. 2. gün Belisırma restoranı hijyen açısından uygun bir yer değildi. Ama 3. Gün aldığımız yemek her şeyi unutturdu. Kısaca her şey çok iyiydi. Bundan sonra Deep Nature ile her yere güvenle gidebiliriz.
Ayşe

Turdan ve rehberimiz Gülçin hanımdan son derece memnun kaldık. Ayrıca otelimizde çok güzeldi. Teşekkür ederiz.
Sare

Turun en büyük özelliği ufak gruplar olarak planlanması kalabalık olmaması turun keyfini arttırdı. Ayrıca konakladığımız Alfina otel çok iyiydi. Rehberimiz çok iyiydi. Hem bilgisi hem de üstün çabası için teşekkürler.
Tolga

Rehberimiz, tur planımız, kaptanımız gezimiz, katılımcı sayımız çok güzeldi. Kaldığımız otelde harika idi. Odamız, çalışanlar, hizmet, temizlik, kahvaltı çok iyiydi. Tek sorunlu olan ilk akşam yemek yediğimiz yerdi. Necmiye rehberimiz ile başka turlar talep edeceğiz.
Merve

Her şey mükemmeldi.
Bianka

Havale/EFT ile ödeme:
2.599 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.599 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
671,19 TL2.684,77 TL
545,27 TL2.726,35 TL
461,32 TL2.767,94 TL
402,10 TL2.814,72 TL
356,71 TL2.853,70 TL
320,83 TL2.887,49 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.299,50 TL2.599,00 TL
866,33 TL2.599,00 TL
669,24 TL2.676,97 TL
543,19 TL2.715,96 TL
459,16 TL2.754,94 TL
399,13 TL2.793,93 TL
354,11 TL2.832,91 TL
319,10 TL2.871,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive