Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • 29 Ekim Butik Güneydoğu Turu
  • 29 Ekim Butik Güneydoğu Turu
  • 29 Ekim Butik Güneydoğu Turu
  • 29 Ekim Butik Güneydoğu Turu
  • 29 Ekim Butik Güneydoğu Turu

29 Ekim Butik Güneydoğu Turu

3 GECE 4 GÜN (26-29 Ekim 2024)

DEEPNATURE farkıyla Butik Güneydoğu Turu. 24 yıllık deneyimimiz, özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Antep, Halfeti, Nemrut Dağı, Urfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin ve Midyat'ı kapsayan program. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi..

₺ 25.900’den itibaren ₺ 3.626 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
29 EKİM BUTİK GÜNEYDOĞU TURU
 
 
KONSEPT
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan,  konforlu otellerde konaklama, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Gaziantep, Halfeti, Nemrut Dağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat
 
 
PROGRAM
 
1.GÜN (26 EKİM 2024) GAZİANTEP  
29 Ekim Butik Güneydoğu Turu için 09:30'da Gaziantep Havaalanında buluşma. Rehberimiz sizi Gaziantep Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında tarihi merkeze geçiyoruz. Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve Kale çevresini görebileceğimiz gezinin ardından Adıyaman'a hareket ediyoruz. Yarın gündoğumunda Nemrut'a çıkacağız. Yaklaşık iki saatlik yolculukla Adıyaman'a ulaşıp otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (4*)
 
2. GÜN (27 EKİM 2024)  NEMRUT DAĞINDA GÜNDOĞUMU - ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - ŞANLIURFA
Gece 02:45'te uyanarak Nemrut Dağına gündoğumuna gidiyoruz. Bu eşsiz deneyimi yaşadıktan sonra dönüşte Arsemia ve Cendere Köprüsü'nü görerek Urfa'ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde gezi noktalarımız var. Gün içinde ilk olarak Atatürk Barajında mola verdikten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. Dizilerle iyice tanınan, eşsiz güzellikteki Halfeti'de isteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Fırat Nehri kıyısında öğle yemeği molası veriyoruz. Öğleden sonra yola devam ederek Şanlıurfa'da ulaşıyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programını yürüyerek gerçekleştirdikten sonra konaklayacağımız otele geçiyoruz. Otele varış ve akşam yemeği.
Dileyen misafirlerimiz konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
Hatırlatma: Nemrut Dağı soğuk olacaktır. Mont, bere, eldiven bulundurunuz.
 
3. GÜN (28 EKİM 2024) GÖBEKLİTEPE - HARRAN - MARDİN 
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Harran'a hareket ediyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Bu gezilerin ardından öğle yemeği molasını takiben Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL  (5*)
 
4. GÜN (29 EKİM 2024) MARDİN DEYRUL ZAFERAN MANASTIRI - MİDYAT 
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve Deyrul Zaferan Manastırını geziyoruz. Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan manastırın içinde tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Manastırı gezdikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Midyat'a varışta Midyat sokakları, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı yürüyerek geziyoruz. Ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Mardin tatları bizi bekler. 
Programımızı tamamlamamızın ardından Batman Havaalanına hareket ediyoruz. 95 km yolculuğun ardından Batman Havaalanına ulaşarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına dönecek konuklarımızı uğurluyoruz. Ardından 100 km daha yolculugun ardından Diyarbakır'a ulaşıyoruz. Zaman uygunluğuna göre araçla yapacağımız panoramik şehir turunun ardından 20:00 itibarıyla Ankara ve İzmir'e dönecek konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
Not: Uçak saatlerine göre ve dört günlük programla, koştur koştur yapmadan doya doya, layıkıyla gezmek adına bu programa Hasankeyf eklenmemiştir. (Hasankeyf sular altında kaldı, yukarıda arkeopark yapıldı) 
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 15 en fazla 25 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Gaziantep, Nemrut Dağı, Mardin, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Midyat'ı görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 15 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 40-50 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldız standartlarında konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
BULUŞMA BİLGİSİ
(Gelişte Gaziantep Havaaalanında buluşma saati 09:30)
(Dönüşte Batman Havaaalanında ayrılış saati 16:00 / Diyarbakır Havaalanında ayrılış saati 20:00)
 
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
AJET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Gaziantep 07:30 kalkış / 09:05 varış
PEGASUS HAVA YOLLARI Batman-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 17:25 kalkış / 19:30 varış
 
ANKARA ESENBOĞA HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
AJET HAVA YOLLARI Ankara Havaalanı-Gaziantep 07:35 kalkış / 08:50 varış
AJET HAVA YOLLARI Diyarbakır-Ankara Havaalanı 21:40 kalkış / 23:10 varış
 
İZMİR ADNAN MENDERES HAVAALANINDAN UÇUŞ BİLGİSİ 
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI İzmir-Gaziantep 06:00 kalkış / 07:40 varış
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İzmir 23:05 kalkış / 01:15 varış (varış ertesi gün)
(İzmir Havaalanından gelecek misafirlerimiz için gelişte Gaziantep Havaalanında 1 saat  ekstra bekleme vardır)
(İzmir Havaalanından gelecek misafirlerimiz için dönüşte Diyarbakır Havaalanında 1,5 saat  ekstra bekleme vardır)
 
:: ANKARA VE İZMİR UÇAK BİLETLERİ TARİFELİ UÇUŞLARIN TUR TARİHİNDE OLMASI VE UÇUŞTA YER OLMASI HALİNDE ALINABİLECEKTİR,  ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ. 
 
HATIRLATMALAR
Butik Güneydoğu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Güneydoğu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Güneydoğu turu için doğru adrestesiniz.   
 
 
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 25.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 31.500 Çocuk fiyatı₺ 21.900
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 25.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 31.500 Çocuk fiyatı₺ 21.900
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 27.500 Single konaklamalı tur ücreti₺ 33.100 Çocuk fiyatı₺ 23.500

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Seçilen şehirden Gaziantep'e uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Batman yada Diyarbakır'dan seçilen şehre uçak bileti (Eco kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece Adıyaman 4* Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece Şanlıurfa 5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece Mardin 5* Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 3 sabah kahvaltısı

:: 3 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

:: Şanlıurfa'da sıra gecesi (isteğe bağlı) 

:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 

:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi

:: Kişisel harcamalar

 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. 
19 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
27 kişilik Sultan yada Otokar


KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup kontenjanı 15 ile 25 kişi arasında olmaktadır. 
Turlarımız belirtilen tarihlerde en az 15 kişiyle hareket eder.

 

HATIRLATMALAR

Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nemrut dağı sabah oldukça soğuk, esintili olur, tebdirli olunuz. 

Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
Rehber grubu Gaziantep Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 137 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

20-23 Nisan tarihlerindeki Antep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Gerek tür organizasyonu gerekse kaldığımız otellerden çok memnun kaldım, özenle seçilip planlanmış. Tür rehberimiz Burçak Bey ise bilgi birikimi ve aktarimi, nezaketi, samimiyeti ve yardimseverligiyle turumuzun son derece güzel geçmesini sağladı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk, her şey için teşekkürler.
Defne

20-23 Nisan Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldık, rehberimiz Burçak Bey'in hem zamanı inanılmaz güzel kullanması, hem anlattığı keyifli anekdotları ve de inanılmaz tarih bilgisi ve enerjisi ile harika bir 4 gün geçirdik. DeepNature Travel ile ilk kez seyahat ettim ama kesinlikle herkese tavsiye ederim, butik bir tur ile seyahat etmenin de tadı ayrıymış, en başından beri son derece ilgili olan Arzum Hanım'a da teşekkür ederiz. Tekrar başka rotalarda görüşmek üzere:)
Melis

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

9-15 Ekim tarihleri arasındaki Güney Doğu turuna katıldık. Proğram (gezi ve konaklama) Harika;bizlere rehberlik eden Sait bey ve Deepnature firmanıza teşekkürler...
Nevzat

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim.
Oya

Turlarınızı az sayıda insanla yapmanızdan, rehberinizin ilgili olmasından, konaklanan otellerin kaliteli olmasından, turun çok sıkıştırılmamış olmamasından memnun kaldım.
Nevin

Güzel bir turdu. İlk defa firmanız ile tura katıldım. Ancak önceden olumlu yorumlar almıştım. Ekibimizin az sayıdan (9 kişi) oluşması ve Rehberimiz Murat Bey’in katkılarıyla yoğun bir tatil geçirdik ve yorulduk. Kaldığımız otellerden Midyat daki otel kötüdür. Orası için başka bir otel bulunmasında yarar var. Mardindeki Maridin otel de ise; tesis çok güzel olmasına rağmen işletme iyi değil. Bu nedenle sorunlar çıkıyor. Her şeye rağmen rehberimiz ve firmamıza çok teşekkürler.
Cavit

Yorucu fakat güzel bir tur oldu. Oteller biraz daha kaliteli olursa, memnuniyet artacaktır. Murat beye’de rehberliği için teşekkür ederim.
Ergül

Kısa sürede çok yerin görülmesini sağlayan çok iyi düzenlenmiş, bir tur Gaziantep, Adıyaman ve Urfa otelleri çok iyi. Midyat otelinin yemekleri çok kötü. Midyat oteli turun en zayıf halkası. Otelin fiziksel koşulları ve işletmesi son derece kötü. Bölgeyi çok iyi bilen ve bilgi birikimi çok iyi olan bir rehber eşliğinde turu tamamladık. Rehberimiz Murat Zeki Bey bölgedeki ilişkileri nedeni ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturma becerisine sahip. Programda bulunmayan bir çok yerin görülmesini sağlayan ve anlatımlarını düzgün ve anlaşılır bir şekilde sunan bir rehber. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkürler. Aynı şekilde yolculuğumuzu güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamamızı sağlayan şoförümüz Ahmet Beye’de teşekkürler.
Taner

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Antep otel olarak güzel, Urfa çok güzel. Adıyaman aynı şekilde Midyat ve Mardin de otelleri tekrar düşünmeniz bence doğru olur. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Havale/EFT ile ödeme:
27.500 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
27.500 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.808,75 TL29.617,50 TL
10.065,00 TL30.195,00 TL
7.713,75 TL30.855,00 TL
6.325,00 TL31.625,00 TL
5.362,50 TL32.175,00 TL
4.694,64 TL32.862,50 TL
4.228,13 TL33.825,00 TL
3.850,00 TL34.650,00 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.