Villa Kaktüs
 • Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu

Doğu Ekspresi İle Erzurum Kars Turu

4 GECE 5 GÜN (28 Ocak, 4 Şubat, 5 Şubat, 25 Şubat, 4 Mart, 10 Mart 2020 hareketle)

Butik turlar uzmanından 18 yıllık deneyimle kış dönemi Doğu Ekspresi ile Butik Erzurum Kars Turu. Turistik Doğu Ekspresi treni ile gidiş, uçakla dönüş. Doğu'nun üç güzeli Erzurum, Sarıkamış ve Kars bu butik turda. Köyde kahvaltı, bölgeye hakim rehberlik, eşsiz program. KONTENJAN HER TURDA 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. FİYATLAR UÇAK BİLETİNE GÖRE ARTMAKTADIR. YOĞUN TALEP NEDENİYLE ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

₺ 2.299’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Doğu Ekspresi ile Butik Erzurum Kars Turu (Turistik Doğu Ekspresi ile gidiş / Uçakla dönüş)
 
1. GÜN / İSTANBUL - ANKARA - TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ
Doğu Ekspresi ile Butik Kars Turu için Yüksek Hızlı Tren ile Ankara seyahati. Aşağıdaki üç duraktan birinden trene binebilirsiniz.
(Biletleriniz İstanbul Söğütlüçeşme-Ankara Yeni Gar olarak kesilmektedir, Bu biletle Bostancı ve Pendik'ten de binebilirsiniz)
Söğütlüçeşme Gar'dan 09:05'te hareket
Bostancı Gar'dan 09:14'te hareket
Pendik Gar'dan 09:35'te hareket
Yolculuk yaklaşık 4 saat sürüyor ve 14:00 civarlarında Ankara Yeni Gar'a varılıyor. 16:00'ya kadar serbest zaman. Bu süre zarfında alışveriş yapabilirsiniz. 16:00'da Yeni Gar'da tur yetkilimiz ile buluşma ve ardından Eski Gar'a geçerek burada Turistik Doğu Ekspresi'nin gelişini bekliyoruz. Ekspresin gelmesiyle beraber TCDD Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagondaki iki kişilik kompartımanlara misafirlerimizi yerleştirdikten sonra 16:55 hareketle Anadolu coğrafyasında uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Akşam yemeği trende (ekstra)
Konaklama trende yataklı kompartımanda.
 
2. GÜN / TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU
Gün boyunca Doğu Ekspresi ile Doğu'ya doğru yol almaya devam ediyoruz.  Bu esnada eşsiz manzaralar bize eşlik edecek.
Ekspresimiz yolculuk esnasında İliç'te mola veriyor. Dilerseniz bireysel olarak ekstra ücretle, gardan kalkışlı Kemaliye turu programlarına katılabilirsiniz.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde İliç varış saati 09:10 / İliç kalkış saati 12:01)
(Yukarıdaki varış-kalkış saatleri tahminidir, yolculuk esnasında trendeki görevlinin vereceği kalkış saatleri esastır)
Akşam 17:33'te Erzurum'a varıyoruz. Tur rehberimiz misafirlerimizi Erzurum Garı'nda karşılıyor. Erzurum'a gelip te cağ kebabı yemeden olmaz.
Cağ Kebabı; Doğu Anadolu’nun aslında en bilinen yemeği. Bir gün önceden karabiber ve soğan ile terbiye edilmiş etin yatık olarak odun kömüründe pişirilmesi. Bölgenin yerlisi olsanız yarım kilo, bir kilo şeklinde sipariş verirsiniz. Ama zamanınız az ise veya az tadına bakayım damağım kendine gelsin derseniz ahşap tutamaklı cağa keserek ve hafif ızgarada kızartılarak servis edilir.
Cağ kebapçısına giderek akşam yemeği (ekstra) molası verdikten sonra Erzurum'daki otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.
Konaklama Erzurum Zade Hotel'de.

3. GÜN / ERZURUM - SARIKAMIŞ - KARS
Kahvaltı ardından otelden ayrılarak gezimize başlıyoruz. Bu tur programımızda Kars'ın yanında Erzurum'u da geziyoruz. Soğuk denince ilk akla gelen iki şehir ama kışın en yakıştığı şehirler de onlar. Birde aslında kendileri bilmese de çok ciddiler kültür konusunda. Kars’a giderken Erzurum’u, Erzurum’dan başlarken Kars’ı bilmemek olmaz. O nedenle Erzurum’da gezimize başlar başlamaz başlayacağız tanımaya;
Üç Kümbetler: Klasik Anadolu mimarisinin başlangıcı sayılan karışımın en güzel örnekleri. Malazgirt sonrası ortak kültürün ana temsilcileri olan Üç Kümbetler başlangıç olacak.
Erzurum Ulu Camii: 800 yıllık ve 6000 kişi kapasiteli eser halen aktif. Bugün aktif olup halen görülebilecek en nadide eserlerden birisi.
Çifte Minareli Medrese: 1243 Kösedağ Savaşı sonrası karmakarışık siyasi ortamda yapılan eserlerden birisi.
Gezi programımızı tamamladıktan sonra Sarıkamış'a hareket edeceğiz. Doğu Anadolu’nun muhteşem coğrafyasını izleyerek yapacağımız unutulmaz yolculuk Pasinler – Sarıkamış rotasından devam edecek. Sarıkamış'a ulaştığımızda Sarıkamış Şehitliği'ni ziyaret edip meşhur Katerina Köşkü'nü dışarıdan görüyoruz. Sonrasında eşsiz manzaralar arasında yolcuğumuza devam ederek Kars'a ulaşıyoruz.
Kars'ın meşhur kaz etini tadabileceğimiz öğle yemeği (ekstra) ardından rehberimiz eşliğinde Kars'ı geziyoruz.
Kars Kalesi: Tarihsel süreçte defalarca zarar görüp yeniden yapılan ve günümüzde eski sağlamlığını halen koruyan Kars Kalesi sizleri oldukça etkileyecek.
Fethiye Camii: Kars’ta oldukça çok görülen Rus Mimarisi özelliği gösteren yapılardan birisidir. 19.yy. da Ruslar tarafından kilise olarak yaptırılmış ve Kars’ın kurtuluşundan sonra camiye çevrilmiştir.
Kars Sokakları: Baltık mimarisi olarak adlandırılan mimari gelenek Kars’ın en belirgin özelliklerinden birisidir. Kars aynı zamanda ülkemizin düzenli şehir planlamasına sahip tarihi kentlerinin ilkidir. Rus işgali sonrasında yapılmaya başlanan bu şehir planı ve Baltık mimarisine özgü kamu ve sivil yapıları görmek ve fotoğraflamak için en geçerli yol yürüyerek keşfetmektir. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüşü seveceksiniz. Aynı zamanda geleneksel ürünler ve özellikle dünyaca meşhur kaşar peynirini de satın alabilirsiniz.
Havariler Kilisesi – Kümbet Camii: Klasik bir Ortodoks mimarisine sahip olan kilise, camiye çevrilen ilk yapılardan bir tanesi. Bugün halen aktif durumda ve ziyaretçisi oldukça fazla.
Programımızın bitimi sonrası Kars merkezde alışveriş için verilen serbest zaman sonrası otele yerleşme ve akşam yemeği.
Akşam yemeği ve konaklama Kars’ta bulunan 4* Büyük Kale Hotel veya Kars Park Hotel'de.
 
4. GÜN / BOĞATEPE (ZAVOT) / ÇILDIR GÖLÜ / ANİ HARABELERİ
Sabah Boğatepe (Zavot) köyüne hareket ediyoruz. Burada Kars usulü yöresel köy kahvaltısı misafirlerimizi bekliyor. Ardından Peynir Müzesi'ni gezip Kars gravyer peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında, ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz.
Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda kızakla gezinebilirsiniz.
(Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Öğlen Yemeği: Çıldır gölünden tutulan ve halk diliyle sarı balık, kara balık ve gümüşi diye adlandırılan balıklardan oluşan menümüz ile öğlen yemeğimizi (ekstra) alacağız.
Yemeğin ardından 1,5 saat civarı sürecek yolculuğumuz bizi Arpaçay’ın açtığı derin vadiye ulaştıracak ki burası aynı zamanda Ermenistan ile olan sınırımız. Ani Antik Kenti tam bu sınır üzerinde ve oldukça önemli bir geçmişe sahip.
Ani Antik Kenti: Ermeni Bagratlı Hanedanlığının 900’lü yılların sonunda bugün harabelerin bulunduğu yeri yeni merkez olarak seçip şehri inşa etmeye başlaması ile birlikte Ani tarihide başlamıştır. Sonrasında Bizans egemenliği ve 1064 yılında Selçuklu Sultanı Alpaslan’ın fethi ile birlikte Selçuklu egemenliği başlamıştır. Gürcü, Osmanlı ve Timur egemenlikleri şehirde sonraki dönemlerde devam etmiş ve 155’lerde Osmanlıların terk etmesi ile şehirde yaşam sona ermiştir. Günümüzde Ermeni Ortodoks Mimarisinin ve Beylikler Dönemi Selçuklu Mimarisinin temellerinin bulunabildiği, ilklerinin olduğu en önemli antik alanlardan birisidir. Burada rehberimiz eşliğinde ve yürüyerek gerçekleştireceğimiz gezimizde görebileceğimiz eserlerden bazıları;
Surlar ve Aslanlı Kapı
Manucehr Camii
Aziz Gregor Kilisesi
Surp Kirkor Kilisesi
Keçel Kilise
Büyük Katedral
Programımızın bitimi sonrası Ani’den ayrılarak Kars’a döneceğiz.
Akşam yemeği ve konaklama Kars’ta bulunan 4* Büyük Kale Hotel veya Kars Park Hotel'de.
 
5. GÜN / KARS HAVALİMANI'NA TRANSFER
Sabah kahvaltımız ardından otelden ayrılarak Kars Havaalanına gidiyoruz. 09:15 itibarıyla misafirlerimizi Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Pegusus Hava Yolları 10:20 kalkışlı Kars-İstanbul Sabiha Gökçen tarifeli seferi ile.
12:30 İstanbul'a varış ve Doğu Ekspresi ile Butik Kars Turu sona eriyor. 
(Tarifeli seferlerde uygunluk olan günlerde, Ankara'ya Anadolu Jet 13:55 kalkışlı tarifeli uçuş ile dönebilirsiniz. Bu uçuş için otelden ekstra transfer gerekir)
(Tarifeli seferlerde uygunluk olan günlerde, İzmir'e 10:20 kalkışlı İstanbul S.Gökçen aktarmalı Pegasus uçuşu ile dönebilirsiniz. İzmir'e varış 16:15)

Not 1: 4-8 Mart ve 10-14 Mart tarihli turlarımızda dönüş uçuşu Pegasus Hava Yolları'nın 13:50 kalkışlı Kars- İstanbul Sabiha Gökçen tarifeli seferi ile sağlanacaktır. Buna bağlı olarak son gün otelden çıkış ardından Kars çarşıda iki saat kadar ek zaman geçirme imkanı olacaktır.
 
Not 2: İstanbul'dan Ankara trenine biletler tur öncesinde misafirlere elektronik bilet olarak e-posta ile iletilecektir. Trene biniş sorumluluğu tur katılımcılarına aittir. Tren hareket saatinden 20 dakika önce biniş yapacağınız garda olmanız gerekir. Trenin kaçırılması halinde oluşabilecek kayıp ve ekstra harcamalardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu değildir.
 
Not 3: Tren mola verdiğinde , tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır.
 
UYARI: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.
 
BİLGİLENDİRME: Operasyonel sebeplere bağlı olarak dönüş uçağı , yine İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına olacak şekilde öğleden sonra kalkışlı olmak üzere değişebilir. Bu durum tur hareketinden 7 gün öncesine kadar bildirilir.
 
ÖNEMLİ HATIRLATMA: Doğu Ekspresi yataklı vagon rezervasyonu için tur hareketinden 30 gün öncesine kadar rezervasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.

 

 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.559 Ek yatak₺ 2.559 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.959 Çocuk fiyatı₺ 2.159
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.399 Ek yatak₺ 2.399 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.739 Çocuk fiyatı₺ 1.999
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.539 Ek yatak₺ 2.539 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.879 Çocuk fiyatı₺ 2.139
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.339 Ek yatak₺ 2.339 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.679 Çocuk fiyatı₺ 1.939
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.339 Ek yatak₺ 2.339 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.639 Çocuk fiyatı₺ 1.939
 • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.599 Çocuk fiyatı₺ 1.899
Ödeme seçenekleri

:: Turistik Doğu Ekspresi Ankara-Kars yataklı vagon bileti
:: İstanbul (Söğütlüçeşme) - Ankara Yeni Gar Yüksek Hızlı Tren bileti
:: Pegasus Hava Yolları ile Kars-İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti
:: 1 gece Erzurum'da Zade Hotel'de konaklama
:: 2 gece Kars'ta 4* Büyük Kale Hotel veya Kars Park Hotel'de konaklama
:: Otelde 2 kahvaltı
:: 1 Köy Kahvaltısı (Boğatepe köyünde)
:: 2 akşam yemeği (otelde set menü)
:: Türsab zorunlu seyahat sigortası
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Bölgedeki ulaşımlar
 
Single (tek kişi konaklama) hakkında: Single misafirlerin sadece otel konaklamaları tek kişilik odada olacaktır. Doğu Ekspresinde ise iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk sağlanmaktadır.

Üç kişilik odada konaklama hakkında: Üç kişi aynı odada konaklayacak misafirlerimizin otelde üç kişilik tek bir odada konaklaması mümkündür ancak Doğu Ekspresinde kompartımanlar iki kişilik olduğundan üç kişi olan misafirlerimizden birisi Doğu Ekspresinde iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk yapmak durumundadır.

İstanbul-Ankara trenini kullanmak istemeyen misafirlerimize, bu taleplerini kayıt aşamasında bildirdikleri takdirde 85 TL indirim yapılır.


Not: Doğu Ekspresinde yataklı vagon rezervasyonları tur hareketinden 30 gün öncesine kadar yapılmak kaydıyla mümkün olabilmektedir.

:: Öğle yemekleri
:: Erzurum'da akşam yemeği
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Trendeki yemekler
:: Müze ve ören yeri girişleri
:: Çıldır Gölü'nde fayton / atlı kızak ücretleri
:: Trenle dönüşte Kemaliye gezisi
:: Kişisel harcamalar      
:: Dördüncü gün Kafkas gösterili akşam yemeği (isteğe ve müsaitliğe bağlı olarak ekstra)

Turistik Doğu Ekspresi Güzergahı
Doğu Ekspresi Türkiye’deki en uzun demir yolu hatlarından biri. Ankara-Kars arasındaki seyahatini ortalama 30 saatte tamamlayan ekspres, haftanın 7 günü, iki şehirden karşılıklı seferlerle hareket ediyor. Kars Garı - Sarıkamış- Horasan - Erzurum - Palandöken - Erzincan - Eriç - İliç - Divriği - Çetinkaya - Bostankaya - Kayseri - Himmetdede - Yerköy - Irmak - Kayaş - Ankara Garı istikametini izliyor. Turistik Doğu Ekspresi Ankara'dan hareket ettiğinde İliç ve Erzurum'da 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.

 

Turistik Doğu Ekspresi Yemek
Turistik Doğu Ekspresi’ne bir vagon restoran vagonu olarak bağlanıyor. Bu vagonda hafif aperatif yiyecek (tost, sandvic, poğaça..) , atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Sıcak yemekler mikrodalgada ısıtılarak servis ediliyor. Fiyatlar fahiş değil, standart restoran fiyatları seviyesinde.

Trene dışardan yiyecek ve içecek getirebiliyorsunuz.

 

Turistik Doğu Ekspresi Kompartımanları Nasıl?
Turistik Doğu Ekspresinde kompartımanlar 2 kişilik.  Bir tarafta iki kişilik koltuk (üstünde ranza) diğer tarafta masa, lavabo ve küçük bir buzdolabı var. Kompartımanda bir adet priz bulunuyor (üçlü priz bulundurmakta fayda var).
Yataklı vagon kapısı içerden kitlenebilir.

 

Turistik Doğu Ekspresi Yatak ve Tuvalet
Turistik Doğu Ekspresi’nde kompartımanlar 2 kişilik. Yatmak istediğinizde, seyahat başında size verilen temiz nevresimleri, ranza haline gelen yataklara seriyorsunuz.
Doğu Ekspresi’nde vagon başlarında ortak kullanımlı tuvalet mevcut ve aralıklı olarak temizleniyor.

 

Hatırlatmalar
* Trende restoran vagonu var ama sınırlı içerik olduğundan seyahat öncesi yolluk (meyve, içecek, atıştırmalık) almakta fayda var.
* Yataklı vagonlarda priz var ama yetersiz kalma ihtimalina karşı yanınıza üçlü priz alabilirsiniz.
* Yolculuk boyunca internet kesik kesik çekiyor. Telefon çekmeyen yerler de var.
* Tren bazen köy yakınlarından geçiyor ve köylü çocuklar treni takip ediyor. Onları sevindirmek için çikolata, bisküvi alabilirsiniz.

DEEPNATURE Notu
Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde gece 24:00 civarlarında Kars'a varmaktadır. Erzurum sonrası güzergahın karanlığa denk gelmesi ve Kars'a geç saatte varılmasını dikkate alarak bu turumuzun tren sonrası kısmını Kars yerine Erzurum'dan başlatmayı uygun gördük. Misafirlerimiz Doğu Ekspresiyle ortalama 26 saat yolculuğun ardından trenden Erzurum'da inecek olup bu sayede hem vakitlice otele giriş yapıp istirahat imkanları olacak, hem Erzurum ve Sarıkamış'ı görebilecek, hem de görsel açıdan keyif verici bir yolculuk rotası olan Erzurum-Sarıkamış-Kars güzergahını gündüz gözüyle görme imkanına sahip olacaklardır.

 

Bilgilendirme
Acentemiz, havayolları ve demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak ve tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın veya trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 34 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Bilgi açısından doyurucu , zamanlama açısından dakik , servis açısından kaliteli son derece başarılı bir turdu. Kalabalığa karışmadan huzurlu zamanlar geçirdik. Ekip konusundan sanslı olduğumuz ortadaydı ama siz de bu konuda özenliydiniz sanırım. Kesinlikle tavsiye edeceğim. Yeni bir ''DEEP NATURE'' turunda görüşmek üzere. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER
Ayşegül

İsminizi daha önce hiç duymadığım için bir takım tereddütler taşıyarak katılmıştım. Ancak herşeyden , programın içeriğinden, akışından ve rehberimiz Yeliz'den son derece memnun olarak ayrılıyorum. Çevreme tavsiye edeceğim bir tura katılmış oldum. Çok teşekkür ediyorum.
Sena

Kars turu fiyat ve hizmet açısından oldukça iyiydi. Özellikle tur rehberimiz Yeliz Hanım ve şoförümüz Adem Bey'e ilgi ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bölge hakkında verilen bilgilerden ve anlatımlardan memnun kaldık.
Fatma

Kars turu çok güzel organize edilmiş. Bilgi bir rehberle keyifle gezdik. Doğu ekspresi muhteşem bir deneyimdi. Bayıldık. Gideceklere tavsiye internet sık sık kopuyor, film ve müzik yüklesinler bol bol. Yada kitap alsınlar. Sabah rötar nedeniyle İstanbul trenine yetişemeyince acentanın çabası ve hızlı organizasyonundan çok memnun olduk. Yeni turlarda buluşmak üzere.
Ayşe

Kars turundan çok memnun kaldım. Problemsiz, güzel bir tur oldu. Özellikle tur rehberi Önder Bey'e teşekkür ederiz. En küçük ricalarımızı bile yerine getirmek için çaba harcadı.
Maruşka

Özellikle turun organizasyonda ki seçenek oluşturarak tura katılmamızı sağlayan Gökhan Bey’e turun tamamı için de spontene oluşan taleplerimize karşılık yaptığı organizasyonlarla Önder Bey’e ve şöförümüz Ömer Bey’e cok teşekkürler.
Yiğit Ailesi

Tatilimizin son günü ufak bir kaza geçirdim. Rehberimiz Önder Bey çok ilgilendi ve yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca otel personelide çok ilgiliydi.
Selma

24-28 Şubat 2018 Tarihlerinde Erzurum - Kars-Doğu ekspresi turunuza ailece katılmış bulunmaktayız. Uzun yıllardır bir çok tur’a katılmışlığımız vardır, ama bu tur’umuz da ; ilk defa işini severek yapan hem samimi hem de insanlarla denge kurarak mesafeyi bu kadar mükemmel ayarlayabilen, çözümcü, zeki ve de mesleğiyle ilgili bu kadar donanımlı genç bir REHBER arkadaşımıza rastlamış bulunmaktayız. O nedenle Yeliz Hanım'a çok çok teşekkür eder, kendisiyle tanışma fırsatını yakalamaktan son derece memnun kaldığımızı yürekten bildirmek isteriz. Tur gezilerimiz en ince detaylarına varıncaya kadar mükemmel programlanmıştı. Bundan sonra ki gezilerimizde DEEPNATURE ve Yeliz Yener terciğimiz olacaktır ve tüm dostlarımıza hiç kuşkusuz tavsiye edilecektir. Teşekkürler Deepnature ekibine, teşekkürler sevgili YELİZ'e
Nilgün

Bu katıldığım Kars Turu masal gibiydi . Çok mutlu ve bilgili ayrılıyorum . Rehberimizin Yeliz yorulmadan anlatımları mükemmel .. her şey için tşk .
Nilgün

Program ile birlikte rehberimizin muhteşem anlatımı konuyla ilgili donanımı muhteşem , önemli anlatımını hissederek sunması muhteşem çok teşekkürler .
Nurcan

Bir İzmirli olarak İstanbul firması ile yaptığımız turdan çok memnun kaldım . Otel konusu acentanız tarafından bir kez daha değerlendirilmesi gerekir diye düşünüyorum . Rehberimiz Sn . Murat Bey her bakımdan kusursuz , donanımlı ve gurur veren bir genç , tekrar teşekkür ederim . Kaptanımız Osman Bey işinin ehli bir beyefendi . Teşekkür ederim .
Gülay

Rehber Murat bey çok ilgili ve birikimli biri güzel anlatımları ve sohbetleri ile tur çok güzel geçti .Turun program içeriği çok sıkışık olmaması güzeldi .
Aynur

Rehber anlatımı ve ilgisi çok iyiydi bu yüzden sizin aracılığınız ile Murat bey ‘ e bir kez daha teşekkür ederim . Program içerikleri güzeldi .
Zerrin

Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldım çok teşekkür ederim .
Birgül

Turunuzu çok beğendim özellikle Rehberiniz Murat Bey ‘ in bilgilendirmeyi ... Murat Bey ‘ in gittiği programlarda bilgilendirilmek isterim . Teşekkürler .
Kıymet

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive