29 Ekim Uçakla Butik Kemaliye Sivas Turu

2 GECE 3 GÜN (29-31 Ekim 2021)

29 Ekim tatilinde 2 gece 3 günlük eşsiz bir programla Uçakla Kemaliye Sivas Turu. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi... TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. UÇAK BİLETİ DAHİL KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.549’den itibaren ₺ 313 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Uçakla Butik Kemaliye Sivas Turu
 
KONSEPT
BUTİK
(25 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
KONTENJAN 
25 kişi
 
GÖRÜLECEK YERLER
Malatya, Kemaliye, Sivas, Divriği
 
PROGRAM
 
1. GÜN / 29 EKİM MALATYA - OCAK KÖYÜ - KEMALİYE
29 Ekim Uçakla Butik Kemaliye Sivas Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen - Malatya seferi. 07:30 kalkış / 09:10 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Malatya Havaalanında karşılıyor ve ardından Malatya'ya hareket ediyoruz. Araçla gerçekleştireceğimiz Malatya şehir turu sonrası Hıdır Abdal Sultan tarafından kurulan ve günümüze kadar 700 yıllık geçmişi ile tarihi ve turistik değerlere sahip, dik bir yamaçta, bahçeler arasında havası ve suyunun temizliği ile dikkat çeken Ocak Köyü’ ne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin ilk ve tek müzesi olan Ali Gürer Müzesi’ ni gezebilirler. Sonrasında Kemaliye'ye hareket. Öğle yemeği molası ardından Kemaliye’yi gezmeye başlıyoruz. Yürüyerek Kemaliye şehir merkezinde tarihi hamam, değirmen, Taşdibi Mahallesi, Zincirli Kaya'yı içeren gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Manili Yol’a çıkıyor, tüm o hasret ve sevda dolu manileri okuduktan sonra her bir kapı tokmağı seyirlik olan evlerin arasından aşağı doğru iniyor, arada dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) ile dut, beşateş, oricik, pekmez ve bal gibi şifalı ürünlerin satışının yapıldığı Lökhane’de mola veriyoruz. Daha sonra Kemaliye merkezindeki programımızı tamamlayarak otele geçiyoruz. Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Kemaliye Eğin Konağı
 
2.GÜN / 30 EKİM  KARANLIK KANYON - TAŞ YOL - ONAR KÖYÜ - YEŞİLYURT KÖYÜ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dünya’nın ikinci büyük kanyonu olan 12 km uzunluğundaki  Karanlık Kanyon’da önce tepeden manzara seyri ardından tekne gezisi yapıyoruz (tekne gezisi isteğe bağlıdır-ekstra)
Öğle yemeği molası ardından yapımı tam 132 yıl süren Dünya’ nın en keskin yolllarından birisi olan ve 8 km uzunluğunda Kemaliye’ yi Divriği’ ye bağlayan “Taş Yol” u görüyoruz. Ardından öğle yemeği molası verdikten sonra Onar Köyü’ ne hareket ediyoruz. Burada bulunan Göktürkçe yazılı mezar taşları ve tarihte bilinen en eski Cem Evi’ ni geziyoruz. Günün sonunda eşsiz manzarası ve dokusu muhafaza edilmiş Eğin evleriyle öne çıkan Yeşilyurt Köyü’ nü ziyaret ediyor ve ardından programımızı tamamlayarak Kemaliye’ ye dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Kemaliye Eğin Konağı
 
3.GÜN / 31 EKİM  SIRAPINAR KÖYÜ - APÇAĞA KÖYÜ - DİVRİĞİ ULUCAMİ - SİVAS
Gün içinde ilk olarak Sırakonak Köyü’ne giderek burada yürüyüşe başlıyoruz. Vadi manzarası eşliğinde yürüyerek Kültür Bakanlığı tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen Apçağa Köyü’ne varıyoruz. Burada aracımızla buluşarak Divriği'ye hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saatlik yolculukla ulaştığımız Divriği'de, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan ve eşsiz bir mimari şaheser olan Divriği Ulucami'nin dış cephesini görüp bilgi alacağız (restorasyon nedeniyle içini gezemiyoruz)
Divriği gezisi ardından Sivas merkeze hareket ediyoruz. Yöresel lezzetlerden tatmak üzere öğle yemeği molası ardından Tarihi Kongre Binası, Gök Medrese ve Çifte Minareli Medrese'yi içeren şehir turu sonrası 15:30 itibarıyla misafirlerimizi Sivas Havaalanına bırakarak vedalaşıyoruz.Dönüş 16:30 kalkışlı Pegasus tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na. 18:00 İstanbul'a varış.
 
Not: Programdaki yerlerin gezi sıralaması şartlara göre rehber tarafından tekrar düzenlenebilir.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (29.10.2021 Cuma)
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Malatya Havaalanı 07:30 kalkış - 09:10 varış
 
Dönüş (31.10.2021 Pazar)
PEGASUS HAVA YOLLARI Sivas - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 16:30 kalkış - 18:00 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Bu turda buluşma Malatya Havaalanındadır. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
YURTİÇİ UÇUŞLARDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU
 
KURAL VE KOŞULLAR
T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.
 
T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.
 
Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.
 
Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.
 
Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 
 
Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.
 
BENZER TURLAR
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.549 Ek yatak₺ 2.549 Single konaklamalı tur ücreti₺ 3.299 Çocuk fiyatı₺ 2.249

:: Pegasus Hava Yolları İstanbul S.Gökçen - Malatya uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları ile Sivas - İstanbul S. Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: 2 gece Kemaliye'de Eğin Konağı'nda konaklama

:: 2 kahvaltı

:: 2 set menü akşam yemeği

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Bölgedeki ulaşımlar

:: Türsab zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

 

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Tüm müze ve ören yeri girişleri
:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti
:: Kanyonda Tekne turu
:: Kişisel harcamalar

HATIRLATMA

Yanınızda yürüyüş ayakkabısı, rahat pantalon, şapka, güneş gözlüğü ve yağmurluk bulundurunuz.
 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 11 yorum var.

Öncelikle tur rehberimiz ve servis şoförümüzden memnuniyetimizi belirtmek isteriz. Zor yollarda içimiz rahat gezdik, bol bol bilgilendik. Rehber tercihiniz icin tebrik ederim. Rehberinizi bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti anlamındaki çabaları olağanüstü. Ayrıca programa uyulması ve tur öncesi bilgilendirme ve alakanız da memnuniyet verici idi. Tekrar yeni bir tur organizasyonunda başka bölgelere katılım sağlamayı düşünmekteyim.
Kerim & Melek

Deep Nature ismi doğayı çağrıştırıyor o nedenle daha fazla doğa ile iç içe mekanlar olması beklentisi vardı. Doğada vakit geçirdik ama bir tık daha fazla olabilirdi. Oteller ve yemekler güzeldi, yani bölge şartlarında daha iyisini beklemedik. Tur rehberimizden hepimiz çok memnun kaldık, turun en güzel taraflarından biri de rehberiydi.
Alihan

Tunceli Ovacık Kemaliye turunda herşeyden çok memnun kaldık, herhangi bir olumsuzluk yaşamadık.
Umut

Turumuz genel olarak sıcak ve güzel geçti. Tur rehberimiz elinden geldiğince gayet iyi bir şekilde turumuzu organize etti. Genel olarak memnun bir şekilde ayrılıyorum. Hem Tunceli hem de Kemaliye görmek istediğim yerlerdi, güzel bir programla gezmiş görmüş olduk. Teşekkür ederim
Metin

Açıkçası ilk günümüz biraz yorucuydu. Fakat bunda uçak saatinin erken olması ve bizlerinde çok erken saatlerden beri yollarda olmamızın payı çok büyük. Rehberimiz ve şoförümüzden çok memnunuz. Öncelikle doğu hakkında önyargılı olduğumu fark ettim. Ne güzel manzaralar ve hoşluklar saklıydı gezdiğimiz coğrafyada. Gezdiğimiz yerleri beğendim. Otellerden memnun kaldık. Rehberimiz bizler ne talep ettik ise sabırla karşıladı ve bizimle çok güzel ilgilendi. Her şey için teşekkürler.
Aynur

İlk karşılıklı tanışma ve yöreyi öğrenme deneyiminden sonra gelişen sıcak dostlukla beraber rehberimiz eşliğinde mutlu bir şekilde gezdik. Fakat ilk gün kalınan Tuncelideki otelinin hafta sonu müzik sesi sorunu rahatsız etti. Tur kapsamında olmadığı halde ricamız üzerine bizi kırmayıp onaylanan köy gezisi beni ve arkadaşlarımı mutlu etti. Diğer turları da bu vesile ile bize düşündürttü.
...

Tur içeriği ve Rehberimizin yörenin tarihiyle ilgili çok bilgili oluşu bizi ziyadesiyle memnun etti. Sorunsuz bir turdu. (Kemaliye'deki Otelin kahvaltısı ve yemeği daha iyi olabilirdi. Ama odalar otantikti)
Süleyman

Otellerin hijyeni daha iyi olabilirdi. Rehberimizden memnun kaldık, bilgili ve ilgiliydi. Gidişte sabah kahvaltısı verilse daha iyi olur. Program çok başarılı. Deepnature kalitesinde bir tur oldu, teşekkür ederiz.
Aslı

Farklı ve güzel bir tur olsun, hem dolu dolu geçsin hem de konfor ve kaliteden ödün vermeyelim istiyorduk, bu açıdan beklentilerimizi kesinlikle karşıladığınız için teşekkür ederiz. Hava koşulları ve tur programının yoğunluğu zaman sorunu oluştursa da bazen, genel olarak çok memnun kaldık. Rehberimiz çok profesyonel ve çok nazik bir yaklaşımla son derece keyifli bir tur geçirmemizi sağladı kendisinden çok memnun kaldık.
Hande

Tur rehberimiz ve şoförümüzün katkısıyla turumuz oldukça keyifliydi. Yorucu fakat bir o kadarda keyifli tatil geçirdik. Doğa bize harika sürprizler sundu, gördüğümüz manzaralar tek kelime ile enfesti. Oteller son derece güzeldi akşam yemekler harikaydı. Üçüncü gün öğle yemeği yenilen yemekler kötüydü tesis pis ve düzensizdi.
İlkay

Çok güzel, keyifli ve güvenli bir geziydi. Teşekkürler
Neval

Havale/EFT ile ödeme:
2.549 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.549 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
658,28 TL2.633,12 TL
534,78 TL2.673,90 TL
452,45 TL2.714,69 TL
394,37 TL2.760,57 TL
349,85 TL2.798,80 TL
314,66 TL2.831,94 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.274,50 TL2.549,00 TL
849,67 TL2.549,00 TL
656,37 TL2.625,47 TL
532,74 TL2.663,71 TL
450,32 TL2.701,94 TL
391,45 TL2.740,18 TL
347,30 TL2.778,41 TL
312,96 TL2.816,65 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive