Villa Kaktüs
  • 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2
  • 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2
  • 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2
  • 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2
  • 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2

29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2

3 GECE 3 GÜN (27-29 Ekim 2018)

DEEPNATURE farkıyla 29 Ekim tatilinde İstanbul Sabiha Gökçen'den Uçakla Butik Kapadokya Turu. En fazla 25 kişilik butik tur. 1 gece Kayseri İmamoğlu Paşa Hotel, 2 gece Ürgüp Alfina Cave Hotel'de konaklama. 3 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği dahil paket. Kapadokya turlarındaki 16 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR.

₺ 1.499’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu 2
 
1.GÜN / 26 EKİM 2018 CUMA    İSTANBUL-KAYSERİ
29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya Turu için 26 Ekim cuma gecesi 22:30'da Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşarak check in işlemlerini tamamlıyoruz. Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Kayseri tarifeli uçuşu ile 27 Ekim'in ilk dakikalarında saat 00:05'te Kayseri'ye uçuyoruz.
 
2.GÜN / 27 EKİM 2018 CUMARTESİ    KAYSERİ - SARIHAN KERVANSARAYI - AVANOS - ZELVE AÇIKHAVA MÜZESİ - NİCOPHOROS PHOKAS KİLİSESİ - ONYX ATÖLYESİ
İstanbul'dan kalkan uçağınız 01:45'te Kayseri Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz misafirlerimizi Kayseri Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten  Kayseri'deki otelimize geçiyoruz ve konaklama yapıyoruz.
Konaklama: Kayseri İmamoğlu Paşa Hotel
 
Sabah otelde kahvaltı ardından panoramik Kayseri şehir turu ile ilk gün gezi programımıza başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz panoramik Kayseri şehir turunun ardından bölgeye doğru yol alıyoruz. Bölgedeki ilk gezi noktamız Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı. Ardından  Kızılırmak kıyısındaki Avanos ilçesini gördükten sonra öğle yemeği molası. Sonrasında bölgenin en büyük el dokuması halı koleksiyonuna sahip atölyesini ziyaret ederek, dokuma tezgahı başında bölge halıcılığı ve el dokuması halılar hakkında ilk ağızdan bilgi ediniyoruz. Bilgilendirmenin ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Öğleden sonra Kapadokya'nın ilgi çekici barınma ve saklanma noktalarından biri olan Zelve Açıkhava Müzesi'ni geziyoruz.  Ardından Çavuşin girişindeki Nicophorus Phokas Kilisesini gezdikten sonra yöresel onyx taşı atölyesi ziyareti ve alışveriş sonrası ilk gün programını tamamlayıp otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
Konaklama: Alfina Cave Hotel (Ürgüp)
 
3.GÜN / 28 EKİM 2018 PAZAR    AŞK VADİSİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - KARANLIK KİLİSE - UÇHİSAR KALESİ - ÇAVUŞİN - AVANOS ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ - PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ- KIZILVADİ
Sabah gündoğumu saatlerinde opsiyonel ekstra Balon turu.
Kahvaltı sonrası Kapadokya'nın en güzel ve ilginç vadilerinden biri olan Aşk Vadisi'ne yürüyüş programı ile güne başlıyoruz. Gidiş dönüş toplam 40 dk' lık yürüyüş içeren bu sabah aktivitesi sizi ''Türkiye'de Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 101 Şey'' kitabında da yer bulmuş, özel bir yere ulaştıracak. Sabah yürüyüş programının sonrasında Göreme Açıkhava Müzesi ve Karanlık Kilise'yi geziyoruz. Ardından Uçhisar Kalesinden manzara seyri yaptıktan sonra öğle yemeği için aynı zamanda restoran hizmeti de veren bir köy evine misafir oluyoruz. Hava güzel olursa vadi manzarası eşliğinde dışarıda, olmazsa otantik iç mekanda yemeğimizi alacağız. Menüde tarhana çorbası, etli yaprak sarma, turşu, salata, çömlekte kuru fasulye, pilav ve ev baklavası var (ekstra 45 TL) Öğle yemeği sonrası Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Sonrasında fabrika satış mağazasında şarap alışverişinin ardından metruk durumda olmasına rağmen oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan Çavuşin ören yerini gezip Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni gezerek Kızılvadi'ye gidiyoruz. Günün sonunda Kızılvadi'de manzara seyri yaparak programımızı tamamlıyoruz ve otelimize geçiyoruz, akşam yemeği otelde.
Konaklama: Alfina Cave Hotel (Ürgüp)
 
4.GÜN / 29 EKİM 2018 PAZARTESİ     DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ - KAYSERİ
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak, son gün programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saat süren vadi gezisi ve yürüyüş programının ardından  Kapadokya'daki programımızı tamamlayıp Kayseri'ye doğru yola devam ediyoruz. Serbest öğle yemeği molası ardından 14:45 itibarıyla misafirlerimiz Kayseri Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Hava Yolları Kayseri- İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 15:50 kalkışlı tarifeli uçuşu ile.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (27 Ekim 2018 Cumartesi)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen H. - Kayseri H. 00:05 kalkış - 01:45 varış
 
Dönüş (29 Ekim 2018 Pazartesi)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Kayseri H. -İstanbul Sabiha Gökçen H. 15:50 kalkış - 17:15 varış
 
Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.
 
Not:  29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.  29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya  turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış  29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. 29 Ekim Uçakla Butik Kapadokya turu çin doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.499 Ek yatak₺ 1.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.899 Çocuk fiyatı₺ 1.199
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.599 Çocuk fiyatı₺ 1.699
Ödeme seçenekleri

:: Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul S. Gökçen- Kayseri gidiş dönüş uçak bileti
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Kayseri İmamoğlu Paşa Hotel'de konaklama
:: 2 gece Ürgüp Alfina Cave Hotel'de standart taş odada konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 2 akşam yemeği (set menü)
:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Balon turu
:: Kişisel harcamalar
:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri, havalimanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedeli (85 TL olup müzekartınız varsa 35 TL dir)

KATILIM & HAREKET
Turumuz kesin hareketlidir. DEEPNATURE'ın en çok beğenilen ve tercih edilen turlarından biridir. Sınırlı kontenjan nedeniyle erken rezervasyon öneririz.


KONTENJAN
Turumuz 10-25 kişi arası katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.


TUR MANTALITESI
Kapadokya'nın üç günlük program içersine serpiştirilmiş güzelliklerini, tarihini ve kültürünü gün boyu yaşayarak,  taş ve kaya mimarideki butik otellerde konaklıyoruz. Bölgeye Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferi ile seyahat edip, bölge konusunda deneyimli rehberlerimizle kaliteli ve doyurucu bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu turda; üç güne yayılmış iyi bir programla doyurucu bir Kapadokya turu yapabilecek ve bölgeyi layıkıyla gezebileceksiniz.


BU TURUN FARKI
:: Bu turda kültürel geçmiş hakkında doğru ve detaylı bilgiler edinecek, Kapadokya Bölgesi'nin en güzel gezi noktalarını layıkıyla gezip, yerel ürünlerden (şarap, çanak, çömlek, halı gibi) alışveriş yapma imkanı bulacaksınız.
:: Turumuzun ana ulaşımı uçaktır. Otobüsle yapılan turlara göre yolda daha az zaman geçirip daha az yorulacaksınız.
:: Otelimiz Ürgüp’te. Taş mimaride butik bir otel. Kapadokya’yı gezerken olduğu gibi konaklarken de yaşamanız ve hissetmeniz için ideal bir seçim.
:: Bu turda diğer bir çok Kapadokya turundan farklı olarak katılımcılara gezilecek yerlere yönelik ekstra tur satışı yapılmamaktadır.
:: Özenli ve farklı tur programımız ile Kapadokya'yı size en güzel şekilde tanıtıyoruz. Bakıp fotoğraf çekip giderek değil yürüyerek geziyoruz, gerekli yerlerde mimari, tarihi ve kültürel bilgiler veriyoruz.
:: Tur rehberimiz freskler hakkındaki anlatımını Kapadokya'nın freskleri en iyi durumda olan kilisesi kabul edilen Karanlık Kilise'nin avlusunda yapmaktadır.


TUR TARİHLERİNDE BÖLGEDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yıldaki 27-29 Ekim tarihleri arası hava durumları incelendiğinde en yüksek sıcaklık 27 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 5 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 19 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece.  Son 5 yılda belirtilen tarih aralığındaki 15 günde yağmurlu gün sayısı 5. Hava genelde az bulutlu açık.
* Kapadokya'nın havası kurudur, dudaklarınız çatlayabilir, koruyucu krem bulundurmanızı öneririz.

 
ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park, havaalanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 85 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 35 TL'dir.
MÜZEKART DAHİL ÜCRET 85 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 35 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 30 TL (Müzekart hariç)
Ödemenizi dilerseniz rezervasyon aşamasında, dilerseniz araçta yapabilirsiniz.
(Turumuzun programında bulunan ''Kapadokya'da freskleri en iyi durumdaki kilise '' Karanlık Kilise'nin giriş ücreti bu rakama dahildir)

 


PROGRAM DIŞINDA YAPABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER 


BALON TURU
Sabahları gündoğumunda balon turu (standart uçuş 120 Euro)
Not: Bayram ve resmi tatil dönemlerinde kontenjanlar erkenden dolduğundan bölgeye gittiğinizde rezervasyon yapma imkanı çoğu zaman olmamaktadır. Balon turu rezervasyonlarını en az 1 ay öncesinden yaptırmanızı öneririz.


SEMA GÖSTERİSİ
Akşam Sarıhan Kervansarayı'nda Sema Gösterisi (60-70 TL)


ATV SAFARİ
ATV Safari turunda önde bir rehber eşliğinde, ATV motorlarla vadilerde geziyorsunuz.
(2 saatlik tur 180 TL civarı)

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 42 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Tur rehberi (Necmiye Hanım) pozitif ve konusuna hakim. Biz çok sevdik. Otobüs şoförümüz de (Yusuf) iyiydi. Ihlara Vadisi’nde alınan yemek iyi değildi. Köydeki yemek kültür turuna yakışır, nefis bir yemekti. Teşekkür ederiz. Otelimiz Göreme’de kalınması gereken tek yer gibi. Çok beğendik. Özellikle odalarımızdan balon turlarını seyretmek müthiş oldu.
Kutsal&Özlenen

Turunuzu çok başarılı buldum. Rehberimiz hanımdan ayrıca memnun kaldım. Bize çok yardımcı oldu. Göreme’de kaldığımız otel bence Nevşehir’in en güzel ve konforlu oteli… Ihlara Vadisi’ndeki yemeğimizi yediğimiz lokantadan memnun kalmadım. Onun dışında her şey çok güzeldi.
Alp

Genel olarak her şey çok iyiydi. Rehberlik hizmetinden çok memnun kaldık. Yine aynı rehberle başka turlara katılmak isteriz. Necmiye hanıma teşekkür ederiz. Kaldığımız otelden de genel olarak çok memnun kaldık. Kahvaltı konusunda biraz daha iyi olabilirler. Taş bina olduğu için internet çekmiyordu. Oldukça dolu dolu bir programdı. Transferlerde her şey iyiydi. Kontenjanın az tutulması ise en iyi yönüydü.
Tunç

Çok olumlu… Yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Grupta küçük olunca bir aile ortamında hissettik kendimizi. Gökhan Bey ve Cemgü Bey’in profesyonel ve aynı zamanda arkadaşça rehberlikleri için teşekkür ederiz. Yine bir turda buluşmak istiyoruz.
Şakir

Turdan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Herşey son derece güzeldi. Özellikle balon turu muhteşemdi. Kaldığımız otelin (Cave Hotel) odalar ve konumu çok süperdi. Otelin kahvaltıları ve akşam yemeği biraz vasattı. Daha özenli olabilirdi. Ama bu durum çok önemli değildi bence. Önemli olan hijyeni, rahatlığı ve otantik olmasıydı. Nature Park Cave Hotel bunu çok güzel sağlamış. Ihlara Vadisindeki yürüyüş harikaydı. Sadece 4 km. yürüdük. Daha uzun zamanlı yürümek isterdim. Turda ıhlara Vadisine daha uzun zaman ayrılabilir. Son günkü köy evi restoran da çok güzeldi.
Fatmagül

Eşim ve annesi yabancı olduğundan bu geziden hoşlanacaklarını düşündüm. Her şey umduğumuzdan çok daha iyi geçti. 3 günün her anı dolu dolu ve keyifle geçti. Rehberimiz gayet yörenin yapısı ve tarihine hakimdi. Bize her konuda sabırla ve güleryüzle yardımcı oldu. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.
Esra&Cosimo

Turdan çok memnun kaldık. Organizasyondan çok tatmin olduk. Rehberimiz necmiye Hanım görevini çok iyi yaptı. Grubu idaresi çok iyi, açıklamalar çok doyurucu idi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca kaptanımız Ahmet bey de görevini çok iyi yaptı.
İzzet&Gülseren&Berk&Cevat

Güzel organize olmuş turdu. Rehberimizden yaptığı değişiklerle tur süresi boyunca hiç sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden turumuzu tamamladık. Kaldığımız otel Nature Cave otel genel olarak iyiydi fakat otelde yediğimiz akşam yemeği çok başarısızdı. Hatta tatil boyunca yediğimiz en kötü yemekti. Ek olarak şoförümüz çok pozitif ve cana yakın biri. Rehberimiz Necmiye işini çok iyi yapan ve çok organize olmuş biri. Konuşması ve davranışlarıyla pozitif enerjisini bizimle paylaştı. Karşılaştığımız her şeyde bize desteğini esirgemedi.
Nalan

Çok iyi organize edilmiş bir turdu. Rehberimiz Necmiye Hn. Konusuna hakim, güleryüzlüydü. Otel seçimi doğruydu. Öğle yemekleri (2. ve 3. gün) zayıftı..küçük grup olarak organize edilmiş olması turu seçme sebebimdi ve haklı olduğumu gördüm. Genel olarak turdan çok memnun oldum. Teşekkürler.
Hülya

Turun başlangıcından itibaren hiçbir aksilik yaşamadık. Rehberimiz Necmiye hnm çok profesyonel. Çok memnun kaldık.
Gülsen

Turunuzu önceden tanımadığım için çekinerek geldim, ama her şey çük güzel geçti. Tur rehberimiz Gülçin hn. yöre hakkında çok bilgiliydi. Ve gayet güzel tüm turu idare etti. Otel ve yemeklerden de çok memnun kaldık, sadece ilk gün ve ikin gün öğle yemeği aldığımız yerler dışında ilk gün fabrika ortamı gibi bir yerdi ve böyle yöresel bir tura yakışmadı. 2. gün Belisırma restoranı hijyen açısından uygun bir yer değildi. Ama 3. Gün aldığımız yemek her şeyi unutturdu. Kısaca her şey çok iyiydi. Bundan sonra Deep Nature ile her yere güvenle gidebiliriz.
Ayşe

Turdan ve rehberimiz Gülçin hanımdan son derece memnun kaldık. Ayrıca otelimizde çok güzeldi. Teşekkür ederiz.
Sare

Turun en büyük özelliği ufak gruplar olarak planlanması kalabalık olmaması turun keyfini arttırdı. Ayrıca konakladığımız Alfina otel çok iyiydi. Rehberimiz çok iyiydi. Hem bilgisi hem de üstün çabası için teşekkürler.
Tolga

Rehberimiz, tur planımız, kaptanımız gezimiz, katılımcı sayımız çok güzeldi. Kaldığımız otelde harika idi. Odamız, çalışanlar, hizmet, temizlik, kahvaltı çok iyiydi. Tek sorunlu olan ilk akşam yemek yediğimiz yerdi. Necmiye rehberimiz ile başka turlar talep edeceğiz.
Merve

Her şey mükemmeldi.
Bianka

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive