Villa Kaktüs
  • 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu
  • 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu

19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu

2 GECE 3 GÜN (19-21 Mayıs 2017)

DEEPNATURE farkıyla İstanbul Atatürk Havaalanından 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu. En fazla 25 kişilik butik tur. 2 gece Ürgüp Alfina Cave Hotel'de konaklama. Otelde 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği dahil paket. Kapadokya turlarındaki 15 yıllık deneyimimiz ile layıkıyla geziler, özenli ve özel bir içerik, detaylı rehberlik ve aktif bir tur programı. Vadilerde yürüyüşler, kapsamlı anlatımlar, keyifli sunum... Google, ekşisözlük, facebook... araştırın, Kapadokya turlarında DEEPNATURE farkını siz de görün. Kontenjan sadece 25 kişi! TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. AFİŞE FİYATLAR, UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZ GEREĞİ İLK 15 KAYIT İÇİN GEÇERLİDİR. (BU TURDA 50 TL HAVALE İLE ÖDEME İNDİRİMİ UYGULANMAKTADIR)

₺ 1.339’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu

1. GÜN (19 MAYIS 2017 CUMARTESİ)   KAYSERİ - SARIHAN KERVANSARAYI - ÇAVUŞİN - AVANOS - KIZILVADİ
19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya Turu için Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı - Kayseri tarifeli uçuşu ile 09:00'da bölgeye uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 30 dk. sonra Kayseri Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz misafirlerimizi Kayseri  Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten ve tanıştıktan sonra ilk günkü gezi programımıza başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanı, Saat Kulesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Hunat Hatun Medresesi, gene bir başka Selçuklu şaheseri Döner Kümbet'i görebileceğimiz panoramik  Kayseri şehir turu ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Kayseri yemekleri bizi bekler. Yemeğin ardından hareket ederek Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selçuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı'na uğrayıp, kervansarayı geziyoruz. Sonrasında metruk durumdaki ilgi çekici eski bir yerleşim yeri olan Çavuşin'i ve buradaki Nicophorus Phokas kilisesini gezerek programa devam ediyoruz. Ardından Avanos'un ünlü çömleklerinin yapımı hakkında bilgi alacağımız çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Çömlekçilik hakkında ustasından bilgi alıp, dileyen misafirlerimiz alışveriş yaptıktan sonra günün sonunda Kızılvadi'de manzara seyri yaparak programımızı tamamlıyoruz ve otelimize geçiyoruz. Odalara yerleşme ardından akşam yemeği otelimizde.
Konaklama: Alfina Cave Hotel (Ürgüp)
 
2.GÜN (20 MAYIS 2017 PAZAR)  PANORAMA TEPESİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - KARANLIK KİLİSE - ÜRGÜP - ZELVE - PAŞABAĞ - DERVENT VADİSİ
Sabah gündoğumu saatlerinde opsiyonel ekstra Balon turu.
Otelimizde kahvaltı sonrası programımıza başlıyoruz. Gün içinde ilk olarak Panorama Tepesinden manzara seyri eşliğinde bölge hakkındaki ilk bilgileri dinledikten sonra yöresel onyx taşı atölyesini ziyaret ediyoruz. Ardından bölgenin en önemli açıkhava müzesi olan Göreme Açıkhava Müzesi ve içindeki Karanlık Kilise'yi geziyoruz. Sonrasında öğle yemeği molası (açık büfe öğle yemeği + 1 meşrubat ekstra 30 TL) Yemeğin ardından Ürgüp'e gidiyoruz. Ürgüp'ün tarihi mahallelerini ve etkileyici konaklarını görebileceğimiz gezintinin ardından Turasan Şarap Fabrikasının mahzenine giderek bölgedeki şarapçılık hakkında ilk ağızdan bilgi alıyoruz. Tanıtım sonrası fabrika satış mağazasında şarap alışverişinin ardından Zelve Açıkhava Müzesini geziyoruz. Sonrasında günün sonunda ''Keşişler Vadisi'' olarak ta bilinen Paşabağ'ı ve ilginç peri bacası oluşumlarıyla meşhur Dervent Vadisi'ni geziyoruz. Programımızı tamamlamamız ardından otele dönüyoruz, akşam yemeği otelde.
Konaklama: Alfina Cave Hotel (Ürgüp)
 
3.GÜN (21 MAYIS 2017 PAZAR)  DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ  - NARLIGÖL KRATER GÖLÜ - IHLARA VADİSİ - UÇHİSAR KALESİ
Sabah kahvaltı sonrası hareketle programımıza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk.'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yedi katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra yola devam ederek Narlıgöl'de fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında bir sonraki durağımız ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saat süren vadi gezisi ve yürüyüş programının ardından bölgeye dönerek öğle yemeği için aynı zamanda restoran hizmeti de veren bir köy evine misafir oluyoruz. Hava güzel olursa vadi manzarası eşliğinde dışarıda, olmazsa otantik iç mekanda yemeğimizi alacağız. Menüde tarhana çorbası, etli yaprak sarma, turşu, salata, çömlekte kuru fasulye, pilav ve ev baklavası var (ekstra 35 TL) Öğle yemeği sonrasında Uçhisar Kalesi'nden manzara seyri yaptıktan sonra bölgenin en büyük el dokuması halı koleksiyonuna sahip atölyesini ziyaret ederek, dokuma tezgahı başında bölge halıcılığı ve el dokuması halılar hakkında ilk ağızdan bilgi ediniyoruz. Bilgilendirmenin ardından dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında Kayseri Havaalanına transfer ve 18:30'da misafirlerimizi havaalanına bırakarak vedalaşıyoruz. Dönüş uçuşumuz 19:30'da. Uçuş 1 saat 40 dk sürüyor. Atatürk Havaalaanına tahmini iniş saati 21:10

UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (19.05.2017 Cuma)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Atatürk H. - Kayseri Havaalanı 09:00 kalkış - 10:30 varış

Dönüş (21.05.2017 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Kayseri Havaalanı-İstanbul Atatürk H. 19:30 kalkış - 21:10 varış

Rehber grubu Kayseri Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE TRAVEL sorumlu tutulamaz.


Not:  19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.  19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış  19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. 19 Mayıs Uçakla Butik Kapadokya turu için doğru adrestesiniz.

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.339 Ek yatak₺ 1.319 Single konaklamalı tur ücreti₺ 1.639 Çocuk fiyatı₺ 1.139
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.779 Ek yatak₺ 1.759 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.079 Çocuk fiyatı₺ 1.379
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk- Kayseri / Kayseri-İstanbul Atatürk ekonomi sınıfı uçak biletleri
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 2 gece Ürgüp Alfina Cave Hotel'de konaklama
:: Otelde 2 sabah kahvaltısı
:: Otelde 2 akşam yemeği
:: Program dahilindeki tüm çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Balon turu
:: Kişisel harcamalar
:: Müze, ören yeri ücretleri, park ücretleri, havalimanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedeli (75 TL olup müzekartınız varsa 35 TL dir)

KATILIM & HAREKET
Turumuz kesin hareketlidir. DEEPNATURE'ın en çok beğenilen ve tercih edilen turlarından biridir. Sınırlı kontenjan nedeniyle erken rezervasyon öneririz.


KONTENJAN
Turumuz en fazla 25 katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.


TUR MANTALITESI
Kapadokya'nın üç günlük program içersine serpiştirilmiş güzelliklerini, tarihini ve kültürünü gün boyu yaşayarak,  taş ve kaya mimarideki butik otellerde konaklıyoruz. Bölgeye Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile seyahat edip, bölge konusunda deneyimli rehberlerimizle kaliteli ve doyurucu bir rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu turda; üç güne yayılmış iyi bir programla doyurucu bir Kapadokya turu yapabilecek ve bölgeyi layıkıyla gezebileceksiniz.


BU TURUN FARKI
:: Bu turda kültürel geçmiş hakkında doğru ve detaylı bilgiler edinecek, Kapadokya Bölgesi'nin en güzel gezi noktalarını layıkıyla gezip, yerel ürünlerden (şarap, çanak, çömlek, halı gibi) alışveriş yapma imkanı bulacaksınız.
:: Turumuzun ana ulaşımı uçaktır. Otobüsle yapılan turlara göre yolda daha az zaman geçirip daha az yorulacaksınız.
:: Otelimiz Ürgüp’te. Taş mimaride butik bir otel. Kapadokya’yı gezerken olduğu gibi konaklarken de yaşamanız ve hissetmeniz için ideal bir seçim.
:: Bu turda diğer bir çok Kapadokya turundan farklı olarak katılımcılara gezilecek yerlere yönelik ekstra tur satışı yapılmamaktadır.
:: Özenli ve farklı tur programımız ile Kapadokya'yı size en güzel şekilde tanıtıyoruz. Bakıp fotoğraf çekip giderek değil yürüyerek geziyoruz, gerekli yerlerde mimari, tarihi ve kültürel bilgiler veriyoruz.
:: Tur rehberimiz freskler hakkındaki anlatımını Kapadokya'nın freskleri en iyi durumda olan kilisesi kabul edilen Karanlık Kilise'nin avlusunda yapmaktadır.


TUR TARİHLERİNDE BÖLGEDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yıldaki 19-21 Mayıs tarihleri arası hava durumları incelendiğinde en yüksek sıcaklık 31 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 9 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 21 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece.  Son 5 yılda belirtilen tarih aralığındaki 15 günde yağmurlu gün sayısı 2. Hava genelde az bulutlu açık.
* Kapadokya'nın havası kurudur, dudaklarınız çatlayabilir, koruyucu krem bulundurmanızı öneririz.

 
ÖREN YERİ, MÜZE GİRİŞ, PARK VE HİZMET BEDELLERİ
Turumuzda ören yeri, müze giriş, park, havaalanı araç giriş ücretleri ve hizmet bedelleri tur ücretine hariçtir. Bu bedel 75 TL olup, misafirlere 1 sene geçerli Müzekart tedarik edilir. Müzekartı olanlar için ödeme miktarı 35 TL'dir.
MÜZEKART DAHİL ÜCRET 75 TL
MÜZEKARTI OLANLAR İÇİN ÜCRET 35 TL
0-18 YAŞ  / 65 YAŞ ÜSTÜ 30 TL (Müzekart hariç)
Ödemenizi dilerseniz rezervasyon aşamasında, dilerseniz araçta yapabilirsiniz.
(Turumuzun programında bulunan ''Kapadokya'da freskleri en iyi durumdaki kilise '' Karanlık Kilise'nin giriş ücreti bu rakama dahildir)

 


PROGRAM DIŞINDA YAPABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER 


BALON TURU
Sabahları gündoğumunda balon turu (standart uçuş 120-150 Euro)
Not: Bayram ve resmi tatil dönemlerinde kontenjanlar erkenden dolduğundan bölgeye gittiğinizde rezervasyon yapma imkanı çoğu zaman olmamaktadır. Balon turu rezervasyonlarını en az 1 ay öncesinden yaptırmanızı öneririz.
- Bu turumuzda, rezervasyon esnasında tur paketine dahil olarak balon turu satın alacak misafirlerimize özel;
Kişi başı peşin 400 TL / anlaşmalı kartlara 5-6 taksitli 425 TL (6-12 yaş %50 indirimli).
- Tur tarihinde bölgede rezervasyon halinde satış fiyatı nakit 140 Euro'dur.


SEMA GÖSTERİSİ
Akşam Sarıhan Kervansarayı'nda Sema Gösterisi (50-60 TL)


ATV SAFARİ
ATV Safari turunda önde bir rehber eşliğinde, ATV motorlarla vadilerde geziyorsunuz.
(2 saatlik tur 150 TL civarı)

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive