Villa Kaktüs
  • 1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)
  • 1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)
  • 1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)
  • 1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)
  • 1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)

1 Mayıs Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu (Sabiha Gökçenden)

2 GECE 3 GÜN (1-3 Mayıs 2020)

DEEPNATURE farkıyla 1 Mayıs Butik Antep Urfa Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin ve Midyat'ı kapsayan dolu dolu program. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından gidiş dönüş uçak bileti dahil. Beş yıldızlı otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR. UÇAK BİLETİ DAHİL FİYAT ANLIKTIR, FİYATLARDAKİ ARTIŞLARA GÖRE YÜKSELMEKTEDİR, ERKEN REZERVASYON YAPTIRIN DAHA AZ ÖDEYİN.

₺ 2.299’den itibaren ₺ 294 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1.GÜN (1 MAYIS 2020)   MARDİN - DARA - MİDYAT
1 Mayıs Butik Antep Urfa Mardin Turu-2 için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Mardin seferi. 06:30 kalkış / 08:25 varış
Rehberimiz sabah 08:30'da sizi Mardin Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra  ilk olarak bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'yı geziyoruz. Antik kent gezisi sonrasında ikinci durağımız Midyat.  Midyat gezimiz geçmişte pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Ardından Mardin'in tarihi kent merkezine gidiyoruz. Öğle yemeği molası verip  eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Yemeğin ardından etkileyici mimarisi ve tarihçesiyle öne çıkan Kasimiye Medresesi’nin ve Süryanilerce büyük öneme sahip olan Deyrul Zaferan Manastırının gezilmesi ardından akşam üzeri yürüyerek tarihi Mardin gezimize başlıyoruz. Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar gibi  Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları görebileceğimiz bu gezi ardından programımızı tamamlayarak otele yerleşme. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2. GÜN (2 MAYIS 2020)    ŞANLIURFA - HARRAN - GÖBEKLİTEPE
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından dünyanın en eski tapınağına ev sahipliği yapan Göbeklitepe'yi görüp rehberimizden tarihini öğreniyoruz. Sonrasında mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi program ardından otele yerleşme.
Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

3. GÜN (3 MAYIS 2020)  HALFETİ - GAZİANTEP
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Savaşan Köyü'nün görülmesi ardından Antep'e hareket. Araçla yapacağımız panoramik Antep şehir turu ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizi bekler. Öğle yemeği ardından Mozaik Müzesi ile gezimize devam ediyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezimizi yapıyoruz. Sonrasında meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman ardından 20:00'de buluşarak Havalanına geçiyoruz. 20:45 itibarıyla misafirlerimizi Gaziantep Havaalanına bırakarak bir başka gezimizde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferiyle 22:00'de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına.
 
UÇUŞ  BİLGİLERİ
 
Gidiş (1.5.2020 Cuma)
PEGASUS HAVA YOLLARI İstanbul Sabiha Gökçen H. - Mardin Havaalanı 06:30 kalkış - 08:25 varış
 
Dönüş (3.5.2020 Pazar)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI Gaziantep - İstanbul Sabiha Gökçen H. 22:00 kalkış - 23:40 varış
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Mardin'e gitmişken Dara ve Midyat'ı, Antep'e gitmişken Halfeti'yi de görmek isteyen misafir beklentisine göre hazırlanmış yoğun programdır, hızlı tempo ve sabahları 07:30 gibi erken hareketler gerekecektir. Daha yavaş tempolu program için 1 Mayıs Antep Urfa Mardin-1 Turunu tavsiye ederiz.

Not 2: Rehber grubu Mardin Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.299 Ek yatak₺ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.599 Çocuk fiyatı₺ 1.999

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen H. - Mardin uçak bileti (15 bagaj hakkı)
:: Anadolu Jet Hava Yolları ile Gaziantep-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece 5* Mardin Ramada Plaza By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama
:: 2 sabah kahvaltısı
:: 2 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Sıra Gecesi (opsiyonel)
:: Halfeti tekne turu (opsiyonel)
:: Kişisel harcamalar
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

BU TURUN FARKI

 
* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Urfa Mardin Antep turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 1-3 Mayıs tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 33 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 12 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 21 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 3. Hava çoğunlukla az bulutlu, açık
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Mardin Antep turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Urfa Mardin Antep turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 151 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Rehberimiz Bülent Bey’in şahsında Deep Nature’ye çok teşekkür ederiz. Çevreye ve konusuna hakim olan Bülent Bey bize, güzel anılar bıraktıracak bir gezi yaşattı.
Şeniz

Rehberimiz Mehmet Bülent Bey bizlere güzel bir gezi yaşattı. Değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim.- Genel olarak beklentimi karşılayan bir tur oldu. Mardin’e yıllardır gelmek istiyordum, nail oldum
Arzu

Rehberimiz çok bilgili bir kişiydi. Anlatım şekli, anlatımı ve ilgisinden çok memnun kaldım. Gezilecek yerler yeterliydi. Serbest zamanda da gezme şansımız oldu. TEŞEKKÜRLER.
Eda

Gayet yeterli olup, Rehber Bülent Bey ile çalışacağınız turlarda mutlaka, müsait olduğumda katılmaktan memnun olacağımı belirtmek isterim.
Ümran

Rehber, tur içeriği gayet yeterli ve keyifliydi.
Nihat

Tur genelinde fazla aksaklığa rastlanmamıştır. Bölge hakkında iyi tanıtım yapılmıştır.
Hande

Bazı aksilikler olmakla beraber genelde iyi.
Seher

Herşeyiyle güzel bir gezi oldu. Herşey mükemmeldi. (Rehber, gezilen yerler, oteller) ( Otellerde halı olmasaydı daha iyi olacaktı. Astımlıyım fenalaştım)
Dilek

Beklentimi karşılayan bir tur oldu.
İlayda

Bülent Bey’e teşekkür ederim. Turla ilgili tek eleştirim sıra gecesi. İkram edilen şeyler vasat ve lezzetsizdi. Fazla doldur boşalt bir hale gelmiş Bunun dışında güzel bir turdu. Teşekkür ederiz.
Bahar

Tur geneli iyiydi.


Oldukça keyifli bir tur oldu. Rehberimiz Halil İbrahim Bey ilgili, zarif ve bilgili bir insan. İlk kez tura çıktığımız iççin biraz endişeliydik. Ancak huzurlu ve mutlu bir dört gün oldu. Teşekkür ediyoruz.
Aylin

Harika
Şenay

Çok keyifli ve güzel bir tur oldu.
Fügen

Güzel.


Havale/EFT ile ödeme:
2.299 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.299 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.149,50 TL2.299,00 TL
766,33 TL2.299,00 TL
603,49 TL2.413,95 TL
491,99 TL2.459,93 TL
417,65 TL2.505,91 TL
364,56 TL2.551,89 TL
324,73 TL2.597,87 TL
293,76 TL2.643,85 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive