• Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu
  • Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu
  • Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu
  • Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu
  • Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu

Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu

2 GECE 3 GÜN (28-30 Mayıs 2021)

Bölge uzmanı rehber eşliğinde Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu. Kültür ve gurme turu bir arada. En fazla 25 kişilik butik tur

₺ 1.929’den itibaren ₺ 237 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu
 
Tur Özeti
 
:. UNESCO Dünya Mirası Göbeklitepe Tapınak Alanı
:. Dinlerin ve medeniyetlerin doğduğu topraklar
:. Dünya'nın ilk üniversitesinin kurulduğu, konik kubbeli tarihi evleriyle Harran
:. Peygamberler şehri Şanlıurfa
:. Lezzeti dillere destan Antep ve Urfa Mutfağından yemekler
 
Tur Programı
 
1. Gün / ŞANLIURFA , BALIKLI GÖL
Butik Urfa Antep Göbeklitepe Turu için için Pegasus Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen- Şanlıurfa 09:45 kalkış-11:35 varış tarifeli seferi ile Şanlıurfa'ya uçuyoruz. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 50 dakika sonra Şanlıurfa Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Şanlıurfa Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Şanlıurfa Şehir Merkezi'ne gidiyoruz. Burada yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turunda Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Bedesten ve pazarları içeren gezi programının arasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Lezzetli Urfa kebaplarını tadabilirsiniz. Yemek molasının ardından meşhur Gümrük Han‘a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Mırra veya Menengiç kahvesini tadabilirler. Kahvelerimizi içtikten sonra alışveriş için serbest zamanınız başlıyor. Serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz. Burada biraz dinlendikten sonra dileyen misafirlerimizle akşam yemeği ve sıra gecesi için tekrar dışarı çıkıyoruz (akşam yemeği ve sıra gecesi ekstra)
Konaklama: Şanlıurfa Dedeman Hotel (5*)

2. Gün / GÖBEKLİTEPE, SOĞMATAR, HARRAN
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası ilk durağımız dünyanın en eski tapınağının bulunduğu UNESCO Dünya Mirası Göbeklitepe. Anadolu tarihinin yeniden şekillenmesine sebep olan bu açık hava şaheserini ziyaret ettikten sonra öğle yemeğine geçiyoruz. Yemekten sonra Harran’daki Sin kültürüne dayanan Sabiizmin ve baş Tanrı Marilaha’nın yerleşim yeri olan Soğmatar’a gidiyoruz. Buradaki gezimizden sonra Şuayip Peygamber’in kurduğu en eski şehir olan Şuayip Şehri’ni gezip Hanel Barur Kervansarayı üzerinden dünyanın ilk üniversitesinin kurulduğu yer olan Harran'a geçiyoruz.
Harran‘da, Harran Antik Kenti, Harran Ulu Camii, Harran Üniversitesi, konik kubbeli tarihi Harran evleri, Harran Kalesi ve şehir surları görülmekte. Gezilerimizi tamamladıktan sonra Harran Konuk Evinde çaylarımızı yudumlayarak günü tamamlıyoruz ve otelimize geçiyoruz. Otelde biraz dinlendikten sonra dileyen misafirlerimizle akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. (akşam yemeği ekstra)
Konaklama: Şanlıurfa Dedeman Hotel (5*)
 
3. Gün / RUMKALE, HALFETİ, BİRECİK, GAZİANTEP
Kahvaltının ardından Şanlıurfa'dan ayrılıyoruz. İlk olarak Halfeti’ye gidiyoruz. Fırat Nehri üstünde kurulan Birecik Barajı’nın suları altında kalan Siyah Gülleri ile meşhur bu eşsiz mekanda  dileyen misafirlerimizle Baraj Gölü üzerinde tekne gezisi yapıyoruz. (ekstra)
Tekne gezisi ile Rum Kale, Savaşan Köyü gibi noktaları görebileceğiz. Tekne gezisinin ardından Birecik'e geçiyoruz ve burada Birecik patlıcanından yapılma patlıcan kebabıyla meşhur lokantada öğle yemeği molası veriyoruz. Lokanta salaş ama lezzet efsane. Öğle yemeği molası sonrası Gaziantep'e doğru yola devam ediyoruz. Gaziantep'e varışta ilk olarak Mozaik Müzesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra araçla panoramik şehir turu yapıp meşhur Gaziantep Bakırcılar Çarşısı’na gidiyoruz.
Çarşıda yürüyerek yapacağımız gezi ardından Elmacı Pazarı'nda serbest zaman. Alışveriş yapabilirsiniz. Ardından buluşarak İmam Çağdaş Lokantasına gidiyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Burada simit kebabı, küşleme gibi kebaplardan ve meşhur baklavasından tadabilirsiniz. Yemek molası sonrası Gaziantep Havaalanı'na doğru yola çıkıyoruz.  Saat 20:00 civarlarında Gaziantep Havaalanı'na ulaşıyoruz. Dönüş Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle Gaziantep - İstanbul Sabiha Gökçen seferi. 21:10 kalkış / 22:55 varış
 
Hatırlatma
Bu turumuzda öğle ve akşam yemekleri ekstradır.
 
Kontenjan
turlarımız en az 10 kişi katılımla kesin hareketli olup, kontenjan 25 kişi ile sınırlıdır.
 
Grup İndirimi
En az 6 kişilik gruplara kişi başı 100 TL indirim

Size Özel / Grubunuza Özel / Ailenize Özel Tur Talepleriniz İçin
Dilerseniz en az 5 kişilik gruplara özel teklif oluşturabiliriz. Taleplerinizi info@deepnature.com a gönderebilirsiniz. 
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 
BENZER TURLAR

Güneydoğu Turu

Gap Turu

 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.929 Ek yatak₺ 1.929 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.209 Çocuk fiyatı₺ 1.729

:: Pegasus Hava Yolları ile  İstanbul Sabiha Gökçen - Şanlıurfa uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Pegasus Hava Yolları ile Gaziantep-İstanbul Sabiha Gökçen uçak bileti (8 kg kabin bagajı + 15 kilo bagaj hakkı)

:: Bölgede uzman ve profesyonel rehberlik hizmeti

:: 2 gece Şanlıurfa'da 5* Dedeman Hotel'de konaklama

:: 2 kahvaltı (otelde)

:: Bölgedeki ulaşımlar (Şanlıurfa Havaalanında başlar, Gaziantep Havaalanında biter)

:: Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Soğmatar ve Gaziantep gezi programı

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Sıra gecesi
:: Müze ve ören yeri girişleri
:: Otellerdeki ekstralar
:: Halfeti tekne turu
:: Dahillerde belirtilmeyen hizmetler

HATIRLATMALAR

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin  sırası değiştirilebilir.

Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 37 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Turdan genel olarak çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Bey konulara ve mekanlara çok hakimdi. İnsan ilişkileri de kuvvetli olduğundan çok rahat bir şekilde grubu idare etti. Tur programı son derece dolu, yoğun ama sürdürülebilirdi. Bu keyifli ve neşeli tur için teşekkür ederim
Oya

Çok güzel düzenlenmiş bir tur programı. Görmeyi istediğim yerleri rehberimiz murat Bey’in bölgeyi iyi bilmesi kişileri yakından tanıması ve donanımlı bilgisi ile çok güzel gezdim. Anlatımı ifade şekli çok düzgün. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Tur olarak böyle bir rehberle çalıştığınız için sizi kutlarım. Ayrıca bizi çok güvenli bir şekilde zor yollarda hiçbir sorun yaşamadan bizim ulaşımımızı sağlayan Ahmet Bey’e teşekkür ediyorum. Turdaki kişi sayımızın az olması da bizim açımızdan çok iyi oldu. Katılan kişilerin uyumlu olusu da ayrı bir avantaj.
Eser

Tur için tesbit edilen özellikle tarihi yerler harika idi. Ayrıca bir İstanbul beyefendisi gibi çevresine saygılı ve işini çok iyi yapan rehberimiz Burçak Bey’in güzel sunumları geziye daha güzel anlam kattı.
Ülker&Nidai

Rehberimiz Burçak bey’in ilgisi, alası, bilgisi mükemmel. Otellerde içki olmaması içki içenler adına olumsuz.
Sultan&Sebahattin

Genel hatlarıyla doyurucu. Rehberimiz ilgili ve bilgili. Organizasyon çok başarılı + dakik her an dolu dolu.
Mine

Uzak kaldığım, tanıma fırsatı bulamadığım Güney Doğu Anadolu kültürünü, gelmişi, geçmişi ve bugünüyle nakış gibi işleyerek bizi bilgilendiren turunuza çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi.
Nermin

Her şey çok ayrıntılı düşünülmüş. Rehberiniz gideceğimiz yerleri özenle seçmiş ve ayrıntılı bilgi verdi. Ayrıyeten Rehber ve Şoför iyi uyum sağlayıp her türlü yardımcı oldular.yoğun olması ve acele etme zorunda kalmamız yine de her şey çok güzel geçti. Çok teşekkür ederim.
Esin

Öncelikle teşekkürler, bu turu iptal etmediniz. Bu kadar zamanda bu kadar verimli, iyi organize bir tur düşünemezdim. Kendi açımdan bundan sonra daha yavaş ve bol zamanlı turlar tercih edeceğim, ama bu tura katıldığım için hiç pişman değilim. Murat Bey’ e ve size bu başarılı organizasyondan dolayı tekrar teşekkürler.
Çiğdem

It was amazing. Murat Bey is a very knowledgeable and charsimatic guide. The place that we went to were beautiful and interesting and experince was made better by the information we got.
Onur

Şoförümüz Doğan Bey çok dikkatli ve iyi kullandı arabayı, kendimizi emin hissettik. Murat bey bize çok aydınlatıcı bir rehber oldu, sempatik kişiliği ile hepimizin gönlünü fethetti. Böyle bir rehber ve şoför ile çalıştığınız için çok şanslısınız, bizde şanslıydık.
Zeynep

Çok iyi bir tur, tebrikler.
Sevim

Turunuz başından sonuna kadar, bizlerin tüm beklentilerini hatta sürpriz program dışı etkinlerin olması ile keyifli bir seyahate dönüştü. Rehberimiz Bülent Bey ve şoförümüz Erdal Bey’e çok çok teşekkür ederim. Bizlere unutamayacağımız bir seyahat yaşattınız. Tarih bilgisi, anlatımı, detayları, en güzel manzaraları keyifli yürüyüşleri çok lezzetli yemekleri ile bizlere sabırla saygıyla bu hizmetleri sunduklarından dolayı çok teşekkür ederim.
Şermin

Öncelikle , butik turun avantajlarını yaşıyoruz, Deep Nature farkı burada ortaya çıkıyor. Nedeni mi : Sevgili rehberimiz Bülent kardeşimiz sayesinde. Yöre insanı olması bizlere buraları etraflıca anlatarak (bu taraflarda neler yaşanmış bu günlere nasıl gelmiş) tek kelimeyle harikaydı kendisi. İstanbul’da bu turun yemek turu olduğu söylendi, valla haklıymışsınız. Bülent Bey yörede ne kadar kaliteli ve lezzetli yemek yapılan yer varsa bizi götürdü. Çok teşekkürler.
Recep & Buket

Öncelikle rehberimiz ve şoförümüze çok çok teşekkür ediyorum. Anlatım dili-tarih bilgisi-yardım severliği sahiplenmesi, başından bizlerin her istediğini sabırla gerçekleştirdikleri için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Kaldığımız oteller şehirlere göre en güzel mekânlar. Şehir turu, alışveriş, ihtiyaçlar sürpriz doğa yürüyüşü bile düzenlemesi beni gerçekten çok mutlu etti. İyi ki sizin şirketinizi seçip Bülent ve Erdal Bey’le, uyumlu bir grupla seyahat etmişim. Gerçekten çok teşekkür ederim ve tüm tanıdıklarımı sizlere göndereceğimden emin olabilirsiniz. Sizlere bu tur sayesinde başarılı çalışmalar dilerim.
Hülya

Görüşüm olumlu. İlk defa Deep Nature’la seyahat ettim, gerek rehber gerek tahsis edilen araç soförünün yörede yaşayan kişiler olması turun son derece verimli, dolu dolu geçmesini sağladı. Ayrıca tura katılım için limitli sayıda kişi alınması çok iyi bir seçim. Teşekkür ederim. Zaman uygunluğunda yine turunuzla seyahat etmeyi düşünebilirim.
Eren & Orhan

Havale/EFT ile ödeme:
1.929 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
1.929 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
498,16 TL1.992,66 TL
404,70 TL2.023,52 TL
342,40 TL2.054,39 TL
298,44 TL2.089,11 TL
264,76 TL2.118,04 TL
238,12 TL2.143,12 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
964,50 TL1.929,00 TL
643,00 TL1.929,00 TL
496,72 TL1.986,87 TL
403,16 TL2.015,81 TL
340,79 TL2.044,74 TL
296,24 TL2.073,68 TL
262,83 TL2.102,61 TL
236,84 TL2.131,55 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive