Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
 • Butik Gap Turu
 • Butik Gap Turu
 • Butik Gap Turu
 • Butik Gap Turu
 • Butik Gap Turu

Butik Gap Turu

3 GECE 4 GÜN (10-13 Ekim / 9-12 Kasım 2024)

DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış Butik Gap Turu. Nemrut Dağı, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Mardin ve Midyat görülecek yerler. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 15 kişiyle butik tur konsepti. Araştırın, inceleyin, eşinize dostunuza sorun, Gap turlarında deneyimi, butik konsepti ve beğenilen uzman rehberleriyle bilinen DEEP NATURE'ın farkını siz de yaşayın.

₺ 19.600’den itibaren ₺ 2.744 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Butik Gap Turu
 
BUTİK GAP TURU KONSEPT
BUTİK+
(15 kişiyle sınırlı kontenjan, bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde az kişiyle gezme ayrıcalığı)
 
BUTİK GAP TURU KONTENJAN
15 Kişi
Turlarımız butik+ konseptli olup en az 10 kişiyle hareket eder,  kontenjan 15 kişi ile sınırlı tutulur
 
BUTİK GAP TURU GÖRÜLECEK YERLER
Adıyaman, Kahta, Nemrut Dağı, Halfeti, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Mardin, Midyat
 
BUTİK GAP TURU  PROGRAM

1. GÜN ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI'NDA GÜNBATIMI
Butik Gap Turu için Adıyaman Havaalanında 13:00'te buluşma.
Bir gün önce Gaziantep'ten tura başlayan grubumuz ve rehberimizle Adıyaman Havaalanında buluşarak Kahta'ya geçiyoruz.  Kahta'da dağa çıkış için araç değiştirerek Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Nemrut'ta günbatımı ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL (4*)
 
(Lütfen Nemrut Dağı çıkışı için kalın kıyafet, mont, bere bulundurunuz)
(Havanın erken karardığı dönemlerde 12:50 inişli uçuş olan turlarda öğle yemeği molası verilemeyecektir, ikramımız olacaktır, siz de lütfen yanınızda atıştırmalık bulundurunuz)
 
2. GÜN HALFETİ - BİRECİK - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası Halfeti'ye yol alıyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. 
Akşam yemeği sıra geceli olarak anlaşmalı konuk evinde (Sıra gecesi dahil-içecekler hariç)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Urfa merkeze dönüyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında çarşıda öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur.
Urfa programının tamamlanmasının ardından öğleden sonra Mardin'e hareket ediyoruz. Akşam üstü Mardin'e varışta Deyrul Zaferan Manastırını geziyoruz. Mardin’in 4 kilometre doğusunda, Mardin Ovasına hakim bir noktada bulunan manastırın içinde tarihi bir Süryanice İncil ve kutsal taş bulunmakta. Manastırı gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN RAMADA BY WYNDHAM HOTEL  (5*)
 
4. GÜN MARDİN - MİDYAT - DİYARBAKIR
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz  ve yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molasını Midyat'ta veriyoruz. Lezzetli Mardin tatları bizi bekler. Yemek molası sonrası Midyat sokakları, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı yürüyerek geziyoruz.
Programımızı tamamlamamızın ardından Diyarbakır Havaalanına hareket ediyoruz. 170 km yolculugun ardından Diyarbakır'a ulaşıyoruz. Zaman uygunluğuna göre araçla yapacağımız panoramik şehir turunun ardından 18:45 itibarıyla konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 
 
Not: Uçak saatlerine göre ve dört günlük programla, koştur koştur yapmadan doya doya, layıkıyla gezmek adına bu programa Gaziantep ve Hasankeyf eklenmemiştir. (Hasankeyf sular altında kaldı, yukarıda arkeopark yapıldı) 
 
BU TURUN FARKI
* Turumuz en az 10 en fazla 15 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Deepnature'ın butik+ tur konseptinde az kişiyle gezme keyfi ve ayrıcalığı yaşarsınız. 
* Koştur koştur değil, kıvamında yoğunlukta ve doyurucu bir program sunuyoruz. Bu tur programı, dört günde Mardin, Midyat, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran, Nemrut ve Halfeti'yi görmeyi arzu eden misafirlerimize yönelik olarak hazırlandı. Programımız, DEEPNATURE Mutfak Ekibi tarafından özenle hazırlandı ve daha yazmadığımız küçük sürprizlerde sakladık. 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde 3-4 şehir gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve 40-50 kişilik kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Ayrıca standart otellerden ziyade 4-5 yıldız standardında otellerle çalışıyoruz. Turlarımız en ucuz değildir ancak içerik kalitesi konusunda iddialıyız. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 10 en fazla 15 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 15 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45-50 kişilik bir tura göre, sayıya göre yaklaşık üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir. Az kişi = gidilen yerlerde daha hızlı hareket, daha kolay toplanma, daha kısa süreli yemek molaları, daha doya doya gezebilme imkanı.
* Turumuz 24 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
* Turumuzda 4-5 yıldızlı konforlu otellerde konaklama sağlıyoruz. Çalıştığımız oteller daha önceki turlarımızın misafir dönüşleri dikkate alınarak seçilmiş, misafirlerimizin memnun kalacağını düşündüğümüz işletmelerdir. Tüm otellerde rezervasyonumuz yılın başında yapılmış olup rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmıyoruz.
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş bölge uzmanı rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 
İSTANBUL'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Havaalanı-Adıyaman 11:05 kalkış / 12:50 varış
TÜRK HAVA YOLLARI Diyarbakır-İstanbul Havaalanı 20:00 kalkış / 22:15 varış 
(9-12 Kasım tarihinde uçuş tarifesine bağlı olarak gidiş uçağı kalkış saati 07:45'tir)
(9-12 Kasım turunda Diyarbakır'dan dönüş uçuş saati 22:30 olduğundan dönüş uçuşu Batman'dan 19:20 uçuşuyla olacaktır, Diyarbakır görülemeyecektir)
 
ANKARA'DAN UÇUŞ BİLGİSİ
AJET HAVA YOLLARI Ankara -Adıyaman 08:00 kalkış / 09:25 varış
AJET HAVA YOLLARI Diyarbakır-Ankara 21:40 kalkış / 23:10 varış 
 
İZMİR'DEN UÇUŞ BİLGİSİ
TÜRK HAVA YOLLARI İzmir-Adıyaman 08:55 kalkış / 12:50 varış (İstanbul aktarmalı)
SUN EXPRESS HAVA YOLLARI Diyarbakır-İzmir 23:05 kalkış / 01:15 varış (ertesi gün) 
(9-12 Kasım tarihinde uçuş tarifesine bağlı olarak gidiş uçağı kalkış saati 04:30'dur ve 09:25 varışlı aktarmalı uçuştur)
 
Not: Uçuş tarifeleri tarihlere göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
 
GRUP İNDİRİMİ
En az 6 kişilik gruplara afişe fiyatlardan kişibaşı 500 TL indirim
(Tur hareket tarihinden 2 ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda uygulanır)
 
HATIRLATMALAR
Butik Gap turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık deneyimiyle hazırladığı Butik Gap turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Butik Gap turu için doğru adrestesiniz.   
 
Programdaki yerlerin günü ve sıralaması değişebilir. Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile uçuşunuzun gerçekleşeceği havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Gidiş dönüş uçak bileti dahil turlarda herhangi bir sebeple gidiş uçağına binilmemesi halinde dönüş uçak bileti yanmaktadır. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
BENZER TURLAR
 
 

 

 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 19.600 Single konaklamalı tur ücreti₺ 24.600 Çocuk fiyatı₺ 15.900
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 25.700 Single konaklamalı tur ücreti₺ 30.700 Çocuk fiyatı₺ 22.100
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 23.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 28.900 Çocuk fiyatı₺ 20.300
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 27.400 Single konaklamalı tur ücreti₺ 32.400 Çocuk fiyatı₺ 23.800
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 19.600 Single konaklamalı tur ücreti₺ 24.600 Çocuk fiyatı₺ 16.000
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 25.700 Single konaklamalı tur ücreti₺ 30.700 Çocuk fiyatı₺ 22.100
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 24.900 Single konaklamalı tur ücreti₺ 29.900 Çocuk fiyatı₺ 21.300
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 27.600 Single konaklamalı tur ücreti₺ 32.400 Çocuk fiyatı₺ 23.800

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Uçak bileti dahil paket seçilmesi halinde İstanbul Ankara yada İzmir'den Adıyaman'a uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Uçak bileti dahil paket seçilmesi halinde Diyarbakır'dan İstanbul Ankara yada İzmir'e uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 4* Adıyaman Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

:: 1 gece 5* Mardin Ramada By Wyndham Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 3 sabah kahvaltısı

:: Konaklanan otellerde 2 akşam yemeği

:: Urfa'da yemekli sıra gecesi programı

:: Konaklama vergisi

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: En fazla 15 kişilik butik+ tur ayrıcalığı

 

GRUP İNDİRİMİ
En az 6 kişilik gruplara afişe fiyatlardan kişibaşı 500 TL indirim
(Tur hareket tarihinden 2 ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda uygulanır)

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri*
:: Sıra gecesindeki içecek ve içkiler
:: Halfeti tekne turu (isteğe bağlı) 
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
* Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Gap turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Butik gap turlarımız 10 ile 15 kişi arasında katılımcı ile butik+ konseptli olarak yapılmaktadır.
Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. 

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar klimalı turistik araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısına ve araç müsaitliğine bağlı olarak aşağıdaki araç modellerinden biriyle bölgedeki ulaşım hizmetleri sağlanır.
15 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter
19 kişilik Mercedes Sprinter yada Volkswagen Crafter

HATIRLATMALAR
Kendiniz uçak bileti alırsanız, operasyonel sebeplerle veya katılımcı sayısı yetersizliği nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
Kendi imkanlarıyla gelecek misafirlerimiz turun başlangıç ve bitiş noktalarındaki buluşma ve ayrılış saatlerine uymak durumundadırlar.
Turların gerçekleştirildiği zamanda sıcaklık ve yağış mevsimsel farklara göre değişebilir. Bu nedenle mevsimlik kıyafetleri ( polar, yağmurluk ) ihtiyaç halinde kullanılabilmesi için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
Yanınızda hareketi ve yürüyüşü kolaylaştıran spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Nemrut dağı soğuk, esintili olur, tebdirli olunuz.
Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.
Rutin kullandığınız ilaçlar var ise tur öncesinde mutlaka yenilerini temin edip çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.
DEEPNATURE Rehberi; hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

 

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 117 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sevgili yorum okuyucu; Eğer yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyorsanız hemen yorum okumayı bırakıp rezervasyonunuzu yapın!!! Nereye olursa olsun:) Ben Gaziantep-Urfa-Mardin turuna katıldım. Program, transferler, kaldığımız oteller her şey kusursuz planlanmıştı. Bölge zaten muhteşem. Rehberimiz Burçak beydi, gruba olan ilgisi, hepimizin ihtiyaçları ile tek tek ilgilenmesi, bölge insanlarıyla kurduğu ilişkiler, samimiyeti ne desem eksik kalır. Umarım başka bir turda yine denk gelebiliriz. Herkes turdan çok memnun ve tadı damağında ayrıldı. Hatta dönesimiz yoktu :) Döneli daha üç gün oldu ama sık sık DeepNature sitesine girip turlara bakıyorum:))
Ulviye

Ramazan Bayramı'nda butik Antep - Urfa turuna katıldık. Rehberimiz çok tecrübeliydi. Bizi kalabalığa sokmadan bütün turu bitirmeyi başardı. Butik değil, vip tur gibiydi, son dakikaya kadar. Urfa'da, İstanbul'dan Ankara'ya bağlantı uçuşumuzu bulamadılar. Ajet el değiştirdiği için sorun yaşadık. Turu internetten almıştım, rehber haricinde sorunu ileteceğim bir merci bulamadım. Rehber uçuşla ilgisi olmadığını, acenteden birilerine ulaşmaya çalıştığını söyledi. Bilet satış acenteye mail attıklarını söyledi, acente mail gelmediğini söyledi. İstanbul'a vardığımızda valizleri geri aldık, uçakta yer kalmamıştı. Sinir stres içinde zorla ayrı ayrı koltuklarda yer bulabildik. Ankara aktarması için deepnature'a tur ücretine ek olarak hatırı sayılır bir miktar ödemiştim. Tur çok güzel, fakat benim tavsiyem gidiş dönüş uçak biletinizi kendiniz almanız. Arada aracı olduğunda sorunu çözmek daha zor oluyor, birilerine ulaşmak çok vakit aldı.
Deniz

Bülent Öztürk Hocamızın rehberliğinde 10 Nisan 14 Nisan tarihleri arasında Gap turuna katıldık. Otellerden, servis aracımıza, gittiğimiz mekanlardan Bülent Hocanın anlatımına kadar herşey mükemmeldi. Adını ilk kez google da butik tur aratırken duyduğumuz şirketinize ,yorumlara güvenerek satın aldığımız bu harika tatil için çok teşekkür ederiz
Melek Duru

Bu benim DeepNature ile 2.turum. Organizasyonel bir sorun yasanmayan, tura katilanlarin isteklerinin dikkate alindigi ve guleryuzu, dolu dolu bilgisi, antep ili kultur muduru olmasi nedeniyle bolge deneyimi muazzam olan profesyonel lokal rehberimiz Bülent Öztürk ile harika bir GAP turuydu
Müge

Bayram gibi en kalabalık bir dönemde bizi adeta kalabalıktan soyutlayan, sadece göz ile değil söz ile tüm Mezopotamya duygusunu veren sevgili ve değerli rehberimiz Bülent Öztürk ile GAP turu muhteşemdi. GAP turu deepnature ve Bülent bey ile yapılır, aksi sadece gezinme olur. Ailecek yaptığımız bu tur en iyi turlarımızdan biri oldu. Teşekkürler Bülent bey…
Gökçe

17-20 Kasim tarihleri arasinda butik Gap turuna katildik. 14 kisilik az ve guzel bir gruptu. Herkes cok iyi zaman gecirdi. Rehberimiz Rojda Hanim o bolgeden, bolgeyi iyi taniyan cok seker bir hanimefendiydi. Onun icin bir is degil bir tutku oldugunu gorebilirsiniz. Biz onunla tura ciktigimiz icin cok sansliyiz. Bize yolculuk sirasinda masal bile anlatti. Turkuleri sarkilari fikralari soylemiyorum bile. Kaptan soforumuz Ekrem Bey sanki aileden biri gibiydi. Gidecegim her tura ozellikle onlari isteyecegim bundan sonra. Mardin inanilmaz bir yer buyulu. Bu deneyim icin minnet doluyum
Ayşe

Merhaba, Ailece 30 Nisan-4 Mayıs GAP turunuza katıldık ve son derece memnun döndük. Tur organizasyonu, transferler ve planlama çok iyiydi, teşekkür ederiz. Ancak tur rehberimiz Leyla hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Son derece kalabalık bir dönemde, tecrübesi ve bilgisi ile tüm grubu olabildiğince kargaşaya sokmadan ve neredeyse hiç vakit kaybı yaşamadan bütün programı tamamladı. Uzun yolculuklar sırasındaki anlatımları hem bilgilendirici oldu hem de yolculuğu hafifletti. Bütün grup dinamiğine uygun seçimleri ve yönlendirmeleri ile son derece huzurlu bir seyahat yaşattı. Otellerle ilgili bir ufak not iletmem gerekirse; Adıyaman’da konakladığımız otel gözden geçirilebilirse iyi olur. Seçeneklerin kısıtlı olduğunun farkındayım ama varsa daha iyi bir alternatif daha rahat ettirir. Ulaştırma görevlisi Aziz’e de güvenli yolculuk için teşekkür ederiz. Onunla da ilgili ufak bir not ileteyim. Araç içerisinde çöp kutusu bulundurması veya aralarda koltuk gözlerindeki su şişesi vs. ufak çöpleri toplaması genel olarak herkesi memnun edecektir. Tekrar keyifli seyahat için teşekkür ederim.
Alper

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Havale/EFT ile ödeme:
27.600 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
27.600 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
14.862,60 TL29.725,20 TL
10.101,60 TL30.304,80 TL
7.741,80 TL30.967,20 TL
6.348,00 TL31.740,00 TL
5.382,00 TL32.292,00 TL
4.711,71 TL32.982,00 TL
4.243,50 TL33.948,00 TL
3.864,00 TL34.776,00 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.