Sıkça Sorulan Sorular

REZERVASYON VE ÖDEMELER HAKKINDA

Sitenizde online alışveriş yeterince güvenli mi?

Sitemizin online rezervasyon sayfaları en güvenilir yazılımlardan Global Sign yazılımı ile korunmaktadır. Web sitemiz üzerinden tur satın almak istediğiniz takdirde sitemiz SSL sertifikalı, güvenli bir sayfaya açılacaktır. Bu güvenli sayfada bilgileriniz şifrelendiği için hiç kimse tarafından görülmemektedir. Buraya gireceğiniz bilgiler doğrudan bankaların bilgi işlem merkezine gider ve alışverişiniz %100 güvenli olarak tamamlanır.

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

1) Ofisimize gelerek rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ofiste ödemenizi kredi kartı poslarımızdan çektirebilir yada makbuz karşılığında nakit ödeme yapabilirsiniz.
2) E-posta ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için bize rezervasyon talebinize dair eposta yolladığınızda size rezervasyon için gerekli olan evrakları iletiriz ve seyahat danışmanlarımız ödeme işlemi konusunda size bilgi verirler (ofise gelmeden mail order yoluyla kredi kartıyla yada banka havalesi yoluyla nakit ödeme yapabilirsiniz)
3) Güvenlik sertifikası ile korunan web sitemizden online olarak (online rezervasyona açık olan turlarda) rezervasyon yaptırabilirsiniz. Online rezervasyonda ödeme kartınızdan tahsil edilir. Online rezervasyonda 7 farklı banka kartı ile taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. 

Tura Kayıt Yaptırdıktan Sonra İptal Edersem Paramı İade Alabilirmiyim?

Bir turumuza kayıt yaptırdıktan kaydınızı iptal etmek istediğinizde paket tur sözleşmesindeki iptal şartları uygulanır. Yurtdışı ve yurtiçi turlar için farklı iptal şartları bulunmaktadır. İptallerde, kesinti yapılacak tutar tur hareketine kaç gün kala iptal talebinde bulunduğunuza göre değişmektedir. 
Sözleşme uyarınca uygulanacak ceza tutarı kesildikten sonra kalan tutar, 7 iş günü içerisinde iade olunur. Kredi kartı ile yapılan ödemeler karta, banka havalesiyle yapılan ödemeler ise hesaba iade olunur.

Tura Kayıt Yaptırdıktan Sonra Tur Tarihini Değiştirebilirmiyim?

Bir turumuza kayıt yaptırdıktan kaydınızı ileri bir tarihe aktarmak istemeniz halinde paket tur sözleşmesindeki tarih değişikliği şartları uygulanır. Ödemenizde bir kesinti olmadan kaydınızı ileri bir tarihe alabilmemiz için, talepte bulunduğunuzda kesintisiz değişiklik hakkınız bulunan zaman zarfında bize başvurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer daha az gün kala değişiklik talebinde bulunursanız yaptığımız ödemelere mukabil bir kesinti ile kalan tutarı ileri tarihli tura aktarabilirsiniz. Tur hareketinden kaç gün kalaya kadar kesintisiz olarak tur ödemenizi ve kaydınızı ileri bir tarihe aktarabileceğiniz, turunuzun kategorisine göre değişmektedir. Makul süre kala yapılan değişiklik taleplerinde, misafirlerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret ediyoruz. 

Rezervasyonumun Yapıldığından Nasıl Emin Olabilirim?

Turlarımıza kayıt yaptırdığınızda ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza e-posta ile rezervasyon onayı ve sigorta poliçesi gönderilir. Rezervasyon onayında, tura katılacak kişilere ait bilgiler, kayıt yapılan tura ait bilgiler ve ödeme detaylarınız gözükür. Bu belge rezervasyonunuzun yapıldığını gösterir.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive