Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Maldivler Turu
  • Maldivler Turu
  • Maldivler Turu
  • Maldivler Turu
  • Maldivler Turu

Maldivler Turu

5 GECE 6 GÜN (Hergün Hareketli)

Uzmanından Maldivler turu. Her gün hareketle Maldivler Balayı turları. Balayı ve egzotik turlar uzmanından en ilgi çekici destinasyonlara keyifli turlar uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleriyle... Balayı ve Egzotik Adalar Turları whatsapp rezervasyon hattı: 05322948112

€ 2.199’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Maldivler Turu
 
1.GÜN İstanbul  / Maldivler
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK730 sefer sayılı uçuşu ile 01.10 da Maldivler turu için hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 12.00 da Maldivler havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış ve maldivler turu başlıyor. Ardından otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı veya sürat motoru ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme otelimizde.
 
2.GÜN Maldivler
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna  katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gün sürecek olan  bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birini ziyaret ettikten sonra öğle saatlerinde başka bir adada mola veriliyor ve barbekü öğle yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkanı buluyorsunuz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
 
3.GÜN Maldivler
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Night Fishing (Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Tur saati 17:00  de başlıyor ve yaklaşık 20:00  ye kadar sürüyor. Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
 
4.GÜN Maldivler
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
 
5.GÜN Maldivler
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adaları’nın en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60 ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların çevresinde resifler  bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.
 
6.GÜN Maldivler / İstanbul
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Öğleden sonra havaalanına transfer. Türk Havayolları’nın TK731 sefer sayılı uçuşu ile 23.50 de hareket. Uçakta gece yolculuğu.
 
7.GÜN İstanbul
Türkiye saati ile 05.30 da İstanbul’a varış ve Maldivler Turu programımızın  sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 
Not: Maldivler Turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Maldivler Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve maldivler  turu uzmanıdır.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.599
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.399
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.199

: Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

: Belirtilen otellerde 5 gece seçilen kategoride konaklama

: Sea Plane ya da speedboat ile havalimanı-otel arası transferler

: Zorunlu seyahat sigortası

 

: Yurtdışı çıkış fonu (50 TL)

: Kişisel harcamalar

: Ekstra Turlar

 

Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

UÇUŞLAR

GİDİŞ
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Atatürk H. - Male 01:10 kalkış - 12:00 varış

DÖNÜŞ
TÜRK HAVA YOLLARI Male - İstanbul Atatürk H. 23:30 kalkış - 05:30 varış (ertesi gün)


Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 3 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkış saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 



KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.