Vizesiz Büyük Uzakdoğu Turu

11 GECE 14 GÜN (Şu an yapılmamaktadır)

Vizesiz Büyük Uzakdoğu Turu... HONG KONG (2) & BANGKOK (2) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (1) BALİ (2) Emirates Havayolları Tarifeli Seferi AIRBUS A-380 ILE.. ÖZEL PROMOSYON FİYAT

€ 1.899’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Vizesiz Büyük Uzakdoğu Turu
 
01/02.Gün  İSTANBUL  – DUBAİ – HONG KONG
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 13.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Havayolları’nın EK 124 sefer sayılı uçağı ile saat 16.30’da Dubai’ye hareket. Saat 21.45’de Dubai’ye varış. Saat 03.15’de Emirates Havayolları’nın EK 382 sefer sayılı uçağı ile Hong Kong’a hareket. Yerel saat ile 14.30’da Hong Kong’a varış. Panoromik Hong Kong şehir turu. Bu turumuz esnasında Abberden, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Bay görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
03.Gün  HONG KONG
Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük ‘’Macau Adası’’  (150 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda öncelikle otobüs ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket ediyoruz. Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Macau Adası’na varışızla birlikte panoromik ada turu. Bu turumuzda Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıça Kum Lam’ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi’nden Penha Tepesi’ne geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Macau şehir merkezi ve katedral görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dileyen misafirlerimiz şanslarını casinoda deneyebilirler. Tur bitiminde otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Yemekli Tekne” turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda rehberiniz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkanı bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
04.Gün  HONG KONG – BANGKOK
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Serbest zamanınızda dünyaca ünlü Harbour City , IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir , dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Okyanus Parkı” turuna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda Çin akrobasi gösterisini ve yunusların müthiş şovlarını seyredebilir, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilirsiniz. Rehberiniz tarafindan verilen saatte buluşmanın ardından Hong Kong havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından saat 21.00’da Emirates Havayolları’nın EK 385 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 23.15’de varış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
05.Gün   BANGKOK
Kahvaltının ardından şehir turumuz için otelden hareket. Şehir turunda Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) görüyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turuna katılabilirler (15 Euro). Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta vs) ağırlıklı olduğu Patpong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
06. Gün   BANGKOK – PHUKET
Kahvaltının ardından  odaların boşaltılması. arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği’’ turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarim saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz.  Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakacaksınız. Tur sonrası Bangkok havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. Phuket’e varisimiza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.
 
07.Gün  PHUKET
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. . Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler (60 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş.  Geceleme otelimizde.
 
08.Gün  PHUKET
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler (70 Euro). Gezi teknemizle ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildigi James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebilecegimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş.  Geceleme otelimizde.
 
09.Gün  PHUKET – SİNGAPUR
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Tur bitiminde Phuket havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur’a uçuyoruz. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Şehir turu sonrası otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler (60 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde
 
10.Gün  SİNGAPUR – KUALA LUMPUR
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turumuza katılabilirler (85 Euro). Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Tur bitiminde ozel otobüsümüz ile Malezya’ya hareket. Otelimize varisa istinaden dda anahtarlarının dağıtılmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

11. Gün  KUALA LUMPUR– BALİ
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Kuala Lumpur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Kuala Lumpur şehir turu için hareket. Şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan muhteşem şehir görüntüsü görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Batu Mağaraları’’ turuna katılabilirler (35 Euro). Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Tur sonrası havalimanına transfer yerel havayolları Bali’ye uçuyoruz. Bali’ye varışımıza istinaden otelimize hareket. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
12. Gün  BALİ
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “ Kintamani & Batur Yanardağı “ turuna katılabilirler (85 Euro). Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisi’ni izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağı’nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağı’na uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarakta altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur bitiminde otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.
 
13/14. Gün  BALİ – DUBAİ – İSTANBUL
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı“ gezisine katılabilirler (40 Euro).  Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız güneşlenme için serbest zaman. Tur bitiminde hareket. Pasaport işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 399 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.05’te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05.25’de varış. Saat 10.45’de Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 
 
OTELLER
Hong Kong // L’Hotel Island South  (4*) vb.
Bangkok // Ramada Riverside  (5*) vb.
Phuket // The Lunar Patong (4*) vb.
Singapur // Elizabeth Hotel (4*) vb.
Kuala Lumpur // Vivatel (4*) vb.
Bali // Aston Kuta (4*) vb.
 
Avantajlı Paket Ekstra Geziler:
Avantajlı Paket Ekstra Geziler: 705 Euro yerine 675 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
Macau Turu , Yemekli Tekne Turu , Seafood Market , Yüzen Çarşı & Yılan Çifliği Gezisi , Phi Phi Adasi Turu , James Bond Adasi Turu , Gece Safarisi , Sentosa Adasi , Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı , Kintamani & Batur Yanardağı
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.899 Ek yatak€ 1.899 Single konaklamalı tur ücreti€ 2.349 Çocuk fiyatı€ 1.799

:: Emirates Havayolları ile ile İstanbul – Dubai – Hong Kong // Hong Kong – Bangkok  // Bali – Dubai – İstanbul parkurunda ekonomi sınıf uçuşları
:: Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
:: Yerel Havayolları ile Phuket – Singapur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
:: Yerel Havayolları ile Kuala Lumpur – Bali parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakki ile )
:: 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı bazında 11 gece konaklama
:: Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler
:: Otellerde hoşgeldin kokteyli (Tayland)
:: Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland)
:: Hong Kong , Bangkok  ve Singapur panoramik şehir tanıtım turu
:: Havalimanı Vergileri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
:: Yurtdışı çıkış harcı bedeli 

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR (EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT GEREKLİ)

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

VİZE
***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.
*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan DEEPNATURE sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

DEEPNATURE TRAVEL, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. DEEPNATURE, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 11 yorum var.

İlk defa Deep Nature ile tura katıldım ve oldukça keyifli bir gezi geçirdim. Katıldığım ekstra turlar doyurucu ve keyifli geçti. Rehberinizin bölge bilgisi, ilgisi ve sıcaklığı için teşekkürler.
Selim

Sevgili Deep Nature, 9 günlük bayram tatilini hep hatırlayıp özleyeceğim bir tatil, gezi olarak geçirmemi sağladığınız için minnettarım. Müthiş anılarla, harika bir uzakdoğu gezisi oldu.
Pınar

Tur içeriği yoğun olmasına rağmen tempoya ayak uydurmamızla beraber oldukça keyifli bir rotaydı. Rehberimizin güler yüzlülüğü için teşekkürler. Oteller iyi, daha iyi olabilir mi evet. Organizasyon mükemmele yakın. Rehberlik iyi. Ekstra turlar güzel ama fiyatlar daha uygun olmalı, katılım da daha fazla olur. Bunun dışında olumsuz söylenebilecek tek bir şey transfer araçlarının bazı şehirlerde eski araçlar olmasıydı diyebilirim. Sallana sallana konforsuz yolculuk ettik, daha iyi araç seçilmeliydi.
Bertan

Merhaba Geçen bayram 3 arkadaşımla birlikte şirketinizin düzenlemiş olduğu Uzakdoğu turuna katildim. Katilan diğer arkadaslar ve organizasyon ekibinizin katkılarıyla çok keyifli bir tatil geçirdik. Sadece daha az kişiyle tur yapılsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. 44 kişiyle hareket etmek çok zor, iki kez uçak kaçırıyorduk geç toplanma yüzünden ki, stress olduk baya. Ama bu bir şikayet değil sadece öneri. Keyifli ve özenli organizasyonunuz için çok teşekkür ederiz. Kışa Lapland turunda görüşmek üzere...
Ayla

Doğaya, denize ve yeni kültürleri tanımaya aşık her insanın mutlaka katılması gereken bir tur. Yorucu ama gayet keyifliydi. Rehber, tur programı gerçekten iyi organize edilmişti. Beklentilerimin (otellerin birkaçı dışında) karşılandığını bir tur oldu. Benden sonra bu tura katılacak tavsiyeler: Sağlam bir tempoya hazır olun, iki günde bir yeni ülke yeni kültür tanımaya hazır olun, uzakdoğu insanının naifliğini güleryüzünü yakından hissedin, alışverişlerde pazarlık yapın, mutlaka tuk tuk a binin, inşallah yağmura denk gelirsiniz bardaktan boşalırcasına yağan muson yağmuruyla ıslanın. Bol bol deniz mahsülü yiyin, uçaklarda uyumaya enerji toplamaya gayret edin. Bu turu seçtiğim, sizi tercih ettiğim için çok memnunum. 6 Kişilik bir grubun başı olarak ekibime mahçup olmadım. Hey şey için teşekkürler.
Zerrin

merhaba, Ben daha önce birkaç kez deepnature ın düzenlediği turlara katıldım. Gerçekten çok memnun kaldım.. Uzakdoğu turu bir anda karar verip vizesiz olması sayesinde son dakikada katıldığım bir tur oldu. İyi ki katılmışım, çok yoruldum ama değdi. Tur operatörleri profesyonel ve aynı zamanda çok eğlenceli ..tavsiye ederim..
Ayşıl

Merhaba, Bayramda 14 günlük uzakdoğu turunuza katıldım. İlk defa sizinle tur yaptığımız için oldukça tereddütlü basladığımız yolculuk, yerini zamana eglence ve yorgunluga bıraktı. Yolculuk öncesi arzum hanım, yolculuk esnasında rehberimiz Tolga Bey'e bize tahammül ettikleri ve ilgileri için tesekkür ederim.
Davut

Fazla soze gerek yok memnun kaldığımız bir tur organizasyonu oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Cemil-Ayfer

Sayın Arzum Hanım, Sizinle 14 günlük Uzakdoğu turuna katıldım. Tur herşeyiyle çok iyiydi. Ben ve sanırım tüm arkadaşlarımız çok memnun kaldık. Ayrıca rehberimizin de hem organizasyondaki hakimiyeti, hem de ülkelere ve kültürlere hakimiyeti çok başarılıydı. Teşekkür etmek isterim. Bundan sonraki turlarınızı takip edeceğim, mümkün olduğu ölçüde katılmaya çalışacağım. Size iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla
Yaşar

Uzakdoğu gezisi her ne kadar kalabalık ve birçok acentadan farklı beklentilerde insanlarla oluşturulmuş olsa da genel olarak memnun kaldık teşekkür ederiz
Umut-Ayşe

Güzel hayallerde ve planlarda yola çıktık. Arada bir organizasyon bozukluğu yaşamadık değil. Nedeni geç kalan insanlar. Ama rehberimiz neyseki tecrübesiyle iki kez uçak kaçırmadan sıkıntıyı halletti. Tur öncesi diyaloglardan gördüğüm kadarıyla sizler bu kadar iyi niyetli ve gayretli iken herşeyin daha iyi olacağından eminim. Biraz daha iyi planlama ve belki daha az katılım gerekiyor. Yeni seyahatlerde buluşmak üzere.
Aynur

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive