Villa Kaktüs
  • Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu
  • Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu
  • Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu
  • Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu
  • Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu

Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu

18 GECE 20 GÜN (Bu turumuz şu an yapılmamaktadır)

Dolu dolu programla Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu. 20 günlük, 3 ülkeyi kapsayan eşsiz gezi içeriği ile Güney Amerika uzmanı deneyimli ekip tarafından hazırlanmış özel bir program. BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

€ 6.270’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu

1.GÜN İSTANBUL-SAO PAULO (BREZİLYA)                 09:30 /16:55
Sabah saat  6:30’da İstanbul Atatürk Havalimanında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI ile  Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu için Sao Paulo uçuşumuz başlıyor. Akşam üzeri varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde
SAO PAULO HOTEL 4*

2.GÜN SAO PAULO –LIMA                  08:45/ 11:00   
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer oluyoruz burada LAN HAVAYOLLARI  tarifeli uçuşu ile Peru’nun başkenti LİMA ‘ya yolculuğumuz başlıyor. Uçuşumuz sonrası Lima Havalimanında yerel rehber ve  özel aracımız ile buluşuyoruz ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza  yerleşiyoruz.Öğleden sonra  şehir turumuzu  yapmak için otelden ayrılıyoruz; ..Burası LIMA..diğer ismi ile Kralların şehri..Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu ;eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan ,Plaza San Martin, HükümetKonağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan , eski mezar odaları ´´ Catacomb´´.. Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazıları…Akşam yemeğini turumuzun sonunda alacağız, turumuzun sonunda Miraflores bölgesinde serbest saatlerimiz olacaktır ve Geceleme otelimizde…
CASA  ANDINA MIRAFLORES HOTEL 4*

3.GÜN LIMA
Kahvaltıyı takiben ;  şehir turumuz devam etmek üzere otelden ayrılacağız,  Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU (  Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi kolleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan  sonra , Miraflores bölgesine  dönüyoruz ve serbest saatlerimiz  başlıyor.
Akşam Extra Tur programında-  PERU DANSLARI ŞOVU ve AKŞAM YEMEĞİ , açık büfe zengin Peru mutfağının lezzetlerini tatma  imkanı bulacaksınız. 65€ Kişi başı.
CASA  ANDINA MIRAFLORES HOTEL 4*

4.GÜN LIMA – CHINCA /ICA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben, öğle saatlerinde ICA-PARACAS  bölgesine  yolculuğumuz  özel aracımızla başlıyor, Pasifik kıyılarını takiben,kum çölü  rotasını  takip  ederek ,  CHINCA -ICA ya ulaşacağız, yolculuğumuz yaklaşık 4 saat  sürecektir, Ica’ya ulaştıktan sonra konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz.
ÖĞLE Yemeği  yerel bir  restoranda alınacaktır. ve  geceleme  otelimizde. 
CASA ANDINA HOTEL 4*

5.GÜN  ISLA BALLESTAS- HUACACHINA -NAZCA
Sabah kahvaltımızı takiben , erken saatlerde Buraya 1 saat mesafede yer alan , UNESCO dünya mirası listesine alınmış; PARACAS vahşi Yaşam Koruma Milli parkını ziyaret edeceğiz. Pasifik Okyanusu kıyılarında yer alan , ÇÖL İle Okyanusunbu luştuğu bir sahil boyu ve yarım ada burası..Tüm canlılar ,kuşlar koruma altında.. BOT ile ISLA BALLESTAS adalarına 2 sürecek bir tura katılıyoruz. (Bu tutumuz JET motorlu teknelerle yapılmakta olup- tekneden inilmeden ziyaretler yapılıyor ) Turumuzdan sonra, tekrar Paracas ´a dönüyoruz..Daha sonra  vakit kaybetmeden   buraya 3 saat  mesafede  yer alan NAZCA  kasabasına yöneliyoruz. Yolda Huachahinca Vaha sını  ziyaret için duracağız. Nazca’ya  Varışımızın ardından, eşyalarımızı  konaklayacağımız  otelimize  bırakıyoruz  , kısa bir dinlenme ve kahve molasının ardından Nasca çizgileri uçuşumuzu gerçekleştireceğiz.
(Bu uçuş ücreti ve vergileri- Kişi başı 110 USD )
Nazca Çizgileri olarak bilinen bölgede 4 kişilik küçük uçaklarla ; havalanıp ; yerel pilotumuzun anlatımları ile ; tek tek dev figürlerin üzerinde uçuyoruz…Gördüklerimize inanmakta zorluk çekeceğiz..Bu izleri kim yaptı?? Sorusuna cevap arayacağız Nazca Çizgileri, uçuşumuzun ardından , Nazca  kasabasına otelimize geri  dönüyoruz.
AKŞAM  YEMEĞİ  yerel bir  restoranda alınacaktır.  Geceleme otelimizde 
CASA ANDINA HOTEL 4*

6.GÜN   NAZCA – AREQUIPA      
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben , özel aracımızla  Pasifik kıyılarını ve uçsuz bucaksız Çöl arazisini takip ederek PERU’nun en önemli  şehirleri ve büyük kentleri arasında yer alan AREQUIPA ‘ya  doğru yolculuğumuz başlıyor . Bu yolculuğumuz  yaklaşık  9 saat sürecektir . Varışımızı  takiben , Arequipa  eski  şehir meydanınını geziyoruz,  Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız.Geceleme  otelimizde.
CASA ANDINA CLASSIC  BUTIK HOTEL 4*

7.GÜN AREQUIPA –CUZCO         09:05  10:10
Erken Kahvaltı sonrası havalimanına geçiyoruz ve Cuzco uçuşumuzu  yapıyoruz. Varışımızı  takiben  otelimize  transfer  edileceğiz  ,  kısa bir  dinlenmenin ardından öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır..Eski Katedral meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır.
Öğle Yemeği  yerel bir  restoranda alınacaktır. Turumuz  sonrası serbest  saatler  ve geceleme  otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL 3*

8.GÜN  CUZCO-   MACHU PICCHU-    CUZCO
Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor. Yolcluğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo ( Kutsal Vadi ) yolu Cuzco merkezden özel aracımızla  geçiliyor, burada  istasyona ulaşıp PERURAIL  firmasının Lüx trenleri ile  Aqua Calientes  (Machu Pichu ) istasyonuna  ulaşıyoruz,  dönüşümüzde aynı  rota  üzerinden olacaktır.Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cuzco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.
CASA ANDINA HOTEL 3**

9.GÜNCUZCO-PUNO
Kahvaltının ardından,karayolu ile Puno  şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca  fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi  LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve  güzergahımızdaki en yüksek noktayı temsil etmektedir, And dağları yolunu takip ederek ilerleyeceğiz,köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde
ÖĞLE YEMEĞİ mizi yerel bir  restoranda  alacağız . Öğleden sonra PUNO ya varışımızı  takiben , otelimize yerleşiyoruz, ve   (eğer zamanımız  el verir ise ) TİTİKAKA  GÖLÜ  üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI  tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve  eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak  bölgede bilinen bir  noktadır.
NOT : Bu Köy için adalar bölgesine geçişte-Bir yerel harç parası ödeyeceğiz- Kişi başı 15 USD. Lütfen bu ücreti tura başlama  esnasında  rehberinize iletiniz.  Turumuz sonrası  otelimize  dönüyoruz. ve geceleme otelimizde.
SONESTA POSADA DEL LAGO vb 4*

10.GÜN  PUNO -COPACABANA-TITICACA
Kahvaltının ardından, Bolivya sınırına doğru yöneliyoruz, yaklaşık 4 saatlik bir  yolculuk bizi bekliyor..Sınır geçiş  noktasına varmadan hemen önce Pomota köyüne uğruyoruz ve tepedeki eski Kiliseyi  ziyaret ediyoruz.  Sınırda  araç değiştiriyoruz ve Bolivya topraklarına giriyoruz. Vardığımız kasabanın adı Copacabana, önce Copacabana’daki Aziz Meryem kilisesini ve kasaba meydanını ziyaret ediyoruz. Daha sonra gölün kıyısında bekleyen tekne ile gölün en büyük adası  Güneş Adasını geziyoruz,  Öğle Yemeğimizi yedikten sonra Titikaka gölünde tekne ile seyahat ederek  geri dönüp otelimize geçiyoruz.
ROSARIO DEL LAGO


11.GÜN TITICACA –TIWANAKU – LAPAZ  
Kahvaltının ardından,karayolu ile LAPAZ a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat  sürecektir . Güzergahımızda TIWANAKU antik kenti ziyareti yapılacaktır. Öğle yemeğini Tiwanaku da küçük bir yerel restoranda alıyoruz.  La paz  şehrine  varışımızı  takiben ,  La paz  şehir merkezinde  San Francisco Kilisesi ve CADILAR PAZARI  denilen sokakları göreceğiz,Şehre 1 saat mesafedeki  Ay Vadisi  gezisi yapacağız. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz, Geceleme otelimizde.
LA  CASA BUTIK HOTEL 4*


12.GÜN LA PAZ – UYUNİ SALAR   (TUZ ÇÖLLERİ)      10:20  / 11:20
Sabah   erken bir saatte otelimizden ayrılarak. havalimanına geçiyoruz  ve UYUNİ  TUZ  Gölleri yöresine  geçmek için Uçuşumuzu  yapacağız.Turumuzun bundan sonraki bölümü  daha kırsal ve arazi şartlarında olacaktır,  yer yer  4x4 jiplerle ilerleyeceğiz.Tuz gölleri ve Volkanik tepeleri görerek tüm Gün arazide yol alacağız bu ıssız  ve  ilginç  coğrafyada farklı bir gün bizleri bekliyor .Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
TUZ  OTELİ-BUTIK CRISTAL SAMANA
                                                                              
13.GÜN  UYUNİ SALAR- HITO CAJON  SINIRI-  SAN PEDRO DE ATACAMA
Sabah çok erken bir saatte otelimizde ayrılıyoruz  ve  artık  ŞİLİ sınırına  HITO CAJON   geçiş  noktasına yöneliyoruz,  sınırda  geçiş işlemlerimizi yapıyoruz, aracımızı değiştirip Şili yolculuğumuza devam ediyoruz.Ve  ŞİLİ  ‘de  ATACAMA ÇÖLÜ merkezi olarak bilinen SAN PEDRO ATACAMA kasabasına burasa Atacama  Çöllerinin en ortasında  yerleşim yerinin adıdır,  sınırdan yolculuğumuz yaklaşık 7 saat sürecektir. Akşama doğru otelimize yerleşiyoruz.
AKŞAM  YEMEĞİ  San Pedro Atacama Kasabasında yerel bir  restoranda alınacaktır.
geceleme otelimizde…
SAN PEDRO BUTIQU HOTEL

14.GÜN   TATIO GEYSERS -CALAMA – SANTIAGO DE CHILIE  14:50 17:50
Sabah Güneş doğmadan, eşyalarımızı otelimizde bırakar, TATIO GAYZERLERİ  turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Yeraltı kaynar sularının bulunduğu istikamete ilerliyoruz. Sabah erken saatlerde görülmesi mümkün olan bu doğal kaynak fışkıran slar bölgesini ziyaret edeceğiz.( Bu sularda doğal hazularda yüzme şansınız da var,doğal termal sularda  küçük bir banyo yapmak isteyen misafirlerimiz  mayolarını hazırlasınlar- bölgede  soyunma kabinleri mevcuttur) Sabah kahvaltımızı  piknik olarak varışımızda  Tatio Gayzerleri bölgesinde yapacağız.Bu turumuzun bitiminde yeniden San Pedro Atacama kasabasına dönüyoruz, otel odalarımızdan bagajlarımızı alarak, Calama havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bu yolculuk 1,5 saat sürmektedir. havalimanına transfer başkent Santiago’ya  geçiyoruz, Santiagoya varışta özel aracımızla otelimze transfer. Geceleme otelimizde.
MERCURE HOTEL CENTRO

15.GÜN      SANTIAGO DE CHILIE   
Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımız sonrası ,hemen şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS , Katedral Meydanı,görülecek yerler arasındadır. Ve  TELEFERİK (FUNIKULER) ile  şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir  manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista  semti denilmektedir. Yine turumuz esnasında, Cenro Marcado , yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz.
Öğle yemeğimizi  yerel bir restoranda alacağız , Tur bitimi otele dönüş serbest zaman.Geceleme otelimizde…
MERCURE HOTEL CENTRO

16.GÜN       SANTIAGO /  ISLA  DE  PASCUA  (EASTER IS. ) 0925/ 1305
Bu sabah  otelimizde erken saatlerde alacağımız  kahvaltımızı  takiben ; başkent Santiago Hava Limanına geçiyoruz;  Pasifik Adalarındaki  toprakları  dünyaca  meşhur  ‘’  ISLA  DE  PASCUA’’  ya  gitmek üzere LAN CHILE  H.Y  ait  ucakla  saat 09:25 de  yolculuğumuız  başlıyor ,5 Saat 40  dakika  sürecek ; uzun  bir  uçuştan  sonra  Paskalya  Adasına  varıyoruz..Turumuza  başlıyoruz ,Adanın bir  başka yöresine  doğru  yöneliyoruz.  İlk olarak  Rano Kau  Volkanını  ziyaret edeceğiz; daha sonra tarihi Orongo  bölgesine  devam ediyoruz.    rehberimizden  bilgiler  alıyoruz. ;  turumuzun  sonunda yeniden otelimize  dönüyoruz. Akşam Yemeği ve geceleme  otelimizde.
Otelimiz;  TAHA  TAI  HOTEL
**not: Paskalya adası Giriş Milli Park vizesi- 60 USD- varışta alanda alınmaktadır.

17.GÜN        ISLA  DE  PASCUA   Paskalya Adası Turu
Otelimizde  alacağımız  kahvaltıyı takiben ;   tura  başlıyoruz;  Paskalya  adasının mistik tarihi geçmişini tanımaya çıkıyoruz ;  ‘’  Taştan İnsan heykelleri  yani yerel Moais heykellerinin ilk olarak inşa  edildiği Akahanga  Arkeolojij  bölgesine  ilerliyoruz;  burada  rehberimiz bize  bu ada  üzerindeki; bu kayaların ve  yapılmış insane  figürlerinin tarihçesini  izah ediyor..  daha sonra  Anakena  Plajının tepelerinde  okyanusa  doğru  dizilmiş ve denize  bakan sıra halindeki  heykellerin  bulunduğu  yöreye geçiyoruz; bu  manzarayı,çok ilginç figürleri  fotoğraflıyoruz;  aynı manazaraya  dahil oluyoruz; tarih öncesine bakan bu  dev  kaya  figürlerinin sırlarını  anlamaya  çalışıyoruz..Turumuzun  sonunda yeniden otelimize  dönüyoruz.
ve geceleme  otelimizde.
Otelimiz;  TAHA  TAI  HOTEL

18.GÜN     ISLA DE PASCU / SANTIAGO                            14:05   20:00
Bugün adadaki son günümüz; kahvaltıdan sonar  uçuş saatimize  kadar serbest saatlerimiz  olacak ;  daha sonra saat 12:00de  havalimanına  hareket ediyoruz, LAN H.Y ile  yapılacak uçuşumuzun saati  14:05;   tekrar  başkente varmak üzere  yola  çıkıyoruz;  yerel saat ,ile saat 20:00 de  başkent Santiago ‘dayız..Havalimanında  özel aracımızla ;  konaklayacağımız  otelimize  geçiyoruz..
OTELİMİZ : MERCURE HOTEL CENTRO /SANTIAGO CHILE

19.GÜN        VALPARAISO  /  VINA DEL MAR TURU/ SAO PAULO 19:20 /  23.15
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek, Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz geziye katılabilir, Vina del Mar’ın sahillerinde deniz,kum ve güneşin tadını çıkarabilir, yolumuz üzerinde Şarap imalathanelerinde dünyaca ünlü Şili  Şaraplarını tadarken yapılış öykülerini dinleyebilirsiniz.            **Tam Gün Öğle yemekli bu gezimiz  145€.*
Turumuzun bitimnde  havalimanına geçiyoruz, Sao Paulo uçuşumuzu yapacağız. Geri dönüş yolculuğumuz başlıyor..

20.GÜN    SAO PAULO-ISTANBUL     - 04.05/ 21.35
Gece  varış..Sao Paulo üzerinden  yolculuğumuz  başlıyor.Sao Paulo havalimanında kısa bir bekleme sonrası Türk Hava Yollarının tarifeli seferi ile dönüş yolculuğumuz başlıyor…varışPeru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu programımızın sonu

Not:Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Nepal Bhutan Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar.Peru Bolivya Şili Paskalya Adası Turu için doğru adrestesiniz

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 6.270 Ek yatak€ 6.270 Single konaklamalı tur ücreti€ 7.400 Çocuk fiyatı€ 6.220

:: İstanbul-Sao Paulo // Sao Paulo -Istanbul arasında Türk Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

:: LAN ,TAM  Havayolları ile ;Sao Paulo-Lima //Arequipa-Cusco//Lapaz-Uyuni//Uyuni-Calama//Santiago- / PASKALYA ADASI / Sao Paulo// arası yapılacak uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

:: Lüks araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri

:: Lüks araçlarla şehir turları

:: Lima şehir turu

:: Isla Ballestas Adalar turu

:: Tüm Otellerde Sabah  Kahvaltıları

:: Programda Belirtilen Öğle Yemekleri

:: Programda Belirtilen Akşam Yemekleri

:: Arequipa şehir turu

:: Isla de Pascua turları

:: Cusco şehir turu

:: Macchu Pichu Lüks tren bileti

:: Macchu Pichu ören yeri gezisi 

:: Puno şehir turu

:: Uros Adası tekne gezisi

:: Titikaka Gölü tekne gezisi

:: Tiwanaku Antik kent gezisi

:: Ay Vadisi ziyareti

:: Uyuni Tuz Çölü turu

:: Santiago de Chile şehir turu

:: Tatio Geysers turu

:: Tüm ören yeri ve müze giriş ücretleri

:: Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti

:: 4 ve 5 yıldızlı + butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama

 

:: Kişisel harcamalar

:: Yurt dışı çıkış harcı 15 TL         

:: Ekstra Tur ücretleri

:: Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekle

:: Tüm yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri Türk Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 200 € kişi başı alanda toplanılacaktır. 

:: Sınır  Geçiş /vergi Harçları Toplamı- Kişi Başı 40 USD

:: 60 Usd Paskalya Adası giriş ücreti

Peru, Şili ve Bolivya Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu tura katılım için tur bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 

UÇUŞLAR

GİDİŞ 
TÜRK HAVA YOLLARI
İstanbul Atatürk 09:30 kalkış > Sao Paulo 16:55 varış 
 

DÖNÜŞ 
TÜRK  HAVA YOLLARI 
Sao Paulo 04:05 kalkış > İstanbul Atatürk 21:35 varış 


Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Yolcu başına bagaj hakkı 20 kg'dır. 20 kg üstü bagaj için ilgili hava yolu şirketleri ekstra ücret talep etmektedir.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


TUR İÇERİĞİ VE FİYAT BİLGİSİ
Bu turumuz ortak operasyonlu bir tur olup fiyatlar kademeli olarak değişebilmektedir, afişe fiyatlar yayınlandığı gün geçerlidir. Operasyonel durumlar nedeniyle turun hareket günü  tarafımızdan + - 2 gün değiştirilebilir.

UYARI
Turumuz güzergahı üzerinde yüksek rakımlı bölgeler mevcuttur. Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden kalp damar problemi olanlar, nefes darlığı çekenler , her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuz  programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive