Villa Kaktüs
  • Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu
  • Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu
  • Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu
  • Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu
  • Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu

Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu

10 GECE 12 GÜN (12-24 Eylül 2018)

Güney Amerika Turları uzmanı deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmış 10 gece 12 gün eşsiz Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu. Kontenjanımız 30 kişiyle sınırlıdır.

€ 2.690’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu

1.GÜN 12 EYLÜL ISTANBUL-AMSTERDAM 17:55 19:30
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde aat 15:30’da buluşma. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında  KLM HAVA YOLLARI   tarifeli uçuşu ile AMSTERDAM a yolculuğumuz saat 17:55 de başlıyor. Amsterdam ‘a ulaşıyoruz, 1 Gece konaklamak üzere, havalimanından ayrılıyoruz. Geceleme Amsterdam ‘da otelimizde.
 
2.GÜN  AMSTERDAM-PANAMA CITY         11:20 16:35                                                   
Sabah yeniden Amsterdam havalimanına geliyoruz ,işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Panama ‘ya Yolculuğumuz başlıyor. Yerel saat ile 16:35 ‘de   Panama City’e  ulaşıyoruz, havalimanında karşılanma ve özel aracımıza ile otelimize geçiyoruz.
Geceleme Otelimizde.
OTELİMİZ : Plaza Paitilla Inn Hotel 4*

3.Gün PANAMA CITY
Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası  PANAMA CITY  ŞEHİR turumuza başlıyoruz.
Bugün programımızda PANAMA KANALI-MIRAFLORES DOCS  bölgesi var .Panama Kanalı inşaatını ve işletmesini yakından görebileceğimiz bir  nokta olan Miraflores Kalankapısı, hergün bincelrce  ziyaretçiyi buraya çekmektedir. Ziyaretimiz sonrası- KOLONIAL  Mahalleyi ziyaret için Panama City merkeze  yaklaşıyoruz. Eski Panama Sokakalarında kısa bir yürüyüş yaptıktan sonar yeniden otelimize  dönüyoruz.
GECE TURU (EXTRA)-90€
PANAMA DANSLARI  VE AKŞAM YEMEĞİ  PROGRAMI**
Akşam saat 19:45 ‘de otelimizden ayrılıyoruz ve   Panama dansları göstersini ve yemeklerini tadmak üzere yola çıkıyoruz. Gece otelimize  dönüyor.

4.Gün ‘’ Embera Indigenous Community’’ KABİLE TURU
Bugün Panama City ‘de serbest günümüz var, arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceğiz EXTRA TUR a katılabilirler.[ 105€]
Bu sabah erken saatlerde başlayacak , EMBERA YERLİLERİ Yaşam Turumuza çıkacağız. Embera Kabilesini ziyarete gideceğimiz bir gün içersinde Nehirde  KANO lar ile yolculuk yapıyoruz, Kabile insanlarını yakından tanıma imkanı buluyoruz, hatta geçici birer Yerli kabile Dövmesi yaptırıyoruz. Öğle yemekli ve tam gün sürecek bu gezimiz sonrası , akşam saatlerinde yeniden  şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme  otelimizde.

5.GÜN PANAMA CİTY -QUITO(EKVADOR) 05:00 10:00
Bu sabah çok erken saatlerde havalimanına geçeceğiz ! Uçuş saatimiz 05:00. (Kahvaltımız paket olarak alınacaktır ) Panama ‘dan ayrılıyoruz, Bugün EKVADOR a gideceğiz. Başkent QUITO yolculuğumuzu  AVIANCA HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile yapıyoruz. Yerel saat ile  10:00 da  QUITO ‘ya ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen özel aracımız ve yerel rehberimiz eşliğinde  şehir merkezine  geçiyoruz. Eşyalarımızı otelimize bırakıyoruz ve  Öğleden sonra şehir turumuz olacak.
Turumuza otellerinin çoğunun yer aldığı, alışveriş merkezlerinin, finans merkezlerinin, La Mariscal bölgesinin bulunduğu bölgede panoramik bir gezintiyle başlıyoruz.  Ardından Şehrin tarihi merkezine doğru ilerliyoruz. ‘El Panecilllo’, San Francisco ve Basilika klişeleri, Plaza de la Independencia, katedrali, Governments Palace, La Campania Klisesi görülecek yerler arasında.Bugün turumuzun sonuna serbest saatlerimiz olacak, eski Quito bölgesinde  yürüyüş gezileri yapmanızı  tavsiye ederiz.Geceleme  otelimizde.
OTELİMİZ :   Eugenia Hotel  3*

6.GÜN MITTEL DEL MUNDO
Bu sabah otelimizde kahvaltımız  sonrası serbest saatlerimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimiz  EXTRA TUR  düzenliyor. (85€) -ÖĞLE YEMEKLİ  turumuz,  şehrin kuzey kısmına doğru ilerleyip burada kuzey ve güney paralellerini birbirinden ayıran ‘Middle of the World Cıty’ heykelini görüyoruz. DÜNYANIN ORTASI-  EKVADOR  ÇİZGİSİNİ  yerinde ziyaret edeceğiz. Bu unutulmaz deneyim esnasında Kuzey Yarım Küre ve Güney Yarım Kürenin, birbirinden ayrıldığı çizgiyi tanıyacağız ve manyetik farklılıkları bazı küçük deneylerle rehberimiz bizlere izah edecek, Turumuzun sonuna ÖĞLE yemeği için yerel bir  restoranda mola vereceğiz.
Günün sonunda otelimize  geri  dönüyoruz,  geceleme otelimizde.

7.GÜN GALAPAGOS ADALARI
Bugün alacağımız kahvaltımızı takiben   havalimanına gideceğiz. Yerel havayolları ile iç hat Galapagos adaları yolculuğumuz başlıyor. Unesco dünya mirasları listesinde en tepede yer alan ve tüm özellikleri ile koruma altına alınmış bu adacıklar topluğuna yapacağımız 2 gecelik gezimiz başlıyor..Sadece birkaç noktasında havalimanı olan ve bunlardan en işleği olarak bilinen Baltra havalimanına uçuyoruz. Varışta yerel ekimizi tarafından karşılanıyoruz  adaları üzerindeki maceramız başlıyor. Santa Cruz adası halen en önemli merkez Galapagos adası durumundadır. Önce Feribot  geçişi  yapıyoruz adalar arasında, daha sonra kara yolu ile konaklayacağımız kasabaya  doğru ilerliyoruz. Çok kısıtlı imar izni verilen ve sadece beli noktalarda yaşam hakları tanınmış bir  bölge  burası. Tamamına yakını MİLLİ PARK   kurallarına tabi.2 gece konaklayacağımız , yazlık küçük bir otele  yerleşiyoruz.Burada kalış süremiz  boyunca Tüm çevre gezilerini bu kasabadan hareketle yapacağız. Sahile çok yakın bir konumda olan,  şirin bir tatil kasabası  görünümünde olan bu yere her yıl binlerce  doğa ve tabiat tutkunu gezgin uğramaktadır.
NOT: GALAPAGOS MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETİ dahil değildir (100 USD-varışta nakit olarak tahsil ediliyor)
Bugün öğleden sonra  adaya  varışımızı  takiben, çevre  gezimize başlıyoruz. dünyca meşhur Charles Darwin- Koruma merkezine giderek, nesilleri koruma altına alınmış, Dev kaplumbağları  göreceğiz.
OTELIMIZ : LOBO DEL MAR BOUTIQUE 3*

8.GÜN SANTA İSABELA ADASI TURU
Bu sabah serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için Galapagos takım adalarına  ait bir başka ada olan SANTA ISABELA ADASI TURUNA  gidebilirsiniz.[145€]   Bu turumuz  sabah başlıyor, ve yaklaşık 6 saat sürecektir,  yerel tekne ile Santa İsabela  adasına geçiş 45 dakika  deniz yolculuğa  ile yapılmakta olup, varışta, Doğal güzellikler  , deniz canlıları, foklar ve  daha bir çok farklı tür  görebileceğiz, yüzme imkanımız olacak (yanımıza eşyalarımızı  havlumuzu  almayı unutmayınız )
Öğeden sonra  geri  dönüyoruz. Puerto Ayora kasabasındayız. Geceleme  otelimizde.

9.GÜN GUAYAQUIL(EKVADOR) UÇAK SAATİ :10:00 12:55
Bu sabahGALAPAGOS  ADALARI bölgesinden ayrılıyoruz. Geldiğimiz yolla, yeniden Baltra  havalimanına geçeceğiz. Avianca Hava Yolları tarifeli seferi ile  GUAYAQUIL  uçuşumuzu yapıyoruz. Öğlen saatlerde  şehre ulaşıyoruz. Burası Ekvador ‘un önemli Liman şehirlerinden birisidir. Şehir bir delta ağzına kurulmuştur, yani büyük bir  nehire ve denize kıyısı  vardır. Otele yerleştikten sonra, Rehberimiz eşliğinde YÜRÜYÜŞ  ŞEHİR TURU yapacağız. Katedral meydanı ve Nehir kıyısı kordon boyu göreceğimiz yerler arasında.  Geceleme otelimizde
OTELİMİZ : Hotel Palace 4*

10.GÜN BOGOTA (KOLOMBİYA) 05:00 / 07:00
Bu sabah ÇOK erken saatte uçuşumuz var.  Sabah 05:00 de KOLOMBİYA’nın başkenti- BOGOTA ‘ya gideceğiz. (Kahvaltımızı  paket olarak alacağız )   Sabah 07:00 de BOGOTA  ‘ya ulaşıyoruz.  Otelimize transferimiz yapılıyor. Eğer  odalarımız bu saatte  müsait ise,  odalarımıza  eşyalarımızı bırakıyoruz. Aksi takdirde, eşyalarımızı otel emanetine teslim edeceğiz.
Bugün ,vakit kaybetmeden , şehir merkezine geçiyoruz, şehir turumuz  başlıyor,  turumuzda  ‘’ ALTIN MÜZESİ  ‘’  ki  Kolombiya  tarihini yakından anlayabileceğimiz  en düzenli  ve kapsamlı müzedir burası,  bu müzeyi ziyaret edeceğiz, ve  dünyaca  meşhur MONSARATI TEPESİ , ki  Bogota’nın en güzel manzarasını buradan görebilirsiniz, oraya Finükiler ile  çıkacağız. Tüm  ziyaretlerimiz  sonrası  turumuzun  sonunda  otelimize geçiyoruz.  Geceleme  otelimizde.
OTELİMİZ : GRAND  HOTEL 3*

11.GÜN Kolombiya Kahve Bahçeleri turu
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , SERBEST GÜN..başlıyor.
Arzu eden misafirlerimiz  EXTRA TURUMUZ.a katılabilirler.Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben , Arzu  eden misafirlerimiz(extra Tur) için çok özel bir  bölgeyi ziyaret için Bogota şehir merkezinden özel aracımızla  ayrılıyoruz. Turumuz esnasında ziyaret edeceğimiz    KAHVE BAHÇELERİ ne doğru kent merkezinden ayrılıyoruz. Bugün özel bir işletme olan Hacienda Coloma Coffee Plantation ziyaret edilecek, yemyeşil doğa içerisinde, hem kahve tadımı yapacağız, hem ÖĞLE YEMEĞİ mizi  alacağız, hemde kahve yetiştirme ve detayları hakkında bilgi alacağız. ( Kişi Başı -90€)Turumuzun sonunda yeniden başkent Bogota’ya  dönüyoruz.
Geceleme  otelimizde.

12.GÜN Zipaquirá (Salt Cathedral)-TUZ KATEDRALİ
Bugün Son günümüz, çıkış yapacağımız gün, uçak saatine kadar günümüzü değerlendirmek isteyenler için  Arzu  eden misafirlerimiz (extra Tur) 55€ için çok özel bir  bölgeyi ziyaret için Bogota şehir merkezinden özel aracımızla  ayrılıyoruz. Turumuz esnasında ziyaret edeceğimiz    Tuz Kayalar yada Salt Cathedral , Zipaquirá  bölgesinde yer almaktadır.Doğa  harikası bir  yöre olan ve  Kolombiya iç  bölgelerinde yılda binlerce Turistin  ziyaret ettiği kutsal topraklar olarak çok saygı gören bir  bölgedir. Turumuz esnasında yerel rehberimizden bilgiler alıyoruz.  Turumuzun sonunda havalimanına  geçiyoruz.
BOGOTA-AMSTERDAM            UÇAK SAATİ : 15:40
Öğleden sonra 15:40 da  KLM Havayolları tarifeli seferi ile AMSTERDAM üzerinden dönüş yolculuğumuz  başlıyor. Geceleme uçakta.

13.GÜN İSTANBUL- VARIŞ.15:55
15:55'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Not: Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Panama Kolombiya Ekvador Galapagos Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.690 Ek yatak€ 2.690 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.220 Çocuk fiyatı€ 1.890
Ödeme seçenekleri

:: İstanbul-PANAMA CITY / BOGOTA -Istanbul arasında KLM H.Y ile yapılacak  uçuşlar .Ekonomi Klas biletler 20 kg bagaj hakkı.
:: PANAMA CITY/ QUITO /BALTRA / GUAYAQUIL –BOGOTA-şehirleri arası yapılacak olan Uluslararası uçuş biletleri
:: Programda belirtilen yapılacak olan şehir turu ve çevre gezileri
:: 3/4YILDIZLI  ve Butik  otellerde Standart Odalarda oda-kahvaltı bazında konaklamalar
:: PANAMA CITY TURU/ MIRAFLORES LOKCS-KANALMÜZESİ  GEZİSİ
:: BOGOTA ŞEHİR TURU + ALTIN MÜZESİ +MONSERATTI TEPESİ  TURU
:: GUAYAQUIL YÜRÜYÜŞ TURU
:: QUITO ŞEHİR TURU
:: SANTA CRUZ ADASI  CHARLES  DARWIN İSTASYONU TURU
:: Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
:: Zorunlu  seyahat  sigortası

:: Kişisel harcamalar
:: Ekstra Turlar
:: Schengen vizesi
:: Seyahat sağlık sigortası
:: Yurt dışı çıkış harcı 15 TL
:: Programda belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri
:: Ücrete dahil edilen yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler
.: Tüm yerel servis tipleri ( Tüm yerel rehberler , Tüm Otobüs şoförleri , Türk Tur lideri , restoranlardaki garsonlar içindir.) Tavsiye edilen ,100 € kişi başı Atatürk Havalimanında toplanılacaktır.
:: GALAPAGOS MİLLİ PARKI GİRİŞ ÜCRETİ 100 USD (nakit olarak Baltra Havalimanında ,yerel gümrük polislerine ödenmektedir )

 

Kalınan Oteller,Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+1 ve -1 gün gibi );  gerekli hallerde; yerel olarak düzenleme hakkı acentamıza aittir.

 

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VIZESI GEREKMEKTEDİR.

EKSTRA TURLAR


GECE TURU PANAMA DANSLARI VE AKŞAM YEMEĞİ PROGRAMI -90€
Akşam saat 19:45 ‘de otelimizden ayrılıyoruz ve Panama dansları göstersini ve yemeklerini tadmak üzere yola çıkıyoruz. Gece otelimize dönüyor.

 

PANAMA Embera Indigenous Community KABİLE TURU -105€
Bugün Panama City ‘de serbest günümüz var, arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceğiz EXTRA TUR a katılabilirler.[ 105€]Bu sabah erken saatlerde başlayacak , EMBERA YERLİLERİ Yaşam Turumuza çıkacağız. Embera Kabilesini ziyarete gideceğimiz bir gün içersinde Nehirde KANO lar ile yolculuk yapıyoruz, Kabile insanlarını yakından tanıma imkanı buluyoruz, hatta geçici birer Yerli kabile Dövmesi yaptırıyoruz. Öğle yemekli ve tam gün sürecek bu gezimiz sonrası , akşam saatlerinde yeniden şehir merkezine dönüyoruzGeceleme otelimizde.

 

MITTEL DEL MUNDO 85 €
Bu sabah otelimizde kahvaltımız sonrası serbest saatlerimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimiz EXTRA TUR düzenliyor. (85€) -ÖĞLE YEMEKLİ turumuz, şehrin kuzey kısmına doğru ilerleyip burada kuzey ve güney paralellerini birbirinden ayıran ‘Middle of the World Cıty’ heykelini görüyoruz.DÜNYANIN ORTASI- EKVADOR ÇİZGİSİNİ yerinde ziyaret edeceğiz. Bu unutulmaz deneyim esnasında Kuzey Yarım Küre ve Güney Yarım Kürenin, birbirinden ayrıldığı çizgiyi tanıyacağız ve manyetik farklılıkları bazı küçük deneylerle rehberimiz bizlere izah edecek, Turumuzun sonuna ÖĞLE yemeği için yerel bir restoranda mola vereceğiz. Günün sonunda otelimize geri dönüyoruz, geceleme otelimizde.

 

SANTA İSABELA ADASI TURU -145€
Bu sabah serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için Galapagos takım adalarına ait bir başka ada olan SANTA ISABELA ADASI TURUNA gidebilirsiniz.[145€] Bu turumuz sabah başlıyor, ve yaklaşık 6 saat sürecektir, yerel tekne ile Santa İsabela adasına geçiş 45 dakika deniz yolculuğa ile yapılmakta olup, varışta, Doğal güzellikler , deniz canlıları, foklar ve daha bir çok farklı tür görebileceğiz, yüzme imkanımız olacak (yanımıza eşyalarımızı havlumuzu almayı unutmayınız )Öğeden sonra geri dönüyoruz. Puerto Ayora kasabasındayız. Geceleme otelimizde.

 

Kolombiya Kahve Bahçeleri turu-90€
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , SERBEST GÜN..başlıyor.Arzu eden misafirlerimiz EXTRA TURUMUZ.a katılabilirler.Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben , Arzu eden misafirlerimiz(extra Tur) için çok özel bir bölgeyi ziyaret için Bogota şehir merkezinden özel aracımızla ayrılıyoruz. Turumuz esnasında ziyaret edeceğimiz KAHVE BAHÇELERİ ne doğru kent merkezinden ayrılıyoruz. Bugün özel bir işletme olan Hacienda Coloma Coffee Plantation ziyaret edilecek, yemyeşil doğa içerisinde, hem kahve tadımı yapacağız, hem ÖĞLE YEMEĞİ mizi alacağız, hemde kahve yetiştirme ve detayları hakkında bilgi alacağız. ( Kişi Başı -90€)Turumuzun sonunda yeniden başkent Bogota’ya dönüyoruz.Geceleme otelimizde

 

Zipaquirá (Salt Cathedral)-TUZ KATEDRALİ-55€
Bugün Son günümüz, çıkış yapacağımız gün, uçak saatine kadar günümüzü değerlendirmek isteyenler için Arzu eden misafirlerimiz(extra Tur)55€için çok özel bir bölgeyi ziyaret için Bogota şehir merkezinden özel aracımızla ayrılıyoruz. Turumuz esnasında ziyaret edeceğimiz Tuz Kayalar yada Salt Cathedral , Zipaquirá bölgesinde yer almaktadır.Doğa harikası bir yöre olan ve Kolombiya iç bölgelerinde yılda binlerce Turistin ziyaret ettiği kutsal topraklar olarak çok saygı gören bir bölgedir. Turumuz esnasında yerel rehberimizden bilgiler alıyoruz. Turumuzun sonunda havalimanına geçiyoruz.

 

Tam Paket: 530 €

 

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive