Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Everest Ana Kamp Trekking Turu
  • Everest Ana Kamp Trekking Turu
  • Everest Ana Kamp Trekking Turu
  • Everest Ana Kamp Trekking Turu
  • Everest Ana Kamp Trekking Turu

Everest Ana Kamp Trekking Turu

14 GECE 15 GÜN (2024 turları yayında)

Everest Ana Kamp Trekking Turu. Kesin hareketli 14 gece 15 günlük program. Dünyanın zirvesinin yamaçlarında, 5364 metre irtifaya kadar tırmanılabileceğiniz unutulmaz bir deneyim ve eşsiz manzaralar... Profesyonel ekibimizle Everest turları sizleri bekliyor. EN FAZLA 12 KİŞİLİK GRUPLAR. SEYAHAT BOYUNCA ASSISTANCE HİZMETİ.

€ 2.599’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Everest Ana Kamp Trekking Turu
 
1. GÜN  İSTANBUL - KATMANDU
01:10'da Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul Havaalanı'ndan direkt uçuşla Katmandu'ya uçuş. 10:55'te Katmandu'ya varış ve Everest ana kamp trekking turu başlıyor.
 
Türk Hava Yolları
01:10 IST İstanbul Havaalanı  
10:55 KTM Katmandu
(uçuş süresi: 7 saat)
 
Katmandu'ya varışta havaalanından otele transfer. Otele yerleşme ardından serbest olarak Katmandu'yu gezebilirsiniz. Dünyanın en önemli Budist tapınaklarından biri olan Boudhanath Tapınağı ve ölü yakma merasimlerine ev sahipliği yapan Pashupatinath Tapınağı görebileceğiniz yerler arasında. Ayrıca outdoor ürünleri alışverişleriniz için de Thamel'e gidebilirsiniz. 
Akşam tur lideriniz ve diğer katılımcılarla tanışma ve toplantı var. Tam saatini resepsiyondan öğrenebilirsiniz.
Konaklama: Fuji Hotel (**)
 
2. GÜN  KATMANDU - PHAKDING 
Sabah otelimizden ayrılarak havaalanına gidiyor ve Himalayaların muhteşem manzarasının tadını çıkararak Lukla'ya uçuyoruz. 
Lukla'ya dağlar üzerinden muhteşem manzaralar eşliğinde uçuş. Ana kamp yürüyüşünüze başlamadan önce heyecan verici bir başlangıç ​​(pistin bir ucu diğerinden 60 m (197 ft) daha yüksekte)
Uçuş, küçük bir Dornier / Twin Otter ile yapılıyor ve uçuş süresi 45 dk. Havada geçen süre 25-30 dakika civarındadır.
Lukla'ya vardığınızda Sherpa'larla tanışıp ve Phakding'e doğru yürüyüşe başlıyoruz. Önümüzdeki üç geceyi bölgede yürüyüş yaparak ve ana kampa gitmek için hazırlık olmak üzere aklimatizasyon (yüksek irtifaya alışma) yaparak geçirin. Everest Ana Kamp Yürüyüşü, teknik olarak değilse de vücut için zorlu bir yolculuktur ve yüksek rakımlarda kondisyon isteyen yürüyüşler gerektirir. Ancak bir gerçek varki, hayatınızın en özel, en unutulmaz deneyimlerinden birisi olacaktır!
Lukla'da, Phakding'e yol boyunca asılı köprülerden geçerek Himalayalardan akan nehir olan Dudh Kosi'yi takip ediyoruz. Kampları geçip yol alırken, bize Budist yazıtlarıyla oyulmuş mani taşları, kayalar eşlik ediyor. Yürüyüş, bir kısmı yaklaşık 2 saat boyunca Thado Koshi'ye kademeli olarak iniş olmak üzere toplam 4 saattir. Ardından, 2 saat daha sürecek olan Phakding'e doğru kademeli olarak yokuş yukarı olan yürüyüşü yapıp 
Rakım: 2652 m
Yürüyüş: 6 saat
Konaklama: Shangri-La Guest House (Konuk Evi)
 
3. GÜN  PHAKDING - NAMCHE BAZAAR
Phakding'ten Namche Bazaar'a yürüyoruz. Namche Bazaar'da rakıma alışmak ve aklimatizasyon için iki gün geçireceğiz. Bu arada, çevredeki Thame ve Khumjung köylerine yürüyüş opsiyonu var; Bu kısa günlük yürüyüşler, yüksek irtifaya alışmamız, kondisyonumuzu arttırmak için faydalıdır. Gözlerinizi açık tutun, Everest ve diğer zirveleri uzaktan görmek için ilk fırsat bugün olabilir. 
Rakım: 3440 m
Yürüyüş: 3-4 saat
Konaklama: Hotel Camp de Base (Konuk Evi)
 
4. GÜN NAMCHE BAZAAR
Namche Bazaar'da rakıma alışmak ve aklimatizasyon için gün geçiriyoruz. Çevre köylere yürüyüşler yapabilir, fotoğraf çekebilir, yerel kültürü gözlemleyebilirsiniz.
Rakım: 3440 m
Yürüyüş: 2-3 saat (isteğe bağlı)
Konaklama: Hotel Camp de Base (Konuk Evi)
 
5. GÜN NAMCHE BAZAAR - THYANGBOCHE
Namche Bazaar'dan Thyangboche'ye 6-7 saatlik yürüyüş.
Namche'den Thyangboche rotasına giden yol inanılmaz derecede güzel - Dudh Kosi çok aşağıda ve Thamserku, Kantega, Ama Dablam, Lhotse ve Everest önde yükseliyor. Nehir boyunca ormanlar, mani duvarları, stupalar ve asma köprüler, burayı eşsiz manzaralı bir yürüyüş rotasıhaline getiriyor. Tadını çıkarın.
Rakım: 3810 m
Yürüyüş: 6-7 saat
Konaklama: Tashi Delek Lodge (Konuk Evi)
 
6. GÜN THYANGBOCHE - DINGBOCHE
Himalaya bölgesinin panoramik manzarasına sahip köprüleri ve nehirleri geçerek Dingboche'ye yürüyüş yapıyoruz. Varışta, aklimatizasyon için Dingboche'de iki gün geçireceğiz.
Taş basamaklar orman gülleri, huş ağaçları ve kozalaklı ağaçlardan aşağıya iner ve burada av yasağı nedeniyle evcil sülünler düzenli olarak görülür. En altta küçük Deboche köyü ve onun rahibe manastırı bulunuyor. Ağaçların üzerinde yükselen patika, çalı ardıçlarının dağ çayırları ve yazın bol miktarda kır çiçekleri arasından geçer. Bölgede arpanın yetiştiği tek yer olan Dingboche'den dağ manzarası dikkat çekiyor. 
Rakım: 4410 m
Yürüyüş: 6-7 saat
Konaklama: Peaceful Lodge (Konuk Evi)
 
7. GÜN DINGBOCHE
Bugün aklimatizasyon günü. Chhukung veya Nagarzhang Peak'e yürüyüş yapabilirsiniz.
(Daha yüksek rakıma vücudumuzu alıştırmak için aklimatizasyon günleri hem gerekli hem de çok önemli. Uzun yürüyüş olmayan bir günde, biraz durağan zaman geçirmenin tadını çıkarın. Sakin olun, manzaranın tadını çıkarın, bol miktarda sıvı için ve ertesi gün yapılacak yürüyüşe hazırlanın.
Bugün dilerseniz, Imja Khola'dan Chhukung veya Nagarzhang Zirvesi'ne, Ada Zirvesi, Lhotse, Ama Dablam'ın muhteşem manzaralarının ve Amphu Lapcha geçidini çevreleyen yivli buz duvarlarının görülebildiği küçük bir yaz yerleşimi için yürüyüş yapabilirsiniz. 
Rakım: 4410 m
Yürüyüş: 2-3 saat (isteğe bağlı)
Konaklama: Peaceful Lodge (Konuk Evi)
 
8. GÜN DINGBOCHE - LOBUCHE
Everest Ana Kampına doğru tırmanış, Khumbu Buzulu'nun sonuna doğru Alp çayırları ve yak otlakları boyunca devam ediyor. Moren'de çığda ölen altı şerpanın taş anıtları ve diğer dağcıların anıtları var. Buradan Gorak Shep köyüne doğru dik ve zorlu bir tırmanış. Gün boyu yürüyüş ardından, gün batımının gerçekten muhteşem olduğu Lobuche'a varıyoruz.
Rakım: 4900 m
Yürüyüş: 7-8 saat
Konaklama: National Park Lodge (Konuk Evi)
 
9. GÜN LOBUCHE - GORAK SHEP- EVEREST ANA KAMPI
Bugün Ana Kamp'a ulaşma günü. Ana Kamp, Everest'e çıkış yapan dağcıların ana lojistik noktası, çıkış öncesi son hazırlık ve tedarik yeri. Küçük bir köy gibi. Burada ilerisine gitmek, yani Everest'e tırmanmak için özel izin ve yüklü miktarda ödeme gerekiyor. Rakımın yükselmesi bu günün yürüyüşünü oldukça zorlaştırıyor. Yürüyüş, öğle yemeğine kadar küçük, genellikle donmuş bir göl olan Gorakshep'e doğru ilerlerken Changri Buzulu öne çıkıyor. Everest Ana Kampına ulaşma girişiminden önce rahatlayın ve irtifaya hazırlanın (Rakım: 5184m)
Öğle yemeğinden sonra Everest Ana Kampına yürüyüşümüz başlıyor. Rota, Himalaya buzullarına özgü bir özellik olan ilgi çekici 15m (49ft) yüksek buz serileriyle Khumbu Buzulu'nu takip ediyor. 3 saat yürüyüş ardından Everest Ana Kamp'a vardıktan sonra (5364 m) burada bir süre zaman geçirip konaklama için Gorakshep'e dönüyoruz. 
Rakım: 5300 m
Yürüyüş: 7-8 saat
Konaklama: Himalayan Lodge (Konuk Evi)
 
10. GÜN GORAK SHEP- PHERICHE
Sabah erken saatlerde isteğe bağlı 2,5-3 saatlik yürüyüşle Everest'in ve çevresindeki zirvelerin muhteşem gün doğumu manzaraları için Kala Pattar'a yürüyüş. Muazzam bir deneyim. Ardından Pheriche'ye iniş yürüyüşü.
15 km lik bu parkur yaklaşık 8 saat sürüyor. Bu, yürüyüşlerin en zorlu olanı değil, ancak rakım nedeniyle zorlanabilirsiniz. Manzaralar ve yaptığınızın hazzı zorluğu hafifletiyor. 
Rakım: 4270 m
Yürüyüş: 8 saat (Kala Pattar yürüyüş yaparsanız 10,5-11 saat)
Konaklama: Panorama Lodge (Konuk Evi)
 
11. GÜN  PHERICHE - KJANGJUMA
İnişe devam ediyoruz. Bölgedeki en yüksek kalıcı yerleşim yeri olan Pangboche'den Imja Khola'ya yürüyoruz.. Khumbu'daki en eski gompa, Khumbu'nun azizi Lama Sanga Dorje'nin inziva yeri üzerine inşa edilmiştir. Her iki taraftaki ardıç ağaçlarının, kafadan kesilen saçlardan çıktığı ve kaya benzeri bir çıkıntının, korunmak için oluştuğuna inanılıyor.
Rakım: 3840 m
Yürüyüş: 5-6 saat
Konaklama: Aama Dabalam (Hotel)
 
12. GÜN  KJANGJUMA - MONJO
Kyangjuma'dan Monjo'ya yaklaşık 17 km. yokuş aşağı inişe devam ediyoruz. 
Rakım: 2835 m
Yürüyüş: 9 saat
Konaklama: Chumoa Guest House  (Konuk Evi)
 
13. GÜN  MONJO - LUKLA
Yürüyüşümüzün son günü. Lukla'ya geri dönüyoruz. Yaklaşık 16 km. yokuş aşağı inişe devam ediyoruz. 
Rakım: 2860 m
Yürüyüş: 7-7,5 saat
Konaklama: Mera Lodge  (Konuk Evi)
 
14. GÜN  LUKLA - KATMANDU
Lukla'dan Katmandu'ya uçuş. Uçuş yaklaşık 45 dk. sürüyor.  Katmandu'ya varışta otele transfer. Günün geri kalanını alışveriş, gezi veya dinlenerek geçirebilirsiniz.
Konaklama: Fuji Hotel (**)
 
15. GÜN  KATMANDU - İSTANBUL
Sabah otelden ayrılış ve Katmandu Havaalanına transfer. 12:25'te Türk Hava Yolları tarifeli direkt seferi ile İstanbul'a uçuş.
 
Türk Hava Yolları
12:25 KTM Katmandu
18:25 IST İstanbul Havaalanı
(uçuş süresi: 8 saat 45 dk)
 
18:25'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
 
UÇUŞLAR HAKKINDA
Türk Hava Yolları tarifesi değişebilmektedir. İstediğiniz tur tarihinde, Türk Hava Yollarının uçuşunun olmaması halinde Katar Hava Yolları ile Doha aktarmalı olarak uçuş sağlanır.
 
KONTENJAN: 12 kişi
 
REHBERLİK DİLİ: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 
SAĞLIK UYARISI
Turumuzda yüksek irtifaya çıkılmaktadır. Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden ; kalp damar problemi olanlar, nefes darlığı çekenler , her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuzun programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.
Tur esnasında yüksek irtifa kaynaklı sıkıntı yaşamanız ve dönmek istemeniz halinde bulunduğunuz yerden helikopter ile Katmandu'ya getirilmeniz gerekebilir. Bu ücret ekstradır. Helikopter ile dönüş klozu içeren sigorta yapmanız tavsiye olunur.
Turun tamamlanaması halinde katılınamayan günler için iade mümkün değildir. Erken dönmek istemeniz halinde dönüş uçağınızdaki değişklik nedeniyle oluşacak fiyat farkı yansıtılır. 
 
NOT: Everest Ana Kamp Trekking turu programımızda, afişe fiyatlar eko promo sınıf uçak bileti varlığında uygulanabilmektedir. Uçak bileti fiyatına göre tur ücreti değişebilir. Bu turda, tur hareket tarihinden dört ay öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda üç nakit taksitle ödeme imkanı mevcuttur. Son taksit ödemesi tur hareketinden iki ay öncesidir. Everest Ana Kamp Trekking turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış Everest Ana Kamp Trekking turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tüm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar. Katılımcı sayısı 12 ile sınırlı tutulur. Everest Ana Kamp Trekking turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.599
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.699
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.699

:: Türk Hava Yolları İstanbul-Katmandu gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Havalimanı vergileri

:: Katmandu Havalanı-otel tek yön transfer

:: Katmandu-Lukla / Lukla-Katmandu uçak bileti

:: İç hat uçuş havalimanı vergileri

:: Toplam 14 gece konaklama (2 gece otel, 12 gece teahouse lodge-konukevi)

:: Dağcı rehberden rehberlik hizmeti (İngilizce)

:: Trekking izinleri

:: Ulusal park giriş ücretleri

:: Çantaların taşınması için yak ücretleri

:: Program dahilindeki geziler

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti

Not: Türk Hava Yolları direkt uçuşu yerine başka hava yolu firmasıyla aktarmalı uçuş tercih edilmesi halinde tur ücreti, tarihe ve hava yolu firmasına göre 200-250 Euro arası düşebilmektedir.

:: Yurtdışı çıkış harcı 
:: Nepal vizesi (Nepal'e girişte alınır- 25 USD)
:: Sağlık sigortası (Helikopter klozu içeren sağlık sigortası istenirse ayrıca yapılabilmektedir)
:: Programda belirtilmeyen transferler
:: Tüm kahvaltı ve yemekler (ortalama 360-470 USD arası tutar)
:: Tur programında belirtilmeyen geziler, opsiyonel gezi ve aktiviteler
:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

Nepal'e gidiş için vize gerekmekte olup havaalanında ülkeye girişte alınmaktadır. (25 USD)

ROTA

EVEREST ANA KAMP / EVEREST BASE CAMP TREKKING TURU İÇİN EN İYİ ZAMAN?
Everest ana kamp trekking icin iki ayrı ideal yürüyüş mevsimi vardır. Everest ana kampına gitmek için en iyi aylar muson öncesi (Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs) ve muson sonrası (Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık sonlarında)
Mevsim koşulları ve görsellik açısından en uygun dönemi soracak olursanız Mart, Ekim ve Kasım sonları.

GEREKLİ EKİPMAN LİSTESİ
Bavul / Çanta - Bunu Katmandu'da bırakacaksınız ve sadece porter sherpanın sizin için taşıyacağı için ihtiyacınız olanı alacaksınız. Bir porter çantası sağlayacağız, bu kişi başına maksimum ağırlık 10 kg'dır (kişi başına yaklaşık 50 litre alana eşdeğer).
Uyku tulumu - Çay evleri için. Dört mevsim için derecelendirilmelidir ve en az -26 ° C (-14F) değerine kadar düşürülmelidir. Gerekirse bunları sizin için sağlayabiliriz.
Daypack - Eşyalarınızı taşımak için gün boyunca ihtiyacınız olacak. Bunu siz taşıyacaksınız. Destekleyici omuz askıları ve bel kayışı ile iyi oturmalıdır. Su şişeniz veya mesane, yağmurluk, polar, kamera ve kişisel eşyalar için yeterince büyük olmalıdır. Boyut 25-30 litre (2500 inç küp).
Yürüyüş Botları - İyi ayak bileği desteği ve sağlam sırtlı su geçirmez botlar gereklidir. Botlarınızın seyahatinizden önce iyi kırılmış ve rahat olması çok önemlidir.
Yürüyüş Batonları - Yürüyüş sırasında dizlerinizi desteklemek için yanınızda iki baton getirmenizi önemle tavsiye ederiz. 
Patika koşucular / hafif sandaletler - Gündelik giyim için ve akşamları çay evlerinde.
Su geçirmez yağmurluk / kabuk - Nefes alabilen, yağmur geçirmez ve rüzgar geçirmez, kapüşonlu, kaplamasız kabuk ceket. Pançolar uygun değildir.
Su geçirmez / rüzgar geçirmez yağmur pantolon - Yürüyüş sırasında kuru ve sıcak tutmak için. Bunların altında termal iç çamaşırı giymek en iyisidir.
Aşağı ceket / kazak - Yolda çok soğuk olur, 800 loft / dolgu zorunlu ve kaliteli olmalıdır - isterseniz bizden bir süper aşağı ceket ücretsiz olarak kiralayabilirsiniz.
2 polar kazak / ceket - Gün boyunca giymek için bir orta ağırlık ve akşamlar için hafif bir kazak.
1 çift polar pantolon - Çay evlerinde akşam giymek için.
2 tişört - Çabuk kuruyan merinos yünü tarzı, pamuklu tişörtler uygun değildir.
1 uzun kollu gömlek - Çabuk kuruyan.
1 çift yürüyüş pantolonu - hafif.
1 çift şort - Çabuk kuruyan.
Termal iç giyim - Bir adet uzun kollu üst ve alt termal / polipropilen iç giyim seti.
4 çift yürüyüş çorap - kaliteli olmalı. Bu çiftlerin en az ikisi sıcak olmalıdır, böylece nemi ayaktan uzaklaştırırlar ve kabarcıkları en aza indirirler.
Seyahat havlusu
Sıcak şapka - Yün / polar kayak şapkası veya benzeri.
Güneş şapkası - Seni güneşten korumak için geniş kenarlı.
Güneş gözlükleri - Parlamayı önlemek için polarize lenslerle.
Su geçirmez eldivenler - Su geçirmez dış kabuklu yün / polar eldivenler.
Su / nemlendirme mesanesi - Bir adet 2 litre Camelbak tarzı mesane ve 1 litre şişe.
Torç / el feneri / headtorch - Ekstra pillerle, soğuk kullanım ömrünü azaltabileceğinden.
Kamera - Bellek kartları ve piller / şarj cihazı (Nepal için fiş adaptörü ile 220V özellikli).
Kuru Çanta - Kamera ekipmanınızı korumak için su geçirmez çanta.
Tuvalet - Şampuan, saç kremi, diş fırçası, diş macunu, sabun, yüz bezi, reçeteli ilaçlar, gözlük / lens, tıraş dişlisi, kadın hijyen ürünleri, ıslak mendil, el dezenfektanı vb.
Kişisel ilk yardım çantası - Kabarcıklara eğilimli iseniz, ishal, gıda zehirlenmesi, soğuk algınlığı ve grip, ağrı kesici, hidrasyon tuzları ve blister tedavisi gibi ihtiyaç duyacağınızı bildiğiniz çember bandı, reçeteli ilaçlar ve antibiyotikler gibi temel öğeler için. Kılavuzlarınız ayrıca kapsamlı bir grup ilk yardım çantası da içerir.
Güneş kremi ve dudak balsamı - Nepal'de tüm yıl önerilen maksimum SPF UVA / UVB geniş spektrumu.
2 buff veya bandana - Soğuk havada yüzünüzü ve hava yollarınızı yükseklikte korumak için bir polar ve tozlu yol için ince bir tane.


AKTİF TUR KONSEPTİ HAKKINDA
Aktif tur tipi dünyanın en iyi destinasyonlarında profesyonel bir sporcu olmadan katılabileceğiniz aktif seyahat tipidir. Aktif seyahatler genellikle çok zorlayıcı olmayan ama yeterli kondisyon gerektiren, seyahatinizde ana tema olarak bisiklet, rafting, trekking, kano, dalış gibi aktiviteler içeren turlardır.


TUR HAKKINDA

Bu tur aktif bir trekking turudur.  Teknik zorluk barındırmaz ancak uzun yürüyüşler nedeniyle kondisyon gerektirir. Ayrıca yüksek irtifa yürüyüşleri nedeniyle ciddi kronik sağlık sorunu olan misafirlerin katılımı için uygun değildir.
 
● Bu tur, kondisyon gerektiren uzun trekking yürüyüşleri içerir.

● Turumuzda yüksek irtifaya çıkılmaktadır. Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir. Turumuzun programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları  mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.
 
● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.
 
● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.
 
Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 


%100 Garanti Depar
————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok
—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi
—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?
 
Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

 

7/24 Hizmet Garantisi
———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

 

Seçme Hakkı
———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!
 

 

Küresel Ağ
———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.

 


ANEA
 KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.