Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu

4 GECE 5 GÜN (18-22 Mart 2022)

Butik turlar uzmanından 21 yıllık deneyimle kış dönemi Butik Kars Turu. Turistik Doğu Ekspresi treni ile gidiş ve dönüşlü. 4 gece 5 günlük program. Doğu'nun İncisi Kars eşsiz manzaralarla bu 25 kişilik butik turda. Doğu Ekspresi deneyimi, bölgeye hakim rehberlik, keyifli program. KONTENJAN HER TURDA 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

₺ 4.299’den itibaren ₺ 528 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu
(Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonda gidiş ve dönüş)

BU TURUN FARKI
:: Turistik Doğu Ekspresi'nde Ankara-Kars ve Kars-Ankara gidiş dönüş yataklı vagonda yolculuk (iki kişilik yataklı kompartıman)
:: Kars'ta bir gece konaklayarak bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde Kars'ı ve Çıldır Gölü'nü görme imkanı
:: Deepnature'ın özenli hizmet anlayışı
:: 21 yıllık deneyimimizle hazırlanmış keyifli program
:: Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri görebileceğiniz bir yolculuk yaparken yöresel lezzetlerle de buluşma imkanı
:: En fazla 25 kişilik tur konsepti ile az kişiyle gezme ayrıcalığı
 

GÖRÜLECEK YERLER
Kars-  Çıldır Gölü  (rehber eşliğinde)
Kemaliye - Erzurum - Erzincan - Divriği - Sivas (tren molası esnasında)
 

TREN
Turistik Doğu Ekspresi (Yataklı Vagon)

PROGRAM

1. GÜN / ANKARA - TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ
Doğu Ekspresi ile Gidiş Dönüşlü Kars Turu için 15:00'te Ankara Eski Gar'da tur yetkilimiz ile buluşarak Turistik Doğu Ekspresi'nin gelişini bekliyoruz. Ekspresin gelmesiyle beraber TCDD Turistik Doğu Ekspresin bize ayrılmış olan yataklı vagonundaki iki kişilik kompartımanlara misafirlerimizi yerleştirdikten sonra 15:55 hareketle Anadolu coğrafyasında uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Akşam yemeği trende (ekstra)
Konaklama trende yataklı kompartımanda.
 
2. GÜN / TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (İLİÇ-KEMALİYE VE ERZURUM’DA MOLALI)
Gün boyunca Doğu Ekspresi ile doğuya doğru yol almaya devam ediyoruz.  Bu esnada eşsiz manzaralar bize eşlik edecek. Rötar olmaz ise Doğu Ekspresi Treni gece 23:58’de (rötar olmazsa) Kars’a varıyor. Kars Bölgesi tur rehberimiz misafirlerimizi Kars Garı'nda karşılıyor. Transfer aracımız ile otele geçiş ve odalara yerleşme.
Konaklama Kars’ta bulunan 4* Kars Park Hotel'de.
 
MOLA 1:
Tren 07:04’te (rötar olmazsa) Erzincan İliç Garı’na varacak olup 3 saat 20 dk mola verecektir. 
Dileyen misafirlerimiz bireysel olarak Kemaliye'ye ulaşarak Kemaliye'yi gezebilirler.
 
MOLA 2:
Tren 16:27’de (rötar olmazsa) Erzurum Garı’na varacak olup Erzurum’da 3 saat 15 dk mola verecektir. Dileyen misafirlerimiz bireysel olarak Erzurum’u gezebilir, cağ kebabı yiyebilirler (önceden rezervasyon öneririz)
 
(Tren molaları için varış-kalkış saatleri sefere göre değişebilmektedir. Yolculuk esnasında, vagonumuzdan sorumlu kondüktörün tren mola için duruğunda vereceği kalkış saatleri esastır)
 
3. GÜN / ÇILDIR GÖLÜ - KARS
Sabah otelde kahvaltı ardından  ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz.  Varışta, göl kıyısında serbest zaman. Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda, göl üzerinde kızakla gezinebilirsiniz.
(Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Öğle saatlerinde Kars'a dönüş. İlk olarak Kars'ta öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yöresel lezzetler ve kaz etinden tadabilirsiniz. Yemek molasının ardından Kars merkezi gezeceğiz.
Yarısı Ani, yarısı Harakani denmiş Kars için ama elbette başka başka dünyalara ve atacağımız her adımda başka tatlı şaşkınlıklara şahit olacağımız bu şehrin sokaklarında dolaşmaya başlıyoruz. Bir şehre yukarıdan bakmak gerekir önce. Bu sebeple ilk durak noktamız Kars Kalesi olacak. Sadece bir kale olmaktan çıkıp; Kars çayı'nın medeniyetleri birleştirdiği noktada; Aleksandr Puşkin'in izlerini taşıyan sokakları; Osmanlı taş köprüleri ve hamamlarını, şehirdeki ermeni kilislerinden biri olan 12 Havariler Kilisesi'ni ( Kümbet Camii), maneviyatını hissedeceğiniz Eb'ul Hasan Harakani türbesini geziyoruz. Rehberimiz eşliğinde, Baltık mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz caddelerde yürüyerek, fotoğraflar çektikten sonra çarşıda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yöresel kars kaşarı ve gravyer alabilirsiniz. Doğu Ekspresine biniş öncesi alışveriş molası ve akşam yemeği (ekstra) molasının ardından merkezde rehberimizin belirleyeceği yerde buluşarak 21:15'te Kars Garı'na hareket ediyoruz.
Kars Garı'na varış ve 22:20 hareketli Turistik Doğu Ekspresi'ne biniş. Rehberimiz sizi kompartımanlarınıza yerleştirdikten sonra Gar'da uğurluyor. Turistik Doğu Ekspresinin yataklı vagonunda iki kişilik kompartımanlarda yolculuk... Eşsiz doğa manzaralarıyla unutulmaz bir seyahat deneyimi sunan Turistik Doğu Ekspresi, yaklaşık 32 saat sürecek yolculuk misafirlerimize muazzam bir tecrübe yaşatıyor.
 
4. GÜN: TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (ERZİNCAN, DİVRİĞİ VE SİVAS'TA MOLALI)
Turistik Doğu Ekspresi treni Kars'tan Ankara'ya doğru Anadolu'nun eşsiz coğrafyasında yol alırken Erzincan, Divriği ve Sivas Bostankaya’da mola veriyor.
 
MOLA 1 (ERZİNCAN)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Erzincan varış saati 06:20 / Erzincan kalkış saati 09:45)
Arzu ederseniz bireysel olarak Erzincan’ı gezebilirsiniz.
(Sabah erken saatte varılması ve gardan şehri yürüyerek gezmenin mümkün olması nedeniyle Erzincan programı eklenmemiştir)
 
MOLA 2 (DİVRİĞİ)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Divriği varış saati 12:43 / Divriği kalkış saati 15:26)
12:43’te Divriği’ye ulaşan trenimizden inerek , bizi karşılayan yerel görevlimiz ve araçla Divriği Ulu Cami'ye geçiyoruz.
Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan ve Selçuklu’nun taş sanatında ulaştığı en yüksek seviye olarak tanımlanan Divriği Ulu Camii göz alıcı bir mimari şaheser. Restorasyon çalışmalarından ötürü dışarıdan panoramik olarak göreceğimiz Divriği Ulu Cami hakkında yerel rehberimizin anlatımı sonrası çarşıda serbest zamanımızın ardından trenimize dönüyoruz.
 
MOLA 3  ( SİVAS BOSTANKAYA)
Turistik Doğu Ekspresi üçüncü ve son molasını Sivas yakınlarındaki Bostankaya tren istasyonunda mola veriyor.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Bostankaya varış saati 17:45 / Bostankaya kalkış saati 20:39)
Bostankaya tren istasyonuna vardığımızda bizi bekleyen görevlimizin karşılaması ardından aracımıza binerek Sivas Merkeze hareket ediyoruz (33 km) Doğu Ekspresi kış döneminde çoğunlukla rötarlı geldiğinden ve hava erken karardığından Sivas gezimiz hava karardıktan sonra ve yapıların dışarıdan görülmesi şeklinde olacaktır. Görevlimiz Sivas’ta Millî Mücadele tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Sivas Kongre Binası ,  Buriciye Medresesi - Şifaiye Medresesi ve sadece ön cephesi ayakta kalmış olan Çifte Minareli Medreseyi görebileceğimiz meydana ulaştırıyor. Burada dilerseniz yemek yiyebilirsiniz.
(Kongre Binası gezilememektedir)
Daha sonra görevlimizin vereceği saatte meydanda buluşarak trenimize geri dönüyoruz.
 
(Tren molaları için yukarıdaki varış-kalkış saatleri sefere göre değişebilmektedir. Yolculuk esnasında, vagonumuzdan sorumlu kondüktörün tren mola için duruğunda vereceği kalkış saatleri esastır)
 
5. GÜN: ANKARA / İSTANBUL
Sabah 06:57 Ankara'ya varış ve turumuzun sonu (Rötar/aksama olmadığı takdirde TCDD tarafından duyurulan tahmini varış saatidir)
 
Not 1: Tren mola verdiğinde , tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır.
 
UYARI: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.
 
İSTANBUL'DAN KATILMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE;
İstanbul'dan hızlı tren ile Ankara'ya ulaşabilirsiniz. Hızlı Tren Ankara Yeni Gara gelmektedir, Doğu Ekspresi ise Ankara Eski Gar'dan kalkmaktadır. İki gar arasında merdivenle geçiş vardır. Yürüyerek 8-10 dk sürmektedir. 
Turumuza rezervasyon yaptırdıktan sonra talepte bulunmanız halinde 480 TL ücret karşılığında, trenlerdeki müsaitliğe bağlı olarak gidiş dönüş hızlı tren biletlerinizi kestirebiliriz. 
Gidiş hızlı tren bilgisi: Tercihinize göre aşağıdaki iki seferden birine bilet kesilir.
İstanbul Söğütlüçeşme kalkış 07:25 / Ankara varış 12:05
İstanbul Söğütlüçeşme kalkış 10:21 / Ankara varış 14:59 (Doğu Ekspresi hareketinden 55 dk. önce varıyor. Rötar yaparsa Turistik Doğu Ekspresini kaçırabilirsiniz, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir)
Dönüş hızlı tren bilgisi: Tercihinize göre aşağıdaki iki seferden birine bilet kesilir.
Ankara kalkış 10:45 / İstanbul varış 15:27
Ankara kalkış 11:25 / İstanbul varış 15:59
Uyarı: Doğu Ekspresi zaman zaman Ankara'ya birkaç saat rötarlı gelmektedir. 10:45 kalkışlı Ankara-İstanbul trenine yetişilmesi riskli olduğundan 11:25 İstanbul trenini tercih etmenizi öneririz. (40 dk daha rötar payı koymuş olursunuz) Erken gelmeniz halinde, dilerseniz 10:45 trenine (eğer bu trende yer var ise) biletinizi değiştirebilirsiniz. Gardaki bilet gişesinden bu işlemi bireysel olarak yapabilirsiniz. Bu işlem acentamız tarafından yapılamamaktadır.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar yaparsa ve İstanbul hızlı trenini kaçırırsanız bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir)
(Kendiniz hızlı tren bileti alacaksanız tur hareketinden 10 gün önce bizden kesin hareket teyidi aldıktan sonra biletinizi kestirebilirsiniz)
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.599 Ek yatak₺ 4.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.099 Çocuk fiyatı₺ 4.299
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.899 Ek yatak₺ 4.899 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.399 Çocuk fiyatı₺ 4.599
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.499 Ek yatak₺ 4.499 Single konaklamalı tur ücreti₺ 7.899 Çocuk fiyatı₺ 4.199
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.979 Ek yatak₺ 4.979 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.279 Çocuk fiyatı₺ 4.579
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.299 Ek yatak₺ 4.299 Single konaklamalı tur ücreti₺ 7.699 Çocuk fiyatı₺ 3.999
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.779 Ek yatak₺ 4.779 Single konaklamalı tur ücreti₺ 8.079 Çocuk fiyatı₺ 4.279

:: Turistik Doğu Ekspresi Ankara-Kars yataklı vagon bileti

:: Turistik Doğu Ekspresi Kars - Ankara yataklı vagon bileti

:: İstanbul-Ankara hızlı tren bileti (İstanbul'dan katılım paketinde)

:: Ankara-İstanbul hızlı tren bileti (İstanbul'dan katılım paketinde)

:: 1 gece Kars'ta 4* Kars Park Hotel'de konaklama

:: Otelde 1 kahvaltı

:: Türsab zorunlu seyahat sigortası

:: Profesyonel rehberlik hizmeti

:: Program dahilindeki geziler

:: Trenle dönüşte Divriği ve Sivas gezi programları

:: Bölgedeki ulaşımlar

 
Üç kişilik odada konaklama hakkında: Üç kişi aynı odada konaklayacak misafirlerimizin otelde üç kişilik tek bir odada konaklaması mümkündür ancak Doğu Ekspresinde kompartımanlar iki kişilik olduğundan üç kişi olan misafirlerimizden birisi Doğu Ekspresinde iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk yapmak durumundadır.

 

 

:: İstanbul'dan hızlı tren bileti

:: Öğle yemekleri

:: Kars'taki akşam yemeği

:: Trendeki yemekler

:: Müze ve ören yeri girişleri

:: Kişisel harcamalar  

 

 

Turistik Doğu Ekspresi Güzergahı

Doğu Ekspresi Türkiye’deki en uzun demir yolu hatlarından biri. Ankara-Kars arasındaki seyahatini ortalama 32 saatte tamamlayan ekspres, haftanın iki günü hareket ediyor. Kars Garı - Sarıkamış- Horasan - Erzurum - Palandöken - Erzincan - Eriç - İliç - Divriği - Çetinkaya - Bostankaya - Kayseri - Himmetdede - Yerköy - Irmak - Kayaş - Ankara Garı istikametini izliyor.


Turistik Doğu Ekspresi Ankara'dan hareket ettiğinde İliç ve Erzurum'da 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.
Turistik Doğu Ekspresi Kars'tan hareket ettiğinde Erzincan, Divriği ve Bostankaya'da 2.5-3 saat arası molalar vermektedir.
 
Turistik Doğu Ekspresi Yemek
Turistik Doğu Ekspresi’ne bir vagon restoran vagonu olarak bağlanıyor. Bu vagonda hafif aperatif yiyecek (tost, sandvic, poğaça..) , atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Sıcak yemekler mikrodalgada ısıtılarak servis ediliyor. Fiyatlar fahiş değil, standart restoran fiyatları seviyesinde.
Trene dışardan yiyecek ve içecek getirebiliyorsunuz.
 
Turistik Doğu Ekspresi Kompartımanları Nasıl?
Turistik Doğu Ekspresinde kompartımanlar 2 kişilik.  Bir tarafta iki kişilik koltuk (üstünde ranza) diğer tarafta masa, lavabo ve küçük bir buzdolabı var. Kompartımanda bir adet priz bulunuyor (üçlü priz bulundurmakta fayda var).
Yataklı vagon kapısı içerden kitlenebilir.
 
Turistik Doğu Ekspresi Yatak ve Tuvalet
Turistik Doğu Ekspresi’nde kompartımanlar 2 kişilik. Yatmak istediğinizde, seyahat başında size verilen temiz nevresimleri, ranza haline gelen yataklara seriyorsunuz.
Doğu Ekspresi’nde vagon başlarında ortak kullanımlı tuvalet mevcut ve aralıklı olarak temizleniyor.
 
Hatırlatmalar
* Trende restoran vagonu var ama sınırlı içerik olduğundan seyahat öncesi yolluk (meyve, içecek, atıştırmalık) almakta fayda var.
* Yataklı vagonlarda priz var ama yetersiz kalma ihtimalina karşı yanınıza üçlü priz alabilirsiniz.
* Yolculuk boyunca internet kesik kesik çekiyor. Telefon çekmeyen yerler de var.
* Tren bazen köy yakınlarından geçiyor ve köylü çocuklar treni takip ediyor. Onları sevindirmek için çikolata, bisküvi alabilirsiniz.

 
Bilgilendirme
Acentemiz, demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tur öncesinde tren hareket saatleri ve detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz.

 

YURTİÇİ UÇUŞLARDA VE TREN YOLCULUKLARINDA AŞI / PCR TESTİ ZORUNLUĞU

KURAL VE KOŞULLAR

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.

T.C Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterler çerçevesinde, bakanlıkça kabul gören aşıların uçuşa kabul kriterlerini karşılaması için; Johnson & Johnson için tek doz, diğer aşılar için iki doz aşı olunması ve son doz üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.

Covid-19 bağışıklığı bulunan kişiler için aşı ve PCR testi gerekmemektedir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, pozitif sonuçlu PCR testinin üzerinden en fazla 180 gün geçmiş olan yolcularımız bağışık kabul edilmektedir.

Covid-19 geçirmiş olan yolcularımız için, PCR pozitif test sonucunun üzerinden en az 14 gün geçtikten sonra süre sınırı olmaksızın tek doz aşı uygulaması yeterli bulunmaktadır.

Uygulama, 18 yaş (18 yaşından gün almış) ve üzeri tüm yolcularımız için geçerlidir.

Yolcuların check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Hayat Eve Sığar uygulaması HES Kodu Ayarları bölümünden Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu statülerinin görüntülenebilmesine onay vermiş olmaları gerekmektedir. 

Genelge şartlarının sağlanmaması nedeniyle uçağa binilememesi ve tura katılınamamasından kaynaklı doğacak kayıplardan acentamız sorumlu değildir, bu konuda sorumluluk katılımcıya aittir.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 139 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

22-26 Ocak arasında Deepnature Travel’dan Doğu Ekspresi ile Kars turu ayarladık. İlk turum olması nedeniyle biraz tereddütle başladım aslında. Ama tam planlandığı gibi bir tur oldu. Bütün yolculuğumuz boyunca Erzurum’a kadar rehberlerimiz bizi karşılayarak ilgilendiler.Erzurum’a yaklaşmak üzereyken bize eşlik edecek tur rehberimiz İdris Bey arayarak ineceğimiz vagona kadar sorup tam zamanında karşıladı ve kalan zamanımızda turun harika geçmesi için tüm özveri,samimiyetiyle ve konuya hakim bilgisiyle beraber çok hoş bir turu grubumuzla tamamladık. İlk andan en son uçağa kadar turun iyi geçmesi için elinden geleni yaptığına yürekten inanıyorum ve kendisine özellikle çok teşekkür ediyorum.Bundan sonrası için Van’ı görmeyi planlıyordum ve hiç riske girip başka şirket bakmadan Deepnature Travel’la ve elbette İdris Beyle bu geziyi planlayabilirim. Benim için harika bir tur olmasını sağlayan Deepnature Travel ve satın alma işlemimizi gerçekleştiren Arzu Hanım ve rehberimiz İdris Beye çok teşekkürler. Başka turlarda görüşmek üzere...
Esra

Ayrı bir ilden gelmemize rağmen transferimiz problemsizdi. Kars rehberimiz Sercan Bey oldukça profesyoneldi. Arzum Hanımın organizasyonu kusursuzdu. Program takvime uygun olarak tıkır tıkır işledi. Katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz.
Nurşen

Merhabalar, 22-26 ocak doğu ekspresiyle kars turuna katildim. Tur programi bastan sona harika duzenlenmisti cok memnun kaldim ayrica rehberimiz idris bey de bizimle çok ilgilendi çok icten ve samimiydi her seý için çok teşekkurler
Elif Ecem

İlk kez bir tura katıldım, hem de daha önceden tanımadığım bilmediğim bir tura :) gerek programdaki akışın aynen bize verilen organizasyon şeklinde oluşu, gerekse yörenin tarihi turistik yerlerine bilgi birikimi ve akıcı aktarımıyla sevgili rehberimiz İdris Turan’ın tanıtımı eşliğinde müthiş keyifli 3 gün geçirdik. 4-5-6 Ocak 2020 tarihleri arasında Kars’ın -12 lerde olan o soğuk havasından korka korka gittiğim Kars, Çıldır Gölü, Sarıkamış ve civarındaki gezilecek yerler muhteşemdi. Birde baharda gidip görmek şart oldu :) şaka bir tarafa inanılmaz güzel bir yeni yıl başlangıcı oldu. Dönüş yolunda turistik doğu trenini tercih etmiştik, gerek yol manzaraları gerekse trendeki eğlencelerimiz unutulmayacak kadar keyifliydi. Emeği geçen herkese teşekkür eder, Deepnature’ı gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Şimdiden keyifli seyahatler hepinize.
Hülya

22/26 ocak tarihleri arasında katıldıgımız doğu ekspresi turundan cok memnun kaldık. Tur katılımcılarının rahatı, gezilecek yerler her türlü detayına kadar planlanmıs. Özellikle rehberimiz idris bey sehirlerin (erzurum/kars) güzelliklerini bizlere göstermek,yerel lezzetleri tattırmak ve bizim konforumuzu saglamak için büyük bir özveriyle caba sarfetti her tarihi yeri detaylandırrark anlattı ve programda olmayan yerleri de ekledi gezi günümüze. İşine gösterdiği saygı,yorulsa da kibar birşekilde isteklerimize yanıt vermesi yada sorunlarımızı cözmeye calısması takdire degerdi. Kısacası doğuyu birde idris bey ve deep nature'yi tanıyın deriz.
Eda

Merhaba Kars gezimizdeki rehberimiz olan İdris bey herseyi cok cok guzel anlattı ve keyifli bir gezi geçirtti bize cok yardımcıydı. Ozellikle paylaşmak istedim.
Ecem

20-24 Şubat tarihlerinde Erzurum-Kars turu için , Öncesi süreçte gerekli bilgilendirme , Erzurum’da bizi güleryüzle karşılayan ve son gün tren garından uğurlayan şöförümüz Yalçın beyefendi ye Tüm tur boyunca bilgisi , dakikliği ve işini sevgiyle yapan rehberimiz Ergün beyefendi ye çok teşekkür ederiz. Bir başka turda görülünceye dek gerek ailemiz gerek dostlarımıza turunuzu tavsiye edeceğimizi ifade etmek isteriz Teşekkürler Selamlar
Ahmet Galip

Süperdi . Özellikle rehberimiz Ergün Bey sayesinde çok güzel vakit geçirdik ve eğlendik yönlendirmeleri hep yerindeydi . Anlatımları da doyurucu ve dozundaydı .
Pınar

İlk kez böyle bir tura katılmakla çok isabetli hareket ettiğimi söyleyebilirim . Kars ‘ a ilk kez gitmek çok hoşuma gitti . Teşekkür ederim .
Gülay

Rehberimizin yöreyi biliyor olması ve doğru yönlendirmeleri ile güzel ve başarılı bir turdu . Memnun kaldık.
Baykal

Turdan çok memnun kaldık . Sadece otel çok sıcaktı . Rahat edemedik . İlk kez bu turla yola çıktık memnun kaldık .
Asuman

Ergün Bey çok bilgiliydi , teşekkür ederim .
Özer

09-11 Şubat tarihli 11 kişilik Kars grubu inanılmaz güzel bir tatildi ben tek katıldım ama 11 kişi hiç ayrılmadık çok güzel dostluk kurduk. Hepsi de rehberimiz Önder bey sayesinde oldu muhteşem bilgili kültürlü seviyeli Harika bir rehber . Hepimiz çok sevdik onu . Ve kesinlikle tekrar katılacağım. Hepinize çok teşekkür ederim ☺ sevgiler selamlar
Bengi

İyi akşamlar,2-6 Şubat tarihleri arasında Kars turunuzu katıldım ve biraz önce döndüm. Yeliz Hanım rehberliğinde gerçekleşen turunuzdan çok memnun kaldım. Yeliz hanım sadece şahane bi rehber değil aynı zamanda çok kişilikli, işini çok seven, konusuna çok hakim.. Sayesinde Kars daha da güzel geldi gözümüze. Aynı şekilde kaptanımız Ömer bey de çok efendi ve işini çok iyi yapan bir kişi. Firmanız nezdinde ikisine de ayrı ayrı teşekkür ediyor ve sevgi ile kucaklıyorum. Onları İzmir de herkese gönül rahatlığı ile anlatacağım.
Ayşegül

Arzum Hanım 2-6 şubat turu ardından şimdi Kars’dan döndük. Deepnature’ya bu organizasyon için çok teşekkürler ederim. Çok iyi gezdik. Rahat ettik. Rehberimiz YELİZ hanım şahane idi. Kişiliği, duruşu, müthiş bilgisi ile bütün grubun beyenisini kazandı. Bundan sonra da gerek Yurt içi ve gerek Yurt dışı turlarınız hakkında tarafıma bilgi gönderimesini rica eder, teşekkürlerimi sunarım.
Alev

Havale/EFT ile ödeme:
4.779 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
4.779 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.234,18 TL4.936,71 TL
1.002,63 TL5.013,17 TL
848,27 TL5.089,64 TL
739,38 TL5.175,66 TL
655,92 TL5.247,34 TL
589,94 TL5.309,47 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.389,50 TL4.779,00 TL
1.593,00 TL4.779,00 TL
1.230,59 TL4.922,37 TL
998,81 TL4.994,06 TL
844,29 TL5.065,74 TL
733,92 TL5.137,43 TL
651,14 TL5.209,11 TL
586,76 TL5.280,80 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive