Villa Kaktüs
 • Doğu Ekspresi İle Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Kars Turu
 • Doğu Ekspresi İle Kars Turu

Doğu Ekspresi İle Kars Turu

3 GECE 4 GÜN (12 Aralık, 21 Aralık, 29 Aralık, 31 Aralık 2019 ve 4 Ocak, 5 Ocak, 12 Ocak, 16 Ocak, 17 Ocak, 19 Ocak, 6 Şubat, 14 Şubat, 16 Şubat, 27 Şubat, 6 Mart 2020)

Butik turlar uzmanından 18 yıllık deneyimle kış dönemi Butik Kars Turu. Uçakla gidiş. Turistik Doğu Ekspresi treni ile dönüş. Doğu'nun İncisi Kars ve eşsiz manzaralar bu 25 kişilik butik turda. Köyde kahvaltı, bölgeye hakim rehberlik, eşsiz program. KONTENJAN HER TURDA 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. FİYATLAR UÇAK BİLETİNE GÖRE ARTMAKTADIR. YOĞUN TALEP NEDENİYLE ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

₺ 1.929’den itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Doğu Ekspresi ile Butik Kars Turu (Uçakla gidiş / Turistik Doğu Ekspresi ile dönüş)
 
1. GÜN: KARS  / ANİ HARABELERİ
Doğu Ekspresi ile Butik Kars Turu için uçakla Kars'a uçuş.
Pegasus Havayolları ile İstanbul S. Gökçen - Kars uçuşu. 07:15 kalkış / 09:15 varış)
Rehberimiz misafirlerimizi Kars Havaalanında karşılıyor.
(17 Ocak, 14 Şubat, 21 Şubat ve 6 Mart hareketli turlarımızda uçuş saati 11:30'dur)
(Ankara'dan gelmek isterseniz; Tur günü erken saatte varan uçuş bulunmadığından bu tura Ankara'dan katılım için bir gün önceden Kars'a uçmak gerekmekte olup 1 gece ek konaklama masrafı çıkmaktadır)
(İzmir'den gelmek isterseniz; Tarifeli seferin olduğu günlerde İzmir'den 07:45 kalkışlı Sun Express tarifeli seferi ile gelebilirsiniz)
 
Kars Havaalanında buluşmanın ardından hareket ederek yaklaşık 50 kilometrelik ve 45 dakika ortalama sürecek olan yolculuğumuz bizi Arpaçay’ın açtığı derin vadiye ulaştıracak ki burası aynı zamanda Ermenistan ile olan sınırımız. Ani Antik Kenti tam bu sınır üzerinde ve oldukça önemli bir geçmişe sahip.
Ani Antik Kenti: Ermeni Bagratlı Hanedanlığının 900’lü yılların sonunda bugün harabelerin bulunduğu yeri yeni merkez olarak seçip şehri inşa etmeye başlaması ile birlikte Ani tarihide başlamıştır. Sonrasında Bizans egemenliği ve 1064 yılında Selçuklu Sultanı Alpaslan’ın fethi ile birlikte Selçuklu egemenliği başlamıştır. Gürcü, Osmanlı ve Timur egemenlikleri şehirde sonraki dönemlerde devam etmiş ve 155’lerde Osmanlıların terk etmesi ile şehirde yaşam sona ermiştir. Günümüzde Ermeni Ortodoks Mimarisinin ve Beylikler Dönemi Selçuklu Mimarisinin temellerinin bulunabildiği, ilklerinin olduğu en önemli antik alanlardan birisidir. Burada rehberimiz eşliğinde ve yürüyerek gerçekleştireceğimiz gezimizde görebileceğimiz eserlerden bazıları;
Surlar ve Aslanlı Kapı
Manucehr Camii
Aziz Gregor Kilisesi
Surp Kirkor Kilisesi
Keçel Kilise
Büyük Katedral
Programımızın bitimi sonrası Ani’den ayrılarak Kars’a döneceğiz. Kars'ın meşhur kaz etini tadabileceğimiz öğle yemeği (ekstra) ardından rehberimiz eşliğinde Kars'ı geziyoruz.
Kars Kalesi: Tarihsel süreçte defalarca zarar görüp yeniden yapılan ve günümüzde eski sağlamlığını halen koruyan Kars Kalesi sizleri oldukça etkileyecek.
Fethiye Camii: Kars’ta oldukça çok görülen Rus Mimarisi özelliği gösteren yapılardan birisidir. 19.yy. da Ruslar tarafından kilise olarak yaptırılmış ve Kars’ın kurtuluşundan sonra camiye çevrilmiştir.
Kars Sokakları: Baltık mimarisi olarak adlandırılan mimari gelenek Kars’ın en belirgin özelliklerinden birisidir. Kars aynı zamanda ülkemizin düzenli şehir planlamasına sahip tarihi kentlerinin ilkidir. Rus işgali sonrasında yapılmaya başlanan bu şehir planı ve Baltık mimarisine özgü kamu ve sivil yapıları görmek ve fotoğraflamak için en geçerli yol yürüyerek keşfetmektir. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüşü seveceksiniz. Aynı zamanda geleneksel ürünler ve özellikle dünyaca meşhur kaşar peynirini de satın alabilirsiniz.
Havariler Kilisesi – Kümbet Camii: Klasik bir Ortodoks mimarisine sahip olan kilise, camiye çevrilen ilk yapılardan bir tanesi. Bugün halen aktif durumda ve ziyaretçisi oldukça fazla.
Programımızın bitimi sonrası Kars merkezde alışveriş için verilen serbest zaman sonrası otele yerleşme ve akşam yemeği.
Akşam yemeği ve konaklama Kars’ta 4* Büyük Kale Hotel veya Kars Park Hotel'de.

2. GÜN: BOĞATEPE (ZAVOT) KÖYÜ / ÇILDIR GÖLÜ
Sabah Boğatepe (Zavot) köyüne hareket ediyoruz. Burada Kars usulü yöresel köy kahvaltısı misafirlerimizi bekliyor. Ardından Peynir Müzesi'ni gezip Kars gravyer peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında, ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz.
Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda kızakla gezinebilirsiniz.
(Yıldan yıla değişmekle birlikte, Çıldır Gölü genelde 10 Ocak-30 Mart arasında tam donmus olmakta ve kızakla gezilebilmektedir)
Öğlen Yemeği: Çıldır gölünden tutulan ve halk diliyle sarı balık, kara balık ve gümüşi diye adlandırılan balıklardan oluşan menümüz ile öğlen yemeğimizi alacağız (ekstra)
Gezilerin tamamlanması ardından Kars'taki otelimize dönüş ve istirahat molası. Akşam yemeği serbest. Kars'ta dilediğiniz bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yaptırabilir yada rehberimizin organize edeceği Kafkas Gösterili akşam yemeği programımıza katılabilirsiniz.
Otel çıkış işlerimlerimizi tamamladıktan sonra otel lobisinde buluşarak 22:45'te Kars Garı'na hareket ediyoruz.
(otel odalarımız bu saatte teslim edilecektir)
(tren yolculuğunda ihtiyaçlarınız için gün içinde market molası verilecektir)
 
Kars Garı'na varış ve 23:55 hareketli Turistik Doğu Ekspresi'ne biniş. Rehberimiz sizi kompartımanlarınıza yerleştirdikten sonra Gar'da uğurluyor. Turistik Doğu Ekspresinin yataklı vagonunda iki kişilik kompartımanlarda yolculuk... Eşsiz doğa manzaralarıyla unutulmaz bir seyahat deneyimi sunan Turistik Doğu Ekspresi’nde yaklaşık 30 saat sürecek yolculuk misafirlerimize muazzam bir tecrübe yaşatıyor.

3. GÜN: TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ YOLCULUĞU (DİVRİĞİ VE SİVAS'TA MOLALI)
Turistik Doğu Ekspresi treni Kars'tan Ankara'ya doğru Anadolu'nun eşsiz coğrafyasında yol alırken öğleye doğru Divriği'de mola veriyor. Dilerseniz bireysel olarak ekstra ücretle, gardan kalkışlı Divriği turu programlarına katılabilirsiniz. Divriği gezisi sonrası trene dönülerek kısa bir yolculuğun ardından Bostantepe'de mola veriliyor. Yine dilerseniz bireysel olarak ekstra ücretle, gardan kalkışlı Sivas şehir turu programlarına katılabilirsiniz.  Sonrasında trene dönerek yolculuğumuza devam ediyoruz.
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Divriği varış saati 10:51 / Divriği kalkış saati 13:33)
(Turistik Doğu Ekspresi rötar olmadığı takdirde Bostankaya varış saati 15:15 / Bostankaya kalkış saati 19:19)
(Yukarıdaki varış-kalkış saatleri tahminidir, yolculuk esnasında trendeki görevlinin vereceği kalkış saatleri esastır)

4. GÜN: ANKARA / İSTANBUL
Sabah 05:15 Ankara'ya varış. (Rötar/aksama olmadığı takdirde TCDD tarafından duyurulan tahmini varış saatidir)
İstanbul'a devam edecek misafirlerimiz için yüksek hızlı tren ile 09:40'ta hareket ve 14:24'te İstanbul Söğütlüçeşme Garı'na varış ve turun sonu.
(Dilerseniz İstanbul'da Pendik veya Bostancı duraklarından birinde inebilirsiniz)
 
Not 1: Tren mola verdiğinde , tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır.
 
Not 2: Doğu Ekspresi zaman zaman Ankara'ya birkaç saat rötarlı gelmektedir. 06:00 kalkışlı Ankara-İstanbul trenine yetişilmesi riskli olduğundan 09:40 İstanbul trenine bilet alınmıştır. Erken gelmeniz halinde, 06:00 yada 08:05 trenlerinden birine (eğer bu trenlerde yer var ise) biletinizi değiştirebilirsiniz. Gardaki bilet gişesinden bu işlemi yapabilirsiniz.
 
Not 3: Ankara'dan İstanbul'a devam etmeyecek misafirlerimize, rezervasyon aşamasında belirtmeleri halinde 85 TL Yüksek Hızlı Tren ücreti ödemeden düşülür.

UYARI: Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.

BİLGİLENDİRME: Operasyonel sebeplere bağlı olarak gidiş uçağı , yine İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından öğleden önce kalkışlı olmak üzere değişebilir.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Doğu Ekspresi yataklı vagon rezervasyonu için tur hareketinden 30 gün öncesine kadar rezervasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir. 
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.929 Ek yatak₺ 1.929 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.189 Çocuk fiyatı₺ 1.679
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.959 Ek yatak₺ 1.959 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.189 Çocuk fiyatı₺ 1.549
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.999 Ek yatak₺ 1.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.249 Çocuk fiyatı₺ 1.599
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.379 Ek yatak₺ 2.379 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.679 Çocuk fiyatı₺ 2.079
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.139 Ek yatak₺ 2.139 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.379 Çocuk fiyatı₺ 1.779
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.079 Ek yatak₺ 2.079 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.319 Çocuk fiyatı₺ 1.679
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.979 Ek yatak₺ 1.979 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.219 Çocuk fiyatı₺ 1.619
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.129 Ek yatak₺ 2.129 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.379 Çocuk fiyatı₺ 1.729
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.459 Çocuk fiyatı₺ 1.859
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.199 Ek yatak₺ 2.199 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.459 Çocuk fiyatı₺ 1.859
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.379 Ek yatak₺ 2.379 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.679 Çocuk fiyatı₺ 2.019
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.379 Ek yatak₺ 2.379 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.679 Çocuk fiyatı₺ 2.019
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.219 Ek yatak₺ 2.219 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.459 Çocuk fiyatı₺ 1.859
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.219 Ek yatak₺ 2.219 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.459 Çocuk fiyatı₺ 1.859
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.179 Ek yatak₺ 2.179 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.419 Çocuk fiyatı₺ 1.819
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.119 Ek yatak₺ 2.119 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.359 Çocuk fiyatı₺ 1.759
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.129 Ek yatak₺ 2.129 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.369 Çocuk fiyatı₺ 1.769
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.129 Ek yatak₺ 2.129 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.369 Çocuk fiyatı₺ 1.769
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.129 Ek yatak₺ 2.129 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.369 Çocuk fiyatı₺ 1.769
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.079 Ek yatak₺ 2.079 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.319 Çocuk fiyatı₺ 1.729
 • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.929 Ek yatak₺ 1.929 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.169 Çocuk fiyatı₺ 1.579
Ödeme seçenekleri

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Kars uçak bileti
:: Turistik Doğu Ekspresi Kars - Ankara yataklı vagon bileti
:: Ankara-İstanbul (Söğütlüçeşme) Yüksek Hızlı Tren bileti
:: 1 gece Kars'ta 4* Büyük Kale Hotel veya Kars Park Hotel'de konaklama
:: Turun ikinci günü 22:30'a kadar otelde oda kullanımı
:: Otelde 1 kahvaltı
:: 1 Köy Kahvaltısı (Boğatepe köyünde)
:: 1 akşam yemeği (otelde set menü)
:: Türsab zorunlu seyahat sigortası
:: Profesyonel rehberlik hizmeti
:: Bölgedeki ulaşımlar
 

Single (tek kişi konaklama) hakkında: Single misafirlerin sadece otel konaklamaları tek kişilik odada olacaktır. Doğu Ekspresinde ise iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk sağlanmaktadır.

Üç kişilik odada konaklama hakkında: Üç kişi aynı odada konaklayacak misafirlerimizin otelde üç kişilik tek bir odada konaklaması mümkündür ancak Doğu Ekspresinde kompartımanlar iki kişilik olduğundan üç kişi olan misafirlerimizden birisi Doğu Ekspresinde iki kişilik kompartımanda bir başka misafirle paylaşımlı olarak yolculuk yapmak durumundadır.

Not: Doğu Ekspresinde yataklı vagon rezervasyonları tur hareketinden 30 gün öncesine kadar yapılmak kaydıyla mümkün olabilmektedir.

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Trendeki yemekler
:: Müze ve ören yeri girişleri
:: Çıldır Gölü'nde fayton / atlı kızak ücretleri
:: Trenle dönüşte Sivas ve Divriği gezileri
:: Kişisel harcamalar        
:: İkinci gün Kafkas gösterili akşam yemeği (isteğe bağlı olarak ekstra)

Turistik Doğu Ekspresi Güzergahı
Doğu Ekspresi Türkiye’deki en uzun demir yolu hatlarından biri. Ankara-Kars arasındaki seyahatini ortalama 30 saatte tamamlayan ekspres, haftanın 7 günü, iki şehirden karşılıklı seferlerle hareket ediyor. Kars Garı - Sarıkamış- Horasan - Erzurum - Palandöken - Erzincan - Eriç - İliç - Divriği - Çetinkaya - Bostankaya - Kayseri - Himmetdede - Yerköy - Irmak - Kayaş - Ankara Garı istikametini izliyor. Turistik Doğu Ekspresi Kars'tan hareket ettiğinde Divriği ve Bostankaya'da 2.5-3 saat arası molalar vermekte olup bu molalarda dilerseniz bireysel olarak, ekstra ücret karşılığında gardan başlangıçlı turlara katılarak veya kendi organizasyonunuzla kısa Divriği ve Sivas gezileri yapabilirsiniz.


Turistik Doğu Ekspresi Yemek
Turistik Doğu Ekspresi’ne bir vagon restoran vagonu olarak bağlanıyor. Bu vagonda hafif aperatif yiyecek (tost, sandvic, poğaça..) , atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Sıcak yemekler mikrodalgada ısıtılarak servis ediliyor. Fiyatlar fahiş değil, standart restoran fiyatları seviyesinde.
Trene dışardan yiyecek ve içecek getirebiliyorsunuz.


Turistik Doğu Ekspresi Kompartımanları Nasıl?
Turistik Doğu Ekspresinde kompartımanlar 2 kişilik.  Bir tarafta iki kişilik koltuk (üstünde ranza) diğer tarafta masa, lavabo ve küçük bir buzdolabı var. Kompartımanda bir adet priz bulunuyor (üçlü priz bulundurmakta fayda var).
Yataklı vagon kapısı içerden kitlenebilir.


Turistik Doğu Ekspresi Yatak ve Tuvalet
Turistik Doğu Ekspresi’nde kompartımanlar 2 kişilik. Yatmak istediğinizde, seyahat başında size verilen temiz nevresimleri, ranza haline gelen yataklara seriyorsunuz.
Doğu Ekspresi’nde vagon başlarında ortak kullanımlı tuvalet mevcut ve aralıklı olarak temizleniyor.


Hatırlatmalar
* Trende restoran vagonu var ama sınırlı içerik olduğundan seyahat öncesi yolluk (meyve, içecek, atıştırmalık) almakta fayda var.
* Yataklı vagonlarda priz var ama yetersiz kalma ihtimalina karşı yanınıza üçlü priz alabilirsiniz.
* Yolculuk boyunca internet kesik kesik çekiyor. Telefon çekmeyen yerler de var.
* Tren bazen köy yakınlarından geçiyor ve köylü çocuklar treni takip ediyor. Onları sevindirmek için çikolata, bisküvi alabilirsiniz.


Bilgilendirme
Rehber grubu Kars Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check  in işlemi için Pegasus Hava Yolları kontuarına başvurmanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ve demiryolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak ve tren seferlerinde oluşabilecek aksama, rötar yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek zaman kayıplarından, tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın veya trenin kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan acenta sorumlu tutulamaz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 132 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

20-24 Şubat tarihlerinde Erzurum-Kars turu için , Öncesi süreçte gerekli bilgilendirme , Erzurum’da bizi güleryüzle karşılayan ve son gün tren garından uğurlayan şöförümüz Yalçın beyefendi ye Tüm tur boyunca bilgisi , dakikliği ve işini sevgiyle yapan rehberimiz Ergün beyefendi ye çok teşekkür ederiz. Bir başka turda görülünceye dek gerek ailemiz gerek dostlarımıza turunuzu tavsiye edeceğimizi ifade etmek isteriz Teşekkürler Selamlar
Ahmet Galip

Süperdi . Özellikle rehberimiz Ergün Bey sayesinde çok güzel vakit geçirdik ve eğlendik yönlendirmeleri hep yerindeydi . Anlatımları da doyurucu ve dozundaydı .
Pınar

İlk kez böyle bir tura katılmakla çok isabetli hareket ettiğimi söyleyebilirim . Kars ‘ a ilk kez gitmek çok hoşuma gitti . Teşekkür ederim .
Gülay

Rehberimizin yöreyi biliyor olması ve doğru yönlendirmeleri ile güzel ve başarılı bir turdu . Memnun kaldık.
Baykal

Turdan çok memnun kaldık . Sadece otel çok sıcaktı . Rahat edemedik . İlk kez bu turla yola çıktık memnun kaldık .
Asuman

Ergün Bey çok bilgiliydi , teşekkür ederim .
Özer

09-11 Şubat tarihli 11 kişilik Kars grubu inanılmaz güzel bir tatildi ben tek katıldım ama 11 kişi hiç ayrılmadık çok güzel dostluk kurduk. Hepsi de rehberimiz Önder bey sayesinde oldu muhteşem bilgili kültürlü seviyeli Harika bir rehber . Hepimiz çok sevdik onu . Ve kesinlikle tekrar katılacağım. Hepinize çok teşekkür ederim ☺ sevgiler selamlar
Bengi

İyi akşamlar,2-6 Şubat tarihleri arasında Kars turunuzu katıldım ve biraz önce döndüm. Yeliz Hanım rehberliğinde gerçekleşen turunuzdan çok memnun kaldım. Yeliz hanım sadece şahane bi rehber değil aynı zamanda çok kişilikli, işini çok seven, konusuna çok hakim.. Sayesinde Kars daha da güzel geldi gözümüze. Aynı şekilde kaptanımız Ömer bey de çok efendi ve işini çok iyi yapan bir kişi. Firmanız nezdinde ikisine de ayrı ayrı teşekkür ediyor ve sevgi ile kucaklıyorum. Onları İzmir de herkese gönül rahatlığı ile anlatacağım.
Ayşegül

Arzum Hanım 2-6 şubat turu ardından şimdi Kars’dan döndük. Deepnature’ya bu organizasyon için çok teşekkürler ederim. Çok iyi gezdik. Rahat ettik. Rehberimiz YELİZ hanım şahane idi. Kişiliği, duruşu, müthiş bilgisi ile bütün grubun beyenisini kazandı. Bundan sonra da gerek Yurt içi ve gerek Yurt dışı turlarınız hakkında tarafıma bilgi gönderimesini rice eder, teşekkürlerimi sunarım.
Alev

Ali Bey merhaba, Karsta çok güzel bir tatil gecirdik. Rehberimiz Utku Bey de çok donanımlı ve güleryüzlüydü. Bu vesile ile kendisine de tesekkür ederim. Başka bir seyahatte görüşmek dileğiyle... İyi Çalışmalar
Yücel

26-30 ocak Doğu ekspresi ile yaptığımız Kars gezisinde sevgili rehberimiz Yeliz hm sayesinde son derece keyifli güzel ve kaliteli bir zaman ve seyahat gerçekleştirdik. Hem Yeliz hm a, hem de şahsında deepnatura ya çok teşekkür ederiz. Herşey çok güzeldi. Yeniden buluşmak için şimdiden planlama yapmaya başladık bile
Funda

Merhaba,26-30 Ocak Erzurum -Kars turuna katıldım.Deep Nature ile yaptığım ilk geziydi.Tercihimin ne denli doğru olduğunu rehberimiz Yeliz hanımla karşılaşır karşılaşmaz anladım .Onun içten ,doğal ,sanki yıllardır tanışıyormuşuz izlenimini hissettiren her haline teşekkür ediyorum.Ulaşımımızı kusursuz sağlayan ,güzel insan Ömer beye de ayrıca teşekkürler.Deep Nature ve Yeliz hanımla yollara devam ...
Zuhal

Ben , kızlarım ve torunum 26 ocak - 30 ocak Doğu ekspresi Kars gezisine katıldık . Çok memnun kaldık . Çok teşekkür ederiz . İlginiz , kaliteniz ve organizasyonuz çok iyiydi Rehberimiz Yeliz hanıma ayrıca teşekkür ederiz Gezi boyunca en güzel şekilde bizleri memnun etti.Tekrar buluşmak üzere güzel duygularla gezimizi bitirdik TEŞEKKÜRLER
Nermin

Merhaba, Ben 26-30 ocak arası doğu ekspres turu almıştım. Daha dün dönüş yaptım. Yorgun olamama rağmen hemen bu gün yazmak istedim. İlk önce rehberimiz Yeliz hanıma çok ama çok teşekkürediyoruz. Bize tahminimizden daha güzel bir gezi yaşattığı için. Rehberimiz Yeliz hanım gerçekten çok profesyonel ve çok güler yüzlüydü her şey için kendisine çok teşekküreder. Tekrardan başka bir turda inşallah kendisiyle tekrardan karşılaşırız. Ayrıca bize seyahatimiz boyunca kusursuz bir ulaşım sağlayan şoförümüz Ömer beye de çok teşekkürler. Saygılarımla
Esra

Sayin yetkili, Bu keyifli seyahat icin oncelikle rehberimiz Utku beye ve arkada calisan tum ekibe tesekkur ederiz. Gercekten 6 kisiden olusan butik bir tur oldu. Keske daha otantik bir yerde kalabilseydik o zaman super olurdu. Ama bu kadari bile herseye degerdi. Bir sonraki seyahatlarde gorusmek uzere
Didem

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive