Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Büyük Uzakdoğu Turu
  • Büyük Uzakdoğu Turu
  • Büyük Uzakdoğu Turu
  • Büyük Uzakdoğu Turu
  • Büyük Uzakdoğu Turu

Büyük Uzakdoğu Turu

11 GECE 14 GÜN (13-24 Eylül / 11-22 Ekim / 8-19 Kasım 2024)

Büyük Uzakdoğu Turu. Emirates Havayolları tarifeli seferleri ile 11 gece 14 gün. HONG KONG , BANGKOK , PHUKET, SİNGAPUR VE BALİ

€ 2.299’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
BÜYÜK UZAKDOĞU TURU
HONG KONG - BANGKOK - PHUKET - SİNGAPUR - BALİ
11 GECE 14 GÜN
 
 
PROGRAM

1 Gün İSTANBUL – DUBAİ 
Büyük Uzakdoğu Turu için İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta.
 
2. Gün DUBAİ – HONG KONG
Dubai’ye varışımıza istinaden Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile yapılacak aktarma sonrası Hong Kong uçuşumuz başlıyor. Günümüz uçakta geçiyor. Hong Kong’a varışımıza istinaden, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Hong Kong’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
3. Gün HONG KONG
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Macau Adası” (200 Euro) turumuz için hareket. Bu turumuzda öncelikle otobüs ile feribota bineceğimiz iskeleye hareket ediyoruz. Gemi ile yapacağımız 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Macau Adası’na varışımızla birlikte panoramik ada turu. Bu turumuzda Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıça Kum Lam’ın heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau Kulesi’nden Penha Tepesi’ne geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Macau şehir merkezi ve katedral görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dileyen misafirlerimiz şanslarını gazinoda deneyebilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Yemekli Tekne” (100 Euro) turumuz için hareket. Bu turumuzda rehberiniz eşliğinde otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip limandan teknemize biniyoruz. Müzikli ve yemekli olarak organize edeceğimiz bu gezide Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkanı bulabilirsiniz. Turumuzun ardından Hong Kong’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
4. Gün HONG KONG – BANGKOK
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve panoramik Hong Kong şehir turumuz için hareket. Turumuzda Aberdeen, Balıkçı Köyü, Victoria Tepesi, Repulse Körfezi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanınızda dünyaca ünlü Harbour City, IFC MAL alışveriş merkezlerini gezebilir, dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Rehberiniz tarafından verilen saatte buluşmanın ardından Hong Kong havalimanına geçiyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Emirates Havayolları’nın uçuşu ile 21:00'de Bangkok’a hareket. 23:15'te Bangkok’a varışımıza istinaden otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
5. Gün               BANGKOK
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için otelden hareket. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Yüzen Çarşı” (50 Euro) turumuz için hareket. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz, ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Ardından hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuzun ardından Bangkok’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
6. Gün               BANGKOK –  PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve ardından Bangkok havalimanına transfer. Ardından yerel havayolları ile Phuket’e hareket. Phuket’e varışımıza istinaden, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Fil Safarisi” (35 Euro) turumuz için hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Ardından otelimize transfer. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezecek, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Siam Niramit Show (Yemekli)” (70 Euro) turumuz için hareket. Phuket’in en meşhur tema parkına hoşgeldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini eşsiz kareografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, devasa sahnesi, 150‘nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir akşam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Turumuzun ardından otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Konaklama otelimizde.
 
7. Gün PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Öğle Yemekli Phi Phi Adası” (70 euro) turumuz için hareket. Sürat teknelerimizle Phuke'tin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
8. Gün PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Öğle yemekli James Bond Adası’’ (70 Euro) turumuz için hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
9. Gün PHUKET – SİNGAPUR
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Phuket havalimanına transfer. Ardından yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Singapur’a varışımıza istinaden şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Ardından Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
10. Gün SİNGAPUR
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası’’ (85 Euro) turumuz için hareket. Turumuz sırasında ilk durağımız, 2015 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alinmiş ilk ve tek tropikal botanik bahçe olan Singapur Ulusal Orkide bahçesini ziyaret ediyoruz. Bahçe aynı zamanda dünyanın en önemli botanik enstitüsü konumundadır. 1000'den fazla tür ve 2000 melezle, bu muhteşem çiçeklerin ihtişamı Ulusal Orkide Bahçesi'nde kesinlikle görülmesi gereken bir manzara sunmaktadır. Bir sonraki durağımızda Singapurluların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un ilk ve tek eğlence adası olan olan Sentosa Adasına geçiyoruz. Otobusümüzle Faber tepesine geldikten sonra deniz seviyesinden 100 metre yükseklikte kurulmuş olan teleferikle, tüm adayı gökyüzünden panoramik olarak görme fırsatı sizleri bekliyor. Ada üzerinde ilk olarak Singapur’un 200 yıllık zengin ve renkli geçmişinin tanıtıldığı Image Of Singapur müzesini ziyaret ediyoruz. Bir sonraki durağımız Sentosa Adasının cazibe merkezlerinden biri olan Madame Tussauds Mumya müzesi olacaktır. Asya, Hollywood, Bollywood ve ötesinden 80'den fazla ünlü balmumu figürüyle hikayenin bir parçası olmaya ve Singapur'da şöhreti hissetmeye hazır olun. Tur sonrasında dinlenmek için ve adayı keşfetmek için serbest zaman sizleri bekliyor. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Gardens By The Bay” (65 Euro) turumuz için hareket. Singapur’un gece eşsiz güzellikteki ışıltı hallerine tanık olacak, günün her saati yaşayan caddelerinde yürüyüş gerçekleştireceğiz. Gezimiz sırasında ilk durağımız dünyaca ünlü Gardens by the Bay olacaktır. Gardens by the Bay, Singapur'un Merkez Bölgesi'nde, Marina Rezervuarı'nın bitişiğinde 101 hektarlık (250 dönüm) bir doğa parkıdır. Park, üç sahil bahçesinden oluşmaktadır: Bay South Garden (Güney Marina), Bay East Garden (Doğu Marina) ve Bay Central Garden (Merkez ve Kallang'da). Bahçelerin en büyüğü, Grant Associates tarafından tasarlanan 54 hektarlık (130 dönüm) Bay South Garden'dır. Çiçek Kubbesi dünyanın en büyük cam serasıdır. 2018 yılında bir dünya rekoru kabul edilen 50 milyon ziyaretçi bu bahçeyi ziyaret etmiştir. Garden by The Bay sonrası durağımız ilginç yapısıyla ünlü Marina Bay Sand oteli olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz çatı katında yer alan alan Sky Parkta keyifli zaman geçirebilir, Singapur’un eşsiz manzarasını fotoğraflama şansı bulabilirler. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
11. Gün SİNGAPUR – BALİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Singapur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bali’ye hareket. Bali’ye varışımıza istinaden otelimize transfer. Denpasar şehir turumuz için hareket. Turumuz esnasında; şehrin ana caddesi olan Gajah Mada, tarih öncesi dönemden günümüze kadar uzanan geniş bir sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Bali Müzesi, yerli halkın ürünlerini sattıkları yöresel pazar ve ahşap oyma eserlerin bulunduğu Bali Sanat Merkezi görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Bali’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
12. Gün BALİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Kintamani & Batur Yanardağı“ (85 Euro) turumuz için hareket. Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisini izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Ardından öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağını tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağına uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarak da altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Ardından güneşlenme için serbest zaman. Turumuzun ardından Bali’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
13. Gün BALİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile öğleden sonra rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı“ (40 Euro) turumuz için hareket. Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınaklarının görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Turumuzun ardından Bali havalimanına transfer. Emirates Havayolları ile Dubai’ye hareket. Gecemiz uçakta geçiyor.
 
14. Gün DUBAİ – İSTANBUL
Dubai’ye varşımıza istinaden Emirates Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul’a varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
UÇUŞ BİLGİSİ
Emirates  İstanbul-Dubai EK118 – IST DXB        23:40 04:55* (varış ertesi gün)
Emirates  Dubai - Hong Kong EK380 – DXB HKG      09:55 21:05
Emirates  Bali - Dubai EK399 – DPS DXB       00:05 05:25
Emirates  Dubai - İstanbul EK123 – DXB IST        10:15 14:25

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.299 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.199 Çocuk fiyatı€ 2.199
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.449 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.349 Çocuk fiyatı€ 2.349
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.599 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.499 Çocuk fiyatı€ 2.499
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.499 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.399 Çocuk fiyatı€ 2.399

:: Emirates Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (IST)-Dubai (DXB)-Hong Kong (HKG) gidiş, Bali (DPS)-Dubai (DXB)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bilet

:: Emirates Hava Yolları ile Hong Kong – Bangkok arası Airbus A380 ile tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15 kg bagaj hakkı ile)

:: Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket arasında tek yön ekonomi sınıf uçak bileti (15 kg bagaj hakkı ile)

:: Yerel Havayolları ile Singapur – Bali arasında tek yön ekonomi sınıf uçak bileti (15 kg bagaj hakkı ile)

:: Havalimanı vergileri

:: 4* otellerde 11 gece oda & kahvaltı konaklama

:: Alan-otel-alan transferleri

:: Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

:: Hong Kong Panoramik Şehir Turu

:: Bangkok Panoramik Şehir Turu

:: Singapur Panoramik Şehir Turu

:: Bali Panoramik Şehir Turu

:: Turist şehir vergileri

:: Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

:: TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

:: Vize ücreti, servis bedeli (Endonezya kapı vize ücreti: 35 Dolar)

:: Öğle ve akşam yemekleri

:: Ekstra turlar

:: Müze, milli park giriş ücretleri

:: Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

:: Yurt dışı çıkış harcı bedeli

:: Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)

ENDONEZYA'YA GİRİŞTE KAPIDA VİZE GEREKMEKTEDİR. SEYAHAT DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT GEREKMEKTEDİR.

 

Umumi Pasaport  -  kapıda vize 35 usd              

Yeşil Pasaport  -  kapıda vize 35 usd

Hizmet Pasaportu  -  kapıda vize 35 usd 

 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir. 

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.  

ÖNEMLİ NOTLAR
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

DEEPNATURE TRAVEL, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. DEEPNATURE, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

F

 


 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 11 yorum var.

İlk defa Deep Nature ile tura katıldım ve oldukça keyifli bir gezi geçirdim. Katıldığım ekstra turlar doyurucu ve keyifli geçti. Rehberinizin bölge bilgisi, ilgisi ve sıcaklığı için teşekkürler.
Selim

Sevgili Deep Nature, 9 günlük bayram tatilini hep hatırlayıp özleyeceğim bir tatil, gezi olarak geçirmemi sağladığınız için minnettarım. Müthiş anılarla, harika bir uzakdoğu gezisi oldu.
Pınar

Tur içeriği yoğun olmasına rağmen tempoya ayak uydurmamızla beraber oldukça keyifli bir rotaydı. Rehberimizin güler yüzlülüğü için teşekkürler. Oteller iyi, daha iyi olabilir mi evet. Organizasyon mükemmele yakın. Rehberlik iyi. Ekstra turlar güzel ama fiyatlar daha uygun olmalı, katılım da daha fazla olur. Bunun dışında olumsuz söylenebilecek tek bir şey transfer araçlarının bazı şehirlerde eski araçlar olmasıydı diyebilirim. Sallana sallana konforsuz yolculuk ettik, daha iyi araç seçilmeliydi.
Bertan

Merhaba Geçen bayram 3 arkadaşımla birlikte şirketinizin düzenlemiş olduğu Uzakdoğu turuna katildim. Katilan diğer arkadaslar ve organizasyon ekibinizin katkılarıyla çok keyifli bir tatil geçirdik. Sadece daha az kişiyle tur yapılsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. 44 kişiyle hareket etmek çok zor, iki kez uçak kaçırıyorduk geç toplanma yüzünden ki, stress olduk baya. Ama bu bir şikayet değil sadece öneri. Keyifli ve özenli organizasyonunuz için çok teşekkür ederiz. Kışa Lapland turunda görüşmek üzere...
Ayla

Doğaya, denize ve yeni kültürleri tanımaya aşık her insanın mutlaka katılması gereken bir tur. Yorucu ama gayet keyifliydi. Rehber, tur programı gerçekten iyi organize edilmişti. Beklentilerimin (otellerin birkaçı dışında) karşılandığını bir tur oldu. Benden sonra bu tura katılacak tavsiyeler: Sağlam bir tempoya hazır olun, iki günde bir yeni ülke yeni kültür tanımaya hazır olun, uzakdoğu insanının naifliğini güleryüzünü yakından hissedin, alışverişlerde pazarlık yapın, mutlaka tuk tuk a binin, inşallah yağmura denk gelirsiniz bardaktan boşalırcasına yağan muson yağmuruyla ıslanın. Bol bol deniz mahsülü yiyin, uçaklarda uyumaya enerji toplamaya gayret edin. Bu turu seçtiğim, sizi tercih ettiğim için çok memnunum. 6 Kişilik bir grubun başı olarak ekibime mahçup olmadım. Hey şey için teşekkürler.
Zerrin

merhaba, Ben daha önce birkaç kez deepnature ın düzenlediği turlara katıldım. Gerçekten çok memnun kaldım.. Uzakdoğu turu bir anda karar verip vizesiz olması sayesinde son dakikada katıldığım bir tur oldu. İyi ki katılmışım, çok yoruldum ama değdi. Tur operatörleri profesyonel ve aynı zamanda çok eğlenceli ..tavsiye ederim..
Ayşıl

Merhaba, Bayramda 14 günlük uzakdoğu turunuza katıldım. İlk defa sizinle tur yaptığımız için oldukça tereddütlü basladığımız yolculuk, yerini zamana eglence ve yorgunluga bıraktı. Yolculuk öncesi arzum hanım, yolculuk esnasında rehberimiz Tolga Bey'e bize tahammül ettikleri ve ilgileri için tesekkür ederim.
Davut

Fazla soze gerek yok memnun kaldığımız bir tur organizasyonu oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Cemil-Ayfer

Sayın Arzum Hanım, Sizinle 14 günlük Uzakdoğu turuna katıldım. Tur herşeyiyle çok iyiydi. Ben ve sanırım tüm arkadaşlarımız çok memnun kaldık. Ayrıca rehberimizin de hem organizasyondaki hakimiyeti, hem de ülkelere ve kültürlere hakimiyeti çok başarılıydı. Teşekkür etmek isterim. Bundan sonraki turlarınızı takip edeceğim, mümkün olduğu ölçüde katılmaya çalışacağım. Size iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla
Yaşar

Uzakdoğu gezisi her ne kadar kalabalık ve birçok acentadan farklı beklentilerde insanlarla oluşturulmuş olsa da genel olarak memnun kaldık teşekkür ederiz
Umut-Ayşe

Güzel hayallerde ve planlarda yola çıktık. Arada bir organizasyon bozukluğu yaşamadık değil. Nedeni geç kalan insanlar. Ama rehberimiz neyseki tecrübesiyle iki kez uçak kaçırmadan sıkıntıyı halletti. Tur öncesi diyaloglardan gördüğüm kadarıyla sizler bu kadar iyi niyetli ve gayretli iken herşeyin daha iyi olacağından eminim. Biraz daha iyi planlama ve belki daha az katılım gerekiyor. Yeni seyahatlerde buluşmak üzere.
AynurKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.