Villa Kaktüs
  • Trans Yayla Turu
  • Trans Yayla Turu
  • Trans Yayla Turu
  • Trans Yayla Turu
  • Trans Yayla Turu

Trans Yayla Turu

5 GECE 6 GÜN

Trans Yayla turu... Gerçek yayla turu. Bu turumuzda Rize'nin yayla ve köylerini geziyoruz. Yaylaları yakından tanımak, Karadeniz'in eşsiz coğrafyasında dolu dolu bir programla bir çok yayla görmek ve yaylalarda konaklamak istiyorsanız Trans Yayla Turu tam size göre. En fazla 16 kişi ile sınırlı butik yayla turu. KARADENİZ YAYLA TURLARINDA 18 YILLIK DENEYİM, TECRÜBELİ REHBERLER VE MİSAFİRLERİMİZE BÖLGENİN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİN YANINDA YÖRE KÜLTÜRÜNÜ DE TANITMAYA GAYRET EDEN YAKLAŞIM.

₺ 1.849’den itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Trans Yayla Turu
 
1. Gün TRABZON, GİTO YAYLASI, GİTO TEPESİ, MOLLAVEYİS KÖYÜ
Trans Yayla Turu için sabah 09:30'da Trabzon Havaalanında buluşup aracımızla pansiyonumuza doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşip öğle yemeğimizi aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Aracımızla otelden ayrıldıktan sonra yaklaşık 1 saatlik yolculukla 2050 metre yükseklikteki Gito Yaylasına varıyoruz. Fırtına Vadisine hakim bir konumda; Pokut Yaylası, Çat Köyü, Badara Mezrası,
Altıparmak Dağları ve hatta hava berraksa Gürcistan Dağları manzaramızı oluşturacak. Aracımızla yaylanın girişinde indikten sonra indikten sonra yaylanın en üstündeki eve kadar 20 dakikalık bir yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra yaylanın üstünde göreceğiniz tepeye yürüyüş yapacağız. Bu yürüyüşü herkes yapabilir. Yaklaşık yarım saat sonra tepeye varmış olacağız. Burada manzara inanılmaz. 360 derecelik bir panaromaya sahip denizi de gören bir nokta. Daha sonra aşağıya inip pansiyonumuza geri dönüyoruz.
 
2. Gün VERÇENİK DAĞI & KAPILI GÖLLER
Kahvaltımızın ardından bölgenin en yüksek 2. dağı olan 3700 metre yüksekliğindeki Verçenik’e doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Vadisini oluşturan nehirleri, dereleri kaynağına doğru takip ediyoruz.
Yolun bittiği yer Verçenik Yaylası. Buradan sonra yürüyerek devam ediyoruz. Genelde parkur az eğimli sadece göllerin altına geldiğimizde S’ler çizerek yükselen patika biraz diktir. Kimi zaman çimenlerin üzerinde, kimi zaman kayaların arasındaki patikalardan yürüyüp, ufak dereleri geçerek 3711 metre yükseklikteki Verçenik Dağı’nın altında serpiştirilmiş derin mavi renkli 3000 metre yükseklikteki Kapılı Göller’e ulaşıyoruz.
Basamak gibi üst üstte dizilmiş göller ve suya yansıyan dağın görüntüsü fotoğraf severler için bulunmaz nimet. Tabi göl deyince o gölde yüzmekte olağan bir davranış. Sonradan pişman olmamak için mayo ve havlunuzu yanınızda bulundurmanızda fayda var. Öğle yemeğimizi göl kenarında yediğimiz uzun molanın ardından aynı yoldan geri dönüyoruz.
 
3. Gün SAL YAYLASI, POKUT YAYLASI, HAZİNDAK YAYLASI, AMLAKİT YAYLASI
Bugünkü turumuz Sal, Pokut, Hazindak ve Amlakit Yaylaları‘na. Hava durumu ve koşullara göre uygun araçla çıkacağımız Pokut ve Sal defalarca dergilere konu olmuş, 2000 metre yükseklikte muhteşem güzellikte iki yayla.
Tepe üstüne kurulu bu yaylalardaki tüm evler tamamen ahşap. Bakirliğini korumuş yaylalar vahşi bir ormanla çevrili. Manzara ise doyulmaz. Sal Yaylası’nın önündeki geniş çimenlik alan ve arkasında dizili yayla evleri farklı bir güzellik sunuyor. Hele Sal’ın üstündeki bankta oturmak etrafı seyredip, temiz havayı ciğerlere çekmek anlatılmaz yaşanır denen şeylerden. İki yayla arasında yapacağımız yarım saatlik düz orman içi yürüyüş güne ayrı bir güzellik katacak.
Bu kısa yürüyüşün ardından bu sefer Pokut Yaylası’nın manzarasının keyfini çıkarıyoruz. Bir yandan deniz, bir yandan Kaçkar, bulut denizi ve bulutlardan başını çıkarmış dağ adacıkları. Etrafı balta girmemiş bir doğal yaşlı orman ile çevrili olan Pokut’a doyamayacaksınız. Pokut, bölgedeki en korunmuş yaylalardan biridir. Çarpık yapılaşmaya izin verilmez hatta elektrik kabloları bile yer altındadır. Sal ve Pokut Yaylası’nda keyif yaptıktan sonra Hazindak Yaylası’na çok güzel orman içi bir patikadan doğru yürümeye başlıyoruz. Hazindak 4 yaylanın kesiştiği bir tepe üzerinde küçük sevimli ve oldukça korunmuş bir yayla. Öğle yemeğimizi burada yiyip biraz vakit geçirdikten sonra rotamızı Amlakit Yaylası'na çeviriyoruz.
Burada muhteşem bir ormaniçi patika daha bizleri bekliyor. Yokuş aşağı olan yürüyüşümüz yaklaşık 2 saat sürecek. Amlakit Yaylası'na vardıktan sonra burada biraz vakit geçirip bizi Sal Yaylası'na bırakan aracımızla buluşuyoruz ve pansiyonumuza geri dönüyoruz.
 
4. Gün KAVRUN YAYLASI, ÖKÜZ GÖLÜ, KAÇKAR DAĞI
Kahvaltının ardından Kaçkar Dağı’nın kuzey yamacını görmeyi hedefleyen bir güne başlayacağız. Yaklaşık 2 saatlik yolculukla 2350 metre yükseklikteki Kavrun Yaylası’na varıyoruz.
Kavrun Yaylası, Kaçkar Dağı kuzey yamacına çok yakın olduğu için bölge turizminin gelişmesinde önemli bir yere sahip büyük bir yayla. Yaylada kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra yürüyüşümüze başlıyoruz. İlk 1,5 saat çok az eğimle yükseliyoruz. Daha sonra vadinin soluna doğru yükselmeye başlıyoruz. Yürüyüş hep patikada seyrediyor. Yarım saat sonra Öküz Yatağı’nın kapısına varıyoruz. Kapı bildiğimiz kapı başka birşey hayal etmeyin. Bu kapı ve sağında solunda göreceğiniz duvar, buraya adını veren ve beslenmeleri için bırakılan öküzlerin aşağıya inmesini engellemek amaçlı yapılmış. Kapıyı geçtikten sonra yarım saatlik yürüyüşle Öküz Yatağı Gölü’ne varıyoruz. Yüksekliğimiz 2900 metre ve sağınızda 3937 metre yüksekliği ile Kaçkar dağı bütün heybeti ile duruyor. Genellikle dağcıların Kaçkar Dağı’na çıkmak için kullandığı yerdesiniz. Keyfini çıkarın…
Öğle kumanyamızı burada yedikten sonra Kaçkar Dağı’nı arkamızda bırakarak dönüş yoluna geçiyoruz. Kavrun Yaylası’nda çay molasının ardından Ayder'deki pansiyona yerleşiyoruz.
 
5. Gün HUSER YAYLASI
Bugün Doğu Karadeniz‘in en güzel yaylalarından birine gideceğiz. Bu turun en zor parkurudur ama orman içi yürüyüş ve gidilen yerdeki manzara bu zorluğa değer diye düşünüyoruz. Huser’e çıkanlar şöyle bir manzara ile karşılaşırlar. Kuzeyde Altıparmak Dağları’ndan başlayıp, Bulut, Kaçkar ve Verçenik‘e kadar kesintisiz bir manzara, ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavrun Vadileri, arkanızda
Karadeniz sahil şeridi (tabi hava durumu önemli).
Huser Yaylası‘na otelimizin yanından geçen patikayı takip ederek çıkıyoruz.  Molalarla birlikte yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüşün sonunda 2400 metredeki yaylaya varıyoruz. Öğle yemeğimizi kumanya şeklinde alıyoruz. Sonra eğer hava güneşli ise çimenlerde biraz kestiriyoruz. Dönüşte grubun yapısına veya hava durumuna göre geldiğimiz patikadan veya Avusor yoluna bağlanan toprak yolu takip ederek pansiyona dönüyoruz.
 
6. Gün FIRTINA VADİSİ, PALOVİT ŞELALESİ, ZİL KALE, SÜRPRİZ DESTİNASYON, DÖNÜŞ
Eşyalarımızı toplayıp aracımıza yerleştikten sonra Fırtına Vadisi gezimize başlıyoruz. İlk olarak Zil Kale‘ye (Zir Kale) uğruyoruz. 14.yy’a tarihlenen kaleyi gezip  fotoğrafladıktan sonra Palovit Şelalesi’ne doğru yolumuza devam ediyoruz. 15 metre yükseklikten akan şelale Karadeniz’in debisi en yüksek şelalesi ünvanına sahip. Şelaleyi fotoğrafladıktan sonra Tarzanpark Macera Parkı’na gidiyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından serbest zamanınız başlıyor. Dileyenler parktaki aktivitelere katılabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilir. Macera parkından ayrıldıktan sonra
sizi çok farklı bir yere götüreceğiz. Bu sürpriz olacak! Neden yazmıyorsanız derseniz. Bölge halkına karşı duyduğumuz sorumluluk. Bizim programlarımıza koyduğumuz yerler kitle turizmi acentaları tarafından programlara dahil ediliyor. Gruplarımız 15 kişi olduğu için biz yaşanan yerlerde rahatsızlık yaratmıyoruz. Fakat 45 kişi olunca iş değişiyor. Gideceğiniz yer inanılmaz güzellikte sadece bunu söyleyebiliriz. Buradaki gezimizi de bitirdikten sonra Trabzon Havaalanı’na doğru yola çıkıyoruz. Kalan zamana göre yolda Rize Bezi ve Sürmene Bıçağı satış noktalarına uğrayacağız.
Saat 17.00 civarı havaalanına ulaşıyoruz ve bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.
18:00 ve sonrası Trabzon Havaalanından kalkışlı uçuşlardan biriyle dönebilirsiniz.
 
NOT: Konaklanacak otel ve pansiyonların durumuna göre programın işleyiş sırası değiştirilebilir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ
(İKİ / ÜÇ KİŞİLİK ODADA KONAKLAMALI KİŞİ BAŞI TUR FİYATI- BAYRAM DÖNEMLERİ HARİÇ)
Anlaşmalı kartlara 4-5 taksit 1719 TL
Anlaşmalı kartlara 6-7 taksit  1789 TL
Anlaşmalı kartlara 8-9 taksit 1859 TL
 
(Anlaşmalı kartlar: World, Bonus, Axess, Wings, Adios, Fish, Miles&Smiles)

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 1.849 Ek yatak₺ 1.849 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.299 Çocuk fiyatı₺ 1.480

:: Rehberlik hizmeti
:: 5 gece pansiyonda konaklama
:: 5 kahvaltı
:: 5 akşam yemeği
:: Tüm ara transferler
:: Havaalanı transferleri
:: Müze ve ören yeri girişleri
:: Tüm geziler
:: KDV
:: Tursab zorunlu sigortası

:: Ana ulaşım ( Trabzon'a ulaşım / Trabzon'dan dönüş)
:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerdeki içecekler
:: Rafting (isteğe bağlı)
:: Macera parkı aktivite ücretleri
:: Kişisel harcamalar
:: Pansiyonlardaki ekstralar

Hizmetimiz havaalanında başlar havaalanında biter. Türkiye'nin her yerinden katılım olduğu için havayolu ve karayolu ile ulaşım fiyata dahil edilmemiştir.

 

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR

Hizmetimiz Trabzon Havaalanında başlar ve Trabzon Havaalanında sona erer. Trabzon'a ulaşım katılımcıya aittir. Bölgedeki transferlerimizi tur programında gidilecek yerlerin yol koşullarına en uygun araç olan Ford Transit veya Mercedes Sprinter marka minibüslerle gerçekleştirmekteyiz.

BULUŞMA ALTERNATİFLERİ

1.ALTERNATİF
Kendi Aracınızla Bölgeye Ulaşım
Buluşma saati yeri Trabzon Havaalanı Pazar 09:30'dur.

2.ALTERNATİF
Uçakla Ulaşım
Buluşma noktası Pazar günü saat 09:30'da Trabzon Havaalanıdır. Uçakla gelecek misafirlerimiz bu saate uygun olacak şekilde uçak bileti rezervasyonlarını kendileri yaparak tura katılabilirler.
Turun bitiş noktası cuma 17:00'de Trabzon Havaalanıdır. Cuma günü saat 18:00'den itibaren olan uçuşlardan birine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

:: Uçak rezervasyonları katılımcılar tarafından yapılır. Uçak bileti fiyatı tur ücretinin dışındadır.Tura rezervasyon yaptırmadan kesin uçak rezervasyonu yaptırmayınız. Uçak bilet fiyatları döneme ve biletin ne kadar erken tarihte alındığına göre değişir. Misafirlerimiz belirtmiş olduğumuz buluşma saatinde havaalanında olunabilecek, dönüşte havaalanı bırakış saatimizden en az 1 saat sonra kalkacak uçuşları tercih etmelidirler.

3. ALTERNATİF
Otobüsle Ulaşım
Otobüsle gelmek istenmesi halinde buluşma saati yeri Trabzon Otogarı Ulusoy Yazıhanesi Pazar 09:00'dur. Dönüş için cuma günü Trabzon'dan 18:00'den sonra hareket eden otobüsler uygundur.


Hatırlatmalar:

Hemen hemen bütün havayollarının sabah uçuşu bulunmaktadır.

En geç 09:30’da Trabzon’da olacak şekilde istediğiniz herhangi bir havayoluyla gelebilirsiniz. Bu saatten önce gelenler beklemek, geç gelenler ise kendi imkanları ile grupla buluşmak durumundadır. 1 gün önce gelmek isteyenlere uygun fiyatlı konaklama ayarlayabiliriz.

06:00 – 07:00 saatleri arasındaki uçuşlar ile gelenler kahvaltıya götürülecektir. Kahvaltı dönüşü 07:00-08:30 saatleri arasındaki uçuşları tercih edenler havaalanından alınacak ve kahvaltıya gidilmeden tura başlanacaktır.

Otobüsle gelenler ise sabah en geç 09.00’da Trabzon Otogarı’nda olmalıdır.

Katılımcılarımızı en geç 17:00'de Trabzon Havaalanı’na bırakmış oluyoruz. Dönüş uçuş veya otobüslerinizin saat 18:00 veya sonrasında olması gerekmektedir.

Tur boyunca yapılacak ara transferlerimizi ise arazi şartlarına en uygun araç olan Volkswagen Crafter veya Mercedes Sprinter ile yapıyoruz. Şasi uzunluğu açısından uzun kasa minibüsler kullanamıyoruz.

0-6 yaş ücretsiz çocukların transfer araçlarında koltuğu yoktur. Ebeveyn kucağında yolculuk yapar (Tur dolu ve araç müsait değilse)


 

TOPLAM 5 GECE KONAKLAMA TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.

Bu tur için belirttiğimiz oteller muhtemel otellerdir. Muadilleri ile değişebilir.

1. Gece: Fırtına Vadisi
2. Gece: Fırtına Vadisi
3. Gece: Fırtına Vadisi
4. Gece: Ayder Yaylası
5. Gece: Ayder Yaylası


NOT: Konaklanacak otel ve pansiyonların durumuna göre programın sırası değiştirilebilir.

Doğu Karadeniz’deki konaklama tesislerinin çoğu aile işletmeleridir. Evden dönüştürülen ya da ahşap olduğu için teknik nedenlerden dolayı tesislerin bazılarında single oda imkanı ve bazı odalarda banyo tuvalet imkanı yoktur ya da kısıtlıdır. Dolayısı ile turlarımızda kısıtlı tesisler için kimlerin single ya da banyolu odada kalacağı tamamen kayıt sırasına göre belirlenmektedir. Lütfen turdan önce oda durumunuzu öğreniniz.

 

Çocuk konaklaması

0-5 Yaş ucretsiz çocuklar Ebeveyn ile aynı yatakta yatar. Ayrı yatağı yoktur. Araçta koltuğu yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

6-12 Yaş indirimli çocuklar ebeveyn ile aynı odada kalır. Ayrı odası yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

 

Single konaklama

Öncelikle Karadeniz turlarında tesislerin yetersizliğinden dolayı single konaklamalarda kontrolümüzde olmayan durumlar oluşabilmektedir. Turlarımıza tek başına katılan kişiler aksi belirtilmedikçe bir hemcinsiyle aynı odaya yerleştirilir. Katılımcılar single farkı ödeyerek odada tek başına kalmayı tercih ederlerse tesislerin müsaitliğine göre ve rezervasyon sırasına göre tek konaklama sağlanmaya çalışılır. Fakat bu durum tesisten tesise göre değişebilir. Yani bir gün odada tek kalabilirken diğer gün eşleşmek durumunda kalınabilir, bu bazen önceden tahmin edilemeyebilir.  bu durumda tek kalamadığınız günün ücreti iade edilir.


 

TUR BOYUNCA 5 KAHVALTI VE 5 AKŞAM YEMEĞİ  TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.

Kahvaltıda; doğal ürünlerle zenginleştirilmiş kahvaltı konaklanan tesislerde sunulur.

Öğle yemekleri ekstradır.

Akşam yemeklerinde; yöresel tatlar, et yemekleri, hamur işleri, sebze yemekleri, salata ve tatlılar.         
Mümkün olduğu kadar sizlere yöresel lezzetler tattırmak istiyoruz. Tabi mevsim itibarı ile ününü çok duyduğunuz bazı Karadeniz yemeklerini tatmanız mümkün olmayacak. 

Akşam yemeklerindeki içecekler ekstradır.


 

KONTENJAN HAKKINDA
Sayfada turun yayında olması o turda kontenjan olduğu anlamına gelmez. Güncel kontenjan durumu için telefonla acentamızı arayarak yada mail ile bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon ve ödeme işlemlerinizi tamamlayıp bizden tur rezervasyon onayını almadan lütfen uçak bileti almayınız.


BU TURUN FARKI

Her zaman övündüğümüz bir nokta grup sayımız. Biz 15 kişilik turlar yapıyoruz. Bu da turun çok keyifli geçmesini sağlıyor. Sizin kendinizi müşteri gibi değil konuk gibi hissetmenizi sağlayan çok önemli bir faktör olduğunu düşünüyoruz.

Aynı zamanda yayla turlarının doğası gereği turun yaylalarda geçmesi gerek. Sizin yayladaki pansiyonlarda kalmanız gerek, yayla insanı ile sohbet edebilme, kültürünü yakından görebilmeniz gerek.

Genelde grup yapımız sizin gibi düşünen ve aynı tatil anlayışına sahip insanlardan oluşuyor.

Karadeniz’e her zaman gidemiyorum o yüzden gitmişken her yeri göreyim fikrini unutun lütfen. Bir kere geliyorsanız yine geleceksiniz demektir. Çünkü Karadeniz bir tutkudur.

Turumuz  pansiyon ve butik otel konaklamalı gerçek yayla turudur. Yayla yaşantısı ile iç içe olacak şekilde konaklamalarınız yaylalarda, aile işletmesi olan pansiyonlarda olacaktır.  

Bu turumuza sağlıklı olan herkes katılabilir diye bir genelleme yaptıktan sonra; kalp hastaları, ciddi astım hastaları, yürüyüşe engel olacak kadar bel fıtığı ve ya menisküsü olanlar, hamileler , obezite hastaları,   için uygun değil.

Turumuz, günde ortalama 2-5 saat yürüyüşleri olan sizi bazen zorlayacak, bazen ise oldukça kolay gelecek yürüyüşlerin yapıldığı bir programdır.

Herhangi bir sağlık problemi olmayan ve yürüme problemi olmayan herkes katılabilir. Yani bu turda dik yokuşlar çıkabilir ve inebilirsiniz. Yürüyüş konusunda bir engelinizin olmamasını öneririz.

Yürüyüşlerimizde sık sık mola verilir ve yürüyüş temposu en yavaş yürüyene göre ayarlanır. Elbette bazen nefes nefese kaldığınız anlar olacaktır fakat yürüdüğünüz yerlerin güzelliği ile yorgunluğunuz aklınıza bile gelmeyecek. Her güzel şeyin bir bedeli olduğunu unutmayın ve yürüyüşleri gözünüzde büyütmeyin.

 

GRUP / KATILIMCI SAYISI

En az katılımcı sayısı: 6

En fazla katılımcı sayısı: 16

Turumuz en fazla 16 kişilik gruplar halinde yapılır. 16 kişinin üstü katılımlarda ikinci grup için talep açılır. Her turumuz en az 6 kişiyle hareket eder.

Turumuzu afişe fiyatlardan kapalı grup gezisi olarak istemeniz halinde gerekli kişi sayısı en az 12 dir. 12 kişinin altındaki taleplerde fiyat yükselir.

 

YANINIZDA GETİRMENİZ GEREKENLER

KIYAFET

Vücudu sıkmayacak, rahat hareket edebileceğiniz kıyafetler tercih etmelisiniz. Tshirt, sweetshirt, polar, hırka, rahat pantolon, çorap, mont ve ayakkabı.
(Şort ve kot pantolon önermiyoruz)
 

MUTLAKA GETİRMENİZ GEREKENLER

Yürüyüşlerde rahat edebileceğiniz, bilekleri saran, tabanı tırtıklı bir bot (ayrıca bir yedek ayakabı da bulundurmanızı öneririz. Yedek ayakkabı spor ayakkabı da olabilir, tabanı düz olmasın)

Küçük bir sırt çantası (30-50 Lt)
Yağmurluk (sırt çantanız için de yağmur koruyucu örtü bulundurmanızı öneririz)
Bere
Şapka
Güneş Gözlüğü

BULUNDURMANIZDA YARAR VAR DİYECEKLERİMİZ

Tozluk
Matara (1 Lt ideal)
Fener
Güneş kremi
Sinek kovucu krem

Tur öncesi alışverişleriniz için Kutupayısı Doğa Sporları Malzemelerini öneriyoruz.


UYARILAR

Bavul ve çantalarınızın taşıma esnasında ıslanabilme ihtimaline karşı su geçirmez malzemeden yapılmış olmasına, eğer değilse koruyucu kaplama yapmanızı hatırlatırız.

Fotoğraf ve video çekiyorsanız bolca film, pil ve hafıza kartı bulundurmanızı öneririz.

Düzenli kullandığınız ilacınız varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz ve tura tek katılmışsanız tur başlangıcında rehberinizi gerekli olabilecek sağlık bilgileriniz konusunda bilgilendiriniz.

 

DEEP NATURE NOTU

Biz 18 yıllık tur deneyimimiz ve özenli tur anlayışımızla sizlere, Karadeniz yaylalarının bir çok güzelliğini görebileceğiniz dolu dolu bir programla Trans Yayla turunu hazırladık. Turumuz geniş bir coğrafyada Karadeniz yaylalarına ve köylerine yakın bir bakış oluşturuyor. Yoğun ve dolu dolu bir program. Bir vadi ve çevresini değil geniş bir coğrafyayı kapsayan bir içeriğe sahip. Karadeniz Yaylalarını bizimle gezin, keyifle gezin.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 13 yorum var.

Turumuzdan düşündüğümüzden fazla memnun kaldık. Rehber Bülent beye ve sizlere teşekkürler. Şöför Murat beye de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Görüşmek üzere
Tayfun

Turunuz ciddi, samimi, bir o kadar da prensiplerine bağlı. Araç kaptanı nazik, efendi kişiliği ile sevgimize mazhar oldu. Tur rehberimiz bülent bey keza bilgisi, deneyimi ve efendi kişiliği ile sevgimizi katladı. Teşekkür ederiz.
Yücel

Herşey güzeldi. Rehber Bülent bey harika. Bize gönderilen araba ve Kaptan Murat’la hiç üzülmedik. Güvenli bir yolculuk oldu. Sadece Artvin’de kaldığımız otel kötüydü. Bilginiz olsun. Teşekkürler.
Işık

Genelde memnunduk. Rehber ve arabanızdan memnunduk. Teşekkür ederiz.
Ayşen & Halil

Genel olarak iyi bir turdu, teşekkürler
Hakan & Gülden

Herşey güzeldi. Rehberiniz Bülent bey harika. Daha önce Gap turunda da Bülent Bey’e birlikteydik. Bize gönderilen araba ve Kaptan Murat’la hiç üzülmedik. Güvenli bir yolculuk oldu. Sadece Artvin’de kaldığımız otel çok kötüydü. Bilginiz olsun. Teşekkürler.
Işık

Gökhan bey merhaba, Doğu Karadeniz Yaylaları gezimiz son derece güzel geçti. Geziden çok memnun kaldık. Kızımız Elifnaz Karadeniz diyor da başka bir şey demiyor. Ekte bir fotoğrafını gönderiyorum. Daha çok sayıda size gönderilebilir dediğim fotoğrafları var. İster misiniz? İsterseniz onlar mail ile gönderme kapasitesini aşabilir. Onları gönderme yolu konusunda öneriniz varsa bildirirseniz ben de göndermeye çalışırım. Tekrar teşekkürler. Ruhsar – Yekta – Elifnaz (Not: Fotoğrafta Elifnazın hemen arkasındaki rehberimiz Osman Bey sayesinde son derece güzel bir gezi oldu. Osman beye ayrıca çok teşekkürler.) Yekta &
Ruhsar

Harika karadeniz tatilimize katkılarınız, rehberlerimiz Mike ve Alp'in çabaları, güleryüzünüz ve bize önem verdiğinizi gösterdiğiniz hizmet anlayışınız için teşekkür ederiz.
Zeynep

merhaba, 12-19 Ağustos Doğu Karadeniz Yaylaları turunuza katıldım ve sanırım hayatımdaki en güzel tatilimi yaşadım. Acentanızı rezervasyon için aradığımda uzunca telefonda konuştuğumuz Gökhan Bey'in anlattıklarıyla turun heyecanına erkenden kapılmıştım, şimdi anlatılanlardan da fazlasını yaşadığımı düşünüyorum (bu arada Gökhan Bey'in birçok sorumu sabırla ve detaylıca cevapladığı için çok memnun oldum) Ayder'de bir hafta nasıl geçti nasıl döndük biz anlamadık. Uyumlu bir grubumuz, arkadaş sıcaklığında ama profesyonelliklerini de unutmayan rehberlerimiz vardı (Mike ve Alp'e teşekkürler). Bu unutulmaz tatildeki tüm katkılarınız için ekibinize teşekkür ederim. Seneye Artvin turunuza katılacağız turdan arkadaşlarla
Elif

Gökhan Bey, Tavsiyeleriniz ve güzel anlatımlarınızın ardından gittiğim doğu karadeniz yaylaları turundan döndük maalesef. Maalesef diyorum çünkü hiç dönmek istemedik. Karadeniz harika bir yer. Sizlerin de profesyonel, içten ve sıcak yaklaşımızla sunulan tur programınız ve ekibinizle nerdeyse hiç sorun yaşamadan bir tur geçirdik. Rehberlerimiz dediğiniz gibi canla başla çabalıyorlar, her hafta tur yaptıklarını söylediler ama sanki yüzlerce insanla uğraşmamışcasına ilgili ve hevesle işlerini yaptılar. Çok teşekkür ederiz bu güzel tur için.
Özlem

sevgili Deepnature ekibi, İki arkadaş olarak katıldığımız karadeniz turunda çok güzel bir hafta geçirdik. Yoğunluktan kaynaklanan bazı aksaklıklar dışında turumuz keyifli idi. Katılan diğer arkadaşların yaş dağılımları da birbirine yakın olunca ve rehberlerimizin de sıcakkanlılıyla güzel de dostluklar kurduk. Rehberimiz Alp bölgeye çok hakim, horon konusunda uzman sevecen bir arkadaş. Kendisine bize karadenizi çok güzel tanıttığı için teşekkür ederiz. Tabii sizlere de. Özenli turlar yaptığınızı yazmıştınız web sayfanızda, buna uygun bir tur yaptığınız için.
Pınar

Merhaba, Cok yagmur yagdı, ancak son gun donerken gunes yuzu gorebildik, hatta grubumuzun ismini bile gun yuzu goremeyenler olarak koyduk. Ancak herseye ragmen cok keyif aldıgım tatillerden biri idi, ozellikle rehber arkadaslarımız (Alp, Muhammet ve Celal) superdiler. Artık her yıl gitmeyi planlıyorum. Hicbir manzarayı goremedigimiz icin ucretlerde indirim bekliyoruz :))))) İyi çalışmalar dilerim
Tolga

Merhaba, 25 Haziran-02 Temmuz arasında Doğu Karadeniz Yaylalar turuna katıldım arkadaşlarım Teoman Gökcan ve Burak Sofu ile beraber. Burada kendim adına söylüyorum ama eminim ki arkadaşlarım ve turdaki diğer arkadaşlar da aynı fikirdedirler: Herşeyden çok memnun kaldık, özellikle orda Rehberimiz olan Alp Demirkaya ve Mustafa, artı şoförümüz Kemal Abi güzel ve huzurlu bir tatil geçirmemizi sağladıkları için sizin aracılığınızla bu vesileyle bir kez daha çok teşekkürler. Bu tatile olanak ve organizasyonu sağlayan Deepnature çalışanlarına çok teşekkürler. Daha nice başarılar.
Aytac

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive