Villa Kaktüs
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu
  • Phuket Turu

Phuket Turu

6 GECE 8 GÜN (Hergün Hareketli)

THY ile 6 gece 8 günlük Phuket Turu. Andaman Denizi'nin İncisi, egzotik ada Phuket sizi bekliyor. AFİŞE TUR FİYATINA HAVALİMANI VERGİSİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI ÜCRETİ DAHİLDİR.

€ 1.399’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET

Phuket Turu 

1. , 2. GÜN / ISTANBUL-BANGKOK - PHUKET
Phuket turu için Ataturk Hava Limani Dis Hatlar Terminalinde bulusma check-in islemlerinin ardindan Türk Havayollarının TK 68 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:40'da Bangkok'a hareket, Geceleme uçakta.  Saat 13:40'da Bangkok'a varış. Varışı takiben Yerel Havayolları Ara Uçuş ile Phuket'e hareket. Phuket'e varış ve Phuket Turu için özel otobüsümüzle otelimize transfer. Dinlenme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3. GÜN / PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu'na katılabilirler. Geceleme otelinizde.

4. GÜN / PHUKET 
Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra tam günlük öğle yemekli Phi Phi Adası Turu yapılacaktır.  Dünyaca meşhur bu tatil beldesinde tam gün boyunca denize girebilir ve eşsiz kumsallarda dinlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

5. GÜN / PHUKET 
Sabah kahvaltisindan sonra serbest zaman.  Dünyaca meşhur bu tatil beldesinde tam gün boyunca denize girebilir ve eşsiz kumsallarda dinlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

6. GÜN / PHUKET
Sabah kahvaltisindan sonra serbest zaman.  Dünyaca meşhur bu tatil beldesinde tam gün boyunca denize girebilir ve eşsiz kumsallarda dinlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

7. GÜN / PHUKET 
Sabah kahvaltisindan sonra serbest zaman.  Dünyaca meşhur bu tatil beldesinde tam gün boyunca denize girebilir ve eşsiz kumsallarda dinlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

8.GÜN / PHUKET – BANGKOK - ISTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası Phuket Havalimanına transfer.  Yerel Havayolları ile Bangkok'a hareket  ve Bangkok havalimanına varış ve Türk Havayollarının TK 65 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:50'de Istanbul'a hareket,  17:15'te varış ve Phuket Turu sona eriyor.

Not: Phuket Turu programımız talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturulabilmektedir. Phuket Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. Egzotik adalar turları, uzmanından alınır. DEEPNATURE TRAVEL egzotik adalar ve Phuket turu uzmanıdır.

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.399 Ek yatak€ 1.399 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.549 Çocuk fiyatı€ 1.349
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.539 Ek yatak€ 1.539 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.739 Çocuk fiyatı€ 1.489
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.649 Ek yatak€ 1.649 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.959 Çocuk fiyatı€ 1.569

:: THY ile ekonomi sınıfı İstanbul-Bangkok / Bangkok-İstanbul uçak bileti

:: Yerel havayolu ile ekonomi sınıfı Bangkok-Phuket / Phuket-Bangkok uçak bileti

:: Havalimanı vergileri

:: 6 gece Phuket'te konaklama

:: Otel - Havalimanı - Otel transferleri

:: Rehberlik hizmeti (Türkçe ve İngilizce)

:: Zorunlu seyahat sigortası 

:: Öğle ve akşam yemekleri

:: Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

:: Kişisel harcamalar

:: Ekstra turlar

Tayland Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Bu turumuza katılmak için vize gerekmemektedir. Seyahat dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

TURUMUZ 6 GECE OTEL KONAKLAMALIDIR. OTEL KATEGORİSİNE BAĞLI OLARAK FİYATLAR DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR.

3 YILDIZLI Phuket Ibis Patong  Hotel vb.

4 YILDIZLI Phuket Duangjit Resort & Spa Hotel vb.

5 YILDIZLI Phuket Millenium Patong Hotel vb.

 

İSTANBUL-BANGKOK-İSTANBUL UÇUŞ BİLGİSİ

GİDİŞ : TURKISH AIRLINES İstanbul 23:40 > Bangkok 13:40 (ertesi gün)
DÖNÜŞ : TURKISH AIRLINES Bangkok 11:50 > İstanbul 17:15

Uçuş saatleri prensip saatler olup, uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak, uçak kalkış saatinizi teyit ediniz. Uçuş saatinden en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive