Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Phuket Singapur Bali Turu
  • Phuket Singapur Bali Turu
  • Phuket Singapur Bali Turu
  • Phuket Singapur Bali Turu
  • Phuket Singapur Bali Turu

Phuket Singapur Bali Turu

6 GECE 8 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Türk Hava Yolları ile 6 gece 8 gün Phuket Singapur Bali Turu 1799 Euro özel promo fiyatla

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
PHUKET SİNGAPUR BALİ TURU
 
 
KATEGORİ
PROMO
 
PROGRAM
 
1. Gün İSTANBUL - PHUKET
Phuket Singapur Bali Turu için İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 02:00'de Phuket uçuşumuz başlıyor. 
15:40'ta Phuket’e varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi (35 Euro) turumuz için hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
2. Gün  PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Öğle yemekli Phi Phi Adası (70 Euro) turumuz için hareket. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
3. Gün PHUKET
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Öğle yemekli James Bond Adası’’ (70 Euro) turumuz için hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Turumuzun ardından Phuket’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
4. Gün PHUKET – SİNGAPUR
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Phuket havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Singapur’a varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik Singapur şehir turu ile programımıza başlıyoruz. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Gece Safarisi (60 Euro) turumuz için hareket. Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
5. Gün SİNGAPUR – BALİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Singapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Bali’ye hareket. Bali’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından Bali’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
6. Gün BALİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli  Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı (40 Euro) turumuz için hareket ediyoruz. Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Öğle yemeği lokal restaurantta Endonezya mutfağı olarak alınacaktır. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Güneşlenme için serbest zaman. Turumuzun ardından Bali’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
7. Gün BALİ – İSTANBUL
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve tüm gün serbest zaman. Ardından rehberinizin belirteceği saatte Bali havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 21:25'te İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.
 
8. Gün İSTANBUL
05:40'ta İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER PAKETİ
275 Euro Yerine 245 Euro
0-2 yaş ücretsiz,3-10 yaş %50 indirimlidir.
Öğle Yemekli Phi Phi Adası (70 Euro), Öğle yemekli James Bond Adası (70 Euro), Gece Safarisi (60 Euro), Fil Safarisi (35 Euro), Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı (40 Euro)

 

:: Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Phuket (HKT) gidiş, Bali (DPS) - İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

:: Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Phuket (HKT) - Singapur (SIN) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı)

:: Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Singapur (SIN) - Bali (DPS) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı)

:: Havalimanı vergileri

:: 3* & 4* otellerde 6 gece oda & kahvaltı konaklama

:: Panoramik Singapur Şehir Turu

:: Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

:: Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

:: Turist şehir vergileri

:: TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

 

:: Endonezya Vizesi (Kapıda 35 USD karşılığında alınacaktır)

:: Seyahat sağlık sigortası

:: Ekstra turlar

:: Öğle ve akşam yemekleri

:: Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

:: Yurt dışı çıkış harcı bedeli

:: Müze ve ören yerleri girişleri

BU TURDA ENDONEZYA KAPI VİZESİ ALINMAKTADIR, TAYLAND VE SİNGAPUR'A VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

TAYLAND
Umumi Pasaport - Vize gerekli değil                

Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu  - Vize gerekli değil 

 

SİNGAPUR 

Umumi Pasaport  - Vize gerekli değil              

Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu  - Vize gerekli değil

 

ENDONEZYA
Umumi Pasaport  -  kapıda vize 35 usd              

Yeşil Pasaport  -  kapıda vize 35 usd

Hizmet Pasaportu  -  kapıda vize 35 usd 

 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. 

Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Acentamız hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Deepnature Travel bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

FKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.