Moğolistan Naadam Festivali Turu

14 GECE 16 GÜN

Moğolistan Naadam Festivali Turu. Türk Hava Yolları ile. Tarihe adını yazdırmış Cengiz Han’ın topraklarında yapılan, zengin pagan kültürü ve kıyasıya geçen geleneksel yarışmaların heyecanı ile dolu efsanevi Naadam Festivaline davetlisiniz! TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. FİYATLAR UÇAK BİLETİ FİYATLARINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR, ERKEN REZERVASYON ÖNERİRİZ.

€ 3.399’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Moğolistan Naadam Festivali Turu

1. Gün: İstanbul
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 19:55'te İstanbul Havaalanından Ulan Batur'a uçuş. Geceleme uçakta.
 
2. Gün: Ulan Batur, Moğolistan
Ortalama 10 saatlik uçuşun ardından yerel saatle 11:05'te Moğolistan'ın başkentine varıyoruz ve otele transfer. 
 
3. Gün: Amarbayasgalant
Bugün Moğol kırsalında vakit geçiriyoruz. Moğolistan’ın önde gelen yapılarından Amarbayasgalant Manastırını ziyaret ediyoruz. Akşama geleneksel Moğol çadırında konaklama deneyimi sizi bekliyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
4. – 5. Selenge Nehri
Önümüzde ki iki gün Moğol doğasının içinde olmaya hazır olun! Pot Dağı’nın volkanik kraterine yürüyeceğiz. Akşam Selenge Nehri bölgesinde bir Moğol göçebe ailesinin yanında konaklayacaksınız. Akşam yemeği olarak da sizi Moğol barbeküsü bekliyor. Yemekler: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 
6. – 7. Khovsgol Gölü
Bu iki gün sizi Moğolistan’da yapabileceğiniz en keyif aktivitelerden birkaçı bekliyor. Okçuluk, balıkçılık, ata binme ve yürüyüş opsiyonel aktiviteleriniz arasında.Yemekler: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.
 
8. 9. – 10. Gün: Shine Ider/Büyük Beyaz Göl – Terkhiin Tsagaan
Moğolistan’ın göl bölgesindeki etkileyici vahşi doğada vakit geçireceksiniz. Büyük Beyaz Gölü göreceksiniz. Volkan ve lav borularının yanındaki kratere tırmanarak bölgeyi aktif olarak deneyimleyeceksiniz. Yemekler: 3 kahvaltı, 3 öğle yemeği, 3 akşam yemeği.
 
11. Gün: Tsenger Kaplıcaları
Tsetserleg Manastır Müzesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Tsenger Kaplıcalarına geliyoruz. Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
12. Gün: Bayan Gobi
Bugün opsiyonel olarak vaha gölü etrafında kuş gözlemi yapabilirsiniz. Gece geleneksel Moğol çadır kampında konaklıyoruz. Yemekler: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.
 
13. 14– 15. Gün: Ulaanbaatar, Moğolistan
Başkent Ulan Batur’a geri dönüyoruz. Naadam Festival seremonileri başlıyor! Açılış seremonisi ardından güreş, okçuluk, Naadam at yarışları ve kapanış seremonisi ile Naadam festivali heyecanını baştan sona yaşamaya hazır olun! Sonrasında Ulan Batur’u keşfetmek için serbest zaman sizi bekliyor. Yemekler: 3 kahvaltı, 3 öğle yemeği.
 
16. Gün: Ulan Batur
Moğolistan Naadam Festivali turunun sonuna geldiniz! Yemek: 1 kahvaltı.
Havaalanına transfer
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 12:05'te İstanbul Havaalanına uçuş. Ortalama 11,5 saatlik uçuşun ardından yerel saatle 17:25'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
 
 
HATIRLATMA: Bu turumuzda rehberlik dili İngilizcedir.
 
 
Not:  Moğolistan Naadam Festivali turu programımızda anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Kampanyalı çekimler, online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Moğolistan Naadam Festivali  turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL ve global partnerlerimizin engin tecrübeleriyle hazırlanmış  Moğolistan Naadam Festivali  turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tümm dünyadan katılımcılarla tur deneyimi sunar.  Moğolistan Naadam Festivali  turu için doğru adrestesiniz.
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 3.399

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul - Ulan Batur gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
:: Ulanbatur Havaalanı - otel tek yön transfer

:: 14 kahvaltı, 12 öğle yemeği, 10 akşam yemeği

:: 4 gece otelde, 1 gece Moğol göçebe kampında göçebe aile ile, 9 gece Moğol çadırında konaklama

:: Naadam Festivali seremonileri

:: Moğol çadırı konaklaması deneyimi

:: Amarbayasgalant Manastırı girişi

:: Pot Dağı yürüyüşü

:: Moğol tarzı barbekü

:: Khovsgol Gölü ziyareti

:: Moğol Gölü bölgesi gezisi

:: Tsetserleg Manastırı Müzesi ziyareti

:: Tsenger Kaplıcaları gezisi

:: Deneyimli rehberler, yerel rehberler

:: Maksimum 16 kişi, ortalama 12 kişilik küçük grup deneyimi
:: Tur esnasında Whatsupp Türkçe asistans hizmeti
 

:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

:: Seyahat sigortası (30 Euro)

:: Sağlık sigortası

:: Programda belirtilmeyen transferler

:: Programda belirtilmeyen tüm yemekler (Tura dahil olmayan öğünler 55 – 75 USD arası tutar)

:: Programda belirtilmeyen gezi ve etkinlikler

:: Kişisel harcamalar ve bahşişler

 

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

 

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır.

TUR HAKKINDA

Tarihe adını yazdırmış Cengiz Han’ın topraklarında yapılan, zengin pagan kültürü ve kıyasıya geçen geleneksel yarışmaların heyecanı ile dolu efsanevi Naadam Festivaline davetlisiniz! Naadam Festivali Moğolistan turu boyunca karnaval renkleri ile süslenmiş açılış töreninden, tuttuğunu deviren dev güreşçilerden, attığını vuran keskin nişancı okçulardan ve ufka uzanan çayırları rüzgar gibi koşan atlıların zaferleri için tezahürat yapmaktan kendinizi alamayacaksınız.

 

Çok az kişinin yaşayabileceği bu Moğolistan macerasında; Orta Asya’nın steplerini, Gobi Çölü’nün kum tepelerini, hikayeleri dilden dile dolaşan gizemli Budist manastırlarının oluşturduğu tarih ve kültür mirasını keşfedeceğiz. Moğol göçebelerinin geleneksel “Ger” yada “Yurt” çadırlarında bizi misafir edecek olan yöre halkının ünlü “gırtlak müziği” ve tadına doyamayacağınız mangal mutfağı ile Naadam Festivali Moğolistan Turu unutulmaz bir Moğolistan seyahat deneyimine dönüşecek. Naadam Festivali Moğolistan Turu rotanızda sizi Ulan Batur, Amarbayasgalant, Selenge Nehri,  Khovsgol Gölü, Shine Ider/Büyük Beyaz Göl – Terkhiin Tsagaan, Tsenger Kaplıcaları ve Bayan Gobi  bekliyor olacak.

Her yıl sadece 1 tur ve sınırlı kontenjan! Erken rezervasyon gerekmektedir.

● Bu tur, normal kondisyon seviyesinde, zorlayıcı olmayan, hafif doğa yürüyüşü ve trekking performansı içeren bir turdur.

 

● Maksimum çeşitlilik için tasarlanmış bu seyahatimiz, aktif keşfin, sıradışı coğrafyaların, vahşi yaşamın ve yerel kültürlerin ideal kombinasyonudur.

 

● Uygun fiyatlara otantik deneyimler sunduğumuz bu turda, turist sınıfı oteller ve Moğol göçebe çadırları tercih edilmiştir. Ulaşım için özel araç transferlerinin yanı sıra toplu taşıma araçları da kullanılabilir.

 

● Turlarda önceden belirlenmiş günlük program geçerlidir. Fakat olabilecek her türlü koşula karşı esneklik söz konusudur.

 

● Bu tur, Global tur operasyon sistemine bağlı yetkili acentaları vasıtasıyla rezervasyon yapmış, tüm dünyadan gezginlerin katıldığı bir özel ilgi turudur. Rehberlik dili İngilizcedir.

 

 

 

DEEPNATURE SİZİ YURTDIŞI PLUS TURLARIMIZ İLE BULUŞTURUYOR!

 

Yurtdışı Plus turlarımızda global tur operasyon sistemine bağlı olarak oluşturulmuş tur paketleriyle, otantik konaklama opsiyonları ve yerel ulaşım araçlarının harika kombinasyonları ile dünyanın en etkileyici kültürlerini, geleneklerini ve doğa örneklerini sizin için sunuyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden acentalar vasıtasıyla rezervasyon yaptırmış misafirlerden oluşan turlarda farklı milletlerden katılım olmakta, rehberlik dili İngilizce olarak verilmektedir.

 

Turizm sektöründe 1999'dan bugüne hizmet veren DEEPNATURE TRAVEL güvencesi ile dünyanın pek çok ülkesine, 702 tur programı ve binlerce garanti depar tarihleri ile seyahat etme opsiyonunu sizlere sağlıyoruz. Türkiye'de yetkili genel satış acentesi olduğumuz bu tur ağına ait eşsiz programları transfer, uçak bileti ve Türkçe destek hizmetlerimizle beraber, deneyimli seyahat uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Bambaşka Bir Seyahat Anlayışı!

 

Çocuklarınız ile katılabileceğiniz Aile Turları, maceranın kalbine dalacağınız Aktif Turlar, rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Konfor  & Ugraded Turlar, yerel kültürü ister festivallerde, ister yerel ailelerin yanında, isterseniz o ülkenin lezzetlerini tadarak deneyimleyeceğiniz Özel İlgi Turları, yüzen seyahatleri size sunduğumuz Gemi & Cruise Turları ve Klasik – Standart Turlar gibi zengin seyahat seçenekleri ile istediğiniz konseptte seyahat etmenin keyfini çıkarmanızı istiyoruz!

 

 

%100 Garanti Depar

—————————

 

Tüm  turların hareket tarihleri garantidir! Turu aldığınız andan itibaren, turun dolması beklenmeden sizin için gerçekleşeceği kesindir. Hiç bir sebep dolayısıyla (kötü hava koşulları ve güvenlik dışında) turunuzu iptal etmiyoruz.

 

 

 

Tek Kişi Katılım Farkı Yok

—————————

 

Yalnız seyahat eden gezginleri ‘single konaklama farkı’ ile cezalandırmıyoruz! Çünkü tek kişi seyahat etmenin yalnız seyahat etmek olmadığını biliyoruz. Tur boyunca sizi hem cinsiniz bir gezgin ile aynı odada konaklatıyoruz. Böylece ‘single konaklama farkı’ ödemenize gerek kalmıyor.

 

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi

—————————

 

Beklemediğiniz bir durum, erteleme ya da iptal yüzünden tura katılamayacak mısınız?

 

Hayat Boyu Depozito Sistemi sayesinde depozitonuzu katılacağınız bir sonraki tur için koruyoruz! Detayları şartlar kısmında okuyabilirsiniz.

 

 

7/24 Hizmet Garantisi

 

———————

 

Global bir seyahat ve otantik deneyim şirketi olmamızın farkı, bizimle seyahat edenlerin bize her an ve her yerde ulaşmak isteyebileceğini iyi anlamamızı gerektiriyor. Bu yüzden sizin için hizmetlerimizi 7 gün 24 saat sınırsız ve uzmanlarımızı her zaman ulaşıma hazır tutuyoruz.

 

 

Seçme Hakkı

 

———————

 

Size 125 ülkede, 702 farklı garanti tur programın sunuyoruz. Bununla beraber yüzlerce hareket tarihi, 9 farklı tur tipi, klasik – standart – kamp ve upgraded olmak üzere 4 farklı servis tipi sunuyoruz. Bu yüzden nereye, ne zaman, nasıl ve niye seyahat edeceğiniz size kalıyor ve biz sizi oraya, istediğiniz tarihte, dilediğiniz şekilde götürüyoruz!

 

 

Küresel Ağ

 

———————

 

Dışarıda kocaman bir dünya var! Türkiye Yetkili Satış Acentesi olduğumuz global tur operasyon sisteminine ait özel tekneler, araçlar, lodgelar ile baştan sona keyif dolu unutamayacağınız deneyimleri sizi sunuyoruz.
 

AMNF

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive