Madagaskar Turu

9 GECE 10 GÜN

Madagaskar Turu şimdi Etiyopya Addis Ababa gezisi dahil programla. Afrika'nın ilgi çekici adası Madagaskar'a Türkçe rehberlikli tur. Muhteşem doğası, yerel kültürü ve manzaralı yollarıyla Madagaskar sizi bekliyor.

$ 2.699’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Madagaskar Turu
 
*** Yeni Etiyopya Addis Ababa'lı program

BULUŞMA
11 Nisan 2020 saat 21:30’da İSTANBUL HAVALİMANINDA buluşuyoruz. 
 
1.GÜN / 12 NİSAN ISTANBUL-ANTANANARIVO (MADAGASKAR ) 00:10 1340
Check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ethiopian Airlines tarifeli uçuşu ile 00:10'da Addis Ababa aktarmalı olarak Madagaskar yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.
Saat 13:40’da başkent TANA ‘ya ulaşıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerini takiben ,Özel aracımız ile şehir merkezine ilerliyoruz. Öğleden sonra PANAROMİK ŞEHİR TURU yapacağız. Başkent Tana ‘yı tanıyoruz, yerel pazarı ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda otelimize yerleşiyoruz.
AKŞAM YEMEĞİ  otelimizde alınacaktır. Geceleme otelimizde.
Otelimiz : Ibis Antananarivo Ankorondrano 3*

2.GÜN / 13NİSAN 2020 ANTANANARİVO – ANDASİBE (130 KM)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  ANDASIBE ‘ye  doğru yola çıkıyoruz. Tana şehir merkezinden 75 km sonra Marozevo Köyünde mola vereceğiz, Köy ziyaretimiz olacak.
Burada Özel bir çiftlik arazisi  üzerince Madagaskar ‘da var olan vahşi yaşam, küçük büyü hayvanlardan görme ve bunlar hakkında yerel rehberimizden bilgiler alma imkanımız olacak.
Öğleden sonra Andasibe Milli Parkı bölgesine ulaşıyoruz, otelimize yerleştikten sonra, Akşam
Orman da kısa bir yürüyüş yapacağız, Kırımızı Kurbağa, Madagaskar’ın Fare maymunları olan anılan LEMUR lardan göreceğiz.  Akşam yemeğimizi  otelimizde alacağız.
Geceleme Otelimizde.  GRACE LODGE 3*

3.GÜN / 14NİSAN 2020 ANDASİBE-ANTSIRABE
Bu sabah kahvaltıdan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Bugün MADAGASKAR  yaylalarından geçiş yaacağız. Yolculuğumuz  pirinç tarlalarının ve ayrıca Madagaskar yaylalarının panoramik manzaralarını içermektedir. Betafo'ya ulaşıncaya kadar Madagaskar'ın batısına giden yolu ünlü Ulusal Güzergah 7 boyunca ilerlemeye devam edeceğiz.. Yükselen Ankaratra tepelerinde adanın üçüncü en yüksek noktası olan küçük Ambatolampy kasabasını geçtikten sonra, sonunda Madagaskar'ın yayla ikinci başkenti Antsirabe'ye ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve AKŞAM YEMEĞİ otelimizde alınacaktır. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Le TrianoN  Hotel 3*

4.GÜN / 15NİSAN 2020 ANTSIRABE – MORONDAVA
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , yolculuğumuza  devam ediyoruz. Madagaskar Doğa manzaraları izleyerek rotamızda ilerliyeceiz. Miandrivazo şehrine kadar peyzajda gelişen bir değişim geçireceksiniz. Doğudaki Bongolava zinciri ile batıdaki Bemaraha platosu arasında yer alan şehir, yıllık ortalama sıcaklık 28 ° C olan en sıcak Madagaskar kenti statüsünde yer almaktadır.
Miandrivazo'da bir öğle yemeği molasından sonra öğleden sonra geç saatlerde gelen Morondava'a devam edeceğiz. Bu bölgede  MADAGASKAR Batı   sahillerine ulaşmış olacağız. Deniz kıyısı bölgesinde otelimize yerleşeceğiz. AKŞAM YEMEĞİ ve Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : LAGUNA-BEACH 3*

5.GÜN / 16NİSAN 2020 MORONDAVA – KIRINDY – MORONDAVA
Bu sabah erken bir kahvaltının ardından, yaklaşık 2 saat uzaklıktaki Kirindy Reserve için yola çıkacaksınız. Lemur ve baobab ağaçlarını görme fırsatı bulmak için rezervi ziyaret edeceksiniz. Yaklaşık 3 saat boyunca rezervi ziyaret ettikten sonra, Morondava'a dönmeden önce Relais du Kirindy Restaurant'ta bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Bugün öğleden sonra Baobab sevenlere bir müjdemiz vardır. Beklenen o zaman geldi.  BOABAB AVANUE - Baobab Caddesi'nde bir gün batımı İZLEME molamız başlayacak. Madagaskar denilince akla ilk gelen görsellerde olan BOABAB ağaçlarının efsane görselinin tam içinde olacağız.  Akşam geç saatlerde Morondava ‘ya otelimize  döneceğiz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : LAGUNA-BEACH 3*

6.GÜN / 17NİSAN 2020 MORONDAVA – ANTSIRABE
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , otelimizden ayrılacağız. Yayla yolunu takeip ederek , yeniden ANTISIRABE kentine yolculuk yapacağız. Manzaralar ve köylerin içinden geçerek güzergahımızın son noktası Antsirabe kentine ulaşıyoruz. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Le TrianoN  Hotel 3*
 
7.GÜN / 18NİSAN 2020 ANTSIRABE- TANA / ADDIS ABABA uçuşu 14:30 19:10
Bu sabah erken saatlerde 05:00 otelimizden ayrılacağız. İstikametimiz  TANA Uluslararası havalimanı olacaktır. 182 km lik yolculuğumuzun sonunda Antananarivo Ivato International Airport da ulaşıyoruz. Check in işlemlerimizi tamamlaıktan sonra ETIYOPYA HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile saat 14:30 ETIYOPYA’nın başkenti ADDIS ABABA ‘ya uçuşumuzu yapacağız. Yerel saat ile 19:10 ‘da varışımızı takiben, alanda karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
OTELMİZ : TULIP INN OLYMPIA ADDIS ABABA 4*
 
8.GÜN / 19 NİSAN 2020 ADDIS ABABA
Addis Ababa Şehir Turu Addis Ababa, 2.500 m yüksekliğiyle dünyanın en yüksek üçüncü başkentidir. 1886 yılında İmparator Menelik II tarafından kurulan Afrika, Afrika Birliği Komisyonu ve Birleşmiş Milletler Afrika Ekonomik Komisyonu gibi çok sayıda uluslararası kuruma ev sahipliği yapmak için Afrika'nın başkenti olarak da bilinir. Çok kültürlü ve otantik mekanlarla dolu Addis, sürekli büyüyor ve Afrika'nın en hareketli yerlerinden biri haline geliyor. Addis Şehir Turunuzda, 3,5 milyon yıllık Lucy iskeleti dahil olmak üzere çok sayıda antika, tarihi eser, arkeolojik ve soluk-ontolojik nesneler sergileyen Ulusal Müze'yi ziyaret edeceğiz; güzel Etiyopya Ortodoks Kiliselerinden biri olan ve birkaç ilginç modern resim ve mozaik içeren St. George Katedrali; Mercato - Afrika'daki türünün en büyük açık pazarı ve şehrin muazzam manzarasını sunan Mount Entoto ziyareti sonrası turumuzu tamamlayacağız. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : TULIP INN OLYMPIA ADDIS ABABA 4*

9.GÜN / 20 NİSAN 2020 ADDIS ABABA-Debre Libanos turu
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası ÇEVRE GEZİLERİMİZE devam edeceğiz. Tam gün sürecek ,Debre Libanos ve Mavi Nil Boğazı'na Günlük Gezisini yapacağız. 13. yüzyılda Abune Tekle Haymanot tarafından bulunan, Sululta Ovaları'ndan geçen Debi Libanos Manastırı'na giden Addis Ababa'nın 110 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. Mavi Nil'in bir kolu olan Jemma Nehri Boğazı'na bakan bu manastır dini, kültürel ve tarihi eserlere sahiptir ve bölgenin başka yerlerinden kaybolan ender bir ağaç bahçesine sahiptir. Yolda, halen kullanılmakta olan ve Portekizliler tarafından yaptırıldığına inanılan 16. yüzyıl köprüsünü de ziyaret edebilirsiniz. Öğleden sonraları Addis'e geri dönüyoruz. AKŞAM YEMEĞİ ve geceleme otelimizde.
OTELMİZ : TULIP INN OLYMPIA ADDIS ABABA 4*

10.GÜN / 21 NİSAN 2020 ADDIS ABABA-İstanbul 15:50 21:20
Bugün turumuzun son günü , Sabah kahvaltımızı otelimizde alacağız, Öğle saatlerinde otelimizden çıkış yapacağız. ETİYOPYA HAVA YOLLARI ile  DİREKT  uçuş İstanbul kalkış saati 15:50.  Havalimanına varışımız ve işlemlerimizi takiben, İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Varış saatimiz 21:20
Turumuzun sona ermesi...

Not: Madagaskar Turu programımızda anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadaki taksit sayıları, dönemsel yasal taksit sınırlarına ve banka kampanyalarına göre değişmektedir.  Güncel taksit kampanyasını satış danışmanınıza sorunuz. Kampanyalı çekimler, online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Madagaskar turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Madagaskar Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Madagaskar Turu için doğru adrestesiniz.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 2.699 Ek yatak$ 2.699 Single konaklamalı tur ücreti$ 3.299 Çocuk fiyatı$ 2.399

:: ISTANBUL- ADDIS ABABA- ANTANANARİVO / ADDIS ABABA- İSTANBUL ETIYOPYA HAVA YOLLARI Gidiş Dönüş + ARA UÇUŞ  Ekonomi Klas Uçak Bileti
:: ANTANANARİVO (1 Gece) Andisabe ( 1 Gece ) ANTSIRABE ( 2 Gece ) MORONDOVA(2 Gece ) ADDIS ABABA (3 Gece )Toplam 9 Gece Konaklama
:: Bütün Kahvaltılar
:: Turumuz esnasında8 AKŞAM YEMEĞİ ve 3 ÖĞLE  YEMEĞİ
:: TÜM GİRİŞ ÜCRETLERİ
:: Debi Libanos Manastırı ziyareti
:: Addis Ababa Turu
:: Morondova  Kirindy Reserve Milli Parkı
:: Boabab Doğal caddesi Ziyareti
:: Andesibe Milli Parkı
:: Türkçe Rehber Hizmeti
:: Zorunlu seyahat sigortası

 

:: Yurtdışı çıkış harcı 50 TL
:: Dahil olduğu belirtilenler dışındaki öğle ve akşam yemekleri
:: Dahil olan yemeklerdeki içecekler
:: Otel ekstraları, minibar harcamaları
:: Bölgesel YABANCI personellere dağıtılmak üzere  toplanacak Tur Tipleri KİŞİ başı / 400 TL (ilk gün alanda rehberinize teslim ediniz- Tavsiyemizdir )

 

BU TURA KATILIM İÇİN MADAGASKAR VE ETİYOPYA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

MADAGASKAR
Madagaskar E-vize alınabilmektedir.
Madagascar eVisa  45usd ( ACENTAMIZA ÖDEYİNİZ) Bu işlemi acentamız takip edecektir.

 

ETİYOPYA
Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet Pasaportu hamili Türk vatandaşları vizeye tabidir.
Etiyopya E-vize alınabilmektedir.

 

UYARILAR

- Sarıhumma hastalığının görüldüğü bir ülkede 9 ay üzeri kalan tüm yolculardan ve sarıhumma bulaşma riski olan bir ülkenin havalimanında 12 saatten fazla transit kalarak gelen tüm yolculardan Sarıhumma aşısı ile aşılandığını gösteren uluslararası aşı sertifikası istenir. Detaylı bilgiler için Seyahat Sağlığı Merkezi'nden bilgi alınabilir (www.seyahatsagligi.gov.tr)

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden acentamız sorumlu değildir.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden acentamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde acentamız herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, acentamız geziyi, tur kalkış tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive