Villa Kaktüs

Promo Japonya Kore Turu

8 GECE 10 GÜN (14-23 Nisan 2020)

Japonya Kore turu uzmanından, 14-23 Nisan 2020 Türk Hava Yolları uçuşları ile Japonya Kore Turu. 3 yıldızlı otellerde konaklamalı. Özel promosyonel fiyat. ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIRIN 12700 TL 4 TAKSİTLİ / 12200 TL HAVALE İLE ÖDEYİN!!!

₺ 12.700’den itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Promo Japonya Kore Turu

BULUŞMA
13 Nisan 2020 saat 23:00 de  İstanbul Hava limanında DIŞ HATLAR terminalinde tur  yetkilimiz ile buluşma .

1. Gün  14 NİSAN 2020       İSTANBUL-  OSAKA (JAPONYA)                0125 1840 
Saat 01:25’de TÜRK HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile JAPONYA -OSAKA  uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta
Akşam saatlerinde OSAKA ‘ya ulaşıyoruz.Otelimize transfer – geceleme otelimizde.
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU - AKŞAM YEMEKLİ    640 TRY
Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe  Akşam yemeği  yiyoruz.
Geceleme  Otelimizde .  OTEL :APA Hotel Osaka 3*vb

2.Gün 15 NİSAN Kyoto- Nara- Kobe Turu
Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.
TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ
KYOTO- NARA ve KOBE TURU   1150 TL
Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile  Osaka  şehrinin  çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz.
Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir  diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK  ziyaretimizi  yapacağız.
Daha sonra  Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle  yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak   ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz, serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir  olacak, Koba ‘ye varışımızı  takiben, KobeIKUTA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme  mekanında bir  final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)
Turun sonunda  Osaka’ya  dönüyoruz. Geceleme otelimizde

3.Gün 16 NİSAN ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’ OSAKA- TOKYO
Bu sabah erken saatlerde OSAKA’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’ya  yolculuk edeceğiz.
[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]  Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir.
Varışımızı  takiben,  TOKYO  ŞEHİR TURU  yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde.
OTELİMİZ : APA HOTEL  3*

4.Gün 17 NİSAN Fuji Dağı - HakoneTuru
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor..
Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var.
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN      1200 TL
ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)
Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde  JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den
ASHİ GÖLÜ kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altına olan bu güzel yörede bir  Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

5.Gün 18 NİSAN Tokyo
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.
Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı  -Bambu Bahçeleri Tam Gün   950 TL
Öğle Yemekli  -Geleneksel Japon Çayı servisi.
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz.
Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine  geçiyoruz, burada  dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz,
Ziyaretimiz sonrası , yine Japon inanışında çok önemli yer tutan  Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda  Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi  Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde  Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz, ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize  geri  döneceğiz .Geceleme  Otelimizde.

6.Gün 19 NİSAN Tokyo- PUSAN(G.KORE) 14:25 17:35
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tokyo’dan ayrılış için hazırlanıyoruz. Öğle saatlerinde  havalimanına transferimiz yapılacaktır. Tokyo- Pusan uçuşumuzu  yapacağız. Pusan ‘a varışta  karşılanma ve otelimize transferimiz yapılacaktır.
BALIK HALİ + AKŞAM YEMEĞİ 400 TL
PUSAN deniz Haline gideceğiz. Hali gezdikten sonra, salaş bir BALIKÇI restoranda oturup, taze deniz mahsullerinin tadına bakacağız. Turumuzun  sonunda otelimize dönüyoruz. Geceleme Otelimizde.
Otelimiz : Busan Tourist Hotel 3*,

7.Gün 20 NİSAN Pusan - SEUL
Bugün otelimizde kahvaltı sonrası   KORE SAVAŞI TÜRK ŞEHİTLİĞİNE gideceğiz, yakın tarihimizde çok önemli yer tutan bu savaş ve hatıralarını yakından yeniden göreceğiz. Hiç duymadığınız ,ilk kez  göreceğiniz KORE SAVAŞI  gerçekleri ile karşılaşacaksınız.
Kore Savaşı, 1950-1953 yılları arasında yapılan, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk Savaş'ın ilk sıcak çatışması olmuştur. Savaş, ABD ve Müttefiklerinin, daha sonra da Çin'in müdahalesiyle uluslararası bir boyut kazanmıştır.Şehitlik BM Savaş  müzesinin bahçesinde yer almaktadır
Ziyaretimiz sonrası otobüsümüz ile  SEUL ‘e  doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz  yaklaşık 5 saat sürecektir. En Güney bölümden iç kesimlere geçerken KORE nin tüm manzaralarını izliyor olacağız.
Akşam saatlerinde  SEUL’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşeceğiz Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

8.Gün 21 NİSAN SEUL
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı  sonrası ŞEHİR TURU başlıyor.
Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.
Geceleme  Otelimizde.
OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

9.Gün 22 NİSAN 2020 SEUL - İstanbul 23:45
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,
Tam Gün Extra Tur   Öğle  Yemekli    750 TL
KUZEY- GÜNEY KORE  HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI
Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı
Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘’  TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz.  Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı  ara  bölgeyi ,Imjingak Barış Köprüsünü KORE  savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız)  Turumuzuniçerisinde Öğle Yemeğimiz de vardır.Turumumuzun sonunda yenidenSeul ‘e  döneceğiz
[ Bilgi :Türk Ordusunun – ÇİN Halk Ordusu ile yaptığı muharebeler (Kore Savaşı ) alanı meşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarında  bulunmaktadır.]
Bu gece  uçuş saatimiz 23:45  Havalimanına geçiyoruz.  TÜRK HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile  Istanbul yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta

10.Gün 23 NİSAN 2020 İstanbul 05.15 varış
05:15 ’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.
 
[ ÖNEMLİ BİLGİ : TL fiyatlı turlarımızda fiyatlar yayınlandığı gün geçerlidir, fiyat kur artışlarına göre revize edilebilir. ]
 
[ ÖNEMLİ BİLGİ : TUR İÇERİSİNDE beliritilen extra turların , Öğle ve Akşam yemekleri  Japonve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün   değildir ]
 
[ ÖNEMLİ BİLGİ : Turumuz 3 yıldızlı otellerde konaklamalı promosyonel bir turdur. Kontenjan 45 kişidir ]

EKSTRA TURLAR HAKKINDA
Extra Turların katılım yeter sayısı 20 Kişidir. Daha az sayılarda özel tur  yapılmaz, başkalarınında içinde olduğu katılımlı tur paketlerinden yer alınır . Karma gruplara dahil olunur.
 
OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU - AKŞAM YEMEKLİ    640 TRY
KYOTO- NARA ve KOBE TURU   1150 TL
HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN      1200 TL
Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı  -Bambu Bahçeleri Tam Gün   950 TL
BALIK HALİ + AKŞAM YEMEĞİ   400 TL
KUZEY- GÜNEY KORE  HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI  750 tl
 
Toplam :  5090 TL           TAM PAKET INDIRIMLI  -4700 TL

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 12.700 Ek yatak₺ 12.700 Single konaklamalı tur ücreti₺ 15.400 Çocuk fiyatı₺ 11.700

:: Türk Havayolları İle İstanbul/ OSAKA  -Seul/ İstanbul Uçak Bileti
:: TOKYO -PUSAN arası Yerel Hava Yolu Tek yön UÇAK bileti 
:: 3 yıldızlı Otellerde  8 gece Oda Kahvaltı Konaklama
:: Tokyo Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu
:: Osaka  2 saatlik Panaromik şehir turu
:: SEUL Yarım Günlük Şehir turu
:: Alan/Otel/Alan veŞehirlerarası tüm Transferler
:: Havalimanı vergileri
:: Zorunlu Seyahat sigortası
:: Türkçe Rehberlik

:: Yurtdışı çıkış fonu (50 TL)
:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Seyahat sağlık sigortası
:: Ekstra turlar
:: Bahşişler
:: Kişisel harcamalar
:: Fazla Bagaj ücretleri

BU TURUN yabancı personellere bölge dağılmak üzere BAHŞİŞLERİ TOPLAMI -500 TL dir (Tavsiye edilen). İlk gün havalimanında toplanır. Rehberiniz eli ile bölgede dağıtılır.

BU TURA KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Japonya çipli pasaportlardan vize istememektedir. Eğer eski pasaportunuzu (Lacivert) kullanıyorsanız vize almanız gerekmektedir. Japonya tüm giriş yapan kişilerden girişte parmak izi almaktadır.

SIKÇA SORULANLAR

 

Sağlık 
Düzenli ilaç kullananların, ihtiyaçtan daha fazla ilacı yanlarında getirmeleri önerilmektedir. Çünkü ülkede her türlü ilaç bulunamıyor. Bunun yanı sıra ciddi bir sağlık sorununuz varsa (kalp, tansiyon, şeker vs.) doktorunuz tarafından imzalı bir belgeyi yanınızda bulundurmanız yararlı olacaktır. Ayrıca çeşme suyu içmemeniz, ilk defa sizin açacağınız kapalı şişe su içmenizi öneririz.


Vize Bilgileri 
Japonya çipli pasaportlardan vize istememektedir. Eğer eski pasaportunuzu (Lacivert) kullanıyorsanız vize almanız gerekmektedir. Japonya tüm giriş yapan kişilerden girişte parmak izi almaktadır.


Uçuş Süreleri 
İstanbul – Tokyo: 11 saat
Osaka – İstanbul: 13 saat


Para Birimi 
Para birimi Yen’dir. Bu gezi için yanınıza USD almanızı ve bunun da küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.


Saat Dilimi 
Türkiye ile her dört ülke arasında +6 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken seyahat edeceğimiz ülkelerde saat 18.00..


Telefon Kullanımı 
Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmayabilir.


Kıyafet ve Gerekli Eşyalar 
Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, rahat yürüyüş ayakkabıları ve ince bir mont ya da hırka almanızı öneririz. Sentetik olmayan ve pamuklu kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yağmur ihtimaline karşı bir yağmurluk ve şemsiye de getirebilirsiniz. Bunun dışında şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.


Yemek Kültürü 
Bölgede Uzakdoğu yemek kültürüne ait bir mutfak hakim. Sokak satıcılarından bir şey almamanızı öneririz. Bunun yanında gideceğimiz restoranlar ve otellerde alacağımız yemeklerin damak tadınıza uygunluğunu fark edeceksiniz.


Elektrik 
Genelde 100 V kullanılıyor. Japonya’da İngiliz tipi üç pimli prizler kullanılmaktadır.Prizlerin uymadığı yerlerde sorun yaşamamak için elektronik mağazalarında satılan üniversal fiş adaptörlerinden alınabilir. Prizlerin örnekleri http://localti.me/tokyo-japan sitesinden görülebilir. Adaptör getirmenizi öneririz.


Alışveriş 
Özellikle elektronik konusunda tam bir alışveriş cennetidir. Onun haricinde geleneksel kıyafetler ve hediyelik eşyalar alınabilir.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 8 yorum var.

Tokyo ve Kyoto'daki otelleri beğendim. Seul'deki otel fena değil. Rehberimizin ilgi ve alakasından, bilgi birikiminden gayet memnun kaldım. Nikko, Nara, Han Nehri turlarına katıldım, tatminkardı. Rehberimize ve tur öncesi ekstra ilgisi ve sabrı için Arzum Hanım a çok teşekkür ederim.
Aslıhan

Japonya Kore turumuz iyi organize edilmiş, genel olarak gayet memnun kaldık.
Nevra

Gökhan Bey merhaba, Öncelikle, ofiste son dakikada bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve yakınlık için teşekkür etmek istiyorum. Bir diğer teşekkür de, şirketiniz vasıtası ile gerçekleştirdiğimiz keyifli tur için. Deepnature ile güzel bir tanışma vesilesi oldu ve önümüzdeki yıllarda tekrar tekrar tura çıkmak isteriz. Rehberimiz ve güzel organizasyonunuzla çok güzel ve keyifli bir tur yaşadık. Sevgiler, tekrar teşekkürler.
Aydın

Japonya ve Kore'yi keşfettik dönüyoruz. Birbirine benzer iki kültürü güzel tanıdık. Çok güzel bahçelerde ömrümüze ömür kattık. Rehberimize özellikle teşekkür. Ufak tefek aksilikler dışında genel anlamda memnunuz. Teşekkürler.
Behiye

Tur her anlamda güzeldi. Rehberimizden çok memnun kaldık.
Şennur

Çok keyifli ve güzel bir turdu. Uzak bir ülkede bizi güvenle ve keyifle gezdirdiğiniz için teşekkür ederiz. Japonya uzak, pahalı, kalabalık bir ülke ama o kadar güzel fotoğraflar çektim, o kadar keyifle gezdim ki iyi ki gelmişim dedim.
Nihal

Çok memnun kaldım. Turumuz keyifli ve kaliteliydi.
İrem

Çok güzeldi, tur rehberimizden çok memnun kaldık. Teşekkürler.
Cem

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive