Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu
  • Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu
  • Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu
  • Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu
  • Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

1 GECE 2 GÜN (7-8 Aralık / 13-14 Aralık / 14-15 Aralık / 17-18 Aralık 2024)

1 gece Konya'da 5* Konya Grand Hotel konaklamalı 2024 Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu. İstanbul'dan hareket. Şeb-i Aruz tören bileti dahil program. KONYA ŞEB-İ ARUS TURLARINDA 24 YILLIK DENEYİM. KONUSUNDA UZMAN REHBERLERİMİZLE UNUTULMAZ BİR KONYA ŞEB-İ ARUS DENEYİMİ... ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIRIN 500 TL ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİNDEN YARARLANIN!

₺ 9.390’den itibaren ₺ 1.315 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus Turu

BU TURUN FARKI
Hızlı tren ile konforlu ve hızlı ulaşım
Konya turlarında 24 yıllık Deepnature deneyimi
Bölge uzmanı, Mevlevilik konusunda bilgili rehber eşliğinde gezme farkı
Beş yıldızlı otelde konaklama
Tüm tur tarihlerinde akşam seansında törenleri izleme garantisi
 
TUR PROGRAMI
1. GÜN / İstanbul'dan Hareket, Konya, Mevlana, Alaaddin Cami, Şeb-i Arus Töreni
Hızlı Trenle Konya Şebi Arus Turu için Söğütlüçeşme Tren İstasyonu Bilet Gişeleri önünde rehberimizle 06:00'da buluşarak bizleri bekleyen 06:30 hareket saatli Hızlı Trene biniyor ve Bostancı, Pendik, Gebze ve İzmit Tren istasyonundan da misafirlerimizi alarak yaklaşık 4,5 saat  sürecek olan keyifli yolculuğumuza başlıyoruz.
(Tren Hareket Saati: 06:30 Söğütlüçeşme Garı / 06:40 Bostancı Garı / 06:47 Pendik Garı / 07:12 Gebze Garı / 07:40 İzmit Garı)
(Biletler tur öncesi email ile iletilecektir, trene biniş misafirlerimizin sorumluluğundadır, misafirlerimizin hareket saatinden en az 20 dakika öncesinde biniş yapacağı garda olacak şekilde planla yapmasını önemle hatırlatırız)
(İstanbul'un Avrupa yakasından gelecek misafirlerimizi ''rezervasyon aşamasında incirli yada mecidiyeköy durak seçeneklerini seçmeleri halinde'' servis aracımızla transfer ederek Söğütlüçeşme Garına ulaştırıyoruz)
(05:15 İncirli E-5 Dilek Pastanesi önü)
(05:25 Mecidiyeköy Meydan Yapıkredi önü)
(Bursa'dan katılacaksanız İzmit yada Arifiye istasyonlarından trene binip inebilirsiniz. İzmit 07:40 / Arifiye 08:00)
 
11:30 civarlarında Konya Garı'na ulaşarak bizleri bekleyen aracımıza biniyor ve panoramik bir tur ardından öğle yemeği molası veriyoruz (ekstra). Konya'ya gelipte Etli Ekmek yemeden olmaz diyerek sizler için seçtiğimiz restoranımıza giderek güzel lezzetler tatma imkanı buluyoruz. Sonrasında sırasıyla; Mevlana Hazretleri, Alaaddin Cami, Alaaddin Tepesi, İnce Minareli Camii ve Medresesi,Karatay Medresesi, Şems-i Tebrizi Türbesi ve Mescidi gezerek otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeğimiz sonrası 20.00’da başlayan Şeb-i Arus Törenlerine katılmak üzere Mevlana Kültür merkezine geçiş yapıyoruz. 2005 yılında UNESCO tarafından başyapıt olarak ilan edilen, 2008 yılında İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsilî Listesine dahil edilen Sema Töreninin ardından otelimize geçiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.
Konaklama: Konya - 5* Konya Grand Hotel
 
2. Gün: Meram Bağları, Tavus Dede Türbesi, Sille Köyü, Tropikal Kelebekler Bahçesi
Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonrası Meram Bağları ve Tavus Dede Türbesi gezilerimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Sonrasında ise Konya Sille Köyü'ne gidiyor ve köy içerisinde yürüyüş yaparak Kiliseyi geziyor, rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Sille Köyü'nden ayrılarak 2016 yılında açılmış olan Kelebekler Bahçesini gezmeye gidiyoruz. Onlarca çeşit kelebekleri görüyor ve bilgi ediniyoruz. Ardından Meram Bağları ve Tavus Dede Türbesi ziyaretlerimizin ardından şehir merkezinde serbest zaman. Sonrasında buluşarak Konya Garı'na geçiyoruz ve 18:30'da hareket edecek olan trenimize binerek İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Beş saate yakın yolculuğun ardından İstanbul'a ulaştığımızda Pendik, Bostancı yada Söğütlüçeşme garlarından birinde inebilirsiniz. Bir başka turumuzda buluşmak temennisiyle vedalaşıyoruz.
(Hızlı tren Gebze ve İzmit'te de durmaktadır, orada da inebilirsiniz)
 
TUR TARİHLERİ & KONTENJANLAR
 7-8 Aralık 2024 : Kontenjan 45 kişi
13-14 Aralık 2024 : Kontenjan 25 kişi
14-15 Aralık 2024 : Kontenjan 45 kişi
17-18 Aralık 2024 : Kontenjan 25 kişi
 
Hatırlatma: Trende koltuklarımız sabittir. Gidişte düz giden misafirlerimiz, dönüşte ters; gidişte ters giden misafirlerimiz ise dönüşte düz yönde oturarak yolculuk yapacaklardır.;
(Tur hareketine 7 günden az kala yapılan rezervasyonlarda münferit bilet alınacak olup, kalan sınırlı yerlerden bilet alınacağından düz yön seyahat ve yan yana koltuk garantisi verilmez)
 
****BU TURU ANNE BABANIZA HEDİYE EDİN ****
Turumuzu anne yada babanıza hediye edin, sürprizinizi özel tasarımlı hediye bildirimi ile e-mail ve whatsapp yoluyla iletelim.
 
Not:  Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu uzmanıdır. 24 yıllık deneyimimizle hazırladığımız Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Hızlı Trenle Konya Şeb-i Arus turu için doğru adrestesiniz.
 

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.390 Çocuk fiyatı₺ 7.990
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.390 Single konaklamalı tur ücreti₺ 11.490 Çocuk fiyatı₺ 7.390
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 9.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 12.390 Çocuk fiyatı₺ 7.990
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 10.990 Single konaklamalı tur ücreti₺ 13.490 Çocuk fiyatı₺ 8.990

Not: Çocuk indirimi 2 yetişkinle aynı odada konaklama halinde uygulanabilmektedir.

:: Yüksek Hızlı Tren ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Tren Bileti

:: 1 gece 5* Konya Grand Hotel'de standart odada konaklama

:: Konaklanan otelde 1 kahvaltı ve 1 akşam yemeği

:: Şeb-i Arus Töreni Giriş Bileti (akşam seansı)

:: Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

:: Konya'daki ulaşımlar

:: Trenle gidiş esnasında kahvaltı ikram paketi

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Program dahilindeki geziler

:: Dönüşteki akşam yemeği
:: Oteldeki akşam yemeğinde alınacak içecekler
:: Öğle yemekleri
:: Otellerdeki ekstralar
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

BÖLGEDEKİ ULAŞIMLAR HAKKINDA

Bölgedeki ulaşımlar kişi sayısına göre değişen klimalı turistik araçlarla sağlanmaktadır.

- 16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

- 27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

- 35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

- 46 Kişilik: Tourismo & Safir & Neoplan & Travego

 

KONTENJAN
Bu turumuz promo kategorisindedir.

 7-8 Aralık 2024 : Kontenjan 45 kişi

13-14 Aralık 2024 : Kontenjan 25 kişi

14-15 Aralık 2024 : Kontenjan 45 kişi

17-18 Aralık 2024 : Kontenjan 25 kişi

TUR ÖZETİ
Turumuz Tasavvufun eri Mevlana Celaleddin-i Rumi felsefesini derinlemesine anlamaya ve anlatmaya çalışan bir kültür gezisidir. Bu geziyi Mevlana'nın güzel sözü " Fi hi Mafih" ( Ne arasan kendindedir ) özetliyor. Sizlere şehrin curcunası ve hayatın karmaşasından uzaklaşarak bir süre kendimizi dinleme imkanı veren özel bir gezi alternatifi sunmaya çalıştık...

 

HATIRLATMALAR
:: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin.
:: Küçük bir sırt çantanız bulundurmanızı öneririz.
:: Fotograf/Video çekiyorsanız yeterince film, hafıza kartı, yedek pil vb. bulundurunuz.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 28 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

17-18 Aralık konya şeb-i arus turuna katıldım. sorunsuz sıkıntısız hersey çok çok çok güzeldi. rehberimiz Murat beyin engin bilgisi ve harika enerjisi sayesinde konya gezisi fevkalade geçti. Tesekkurler Deepnature tesekkurler Murat bey
Arzu

Muhteşem muhteşem muhteşem! 17-18 Aralık Konya - Şeb-i Aruz turuna katıldım…. Gerçekten herşey; otel, organizasyon, tur programı, programa uyum, kaptanımız VE MUHTEŞEM BİLGİLERİ İLE MUHTEŞEM REHBERİMİZ MURAT BEY … Gerçekten muhteşemdi… Bunca yıldır turlara katılırım ama böyle pozitif böyle bilgili rehber görmedim… Tebrikler
Didem

İlk defa bir tura katıldım ve Deep Nature tercihim çok doğruymuş, özellikle rehberimiz Murat bey bir rehberden çok kılavuz yolculuğu anlamlı ve keyifli kılan, aslında bir ansiklopedi olmasından şüpheleniyorum. Kendisine müteşekkirim. Aracımızın şoförü Üzeyir Bey de yine hayatimizi kolaylastiranlardan... Ulaşım, tören, konaklama detaylarının hiç birinde problem yaşamamış olmamız da tam da bir turdan beklenecek seviyedeydi. Bu güzel organizasyon ve nefis hizmet anlayışı için Deep Nature'a teşekkür ederim. Görüşmek üzere ...
Neslihan

Konya Şeb-i Arus turuna katıldım, çok memnun kaldım. Rehberimiz Murat Beye, Deep Nature Travel’a, beraber gezdiğim herkese çok teşekkürler. Tavsiye ederim.
Saadet

17-18 şebi aruz turumuz hem ekip,hem tur programı ,hemde rehberimiz murat bey harikaydı.Bol gezmeli,keyifli neseli bir haftasonu oldu, Murat beyin deneyimine hayran kaldık. Herkese çok tesekkürler, başka turlarda görüşmek üzere .
Mutlu

Rehber Murat bey mükemmeldi. Bilgisi, anlatımı ve güler yüzüyle Konya gezimizi çok güzel kıldı.
Berna

Çok güzel gezdik, dinledik. Bu keyifli gezi için rehberimiz Murat Bey'e teşekkürler..
Yıldız

Çok güzel ve sorunsuz bir seyehat geçirdik. Murat bey 'in ilgili ve içten tavırları engin bilgisi ve akici anlatimi konya yi bana cok sevdirdi. Transferlerde hic sorun yasamadik. otel umduğumdan çok daha güzeldi. Çok tesekkur ederim deepnature
Korhan

Çok keyifli bir geziydi. İki güne dolu dolu bir program, hiçbir aksaklık yaşanmadı, rehberimiz de çok iyi düzeyde bilgilendirici ve güleryüzlü idi. Teşekkürler
Günseli

Rehberimiz Murat beyin rehberliğinde, seçkin insanların bulunduğu şeb-i arus turumuz mükemmel bir şekilde sonlandı. Teşekkürler
Murat

Sayın ilgili, 14-15 Aralık Konya turunuzdan dün akşam İstanbul’a dönüş yaptık. Öncelikle siz tur organizasyonuna, sonra sevgili rehberimiz Necmiye hanımefendiye ayrıca teşekkür etmek istedim. Tur grubunun çok kalabalık olmayışı ve kısa zamanda Konya hakkında bilgi sahibi olmamıza ve Şebi Aruz törenlerine katılmamıza vesile olduğunuz için anneme ve bana keyifli bir haftasonu yaşattınız. Necmiye Hanımdan Nisan ayında Kapadokya turları düzenleyeceğinizi öğrendim. Bu konuda internet sitenizde bilgiye ulaşamadım. Tur programlarınız netleştiğinde bu konuda mail adresimden bana bilgilendirme gönderirseniz çok sevinirim. Daha önce hiç tura katılmadan yurtiçi ve yurtdışı tek başıma çok sayıda gezi yapmış olan bana turla gezmenin de zevkli olabileceğini ispatlamış oldunuz ve daha sonraki gezilerimde sizleri tercih etmeme sebep oldunuz. Organizasyonlarınızın kalitesinin yükselerek devam edeceğini temenni ediyor, sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
Nihal

Değerli Deep Nature Ailesi 17-18 Aralık tarihinde sizin aracılığınızla gerçekleştirdiğimiz Konya Şeb-i Arus ziyaretimiz ile ilgili sizinle, ailemle de mutabık kaldığımız görüşlerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Şikayet etmek kolaydır da; memnuniyetini ve aslında içten içe birisini ve bir organizasyonu onurlandırmaya pek alışık değildir bu topraklarda insanlar... Ayıptır... siz zaten o işi iyi yapmak zorundasınız gözü ile bakılır, "para veriyorum yahu hizmet edenlere..." "bir de ben ekstra teşekkür neden edeyim?" diye düşünülür. Ama işin özü o değildir...İnsana insan gereklidir arkadaşlar... ilk andan beri hep insanca yaklaştınız ve insanın özü olan o sıcaklığı hissettirdiğiniz bana bu süreçte... Ben bu etkinliğe gitmeye karar verip, google araştırması yaptığımda, onlarca alternatif çıktı karşıma, hatta bir ara; "biletler online imiş ben bile bu organizasyonu yaparım" noktasına geldiğimi hatırlıyorum. Ama işin özü o değildi işte, sizlerle tanışmamız gerekiyormuş meğer :) Siz Gökhan Bey ile ilk konuşmamız... her aksiyonu email ortamında alabilmemiz, benim kartımın olmayan bakiyesini 1-2 iş günü tolere edişiniz, sonrasında zaman geçip "babam bilet bekliyor Gökhan Bey nedir bizim durumumuz" diye serzenişimi yatıştırışınız... Bunlar hep güven telkin eden ve insana dokunan tavırlar idi... Her şey böyle başladı ve bir an bile en ufak aksilik yaşayacağımı düşünmedim bu yolculuğa çıkarken. Havada iken destur istedim Konya'dan o ayrı :) ama o Konya bize bir "Cem"i armağan etti... etmeyebilirdi... ama bize rehberimiz Cem nasip oldu... O soğukta (İstanbul'un şuan ki soğuğu gibi de değil ha)... o soğukta biz 2.uçağı beklerken bize çay getiren ellerini nasip etti yaradan... hiç üşümedik, sokaklar -6/9 derecelerdeyken bile önümdeki beye sütlü çay buldu da getirdi havaalanının otoparkında!! Öyle insandı yani... Adamın akademik bilgisi bir yana, genel kültürü, tecrübesi, bu tecrübeyi aktarma biçimi, insana verdiği rahatlık, değer, işindeki profesyonellik ile nasıl bir seyahat geçirirsiniz? Hayatında ilk kez, bir de en küçük kızlarının parası ile "turla" seyahate çıkan 69 yaşındaki annem-babam mest :) evde halen Cem konuşuluyor o derece :):) Baharda İstanbuldaki bütün müzeleri gezmeye karar verdiler, o kadar doyurdu Cem ey bizimkileri... bilgi ve bilgiye olan ihtiyaçları nüks etti... Çünkü insana insan gerekliydi... eseri anlatan simültane kulaklıklarımız değil, bir cevher vardı karşımızda, etten, kemikten, bilgisini aktarmaktan, koca gün konuşup konuşup yorulmak nedir bilmeyen... ne bir zaman aksaklığı yaşadık ne de bir sıkıntı... çünkü her şey akışındaydı, herkes emindi, rahattı ve insandı. Çünkü insana insan gerekti... Öyle ki serbest zamandan sonra bile 12 kişi birbirimizi sözleşmiş gibi meydanda bulduk ve sözleşmiş gibi şoförümüzde o an meydandaki trafik ışıklarındaydı :) Özetle koca koca gruplar evet ama... az kişi olmanın avantajını çok hissettik. Otelimizin lokasyonu mükemmel, aldığımız hizmet olması gerektiği gibi idi. Her isteyen ibadetini yaptı, onlar ibadet ederken ben dinlenme alanlarında meditasyon yaptım :) Beni oraya taşıyan onlarca varoluşu düşündüm... bir sürü insan vesile oldu bu seyahate... biraz büyük düşününce; Gökhan Bey, ofiste telefonlarıma cevap veren bayanlar, biletimi kesen bir asistan, otel rezervasyonunu yapan bir başkası, havaalanında üzerimi arayan güvenlik, uçağı kullanan kaptan pilot bir bayan ;Gökçe:) Konya'dan gelmiş geçmiş bütün ruhlara beni oraya kabul ettikleri ve evime sağ salim geri yolladıkları için şükürler ettim, teşekkürler yolladım. Sizlere de arkadaşlar; bir email ile bile olsa; teşekkürü bir borç bilirim, işinizi çok iyi yaptınız. Her biriniz işin bir ucundan tuttunuz, velhasıl bunları sizinle paylaşabilecek kadar şahane anılar ile doluyum Konya sonrasında, sizlerin sayesinde... Yeni yıl için seyahat planları yapmaya başladım, Gökhan Bey'e yazacağım birazdan :):) Birlikte nice seyahatlere umarım... ama bakalım.. "gelin ata binmiş ya nasip demiş" nasipten öte yol yok...
Sevinç

Merhaba, Perşembe günü ani bir kararla, haftasonunu İstanbul dışında geçirmeye karar vermiştik, turunuza katılmaya karar verdik. Düşüncelerimizi bilmek hakkınızdır diye düşündüm: Telefonda görüştüğüm Arzum Hanım, haftasonu seçenekleri hakkında insanı tam anlamı ile bilgi ile donatan ayrıntılı konuşmasını yaptı. Düşünmek için telefonu kapattığımda Deepnature  hakkında ilk çok olumlu  düşüncelere sahip olmuştum.  Bundan çok daha uzun süreli, daha pahalı bir çok seyehatte bile bu kadar ilgiyi görmediğimizi düşündüm.  Kararımızı verip, kayıt için tekrar şirketi aradığımda aynı profesyonel yaklaşımla işlemlerimiz tamamlandı.   Konya gezisi başlayıncaya kadar yürütülen tüm işlemler, gerçek anlamda mesleğine, kendi işyerine ve müşterisine gösterilen özeni ve saygıyı yansıtıyordu. Gezimiz gerçekten çok güzel geçti. Rehberlerimiz Cem Beyi bu güne kadar katıldığım gezilerde karşılaştığım en iyi iki rehberlerden birisi olarak  tanımlayabilirim. Varlığı ile her an Deepnature’ın bizimle, sıcak, sevecen bir o kadar da gözeten gücünü hissettik.  Katılımcıların çok kısa sürede birbiriyle kaynaşması, yolculuk boyunca saygılı ve sıcak ilişkilerin sürdürülmesi, konakladığımız yerlerde bize gösterilen ilginin  sıcaklığı tamamıyla şirketinizin ve rehberimizin eseridir. Her şey için sonsuz teşekkür ederim.
Zeliha

Şirketinizi önceden hiç duymamama rağmen net ortamında programınızı ve katılanların yorumlarını okuyunca (yalnız) katılmaya karar verdim. Rehber Cem Bey, programa ve Konya'ya hakim, özellikle tören öncesi yaptığı sürpriz çok hoştu. Şoför Davut da oldukça efendi ve dikkatli. Konakladığımız Hilton oteli her şeyiyle beklentim dahilinde. Her şey için Deep Nature’a teşekkürler.
Nazlı

Geçtigimiz haftasonu, 10-11 Aralık tarihleri arasında, katılmıs oldugumuz Konya şebi aruz turu hakkında düsüncelerimizi belirtmek istedim. Tek kelimeyle anlatırsak harika bir turdu. Ilk defa Deep Nature ile bir tura katıldım ve hiçde pisman olmadık buna bilakis çok memnun kaldık. Tur rehberimiz Cem Bey 'in bu haftasonunu mükemmel geçirmis olmamızda paylarıda inkar edilemez. Ayrıca tura katılan diğer kişiler de çok uyumlu idi. Herkes beklenenin çok üzerinde sıcakkanlı ve samimiydi. Kısacası, tüm Deep Nature ekibine böyle bir organizayon yaptıkları için tesekkürü bir borç biliyoruz.
Hacer & Mesut

Havale/EFT ile ödeme:
10.990 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
10.990 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
5.918,12 TL11.836,23 TL
4.022,34 TL12.067,02 TL
3.082,70 TL12.330,78 TL
2.527,70 TL12.638,50 TL
2.143,05 TL12.858,30 TL
1.876,15 TL13.133,05 TL
1.689,71 TL13.517,70 TL
1.538,60 TL13.847,40 TL


KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.