• Butik Doğu Anadolu Turu
  • Butik Doğu Anadolu Turu
  • Butik Doğu Anadolu Turu
  • Butik Doğu Anadolu Turu
  • Butik Doğu Anadolu Turu

Butik Doğu Anadolu Turu

6 GECE 7 GÜN (19-25 Mayıs / 19-25 Haziran / 3-9 Temmuz / 18-24 Eylül / 9-15 Ekim 2021)

6 gece 7 günlük eşsiz bir Uçakla Butik Doğu Anadolu Turu... Hakkari, Şemdinli, Van, Ahlat, Doğubeyazıt ve Ağrı. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, Uzmanından Doğu Anadolu turları. Keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi...

₺ 3.599’den itibaren ₺ 442 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Uçakla Butik Doğu Anadolu Turu
(Hakkari-Van-Doğubeyazıt)
 
1. GÜN / YÜKSEKOVA - ZAP SUYU VADİSİ - HAKKARİ 
Doğu Anadolu Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Havaalanı - Hakkari seferi. 09:10 kalkış / 11:30 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Hakkari Havaalanında karşılıyor ve ardından aracımıza yerleşerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak Yüksekova'yı gördükten sonra mahalli bir lokantada öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Zap Suyu'nun eşsiz manzarası eşliğinde Hakkari merkezine doğru yol alıyoruz. Muazzam manzaralar eşliğinde yapacağımız bu yolculuk esnasında Zap Suyu üzerinde Devrimci Gençlik Köprüsü'nde mola vereceğiz. 1969 yılında Deniz Gezmiş ve arkadaşları adına yaptırılan bu köprü, 1999 yılında bombalanarak yıkılmasının ardından Yazar Cezmi Ersöz'ün koordinasyonunda toplanan bağışlarla yeniden inşa edilmiştir. 70 metre uzunluğundaki asma köprü, 2010 yılının Ekim ayında çeşitli sanatçılar, aydınlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen çok sayıda misafirin katılımıyla açılmıştır. Öğleden sonra ulaştığımız Hakkari'de 18 yy.da bölge yöneticilerinden İzzetin oğlu İbrahim Bey tarafından yaptırılan çift katlı ve kanatlı, açık avlulu düz damlı medreseler grubuna giren Hakkari Meydan Medresesi'ni gezip panoramik olarak şehir turu yaptıktan sonra konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Hakkari'de.
Konaklama : Hakkari Hotel Sibar (3*)
 
2. GÜN / BERÇALAN YAYLASI - SEYİTHAN BUZUL GÖLÜ - CENNET CEHENNEM VADİSİ - YÜKSEKOVA
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak ikinci gün programıza başlıyoruz. Bugün ilk olarak programızda Hakkari yakınlarındaki en güzel yaylalardan biri olan Berçelan Yaylası var. 3300 m. rakımlı Berçelan Yaylası, Hakkari çevresindeki diğer yaylalar gibi yöre halkının yazın hayvanlarını otlatmak ve ürünlerini değerlendirmek için göç ettikleri, geleneksel kara çadırları ile yaşadıkları bir yayladır. Özel bir floraya sahiptir. Buraya ulaşmak için köyden yapacağımız yürüyüş sonunda bizi güzel bir sürpriz bekliyor. Berçelan Yaylası’nın kuzeybatı yönündeki zirveye yakın bir çöküntüde oluşmuş bir buzul gölü var. Cilo Dağlarının zirveleri arasında eşsiz manzaraya sahip bu gölü ismi Seyithan Gölü. Masmavi rengi ve çevresinin görüntüsü ile etkileyici bu gölün isminin nerden geldiğini size orda anlatalım.
(Yaylada ve buzul gölüne yürüyüş rotasında kar olacaktır, buna göre kıyafet ve ayakkabı bulundurmak gerekir. Yürüyüşte kolaylık açısından baton tavsiye olunur)
Öğle yemeği molasını Hakkari'de mahalli bir lokantada verdikten sonra bir başka doğa harikası var programmızda. Hakkari kent merkezine 45 km uzaklıkta, 3500 m. rakımda yer alan Cennet-Cehennem Vadisi büyüleyici bir görselliğe sahip. Vadide binlerce yıllık devasa buzullar bulunuyor. Vadi rengârenk çiçekleri ve çevresini saran karlı tepelerle dört mevsimin bir arada yaşandığı doğa harikası yerler arasında.
Öğleden sonra Yüksekova'ya geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Yüksekova'da.
Konaklama : Yüksekova Elite My Garden Hotel
 
3. GÜN / ŞEMDİNLİ TAŞ KÖPRÜ - KAYME SARAYI - VAN
Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılarak Şemdinli'ye doğru yola koyuluyoruz. Şemdinli'de iki gezi noktamız olacak. İlk olarak 1898 yılında Şeyh Muhammed Sıddık tarafından yaptırılan ve 11 metre yüksekliği bulunan Şemdinli Taş Köprü'yü daha sonra da 1909 yılından kalma Kayme Sarayı'nı göreceğiz. Günümüze sarayın yalnızca kuzey ve batı duvarları iyi bir durumda iken doğu ve güney duvarları ise kısmen ayakta kalabilmiştir. Sarayın üst örtüsü tamamen yıkılmıştır. Sonrasında öğle yemeği molamızı Şemdinli'de mahalli bir lokantada verdikten sonra Van'a doğru yol alacağız. Yaklaşık 4 saat sürecek bu yolculuk esnasında, yöre halkının Mur Dağı dedikleri Mor Dağının eşsiz görüntüsü bir süre bize eşlik edecek. Akşam üzeri Van'a ulaşıyoruz ve konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Van'da.
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel (4*)
 
4. GÜN / VAN - ÇAVUŞTEPE KALESİ - HOŞAB KALESİ 
Sabah Van Kahvaltıcısına gidiyoruz. Van'a geldik Van Kahvaltısı yaparak turumuza başlayalım (van kahvaltısı-tur ücretine dahil)
Daha sonra Van'ı gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Urartu Kralı I. Sarduri tarafından MÖ. 840–825 yılları arasında yaptırılmış Van Kalesi'ni geziyoruz. Kale gezimiz sonrasında dünyaca meşhur Van Kedilerinin koruma altına alındığı Kedi Evi'ni gezerek programımıza devam ediyoruz. Ardından Halı ve Kilim deyince Doğu Anadolu'nun açık ara öne çıktığı ve bölgedeki en güzel örnekleri görebileceğimiz Kilim Atölyesini ziyaret ediyoruz. Sumak ve Cicim , Doğu Anadolu – İran coğrafyasının en değerli geleneksel dokuma ürünleridir. Bugün bölgede halen dokunulmaktadır. Sonrasında serbest öğle yemeği molasının ardından yaklaşık yarım saat sürecek olan yolculuğumuz bizi Urartuların önemli merkezlerinden birisi olan Çavuştepe’ye ulaştıracak. Çavuştepe; içerisinde sarnıçlar, depo odaları ve krali yapıları barındıran Çavuştepe Kalesi Türk kazıları ile ortaya çıkmıştır. Kale, önceden gördüğümüz başkent Tuşpa Kalesi’nden daha önce yapılmıştır ve döneminde Urartu Kralı Sarduri’ye ithafen ‘’Sardurihinili – Sarduri Şehri’’ olarak adlandırılmaktadır.
Günün son gezi noktası Hoşab Kalesi. Bu kale, stratejik olarak önemli bir geçiş noktası olduğu için Urartu Dönemi’nden başlayıp Osmanlı Dönemi’ne kadar devam eden tarihsel sürece sahiptir. İç kale-Dış kale sistemine sahip kale surları ve iç müştemilatı ile oldukça estetiktir.
Günün sonunda Van’ın geleneksel değerlerinde savat atölyesini ziyaret ediyoruz.  Savat kara demektir. Gümüş, bakır, kurşun ve kükürtten elde edilen bir alaşım olan savat 400 derecenin üzerinde ısıtılıp çelik uçlarla işlenmektedir. Bu denenle ‘’kara’’ olarak adlandırılmaktadır. Savattan hediyelik ve kullanım eşyaları yapılmaktadır.
Gezilerin ardından otele dönüş ve akşam yemeği
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel (4*)
 
5. GÜN / AKDAMAR ADASI - AHLAT- NEMRUT KRATER GÖLÜ
Kahvaltı sonrası hareketle Van Gölü'nün manzarası eşliğinde Ahlat'a ulaşıyoruz. Ermenilerin “Şaleat” ,Süryanilerin “Kelath”, Arapların “Hil'at” dedikleri Ahlat'a varıp, 1481 yılı ramazan ayında ölen Melik Bayındır Bey ibni Rüstem'e ait olan Emir Bayındır Kümbeti, Karakoyunlu Emir Ali kızı Erzen Hatun için 1396-1397'de yaptırmış Erzen Hatun Kümbeti ve sonrasında 12.yy başından 16.yy'ye kadar tarihlenen muhtelif tiplerde takriben bin kadar mezar taşı bulunan Meydan Kabristanı'nı gördükten sonra bizi bekleyen minibüslerimizle Türkiye'nin en büyük krater gölü olan, adını Babil Hükümdarından alan 1441 yılında faaliyete geçen Nemrut Krater Gölü'ne çıkıyoruz.  Doğanın eşsiz güzelliğini seyreyledikten sonra Tatvan'a ulaşıp öğle yemeği molası veriyoruz. Büryan Kebabı tavsiye olunur.  Yemeğin ardından Akdamar Adasına gidiyoruz. Gevaş'a varıp teknemize binerek Akdamar Adası'na doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sonra Akdamar Adasına vardığımızda Gagik Kilisesi'ni göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından otelimize dönüş ve akşam yemeği
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel (4*)
 
6. GÜN / MURADİYE ŞELALESİ – TENDÜREK DAĞI GEÇİDİ – DOĞUBEYAZIT - İSHAKPAŞA SARAYI - NUH'UN GEMİSİ
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Bendi Mahi Çayı üzerindeki Muradiye Şelalesi'nde de fotoğraf molası verdikten sonra yola devam ederek Tendürek Dağı Geçidi'nden (2644 m) geçerken katılaşmış lavları göreceğiz. Sonrasında öğle yemeği molası. Ardından Doğubeyazıt'a varış.  Burada, Çıldıroğullarından II. İshak Paşa ile Çolak Abdi Paşa tarafından 1685'te yaptırılan, 1784'te son şekli verilen Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devrindeki son büyük anıt yapısı İshak Paşa Sarayı'nı geziyoruz.
İshak Paşa Sarayı ya da İshak Paşa Külliyesi, Ağrı Dağı'nın yakınında, Doğubayazıt'ın 5 kilometre uzağında bulunan bey kalesidir. 116 odalı sarayda türbe, cami, surlar, iç ve dış avlular, divan ve harem salonları, koğuşlar bulunur. Yapımı 99 sene sürmüştür. Yazar ve bilim adamı Ahmed-i Hani bu sarayda katiplik yapmıştır. Günün sonuna doğru halk tarafından Nuh'un Gemisi kalıntısı olduğuna inanılan, gemi silueti şeklindeki doğal anıtı görüp fotoğraf molası veriyoruz. 
Programın tamamlanması ardından Ağrı'ya geçerek otelimize yerleşme ve akşam yemeği
Konaklama: Ağrı Hatemoğlu Hotel (3*)
 
7. GÜN / AĞRI
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Ağrı şehir merkezinde panoramik şehir turu yapıp çarşıda kahve molası verdikten sonra Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nın eşsiz manzarası eşliğinde Ağrı Havaalanına doğru yol alıyoruz. Misafirlerimizi 11:00 itibarıyla Ağrı Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları 12:00 Ağrı-İstanbul Havaalanı uçuşu ile. 14:20 İstanbul'a varış.
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Havaalanı - Hakkari Havaalanı 09:10 kalkış - 11:30 varış
 
Dönüş 
TÜRK HAVA YOLLARI  Ağrı - İstanbul Havaalanı 12:00 kalkış - 14:20 varış
 
Rehber grubu Hakkari Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
TUR KONTENJANI
25 kişi
 
HATIRLATMALAR
Uçakla Butik Doğu Anadolu turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Uçakla Butik Doğu Anadolu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Uçakla Butik Doğu Anadolu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Uçakla Butik Doğu Anadolu turu için doğru adrestesiniz.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.
 
Hatırlatma: Genelgeye göre paket turlara katılan misafirler sokağa çıkma yasaklarından muaftır.
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.599 Ek yatak₺ 3.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 3.099
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.599 Ek yatak₺ 3.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 3.099
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.599 Ek yatak₺ 3.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 3.099
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.599 Ek yatak₺ 3.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 3.099
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 3.599 Ek yatak₺ 3.599 Single konaklamalı tur ücreti₺ 4.199 Çocuk fiyatı₺ 3.099

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul-Hakkari uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Türk Hava Yolları ile Ağrı-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece 3* Hakkari Sibar Hotel'de konaklama

:: 1 gece Yüksekova Elite My Garden Hotel'de konaklama

:: 3 gece 4* Van Rönesans Life Hotel'de konaklama

:: 1 gece 3* Ağrı Hatemoğlu Hotel'de konaklama

:: Van kahvaltısı

:: Otelde 5 sabah kahvaltısı

:: Set menü 6 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Akdamar Adası tekne ücreti

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Özel izinlerin alınması

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti

:: Uçakta online check in koltuk seçimi ücreti

:: Nemrut Krater Gölü minibüs ücreti

:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup 12 ile 25 kişi arasında katılımcı ile yapılmaktadır.

TUR İÇERİĞİ HAKKINDA
Turumuz doğa ve kültür turudur. Doğunun dört güzel şehrindeki kültürel değerleri ve doğal güzellikleri gezeceksiniz.
Bu turda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, yöre kültürü ve coğrafyası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Folklorü, müziği, mutfağı ve yaşam tarzı hakkında deneyim edinebilirsiniz.
Bu turumuz iyi organize edilmiş kültür ve trekking gezisi isteyen doğa ve tarih severler için idealdir. 
Turun özellikle Hakkari kısmında yüksek rakımdaki yayla ve vadilerde kar olma ihtimali yüksek olacaktır. Kara ve soğuğa uygun kıyafet bulundurmanız, yürüyüş ayakkabısı giymeniz gerekmektedir. Ayrıca batonunuz varsa yanınızda bulundurunuz.

ÖZEL GRUP TALEPLERİ HAKKINDA
Eğer büyük ve kalabalık gruplarla gezmekten hoşlanmıyorsanız ve kendi grubunuz varsa bizden özel tur teklifi isteyebilirsiniz. En az 10 kişilik gruplara özel teklif sunabilir, bu turu grubunuza özel gerçekleştirebiliriz. 

TUR HAKKINDA

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde çok ça yer gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 12 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.

* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

*  Rehberlerimiz en büyük farklarımızdandır. Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   

Havale/EFT ile ödeme:
3.599 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
3.599 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
929,44 TL3.717,77 TL
755,07 TL3.775,35 TL
638,82 TL3.832,94 TL
556,82 TL3.897,72 TL
493,96 TL3.951,70 TL
444,28 TL3.998,49 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.799,50 TL3.599,00 TL
1.199,67 TL3.599,00 TL
926,74 TL3.706,97 TL
752,19 TL3.760,96 TL
635,82 TL3.814,94 TL
552,70 TL3.868,93 TL
490,36 TL3.922,91 TL
441,88 TL3.976,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive