Butik Doğu Anadolu Turu

6 GECE 7 GÜN (30 Mayıs-5 Haziran 2022)

6 gece 7 günlük eşsiz bir Uçakla Butik Doğu Anadolu Turu... Elazığ, Tunceli, Ovacık, Munzur Vadisi, Kemaliye, Bingöl, Muş, Ahlat, Van, Doğubeyazıt ve Iğdır. En fazla 25 kişilik butik tur konsepti. DEEPNATURE'ın özenli ve kaliteli tur anlayışıyla hazırlanmış, Uzmanından Doğu Anadolu turları. Keyifli ve iyi programlandırılmış içerik. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. Butik konseptte, az kişiyle tur keyfi...

₺ 4.999’den itibaren ₺ 614 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Uçakla Butik Doğu Anadolu Turu
(Elazığ- Tunceli - Ovacık - Munzur Vadisi - Kemaliye- Bingöl - Muş - Ahlat - Van - Doğubeyazıt- Iğdır)
 
PROGRAM

1.GÜN / ELAZIĞ- HARPUT - MUNZUR VADİSİ MİLLİ PARKI - OVACIK - TUNCELİ
İstanbul'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na transfer aracımızla transfer
03.45 – E-5 Cennet Koru Florya önü 
04.05 - İncirli E-5 Alfemo önü
04.25 - Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya önü
04.45 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı
04.55 - Yenisahra E-5 Havaş durağı
05.10 - Bostancı Köprüsü Otobüs Durağı
05.20 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
05.45 - Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Pegasus Kontuarları önü
Belirtilen saatte ve hareket noktalarında transfer aracımızla buluşuyor ve Butik Doğu Anadolu Turu için Pegasus Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Sabiha Gökçen - Elazığ seferi. 06:55 kalkış / 08:40 varış
Rehberimiz misafirlerimizi Elazığ Havaalanında karşılıyor ve ilk olarak Harput'a hareket ederek Harput'u geziyoruz. Harput Kalesi, Ulu Cami ve Kurşunlu Camii içeren gezinin ardından feribot ile Tunceli'ye geçiyoruz. Feribot yolculuğu sırasında panoramik olarak Pertek Kalesi’ni de görüyoruz. Öğle yemeğinin ardından Doğu Anadolu Bölgesi’nin Tunceli sınırları içerisinde yer alan, 1971 yılında milli park ilan edilmiş Munzur Vadisi Milli Parkı güzergahı üzerinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından  Ovacık’a hareket ediyoruz. Munzur dağlarının güneyindeki ilçe olan Ovacık’ta ilçe hakkında bilgiler alıyor ve yöresel ürünler için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Tunceli'ye hareket ediyoruz. Tunceli'de bulunan otelimize yerleşme ve anlaşmalı restoranda set menü akşam yemeği.
Konaklama: Tunceli Grand Şaroğlu Hotel veya Royal Demir Hotel 
 
2.GÜN / TUNCELİ - ONAR KÖYÜ - YEŞİLYURT KÖYÜ - KEMALİYE
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Tunceli merkezini geziyoruz ve ardından Tunceli Cem Evi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Pertek İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Feribot ile Keban Barajı gölü üzerinden Elazığ’a geçiyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Onar Köyü’ ne hareket ediyoruz. Burada bulunan Göktürkçe yazılı mezar taşları ve tarihte bilinen en eski Cem Evi’ ni geziyoruz. Sonrasında Yeşilyurt Köyü’ nü ziyaret ediyor ve Kemaliye’ ye hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve ardından set menü akşam yemeği.
Konaklama: Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel
 
3.GÜN /  KEMALİYE - SIRAPINAR KÖYÜ - APÇAĞA KÖYÜ - TA TU TA EKOLOJİK ÇİFTLİK - MANİLİ YOL
Hemen her konuda türküsü bulunan eski ismiyle Eğin, yeni ismiyle Kemaliye doğası, kültürü ve evleriyle ilgi çekici güzellikleri barındırır. Taş işçiliğinin benzersiz örnekleri, mühendislik harikası köprüler, pınarlardan akan suların hayat verdiği vadiler manzumesi Kemaliye, kuruluşundan bu yana, çeşitli kültürlerin yaşandığı bir yer olma özelliğini taşır.
Kahvaltı sonrası Anadolu’daki Türk konut türlerinin gerçek bir temsilcisi kabul edilen evlerin bulunduğu Sırakonak Köyü’nden yürüyüşe başlıyoruz. Vadi manzarası eşliğinde yürüyerek Kültür Bakanlığı tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen Apçağa Köyü’ne varıyoruz. Öğle yemeği için “Ta Tu Ta” (Tarım, Turizm, Takas) Projesi üyesi olan ekolojik tarım çiftliklerinden birine gidiyoruz. “Ta Tu Ta”, Buğday Derneği tarafından yürütülen “Ekolojik Çiftliklerde Tarım Turizmi ve Gönüllü Bilgi, Tecrübe Takası” projesinin kısa adı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan bu çiftliklerde isterseniz gidip gönüllü olarak çalışabiliyorsunuz. Çalışma karşılığında gönüllünün konaklama ve yemek ihtiyaçları çiftlik tarafından karşılanıyor. Ya da ben çalışamam ama oradaki hayatı görmek istiyorum diyorsunuz ve ücretli olarak konaklıyorsunuz. Öğle yemeğinden sonra Kemaliye’yi gezmeye başlıyoruz. Manili Yol’a çıkıyor, tüm o hasret ve sevda dolu manileri okuduktan sonra her bir kapı tokmağı seyirlik olan evlerin arasından aşağı doğru iniyor, arada dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) ile dut, beşateş, oricik, pekmez ve bal gibi şifalı ürünlerin satışının yapıldığı Lökhane’de mola veriyoruz. Daha sonra programımızı tamamlayarak otele dönüyoruz. Akşam yemeği set menü olarak servis edilecektir.
Konaklama: Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel
 
4.GÜN / KARANLIK KANYON - TAŞ YOL - OCAK KÖYÜ - BİNGÖL
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk olarak Dünya’ nın ikinci büyük kanyonu olan 12 km uzunluğundaki  Karanlık Kanyon’ da tekne gezisi yapıyoruz (isteğe bağlı katılım-ekstra 60 TL)
Sonrasında yapımı tam 132 yıl süren Dünya’ nın en keskin yolllarından birisi olan ve 8 km uzunluğunda Kemaliye’ yi Divriği’ ye bağlayan “Taş Yol” u görüyoruz. Öğle yemeği ardından Hıdır Abdal Sultan tarafından kurulan ve günümüze kadar 700 yıllık geçmişi ile tarihi ve turistik değerlere sahip, dik bir yamaçta, bahçeler arasında havası ve suyunun temizliği ile dikkat çeken Ocak Köyü’ ne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin ilk ve tek müzesi olan Ali Gürer Müzesi’ ni gezebilirler. Ardından Bingöl'e hareket ediyoruz. Şehir turu ardından konaklayacağımız otele yerleşme ve akşam yemeği
Konaklama: Grand Berti Hotel
 
5. GÜN /  MUŞ - AHLAT - NEMRUT DAĞI KRATER GÖLÜ - AKDAMAR ADASI - VAN
Kahvaltı sonrası hareketle Türkiye'nin en büyük ovalarından biri olan Muş Ovasından geçerek Ahlat'a geçiyoruz.  Ermenilerin “Şaleat” ,Süryanilerin “Kelath”, Arapların “Hil'at” dedikleri Ahlat'a varıp, 1481 yılı ramazan ayında ölen Melik Bayındır Bey ibni Rüstem'e ait olan Emir Bayındır Kümbeti, Karakoyunlu Emir Ali kızı Erzen Hatun için 1396-1397'de yaptırmış Erzen Hatun Kümbeti ve sonrasında 12.yy başından 16.yy'ye kadar tarihlenen muhtelif tiplerde takriben bin kadar mezar taşı bulunan Meydan Kabristanı'nı gördükten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemeğin ardından dileyen misafirlerimizle bizi bekleyen minibüslerimizle Türkiye'nin en büyük krater gölü olan, adını Babil Hükümdarından alan 1441 yılında faaliyete geçen Nemrut Krater Gölü'ne çıkıyoruz. (Ekstra kişibaşı 70 TL) Doğanın eşsiz güzelliğini seyreyledikten sonra Van'ın simgelerinden Akdamar Adasına gidiyoruz. Gevaş'a varıp teknemize binerek Akdamar Adası'na doğru yola çıkıyoruz. (Ekstra kişibaşı 50 TL) Yaklaşık 30 dakika sonra Akdamar Adasına vardığımızda Gagik Kilisesi'ni göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından programımızı tamamlayarak Van'da konakladığımız otele dönüyoruz. Akşam yemeği otelde
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel
 
6.GÜN : VAN - ÇAVUŞTEPE 
Sabah kahvaltısı sonrası Van şehir merkezi gezisine başlıyoruz. İlk olarak Urartu Kralı I. Sarduri tarafından MÖ. 840–825 yılları arasında yaptırılmış Van Kalesi'ni geziyoruz. Kale gezimiz sonrasında dünyaca meşhur Van Kedilerinin koruma altına alındığı Kedi Evi'ni gezerek programımıza devam ediyoruz. Ardından Halı ve Kilim deyince Doğu Anadolu'nun açık ara öne çıktığı ve bölgedeki en güzel örnekleri görebileceğimiz Kilim Atölyesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında serbest öğle yemeği molasının ardından yaklaşık yarım saat sürecek olan yolculuğumuz bizi Urartuların önemli merkezlerinden birisi olan Çavuştepe’ye ulaştıracak. Çavuştepe; içerisinde sarnıçlar, depo odaları ve krali yapıları barındıran Çavuştepe Kalesi Türk kazıları ile ortaya çıkmıştır. Kale, önceden gördüğümüz başkent Tuşpa Kalesi’nden daha önce yapılmıştır ve döneminde Urartu Kralı Sarduri’ye ithafen ‘’Sardurihinili – Sarduri Şehri’’ olarak adlandırılmaktadır.
Günün sonunda Van’ın geleneksel değerlerinde savat atölyesini ziyaret ediyoruz.  Savat kara demektir. Gümüş, bakır, kurşun ve kükürtten elde edilen bir alaşım olan savat 400 derecenin üzerinde ısıtılıp çelik uçlarla işlenmektedir. Bu denenle ‘’kara’’ olarak adlandırılmaktadır. Savattan hediyelik ve kullanım eşyaları yapılmaktadır.
Konaklama: Van Rönesans Life Hotel
 
7.GÜN : MURADİYE ŞELALESİ - DOĞUBAYAZIT - İSHAKPAŞA SARAYI - METEOR ÇUKURU - IĞDIR
Kahvaltı sonrası Van'dan ayrılarak Doğubayazıt'a doğru yola çıkıyorız. Bend-i Mahi Çayı üzerinde yer alan Muradiye Şelalesi'nde fotoğraf molası vererek Doğubayazıt'a ulaşıyoruz. Burada Doğu Anadolu'nun simgelerinden, etkileyici İshak Paşa Sarayı ya da İshak Paşa Külliyesini gezeceğiz. İshakpaşa Sarayı, Ağrı Dağı'nın yakınında, Doğubayazıt'ın 5 kilometre uzağında bulunan bey kalesidir. 116 odalı sarayda türbe, cami, surlar, iç ve dış avlular, divan ve harem salonları, koğuşlar bulunur. Yapımı 99 sene sürmüştür. Yazar ve bilim adamı Ahmed-i Hani bu sarayda katiplik yapmıştır.
Doğubeyazıt'ta öğle yemeği molasının ardından dünyanın 2. büyük meteor çukurunu göreceğiz. Meteor Çukuru; Doğubayazıt’ ın 35 km doğusunda, İran sınırına 2 km uzaklıkta, Gürbulak Sınır Kapısı ile Sarı Çavuş (Gülveren) Köyü arasındadır. Alaska’da ki Meteor Çukuru’ndan sonra dünyanın en geniş gök taşı çukurudur. Meteor Çukuru 1913 yılında düşen bir göktaşı sonucunda oluşmuştur. Genişliği 35m, derinliği 60m’dir. Toprağa gömülü bulunan gök taşının üzeri bir toprak tabakasıyla örtülüdür.
Programımızı tamamladıktan sonra Iğdır Havaalanına geçiyoruz. 16:20 itibarıyla misafirlerimizi Iğdır Havaalanına bırakarak uğurluyoruz. Dönüş 17:20 kalkışlı Pegasus tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'na. 19:45 İstanbul'a varış.
İstanbul'a varışta havaalanında bizi bekleyen transfer aracımızla alınan duraklara servis imkanımız olacaktır.
(Kartal Köprüsü-Bostancı Köprüsü-Yenisahra-Kadıköy Evlendirme-Mecidiyeköy-İncirli-Cennet Mah)
  
Not: İstanbul'da havaalanı transferi esnasında belirtilen hareket saatinde belirtilen durakta olmak misafir sorumluluğundadır. Aksi takdirde misafirimiz havaalanına kendi imkanlarıyla ulaşmak durumundadır.
 
Not: Programdaki yerlerin gezi sıralaması şartlara göre rehber tarafından tekrar düzenlenebilir.
 
Not: Dönüşte Iğdır-İstanbul Sabiha Gökçen tarifeli seferinin olmaması halinde yine Pegasus Havayollarının 20:15 kalkışlı Van-İstanbul Sabiha Gökçen seferi ile dönüş sağlanacaktır. (Iğdır - Van Havaalanı arası üç saattir)
 
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş
PEGASUS HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Elazığ Havaalanı 06:55 kalkış - 08:40 varış
 
Dönüş 
PEGASUS HAVA YOLLARI  Iğdır - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 17:20 kalkış - 19:40 varış
 
Rehber grubu Elazığ Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
 
TUR KONTENJANI
25 kişi
 
HATIRLATMALAR
Uçakla Butik Doğu Anadolu turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 3 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Uçakla Butik Doğu Anadolu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 20 yıllık deneyimiyle hazırladığı Uçakla Butik Doğu Anadolu turu programları, katılımcılarına bölge uzmanı deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Uçakla Butik Doğu Anadolu turu için doğru adrestesiniz.
 
Eğer uçak bileti hariç paket satın alacaksanız, lütfen bizden kesin hareket teyidi almadan uçak bileti almayınız. Kendiniz uçak bileti alırsanız, pandemi veya katılım yetersizliği nedeniyle olabilecek tur iptali halinde uçak bileti ceza ödemelerinizden acentamız sorumlu değildir.
 
COVID-19 TEDBIRLERI
:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.
:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 
:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.
 
BENZER TURLAR
 
 
 
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 4.999 Ek yatak₺ 4.999 Single konaklamalı tur ücreti₺ 5.799 Çocuk fiyatı₺ 4.399

:: Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen-Elazığ uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Pegasus  Hava Yolları ile Iğdır-İstanbul Sabiha Gökçen H. uçak bileti (15 bagaj hakkı)

:: Bölgedeki ulaşım ve transferler

:: Profesyonel rehberlik hizmetleri

:: 1 gece Tunceli Grand Şaroğlu Hotel veya Royal Demir Hotel'de konaklama

:: 2 gece Kemaliye Bozkurt Hotel veya Eğin Hotel'de konaklama

:: 1 gece Bitlis Grand Berti Hotel'de konaklama

:: 2 gece Van Rönesans Life Hotel'de konaklama

:: Konaklanan otellerde 6 sabah kahvaltısı

:: Set menü 6 akşam yemeği

:: Program dahilindeki çevre gezileri

:: Feribot geçiş ücretleri

:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Gidiş ve dönüşte İstanbul'da toplu havaalanı transferi (belirtilen duraklardan)

:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

 

:: Öğle yemekleri

:: Akşam yemeklerindeki içecekler ve menü dışındaki siparişler

:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri

:: 15 kg den fazla bagaj getirilmesi halinde havayolu şirketine ödenecek ek bagaj ücreti

:: Uçakta online check in koltuk seçimi ücreti

:: Nemrut Krater Gölü minibüs ücreti (70 TL)

:: Akdamar Adası tekne ücreti (50 TL)

:: Karanlık Kanyonda tekne turu (60 TL)

:: Kişisel harcamalar

KONTENJAN VE HAREKET
Turlarımız butik konseptli olup 12 ile 25 kişi arasında katılımcı ile yapılmaktadır.

TUR İÇERİĞİ HAKKINDA
Turumuz doğa ve kültür turudur. Doğunun dört güzel şehrindeki kültürel değerleri ve doğal güzellikleri gezeceksiniz.
Bu turda çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, yöre kültürü ve coğrafyası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Folklorü, müziği, mutfağı ve yaşam tarzı hakkında deneyim edinebilirsiniz.
Bu turumuz iyi organize edilmiş kültür ve trekking gezisi isteyen doğa ve tarih severler için idealdir. 

ÖZEL GRUP TALEPLERİ HAKKINDA
Eğer büyük ve kalabalık gruplarla gezmekten hoşlanmıyorsanız ve kendi grubunuz varsa bizden özel tur teklifi isteyebilirsiniz. En az 10 kişilik gruplara özel teklif sunabilir, bu turu grubunuza özel gerçekleştirebiliriz. 

TUR HAKKINDA

* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha fazla yer gezdiren, gün içerisinde çok ça yer gösteren programlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir ancak bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.

* Turumuz butik konseptli bir tur olup en az 12 en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 45 kişilik bir tura göre sayıya göre iki-üç kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek bu geziyi gerçekleştirme imkanı vermektedir.

* Turumuz 20 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

*  Rehberlerimiz en büyük farklarımızdandır. Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. DEEPNATURE TURU sadece bizim tarafımızdan yapılabilir ve araştırırsanız siz de göreceksinizdir DEEPNATURE rehberlerinden duyulan memnuniyet dilden dile dolaşmaktadır.   
 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 30 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Sizden butik van turu satın aldık. Öncelikle Rehberimiz Özgecan Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Tüm grubumuz adına soylebilirim ki, çok keyifli bir gezi geçirdik. Deep Nature ile ilk deneyimim. Yıldızlı 10.....Rehberimiz ve şöförümüz Özcan Beye sonsuz teşekkürler....
Esra

Turumuzu bize her zamanki gibi en güzel şekilde organize eden deepnature firmasına ve rehber idris'e teşekkürler. Rehberimiz de şoförümüz efendilerdi ve gruba yardımcı olmak için çok gayret sarfettiler. Van, doğubeyazıt ve çevresine doyamadık. Tadı damağımızda kalan unutulmaz bu geziyi dostlarımıza anlatmaya başladık bile.
Selami

Çok keyifli samimi ve de şık bir turdu rehberimiz harikaydı . Çok teşekkürler .
Engin

Oldukça memnun kaldığım bir kültür turuydu . Rehber idris bey bölge insanı olması doğru bir seçim, tur programı da çok iyi düşünülmüş, küçük bir grup olmamızdan ve gittiğimiz yerlerde rezervasyonlarımızın yapılmış olmasıyla özel hissettik. Teşekkürler .
Aslıhan

Uzun zamandır ertelediğimiz bir geziydi. Bölgeyi ve van tur programını çok beğendik . Deepnature'ya teşekkür ederiz .
Duygu

Rehber İdris süper . Kendisine sonsuz teşekkürler . Tur programı yeterli .
Fehmi

Rehberimiz İdris Bey son derece bilgili , neşeli , insanları birleştiren , yöreyi iyi anlatan biriydi . Sayesinde herşey harikaydı. Teşekkür ederiz.
Emine

Tur rehberimiz çok iyiydi . Gezilen yerlere çok hakimdi . Çok samimi ve içtendi . Harika vakit geçirdik sayesinde .
Figen

Muhteşem… Kelimelerin kifayesiz kalacağı bir dört gün yaşatıldı bu turda bize: personeli , kaldığımız mekanları , tur programı, tren yolculuğu, süprizleri….. Her turda karşılaştırılamayacak farklı özellikleriniz kesinlikle var… Kesinlikle yine geleceğiz
Aydan

Deep Nature ile ilk kez katılmama rağmen rehberimiz ve kaptanımızın da katkılarıyla Van ve çevresi turumuz keyifli bir gezi oldu, düşündüğümüzden daha iyi geçti. Katılımcılara olan saygıları ve tecrubeleri bizlere güven verdi. Konaklanan yerler tercih olarak iyi. Van Gölü treninde 6,5 saat yolculuk yeterli geldi. Programı beğendik. Acenta'ya, rehberimize ve kaptanımıza teşekkür ediyoruz. Saygılar
Aycan

Merhabalar... 7-10 Aralık tarihinde duzenlenen Van Doğubeyazıt Elazığ Turu icin tesekkur etmek istiyorum. Hem rehberimiz İdris, hem de kaptanimiz son derece olumlu ve hos insanlardi. Her ikisi de turumuzun guzel gecmesi icin ellerinden geleni yaptilar. Hatta programda göremediğimiz yerlerin yerine öyle güzel dokunuşlarla bizi biribirinden güzel yerlere götürdüler ki kaybımız kazanca dönüştü. Her ikisine de cok tesekkurler ederim.. Araçla tur da trenle yapılan yolculuklar da gayt keyifli idi. Ayrica İdris Bey'e; olumlu ve sıcakkanlı kisiligi ile turumuza nese kattigi icin de tesekkurler J Baska turlarda gorusmek dilegiyle.. Selamlar, sevgiler... Canan
Canan

Konusunda ve iletişimde yetkin, donanımlı rehber ve personeliniz olmasından dolayı teşekkür ederim. Devamlılığı dileğiyle…
Pınar

Beklentimin çok uzerinde bir geziydi. Van ve çevresi turumuz son derece keyifli geçti. En büyük pay her türlü nazımızı çeken rehberimizin ilgisiydi. Diğer pay da şoförümüze ait. Her şey için çok teşekkürler.
Reyhan

Merhabalar, Ben Ayşenur Biz yedi arkadaş Van Doğubeyazıt Elazığ Turu katıldık. Daha önce şirketinizin adını duymamıştık. İnternetten araştırma yaparken buldum. Arkadaşlarım önce bana sitem ettiler. Nereden buldun bu şirketi, bizi nereye götürüyorsun diye. Ama seyahat dönüşünde fikirleri tamamen değişmişti ve bana bu organizasyonu yaptığım için teşekkür ettiler. Tek kelimeyla şahane bir geziydi. Tur rehberimiz İdris bey bilgisi, saygısı dışında, insan sevgisiyle dolu bir arkadaş. Bizimle gerçekten çok ilgilendi. Ona en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca şoförümüz Ahmet Bey'e de bize gösterdiği sabır ve güler yüz için çok çok teşekkür ederiz. Yeniden görüşmek ümidiyle...
Ayşenur

Tek kelimeyle şahane bir geziydi. Müşteri profili itibariyle, grupta inanılmaz bir bütünlük vardı ki, geziyi güzel kılan en önemli unsurlardan biri de bu. Grup demişken İdris'i de unutmamak lazım. Bölge hakkındaki dağarcığını takdir etmedim desem yalan olur:)) Sizin de söylediğiniz gibi iyi bir rehber. Yatılı okul disiplini içinde yatış ve kalkış saatlerimizi itinayla düzenlemiş, teker saniye şaşmadan dönmüş, üçüncü gün açlıktan herşeye saldırmak üzereyken "Bu kadarı size yeter" diyerek formumuzu korumamız konusunda da gereken hassasiyeti göstermiştir. Genel olarak organizasyon, tren yolculuğunun kıvamında tutulması, rehber seçimi, tur öncesi yazılanlara uyulma hassasiyeti . Çok mennun kaldık. Tur hakkındaki tek eleştirim Van'daki otelin beş yıldız olması gerektiğidir. Bir de vanda kahvaltı ve tatvanda büryan kebabı eklenmeli. Yeniden görüşmek ümidiyle..
Ümit-Esra

Havale/EFT ile ödeme:
4.999 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
4.999 TL


  Axess BankkartCombo Bonus CardFinans MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.290,99 TL5.163,97 TL
1.048,79 TL5.243,95 TL
887,32 TL5.323,94 TL
773,42 TL5.413,92 TL
686,11 TL5.488,90 TL
617,10 TL5.553,89 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
2.499,50 TL4.999,00 TL
1.666,33 TL4.999,00 TL
1.287,24 TL5.148,97 TL
1.044,79 TL5.223,96 TL
883,16 TL5.298,94 TL
767,70 TL5.373,93 TL
681,11 TL5.448,91 TL
613,77 TL5.523,90 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive