Villa Kaktüs
  • Avustralya Yeni Zelanda Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Turu

Avustralya Yeni Zelanda Turu

8 GECE 11 GÜN (Şu an yapılmamaktadır)

2019 Avustralya Yeni Zelanda Turu. Uzman rehber eşliğinde Avustralya Yeni Zelanda Turları. Singapur Hava Yolları ile ulaşım , 4 yıldızlı otellerde konaklama. KESİN HAREKET.

$ 3.699’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Avustralya Yeni Zelanda Turu
 
Buluşma :  27 Ocak  2019 Pazar  saat 10:00
 
1.GÜN: İSTANBUL –SINGAPUR -  MELBORUNE // 27 Ocak 2019 Pazar
Turumuz 27 Ocak 2019 Pazar  saat 10:00’da İstanbul 3. ( Yeni) Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Check – in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından saat 14:25’te Singapur Havayollarına ait SQ 391  sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta. Saat 07:05 de Dubai’ye varışımızın ardından Uçak değiştirerek Lokal saat ile 10:05 de Melborune hareket ediyoruz.
 
2. GÜN: SİNGAPUR - MELBORUNE // 28 Ocak 2019 Pazar tesi
Lokal saat ile 05:45 de Singapur’a inişimzin ardından uçak değiştirerek 07:45’de SQ207 sefer sayılı uçuş ‘ta yerimizi alıyoruz ve Melborune için hareketimiz sonrası Yaklaşık 7 saat 40 dakikalık uçak yolculuğun ardından yerel saat ile akşam 18:10 da Avustralya’nın Melborune şehrine varmış olacağız. Varışın ardından alandan ayrılıyoruz. Otelimize check in sonrası serbest zaman. Geceleme Melborune otelimizde.
 
3. GÜN: MELBORUNE // 29 Ocak  2019 Salı
Kahvaltının ardından panoramik Melborune şehir turumuza başlıyoruz. Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehridir. Ayrıca şehir, The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir. Şehir turumuz Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Turumuzun bitiminde serbest zaman.. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Yara vadisi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Buharlı Kara tren ile Yara vadisi güzelliklerini keşfedeceğiz. Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyacağız. Bu Doğal güzellikleri keşfedeceğimiz turumuz sabah erken saatlerde başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (yaklaşık 7-8 saat), Gezimiz sonrası Melborune geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Kara Tren ile Yara Vadisi Turu: 230 USD
 
4. GÜN: MELBORUNE // 30 Ocak 2019 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Philip Island turuna katılabilirler. Bu gezimiz sabah kahvaltı sonrası başlayacak olup akşam yaklaşık 21:00 a kadar  sürecek.. Gezi Güzergahımız olan Philip Island bölgesine giderken yolda bir çikolata fabrikasını ziyaret ederek çikolata tama imkanımızda olacaktır. Bölgeye varışımızın ardından botanik bahçeleri ; Koala koruma merkezi ziyaretini gerçekleştireceğiz. Gezimizin en son durağında ise Melbourne şehrini dünyaya tanıtan Penguenler var. Bu penguenler akşam gün batımızı sonrası okyanuztan belli bir sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. Bu çıkış plajları üzerine bir koruma parkı ve Turist ziyaret merkezi inşa bulunmaktadır. Yüzlerce ziyaretçi akşam saatlerinde plaj kıyısında -tıpkı bir stadyum gibi bankaları olan kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. Bizde penguenlerin bu çıkışına şahit olacağız.
Philip Island Turu Penguen Parade gezisi : 130 USD
 
5. GÜN: MELBORUNE - SYDNEY // 31 Ocak 2019 Perşembe
Sabah otelde alacağımız kahvaltımız sonrası Sdyney Uçuşumuz için hazırlanarak otelimizden check out ile birlikte Sydney uçuşumuz için havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık uçuş sonrası Sydny’e varacağız. Varışımızın ardından alanda bizi bekleyen aracımıza geçerek Panaromik Sdyney şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da  Dünyaca ünlü deniz kabuğu şeklindeki Sydney Opera Binası, Harbour Bridge, Darling Harbour, şehrin en hareketli bölgesi olan Kings Cross ile Sydney’e ilk gelen göçmenlerin mahalleleri olan Paddington ve Rocks, ata binenlarin gözdesi Hyde Park, Centennial Park, Camp Körfezi, kıtanın ilk askeri kışlası olan Barracks, Noel’de ve yılbaşında binlerce insanın toplanıp eğlenceler düzenlediği, ayrıca surf ve dalgalara karşı büyük sandal yarışmalarının yapıldığı, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi Beach, Tamarama Beach göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Şehir turumuz sonrası sonra otelimize transfer ve check in sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cruise Dinner turuna katılabilirler. Bu  turumuzda Sydney limanından hareketle muhteşem Sdyney manzaraları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız.  Geceleme otelimizde.
Cruise Dinner turu Akşam yemekli : 140 USD
 
6. GÜN: SYDNEY // 01 Şubat 2019 Cuma
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Blue Mountains turuna katılabilirler. Bu turumuzda bölgenin en ünlü dağ, orman oluşumlarından, yeşilin her bir tonunun hatta maviye kaçan renginden de, adındanda anlaşılacağı gibi, Unesco Dünya Miras listesindeki, Blue Mountains bölgesine gideceğiz. Dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden trenle gidilecektir, trenden sonra sürekli seferler yapan otobüsle çevre gezilerimiz devam edecek. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşmamızın ardından burada World Scenic Center ı ziyaret edeceğiz. Milli Park tarafından işletilen Teleferiğe (tırmanış trenine) bineceğiz, yine park içerisinde yürüyüş yapacağız Burada Three Sisters'a bakış sonrası Sydney’e geri dönüyoruz. Otelimize varış sonrası serbest zaman.  Geceleme otelimizde.
Blue Mountains Turu öğle yemekli : 220 USD
 
7. GÜN: SYDNEY  // 02 Şubat 2019 Cumartesi
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hunter Valley turuna katılabilirler. Güney Galler eyaletine yapacağımız 2 saatlik dinlenceli bir yolculuk sonrası üzüm bağları, şarapçılık ve şarap bağları ile ünlü olan bölgeyi gezeceğiz. Gezi sonrası Sydney’e geri dönüyoruz sonrasında kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. geceleme Sydney otelimizde.
Ekstra: Hunter Valley Turu: 200 USD
 
8. GÜN: SYDNEY - AUCKLAND // 03 Şubat 2019 Pazar
Kahvaltının ardından odalarımızdan check out ile birlikte Auckland uçuşmuz için havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 3 saat 35 dakika sürecek uçuşumuz sonrası Yeni Zellanda Auckland’a varmış olacağız. Varışımızın ardından panaromik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Şehir , Waitemata Limanı’nda ve Hauraki Körfezi’nde demirleyen binlerce yelken yüzünden “Yelkenler Şehri” olarak da anılır Yapacağımız şehir gezisinde şehir turunda Viktorya Parkı Pazarı ve Westhaven Marinası’nı geçip Eden kraterinden şehrin ve limanın enfes manzarasını seyrederek başlayacağız şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı ve Parnell Village gördükten sonra otelimize geçiyoruz, check in ve odalarımıza yerleşme sonrası serbest zaman.
 
9. GÜN: AUCKLAND  // 04 Şubat 2019 Pazartesi
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Rotorua - Waitomo turuna katılabilirler. Yeni Zelanda’nın en büyük dördüncü şehri olan Waikoto’yu giderek Waitomo’ya varıyoruz. Burada, rehberimiz eşliğinde, binlere ateşböceğinin aydınlattığı Waitomo Mağaraları’nı gezeceğiz sonrasında, Mamaku Arazileri’ni geçerek “Termal Şehir” Rotorua’ya varacağız. Burada, dünyaca ünlü eğlence parklarından biri olan Agrodome’deki show’ları izleyecek ve Te Puia’daki Sıcak Su Parkı’nda gayzerleri ve sıcak su kaynaklarını görecek, Yeni Zelanda’nın asıl sahipleri olan Maori Yerlileri’yle tanışacak ve size sunacakları özel gösterileri zevkle izleyeceksiniz. Turumuzu gün batımını Rotorua kentinin enfes manzarasını seyrederek noktalayacak ve Auckland’a dönmek üzere yola çıkacağız. Otelimize check in sonrası serbest zaman Geceleme otelimizde.
Ekstra: Rotorua – Waitomo turu :  210 USD
 
10.GÜN: AUCKLAND – SİNGAPUR – İSTANBUL   // 05 Şubat 2019 Salı
Kahvaltının ardından, otelimizden check out işlemlerimizi tamamlayacağız. Sonrasında havalimanı transfer saatimize kadar Kişisel aktiviteleriniz, alışveriş ve Auckland şehrinde zaman geçirmeniz için serbest zaman.  Sonrasında rehberimizin belirttiği saatte otelimizden hareket ile havalimanı transferimizi gerçekleştireceğiz. İstanbul için SQ 286 sefer sayılı uçuş için check in ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel saat ile 15:35 de Auckland’dan ayrılıyoruz. Yerel saat ile 21:00 da Singapur’a iniyoruz.
 
11.GÜN: SİNGAPUR – İSTANBUL   // 06 Şubat 2019 Çarşamba
Yerel saat ile 01:50 de SQ392 sefer sayılı uçuş ile İstanbul için hareket edeceğiz.  Saat 08:25 de istanbul’a vrışımızın ardından turumuzu noktalıyor ve sizlere bir sonraki turumuzda görüşmek üzere veda ediyoruz.
 
OTELLER
Melbourne  / Holiday Inn Melborune 4* vb.
Sydney / Holiday Inn Potts Point  4*vb.
Auckland / City Hotel Hobson Street 4* vb.
 
VİZELER İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT: Yeni Zellanda Vize başvuru ve sonuçlanma süreci min. 45 ile 60 Gün arasında olup tüm pasaport türleri için geçerlidir. seyahat tarihinden en az 60 gün önce vize başvuru sürecininin tamamlanmış ve pasaportunuzun vize işlemleri için konsoloslukta olması gerekmektedir.
 
ÜLKEYE GİRİŞ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT: Avustralya ve Yeni Zelanda’da katı bir karantina rejimi uygulanmaktadır. Bu ülkeler gıda maddesi sokulması konusunda son derece hassastır Avustralya’ya ve Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde veya valizinizde açık yiyecek veya içecek bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya ve Yeni Zelanda gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezai müeyyideden şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu değildir.

***** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****
 
Not: Avustralya Yeni Zelanda Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Avustralya Yeni Zelanda Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Avustralya Yeni Zelanda Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Avustralya Yeni Zelanda Turu için doğru adrestesiniz.
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 3.699 Ek yatak$ 3.699 Single konaklamalı tur ücreti$ 4.799 Çocuk fiyatı$ 3.649

:: Singapur  Havayolları  ile  İstanbul –Melbourne  gidiş // Auckland – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri
:: Melbourne – Sydney / Sydney – Auckland arası ekonomi sınıf ara uçuş biletleri
:: Melbourne’de 4* Holiday Inn Melboourne Hotel vb. otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
:: Sydney’de 4* Holiday Inn Potts Point  Hotel vb. otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
:: Auckland’da 4* City Hotel Hobson Street vb. otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
:: Melbourne, Sydney ve Auckland’de  panoramik şehir turları
:: Programda belirtilen tüm transferler
:: Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
:: Lokal rehberlik hizmetleri
:: Zorunlu seyahat sigortası

:: Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
:: Öğle ve akşam yemekleri
:: Programda belirtilen ekstra turlar
:: Yeni Zelanda ve Avustralya vize ücretleri
:: Seyahat sağlık sigortası
:: Kişisel harcamalar
:: Bahşişler 

Bu tura katılım için Avustralya ve Yeni Zelanda vizesi gerekmektedir.
 
Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro) olup vizelerin toplu olarak tarafımızdan alınabilmektedir.

TURUN ARTILARI

:: Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti  Melborune'de Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz
:: Buharlı Kara tren ile Yara vadisinin güzelliklerini keşfedebileceğiz.
:: Avustralya'nın simgesi haline gelmiş Koala ve Kangru koruma merkezlerinde onları yakından tanıma fırsatımız olacak
:: Melborune şehrini dünyaya tanıtan penguenleri doğal yaşam alanlarında izleme fırsatımız olacak
:: Sydney'de dünya'ca meşhur deniz kabuğu şeklinde Opera binasını, şehrin en hareketli bölgesi King Cross'u, Camp Körfezi, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi plajını, Tamarama plajını göreceğiz.
:: Bölgenin ünlü dağ ve orman oluşumlarından, yeşilin her tonunu görebileceğiniz hatta maviye kaçan rengi ile adından da anlaşılacağı gibi Unesco Dünya mirası listesinde ki Blue Mountains dağlarını görme fırsatımız olacak.
:: Auckland'da Viktorya Parkı Pazarı ve Westhaven Marinası’nı, Eden kraterinden şehrin ve limanın enfes manzarasını seyredeceğiz, şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı ve Parnell Village göreceğiz.
:: Binlerce Ateş Böceğinin aydınlattığı dünyaca ünlü Waitomo mağrasını görme fırsatımız olacak.
:: Yeni Zelanda’nın asıl sahipleri olan Maori Yerlileri’yle tanışacak ve bizlere sunacakları özel gösterileri zevkle izleme fırsatımız olacak.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR


Sağlık
Avustralya ve Yeni Zellanda’ya girişlerde aşı zorunluluğu bulunmuyor. Yemeklerde sağlığınıza etki edecek bir sorun olacağını düşünmüyoruz. Musluk suyu kullanmamanızı, kapalı şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz. Yanınıza gerekiyorsa mide ve ishal ilaçları, vitaminler, baş dönmesi, kusma, baş ağrısı, soğuk algınlığı ve tansiyon hastalıklarına karşı ilaçlarınızı almayı unutmayınız.

 

Vize Bilgileri
Avustralya ve Yeni Zellanda Türk vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır.  Tüm pasaport türleri için vize alınması gereklidir. Fakat farklı ülke vatandaşı olan misafirlerimizin, kendi elçilikleri ile görüşerek konu ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir.

 

Uçuş Süreleri
İstanbul – Melborune  arası uçuş 19 saat 55 dakikadır.
Auckland - İstanbul arası uçuş 23 saat 20 dakikadır.


Para Birimi
Avustralya’nın para birimi Avustralya Doları (AUD): 1 USD = 1,32 AUD / 1 Euro = 1,55 AUD
Yeni Zellanda’nın Doları (NZD): 1 USD = 1.47 NZD / 1 Euro = 1,73 NZD

 

Saat Dilimi
Avustralya ve Yeni Zellanda arasında + 7  saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Avustralya’da saat  19:00’dır Yeni Zellanda ile Türkiye arasında +10 saat fark bulunmakadır.. Türkiye’de saat 12.00 iken Yeni Zellanda’da  saat 22:00’dır.


Telefon Kullanımı
Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

 

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Kuzey yarım kürede Yaz ayları yaşanırken Avustralya ve Yeni Zellanda Kış Ayları, Kuzey Yarım Kürede Kış Ayları yaşanırken Avustralya ve Yeni Zellanda’da Yaz ayları başlamaktadır.  Mevsime uygun Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

 

Yemek Kültürü
Avustralyave Yeni Zellanda’da  mutfağında ağırlıklı olarak et yemekleri bulunmaktadır. Hayvancılığın gelişmiş olması et tüketiminin sık olmasında etkilidir.  Deniz mahsulleri tüketimi de bir o kadar fazladır, tatlı su ıstakozu, mavi yengeç gibi balıkların yaygın olarak tüketildiği bilinmektedir. Avustralya’da fast food kültürü son derece gelişmiştir.

 

Elektrik
Avustralya ve Yeni Zellanda’da elektrik 220 volttur.  I tipi fiş ve prizler kullanılmakta olup iki veya üç dişlidir. Tip I sistemi 10 Amper 220-240 volt ve 50hz değerlerinde çalışmaktadır. Faz ve Nötr dişleri 30 derece dik açılar ile birbirine paraleldir. Topraklama ucu 90 derecedir. Tip I prizler yanlızca Tip I tipi fişler ie uyumludur.

 

Alışveriş
Sydnye  şehir merkezinde özellikle Queen Victoria Building ( bina en altta en ucuz en üste doğu çıktıkça pahalılaşmaktadı), Paddy’s market  ve Oxford caddesi alışveriş yapabilceğiniz yerlerdir. Ayrıca sokak aralarından birbirinden güzel dükkanlar ve hediyelik eşyacılar bulabilirsiniz.  

Melborune alışveriş bakımından oldukça zengindir. Alışveriş merkezleri, semt pazarları, butikler geniş caddelere yayılmış mağzalar bulunmaktadır. Alışverişin kalbinin attığı yer  Güney Melborune’dür. Melborune’nün en meşhr alış veriş noktası  ise Queen Victoria Market olarak bilinen açık alanda kurulmuş pazardır.
Auckland’in en meşhur alışveriş yerleri Chancery, Vulcan caddeleri ve High sokağında yer almaktadır. Auckland şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta bulunan New market bölgesinde ise ünlü dizaynerların tasarımlarının sergilendiği butikler bulunmaktadır.


HATIRLATMALAR

** Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız  istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

*İsteğe  bağlı  tertip edilen extra  turlar yeterli sayı sağlanamazsa (20 kişi) ;iptal olabilir yada katılımlı Bölgesel gruplara dahil olarak turlar yapılır. (İngilizce rehberlik ile) Tur günleri değiştirilebilir.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

Mükemmel Avustralya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
Fulya

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimizin iş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Sevinç

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive