Villa Kaktüs
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

12 GECE 15 GÜN (7-21 Ekim 2017)

Dolu dolu programla Avustralya,Yeni Zelanda ve Tazmanya Turu.. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin. TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. HER TUR İÇİN KONTENJAN 25 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. (8-22 KASIM 2017 DE DE TURUMUZ VARDIR, PROGRAMA YURTDISI TURLAR SEKMESİNDEN ULASABİLİRSİNİZ)

€ 2.590’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
 
1.GÜN:23HAZİRAN 2017  ISTANBUL-DUBAI-SYDNEY      1925 01:00 /02:15 2205+1
İstanbul Atatürk Havalimanında saat 16:45 de buluşma,  bagaj ve check in işlemlerimizi takiben, EMIRATES Hava Yolları ile Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu için DUBAI    aktarmalı olarak SYDNEY yolculuğumuz başlıyor Geceleme  Uçakta.
 
2.GÜN:24HAZİRAN 2017 SYDNEY   
Akşam saat 22:05 ‘de Avustralya’nın en güzel  şehirlerinden SYDNEY  ‘e ulaşıyoruz. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla , konaklayacağımız , otelimize  doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşme , geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : IBIS HOTEL  3*
 
3.GÜN: 25HAZİRAN 2017  SYDNEY |ŞEHİR TURU | DINNER CRUISE *
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben , ;şehri keşfetmeye başlıyoruzi Yarım günlük Sydney şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler.
Bu turumuzu otobüsü ile yapıyoruz. Böylece şehrin tüm noktalarını görme imkanı yakalayacağız.akşam için Extra turumuz olacak , Akşam Yemekli GEMI TURU Dinner Cruise on SydneyHarbour. Arzu eden misafirlerimiz Sydney limandan kalkan en lüx gemi restauran da ;lezzetli bir yemek ve eşliğinde muhteşem Sydney manzarasına doyabilirler..95 €
OTELİMİZ : IBIS HOTEL  3*
 
4.GÜN: 26HAZİRAN 2017 SYDNEY | BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)
Serbest gün. Arzu edenler için EXTRA Turumuz var.Tam gün Blue Mountains turu, bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden trenle gidilecektir, trenden sonra ring seferler yapan otobüsle çevre gezilerimiz devam edecektir. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada WorldScenic Center ı ziyaret edeceğiz. Milli Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış treninebineceğiz, yine park içerisinde yürüyüş yapacağız. Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL dir. Tur ücreti 100€ dur.
OTELİMİZ : IBIS HOTEL  3*
 
5.GÜN:27HAZİRAN 2017 SYDNEY/ AUKLAND (YENİ ZELANDA)       09:45 14:55
Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve havalimanına  geçiyoruz. İşlemlerimizi  takiben, Yeni Zelanda’ya yolculuğumuz  başlıyor. Bu şehir yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda'nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar.Yapacağımız ayrıntılı şehir gezisinde şehri  tanıma ve  alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler.  Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : IBIS HOTEL   3*
 
ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.
Auckland metropolitan alanı Yeni Zelanda'nın kuzey adasında yer alır. Bu alan ülkenin en fazla şehirleşmiş yerleşimidir. Yaklaşık 1.3 milyon nüfusuyla ki bu rakam Yeni Zelanda'nın nüfusunun dörte birinden fazladır. Ülkedeki nüfusu en fazla olan şehirdir. Ayrıca nüfus artışının ülkenin geri kalanından daha yüksek olması bu durumun gelecekte de süreceğini göstermektedir.
Şehir ülkedeki ekonomik faliyetlerinin en yoğun olduğu merkezdir.
Mercer tarafından her yıl hazırlanan, Dünyanın en yaşanabilir şehirleri 2011 endeksinde Auckland 3. sırada yer almıştır.[2] Yine The Economist dergisi tarafından her yıl düzenlenen, 2011 yılı Dünya Şehirleri Yaşam Endeksi'nde, Auckland 9. sırada yer almıştır.
 
6.GÜN:28HAZİRAN 2017 AUCKLAND -ROTORUA ‘’ gayzerler şehri ‘’
Bu sabah , saat 09:00 da Auckland şehir merkezinden otobüs ile (şehirler arası otobüs)
Yeni Zelanda ‘nın bir başka büyük şehri ROTORUA ‘ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecek.
Varışımızı takiben otelimize yerleşme ve öğleden sonra kısa şehir turumuzda çevreyi tanıyoruz.
OTELİMİZ: ROTORUA INN 3 YILDIZ
 
Bu akşam arzu eden misafirlerimiz için . EXTRA – Gece Turu.
MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- 95€
Otelimizden akşam 18:00 de transferimiz yapılacak, Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar, dans ve özel yemek ile..güzel bir gece.
 
7.GÜN: 29 HAZİRAN 2017  WAITAMO ve HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi ) TURU * (08:30-18:00)
Bu sabah erken saatte kahvaltıyı takiben, Arzu eden misafirlerimiz EXTRA turumuza katılabilirler.08:30 da Otelimizden yerel Operatörümüzün aracı ile, günlük hareket eden gruba dahil olarak, gezimize başlıyoruz.
Dünyaca meşhur Yüzüklerin Efendisi sinema filmi ile hayatımıza giren ‘’ Hobbitler’’ temalı filminde çekildiği Hobbit köyüne ve Yeni Zelanda ‘nın meşhur Waitomo mağaralarını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Yerel rehberimizden bölge hakkında bilgiler alıyoruz.Waitomo Mağralarını ziyaret edeceğiz. Bölgedeki meşhur Koyun yetiştiriciliği hakkında bilgiler alıyoruz, Rotorua’a dönüyoruz. 165€
OTELİMİZ: ROTORUA INN 3 YILDIZ
 
8.GÜN: 30 HAZİRAN 2017 ROTORUA-AUCKLAND
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben.Yeniden otobüs ile Auckland a dönüyoruz.Otelimize yerleşme ve Serbest Gün..
OTELİMİZ : IBIS HOTEL 3 YILDIZ
 
9.GÜN:1TEMMUZ 2017 AUCKLAND/ MELBOURNE   17:30 19:40
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı  SERBEST saatlerimiz  olacak. Öğleden sonra havalimanına geçiyoruz.uçuşumuz sonrası  Melbourne şehrindeyiz. Havalimanından konaklayacağımız  otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde
OTELİMİZ : IBIS MELBOURNE HOTEL 3*
 
10.GÜN:2TEMMUZ  2017  MELBOURNE |PHILIP ISLAND TURU *
Avustralya’nın en büyük şehirlerinden olan Melbourne’de SERBEST Gün….
Arzu eden misafirlerimiz için Extra Tur var. Tam Gün * Phillip Island Day Tour. Muhteşem bir program..10:00 de başlayıp..gece 21:00 e kadar ; sürecek..unutulmaz bir tur..Güzergahımız Philip Island denen yöreye..Yolda..Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika ziyaretimiz , Botanik Bahçeleri ; Koala koruma merkezi ziyareti; Turun en son durağında ise Melbourne ü dünyaya tanıtan PENGUENLER var. Bu penguenler akşam gün batımızı sonrası okyanuztan belli bir sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir koruma parkı ve Turist ziyaret merkezi inşa edilmiş. Yüzlerce meraklı gezgin akşam saatlerinde Plan kıyısında -tıpkı bir stadyum gibi bankaları olan kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda ceketlerinizi getirmeyi unutmayın ! meşhur minik Penguen lerin geçişini izlenmesi ve biraz alış veriş molası sonrası turumuz sona erecek. Bu turumuz esnasında Öğle saatlerinde Paket sandeviç ve içecek servisi yapılacaktır.145€
 
11.GÜN:3TEMMUZ 2017 MELBOURNE   |Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU *
Bu sabah arzu eden misafirlerimiz EXTRA olarak düzenleyeceğimiz  BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne  Yarra Vadisini  güzelliklerini doğal yaşımını yakından görebilirler, yine  Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyabilirler, Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (9 saatlik Tur), Tam Gün turumuzun ücreti , 130€ .Geceleme otelimizde.
 
12.GÜN:4TEMMUZ 2017 MELBOURNE / HOBART (TAZMANYA ) 07:45 09:40
Bu sabah çok erken saatlerde, otelimizden ayrılıyoruz, hareket saatimiz 05:30, havalimanına varışımızı takiben, iç hat uçuşu işlemlerimizi yapıyoruz ve Avustralya JetStarHavayolları tarifeli seferi ile Hobart’a yani Tazmanya adasına yolculuğumuz başlıyor, Hobart havalimanımıza varışımızı takiben, Özel aracımıza binerek , Hobart Merkeze ilerliyoruz ve ŞEHİR TURUMUZU gerçekleştireceğiz, 3 saat sürecek turumuzun sonunda otelimize yerleşiyoruz ve öğleden sonra serbest saatlerimiz olacaktır. Geceleme otelimizde.
OTELIMIZ : IBIS HOBART HOTEL 3yıldız.
 
Tazmanya, 64.519 km²'lik alanı ile Avustralya'nın en büyük adasıdır. Ancak Avustralya'nın en küçük bölgesi olduğundan, nüfus yoğunluğu azdır. Kuzeyden güneye 296 km, doğudan batıya 315 km uzanır. Çevresindeki küçük adaları da sayacak olursak 68.401 km²'lik bir alanı kapsar. Bass Kanalı ile Avustralya anakarasından ayrılır. Ayrıca kuzey batısındaki King Adası ile kuzeydoğu ucundaki Flinders Adası'nın ortasında kalır. Adada ,sıradağlar ile yüksekliği yaklaşık 1.600 m'yi bulan yaylalar ağırlıktadır. En büyük yükseltisi 1.617 m olan

13.GÜN:05TEMMUZ 2017  HOBART | PORT ARTHUR TURU
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz.
Ayrıca arzu eden misafirlerimiz; Extra olarak düzenlediğimiz tam gün -yemekli PORT ARTHUR turmuza katılabilirler.Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Port Arthur olarak bilinen Milli Parka götürüyoruz.. Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi YÖRELERİNİ  ZİYARET EDECEĞİZ. Turumuz kişi başı 90€ dur.
 
Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır.
Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir.
Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır.Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor musabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahildir), Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlar'ına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi.
 
14.GÜN:06TEMMUZ 2017 HOBART/ MELBOURNE           08:00  10:30
Bu sabah Yeniden Melbourne e  hareket edeceğiz.. Öğleden sonra şehir turumuz olacak. Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Yolumuza eski İngiliz tarzı binalarıyla ünlü zarif Toorak bölgesi ve Fitzroy Bahçeleri’nden geçerek devam edeceğiz.
Arzu eden misafirlerimiz; Melbourne şehrinin simgesi durumundaki YARRA nehrinde düzenlenen tekne turuna katılabilirler, yaklaşık 2 saat süren; Melbourne şehrini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak; ve güzel manzarası ile sizi büyüleyecek. 45 €.
BU AKŞAM  DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZ  BAŞLIYOR..
MELBOURNE / DUBAİ  21:25  05:30+1
DUBAII ‘ye yolculuğumuz başlıyor..Geceleme uçakta
 
15.GÜN 07 TEMMUZ  2017  DUBAI /ISTANBUL 11:20  14:50-VARIŞ
İstanbul a varış ve Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu programımızın sona ermesi.
 
Not: Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu programımızda peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir. Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar.Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu için doğru adrestesiniz.
 
 
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 2.590 Ek yatak€ 2.590 Single konaklamalı tur ücreti€ 3.220 Çocuk fiyatı€ 2.490
Ödeme seçenekleri

:: İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;

(Avusturalya  ve Yeni Zelanda'da bazı iç hat  uçuşlarda  taşıma hakkı 15kg dır. üstü ağırlıklara ücret alınabilmektedir)

:: 3 yıldızlı otellerde konaklama (3 gece Sydney, 2 gece Aukland, 2 gece Rotorua, 3 gece Melbourne,  2 gece Hobart)

:: Ara uçuşlar (melbourne/ auckland /sydney/hobart(tazmanya) )

:: Auckland panaromik şehir turu

:: Melbourne panaromik şehir turu

:: Sydney panaromik şehir turu

:: Hobart şehir turu

:: Melbourne/auckland/sydney /hobart havalımanı-otel transferleri

:: Türkçe rehberlik hizmeti

:: Zorunlu seyahat sigortası 

:: Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro)

(Vizeler Ankara’dan alınmaktadır. Acenta kontrolünde yapılır)

:: Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler

:: Yeni Zelanda  çıkış  harcı (25 NZD)  

:: Geleneksel yerel rehber ve şoför bahşişleri 150 Euro
:: Ekstra turlar

:: Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

:: Kişisel harcamalar 

Bu tura katılım için Avustralya ve Yeni Zelanda vizesi gerekmektedir.

Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro) olup vizelerin toplu olarak tarafımızdan alınabilmektedir.

EKSTRA TURLAR

SYDNEY | Akşam Yemeki GEMI TURU Dinner Cruise on Sydney-95€
SYDNEY | BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)-115€
SYDNEY | HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI-95€
HOBART | PORT ARTHUR TURU- 100€
MELBOURNE | Melbourne YARRA nehrinde TEKNE TURU- 45€
MELBOURNE |PHILIP ISLAND TURU 145€
MELBOURNE |Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU -130€
ROTORUA | MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- 105€
ROTORUA| HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi ) 100€

 

TÜM TURLAR KATILIM PAKET- DEĞERİ : 930€
HEPSİNİ ALIMINI YAPAN MİSAFİRİMİZE - İNDİRİMLİ FULL PAKET : 870€

 

Not : Tur katılım Bilgisi Tur hareketinden Önce Firmamızın yapacağı Tur tanımı sunumu toplantısı sonrası , sorulacaktır. Katılımı onaylayanlar ödemelerini arzu ederlerse tur öncesi yada Havalimanında Çıkış günü yetkili personele ödeyebilirler.(Bildirmiş olanlar)
Anlık yada bölgedeki katılım talepleri eğer imkan varsa değerlendirmeye alınır.UÇUŞLAR HAKKINDA

Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


HATIRLATMALAR

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

DEEPNATURE, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN – DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Bu güzergahı ;Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile;şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;Bu hak DEEPNATURE  da  saklıdır. 

Önemli UYARI :
** Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

*İsteğe  bağlı  tertip edilen extra  turlar yeterli sayı sağlanamazsa (10 kişi) ;iptal olabilir yada katılımlı Bölgesel gruplara dahil olarak turlar yapılır. (İngilizce rehberlik ile)

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimiziniş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Aycan

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Mükemmel Avusturalya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
Fulya

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive