Villa Kaktüs
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

12 GECE 15 GÜN (23 Aralık 2019-6 Ocak 2020)

Dolu dolu programla Avustralya,Yeni Zelanda ve Tazmanya Turu.. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin. YENİ ZELANDA-AUCKLAND'DA YENİ YILI KARŞILIYORUZ! TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR. KONTENJAN 30 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

€ 4.199’dan itibaren
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
 
1.GÜN: 23 Aralık 2019 ISTANBUL-SINGAPUR-MELBOURNE 1330 0500+1/ 0745 1810
İstanbul 3.Havalimanında saat 11:30 da  buluşma,  bagaj ve check in işlemlerimizi takiben, SINGAPUR Hava Yolları ile SINGAPUR   aktarmalı olarak MELBOURNE yolculuğumuz başlıyor. Geceleme  Uçakta.

2.GÜN: 24Aralık 18:10-VARIŞ MELBOURNE
Akşam saatlerinde MELBOURNE ’e ulaşıyoruz.  Havalimanında karşılanma ve otelimizde transfer. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Melbourne Southbank / 4 YILDIZ

Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir.Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır.Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor musabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahildir), Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlar'ına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi.

3.GÜN:25 Aralık MELBOURNE Puffing Billy and Healesville Sanctuary Turu (DAHİL)
Bu sabah kahvaltı sonrası turlarımız başlıyor. BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne  Yarra Vadisini  güzelliklerini doğal yaşımını yakından göreceğiz, yine  Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyacağız. Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (8 saatlik Tur)yemeksiz tam gün turumuz yapılacaktır.
Geceleme otelimizde.
Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır.
 
4.GÜN:26 Aralık 2019 MELBOURNE TURU VE PENGUENLER VE PHILIP ISLAND TURU *(DAHİL)
Avustralya’nın en büyük şehirlerinden olan  Melbourne’de 07:30 da erken saatlerde ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. Turumuz 3 saat sürecektir, şehir turumuz olacak.  Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz.
Öğleden sonra , Tam Gün *  Phillip Island turu yapılacaktır (DAHİL)
Muhteşem bir  program gece  21:00 e  kadar  ; sürecek ,unutulmaz bir  tur..Güzergahımız  Philip Island  denen  yöreye olacaktır.Yolda..Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika  ziyaretimiz olacak.Melbourne ü  dünyaya tanıtan PENGUENLER  var. Bu penguenler  akşam gün batımızı sonrası okyanustan belli bir  sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir  koruma  parkı ve  Turist ziyaret merkezi  inşa edilmiş. Yüzlerce  meraklı gezgin akşam saatlerinde  Plan kıyısında -tıpkı bir  stadyum gibi bankaları olan  kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar.
NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda  ceketlerinizi  getirmeyi unutmayın ! meşhur  minik  Penguen lerin  geçişini izlenmesi ve  biraz  alış veriş molası sonrası turumuz  sona  erecek. Bu turumuz esnasında  Öğle Yemeği Yol güzergahında alınacaktır ( FISH & CHIPS )
 
5.GÜN:27 Aralık 2019 MELBOURNE / Launceston - Hobart (TAZMANYA )
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, bagajlarımı ile  birlikte otelden ayrılışacağız,  havalimanına  gideceğiz,  sabah uçuşu ile Launceston (Tazmanya) ‘ya ulaşıyoruz. Launceston şehrinden Hobart ‘a kara yolu ile 2,5 saat sürecek bir yolculuğumuz olacaktır, güzergahımız üzerinde Mola vereceğiz. Hobart’a ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Balmoral Motor Inn 3*

6.GÜN:28 Aralık 2019 HOBART PORT ARTHUR ve KÖRFEZ TURU
Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz.
Bugün   PORT ARTHUR  turmuza çıkıyoruz..Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Port Arthur olarak bilinen Milli  Parka  götürüyoruz.. KÖRFEZ de TEKNE turu da yapacağız.Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi güzelliklerini daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır, eski kale ve Milli parkı ziyaret ediyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Best Western Balmoral Motor Inn 3*
 
7.GÜN: 29 Aralık 2019 HOBART /SYDNEY 11:50 13:40
Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılacağız; kahvaltı sonrası ; havalimanına geçiyoruz. SYDNEY’e  dönüş yapaıyoruz.
SYDNEY   ŞEHİR TURU  ve    DINNER  CRUISE *(  DAHİL)
Yarım günlük Sydney  şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve  Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya  göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler Rehberimiz eşliğinde  şehrin   en önemli ve dikkat çeken mekanlarını  görme imkanı yakalayacağız.
Akşam için Akşam EXTRA GECE PROGRAMI
Yemekli   GEMI TURU   SUNSET Dinner Cruise on Sydney Harbour.[ 95€ ]
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney  /4 YILDIZ
 
8.GÜN: 30 Aralık 2019 SYDNEY / AUKLAND-ROTORUA (YENİ ZELANDA)
Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılacağız ; havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava yolları ile AUCKLAND uçuşumuzu yapacağız.Varışta  Yeni Zelanda ‘da yaşan rehberimiz tarafından karşılacağız. Ve özel otobüsümüz ile  vakit  kaybetmeden ; ROTORUA ‘ya doğru yolculuğumuz başlıyor.ROTORUA  ‘’  gayzerler şehri ‘’Yolculuğumuz yaklaşık 3,5 saat sürecek.Varışımızı  takiben otelimize yerleşme ve  öğleden sonra kısa  şehir turumuzda  çevreyi tanıyoruz.
OTELİMİZ: Four Canoes Hotel 3 YILDIZLI
Bu akşam  çok özel bir EXTRA program bizleri bekliyor.MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW * AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  ( 120€)
Otelimizden akşam 18:30 de  transferimiz  yapılacak,  Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların  hayatları hakkında  sunumlar, dans ve özel yemek ile..güzel bir  gece.
 
9.GÜN:31 ARALIK 2019 ROTORUA-AUCKLAND **YILBAŞI**
Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben. Yeniden otobüs ile  Auckland a  dönüyoruz. Bugün Rotarua güzergahımız üzerinde diyebileceğimiz bir noktada
dünyaca ünlü HOBBIT KÖYÜ müzesi bulunmaktadır.
Yüzüklerin efendisi filminde  dikkat çeken ve Film çekimlerinde kullanılan Sinema Platformu günümüzde ziyaretçilere   açılmış durumdadır.(GİRİŞ ZİYARET ÜCRETİ PROGRAMA DAHİL)
Geceleme Auckland ‘da otelimizde. Gece rehberimiz ile birlikte  Auckland Yılbaşı Havai fişik gösterilerini izlemek üzere kent merkezinde bulunuyoruz. Dünyanın en erken Yılbaşı Kutlayan en büyük Ülkesinde olacağız.
OTELİMİZ : Quality Hotel Parnell  4 YILDIZLI
 
10.GÜN:1 OCAK 2020 AUCKLAND
Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben  AUCKLAND şehir turu yapacağız. Yarım günlük turumuzu takiben , serbest saatlerimiz olacaktır.
Geceleme Auckland ‘da otelimizde.
OTELİMİZ : Quality Hotel Parnell  4 YILDIZLI
 
11GÜN:2 OCAK 2020 AUCKLAND / SYDNEY 08:15 10:
Bu sabah otelimizden ayrılıyoruz. Auckland havalimanına geçiyoruz; sabah uçuşu ile
SYDNEY’e geçiyoruz. Havalimanına varışımızı takiben ; özel otobüsümüz ile  konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.
SYDNEY- BONDİ PLAJI  HOP ON HOP OFF OTOBÜS TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; şehir içinden yürüyüş yapacağız ve merkez Otobüs durağına giderek HOP ON HOP  OFF  otobüslere  bineceğiz. Bu gezimizde Kırımızı tur otobüsleri ile BONDİ PLAJI bölgesine kadar gidiyor ve geri geliyoruz. Panaromik bir gezi yaparak, Sydney de son günümüzü değerlendirmiş olacağız.
Geceleme otelimize.
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ
 
12.GÜN: 3 Ocak 2020 SYDNEY BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezilerimize devam edeceğiz.
Bugün programımızda ;Tam gün Blue Mountains turu vardır. (DAHİL)
 bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden  ÖZEL OTOBÜSÜMÜZ ile  gidilecektir, daha sonra çevre gezilerimiz  devam edecektir. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada
 World Scenic  Center ı ziyaret edeceğiz. Milli  Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış trenine  bineceğiz,  yine park içerisinde yürüyüş yapacağız.  Bu turumuza  Öğle yemeği  DAHİL dir.  Turumuzun  sonunda SYDNEY ‘e  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ
 
13.GÜN: 4 Ocak 2020 SYDNEY HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI TURU ( ÖĞLE YEMEKLİ-TAM GÜN)DAHİL*
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben çevre gezilerimize devam ediyoruz. HUNTER VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI turumuz başlıyor ( Dahil)
Bu yöre şehrin 2 saat mesafede dışında, dünyaca meşhur Hunter Valley bağlarını ziyaret edeceğiz, turumuz esnasında Şarap tatma imkanımız olacak. Hunter Vadisi, Sydney ve çevresinde yer alan , en güzel doğal vahşi yaşam parkları arasında yer almaktadır. Hoş bir gün bizileri bekliyor.Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL dir
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ
 
14.GÜN:5 Ocak 2020 SYDNEY/ SINGAPUR 19:10
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben,serbest saatlerimiz olacaktır. Daha sonra rehberimizin bize bildireceği saatlerde otelde buluşuyor ve   havalimanına transferimizi yapıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuz başlıyor.
Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak  yapacağız.
Singapur’da aktarma yapıyoruz ve kısa beklemeyi takiben İstanbul’a devam edeceğiz.
 
15.GÜN: 6 Ocak 2020 SİNGAPUR /ISTANBUL 01:45 07:45
07:45'te İstanbul a  varış. Turumuzun sona ermesi.
 
EKSTRA TURLAR ( GECE Turları)  :  toplam  215€
SYDNEY  /Akşam Yemekli   GEMI TURU   Dinner Cruise on Sydney-95€
ROTORUA /   MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- 120€

UÇAK SAATLERİ/ DETAYLARI  SEZON İÇİNDE SAAT DEĞİŞİKLİKLERİ OLABİLİR.
ACENTAMIZ, HAVA YOLU TERCİHİNİ ,GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN –TUR AKIŞINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR. 
 
Bu güzergahı ;  Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile; şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;
Vizelerin Onaylanmasından ve sürecinden acentamız sorumlu değildir.
 
Avustralya ve Yeni Zelanda  sınır kontrolleri çok sıkıdır, yiyecek-sıvı vb maddeleri yanınıza almayınız, Ceza uygulamaları vardır.

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 4.199 Ek yatak€ 4.199 Single konaklamalı tur ücreti€ 4.899 Çocuk fiyatı€ 2.199

:: 12 gece konaklama
4 GECE (1+3)  SYDNEY       : 4 YILDIZLI KONAKLAMA
2 GECE             AUCKLAND    : 4 YILDIZLI KONAKLAMA
1 GECE             ROTORUA    :  3 YILDIZLI KONAKLAMA
3 GECE             MELBOURNE :  4 YILDIZLI KONAKLAMA
2 GECE               HOBART         :  3 YILDIZLI KONAKLAMA
:: İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı
:: Seyahat Sigortası 
:: ARA UÇUŞLAR ,  MELBOURNE/ AUCKLAND /SYDNEY/HOBART(TAZMANYA)
:: SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle  yemekli – TAM GÜN)-
SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN-ÖĞLE YEMEKLİ
:: HOBART / PORT ARTHUR -KÖRFEZ TURU(YEMEKSİZ)
:: MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU  (YEMEKLİ)
:: MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU 
:: ROTARUA  /  HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi  çekim yeri)
:: AUCKLAND PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE/AUCKLAND/SYDNEY /HOBART HAVALIMANI-OTEL TRANSFERLERİ
:: TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ ( Istanbul ÇIKIŞLI  rehberimiz Grubu Avustralya bölgelerinde eşlik eder; Yeni Zelanda ‘ya geçişte 3 gün Yeni Zelandalı Türk rehberimiz hizmet verecektir )
(BU TURUMUZDA  YENİ ZELANDA TÜRKÇE REHBERİMİZ ORADA  YAŞAMAKTADIR- GRUBU AVUSTRALYA ya götüren rehberimiz grubumuza Avustralya bölgesinde gezdirmektedir,    Yeni Zelanda ya  geçişte  Grubumuzu Yeni Zelanda ikametle Türk rehberimiz karşılayıp hizmetini vermektedir)

 

:: Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro)
(Vizeler Ankara’dan alınmaktadır. Acenta kontrolünde yapılır)
:: Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler
:: Yeni Zelanda  çıkış  harcı (25 NZD) 
:: Geleneksel yerel rehber ve şoför bahşişleri 160 Euro (havaalanında toplanmaktadır)
:: Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
:: Ekstra gece turları
:: Kişisel harcamalar

BU TURA KATILIM İÇİN AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (200 Euro) dur.

Avustralya vizesiz için PARMAK izi vermeye gidildiği zaman , ilave 70 TL ücret almaktadır.Acentamız kontrolünde yapılır. Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmakta, bir print olarak sunulmaktadır.Vize işlemleri yaklaşık 40-45 gün sürmekte olup, bu süre  zarfında  sadece  Yeni Zelanda vizesi için Pasaportların asılları talep edilir, ve içeri konsolosluğa  sunulur. Yani Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor – vermenize  gerek yok.

Vize onayı süreci ve devamında DEEPNATURE sorumluluk kabul etmez. Vize ücretleri iade edilmez.

 

UYARI :  Vize işlemlerini kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin işlemleri ve sonuçlarından kendileri sorumludur.
 

VİZE  VERME YADA RED  KARARLARI TAMAMEN KONSOLOSLUK İDARESİNDEDİR.

 

UÇUŞLAR HAKKINDA


Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


HATIRLATMALAR

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

DEEPNATURE, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN – DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Bu güzergahı ;Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile;şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;Bu hak DEEPNATURE  da  saklıdır. 

Önemli UYARI :
** Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimiziniş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Aycan

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Mükemmel Avusturalya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
Fulya

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive