Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu
  • Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

12 GECE 15 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Dolu dolu programla 2024 2025 Avustralya,Yeni Zelanda ve Tazmanya Turu.. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin. KONTENJAN HER TUR İÇİN 30 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu

 
1.GÜN / İSTANBUL – SİNGAPUR – MELBOURNE 14:25 / 18:10+1
İstanbul havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 11:30'da buluşma. Rehberimiz ve havalimanı yetkilileriyle buluşmamızın ardından grup olarak check-in işlemlerimizi yaparak pasaport kontrolümüzün ardından SİNGAPUR HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı Melbourne uçuşumuza başlıyoruz. Singapur havalimanında kısa bir aktarma süremiz olacak.  Gecemiz uçakta geçiyor. 
 
2.GÜN / MELBOURNE
Akşam saatlerinde Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Melbourne şehir merkezinde yer alan otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
3.GÜN / PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak. Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkanımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
4.GÜN / MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler  alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine  doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük , sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak ! .  
Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
5.GÜN / MELBOURNE – HOBART ( TAZMANYA ADASI ) 08:25 / 09:40
Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya’nın 6 eyaletinden en küçüğü olan Tasmania adasına uçak yolculuğumuzu yapacağız. Adanın başkenti Hobart şehrine varışımızın ardından havalimanında özel aracımız bizleri karşılayarak şehir merkezine götürecek. Burada panoramik Hobart şehir turumuzu yaparak çevreyi tanıyacağız. İskele’de yürüyüş yapıp Salamanca marketi göreceğiz. Daha sonra konaklayacağımız otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Serbest saatlerimizde şehirde yürüyüş yaparak vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN  3* vb. 
 
6.GÜN / PORT ARTHUR ve KÖRFEZ TURU
Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra özel aracımızla Tazmanya’nın güneyi , Hobart’a 100 km mesafede yer alan Port Arthur’a gideceğiz. Tam gün sürecek turumuzda keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak. Yol güzergahımızda lavanta tarlaları ve yeşilin her tonu ile muhteşem manzaralar göreceğiz. Yolumuz üzerinde Richmond kasabasında mola vereceğiz. Burada yer alan ve mahkumlara yaptırılmış  çok eski bir köprünün fotoğraflarını çekeceğiz. Ardından yolculuğumuza devam ederek Port Arthur Milli park alanına ulaşıyoruz. Port Arthur 1830 yılında inşaa edilmiş eski bir İngiliz hapishanesidir. Burada birbirinden ilginç hikayeleri dinleyeceğimiz yürüyüş turumuzu yapacağız. Günümüzde Avustralya’nın en çok ziyaret edilen turistik alanlarından biridir. Aynı zamanda da UNESCO Dünya kültür mirası listesindedir. Burada birçok gezilecek alan vardır. Bugün öğleden sonra körfezde bir tekne turumuz da olacak. Gezimizin ardından kısa serbest saatlerimiz olacak. Bugünkü turumuz henüz bitmedi. Özel aracımızla yol üzerinde ‘’Devil’s Kitchen’’ ve ‘’Tasman Arch’’ olarak bilinen seyir noktalarında fotoğraflar çekerek doğa yürüyüşü yapacağız. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN  3* vb.
 
7.GÜN / HOBART – SYDNEY 10:10 / 12:00
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızın ardından havalimanına giderek Sydney uçuşumuzu yapmak üzere check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya ana karasına, New South Wales eyaletinin başkenti Sydney’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışta havalimanında karşılanmamızın ardından yarım günlük panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Turumuz esnasında aşıklar koyu , ünlü opera binası , ve Sydney’in kendine özgü havasıyla yürüyüş yapabileceğimiz Mrs. Macquaire chair ın da bulunduğu botanik Royal Parkında yürüyüş fırsatımız olacak. Öğleden sonra turumuzu bitirerek konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz. Giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde otelimizin lobisinde buluşarak gece turumuzu yapmak üzere Darling Horbour kısmına gideceğiz. Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız. Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz.  Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
8.GÜN / SYDNEY – AUCKLAND – ROTORUA [ YENİ ZELANDA ] 11:10 / 16:25
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden valizlerimizle birlikte ayrılacağız. Sydney havalimanına giderek uluslararası uçuşumuzu yapmak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından rehberimizin yardımıyla Yeni Zelanda giriş formlarımızı dolduracağız. Rehberimiz bizleri buradan uçağa yolcu edecek. Pasaport kontrolünden geçerek Auckland uçuşumu yapacağız. Varışta bizleri Yeni Zelanda’da yaşayan yerel rehberimiz karşılayacak. Özel aracımıza binerek yaklaşık 3,5 saatlik bir kara yolculuğumuz sonrası Rotorua kentine varacağız. Kısa bir panoramik şehir turumuzla çevreyi tanıdıktan sonra burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yapıyoruz. Akşam saatlerinde tekrar lobide buluşmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Bu akşam özel bir program bizleri bekliyor. MOARI YERLİ KÖYÜ – GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ. Yeni Zelanda’nın yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar olacak. Yerel dansları eşliğinde Hangy yemeğinide tadacağız. Sonra tekrar otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : FOUR CANOES HOTEL  3* vb. 
 
9.GÜN / ROTORUA – AUCKLAND
Bu sabah kahvaltımızı takiben özel aracımız ile Auckland şehrine döneceğiz. Auckland şehrine varmadan önce dünyaca ünlü Hobbit Köyü müzesini ziyaret edeceğiz. Yüzüklerin efendisi filminde dikkat çeken ve film çekimlerinde kullanılan sinema platformu günümüzde ziyaretçilere açılmış durumdadır. Bu keyifli gezimizin ardından Auckland şehrine varıyoruz. Burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : ROSE PARK  HOTEL  4* vb. 
 
10.GÜN / AUCKLAND
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Auckland şehir turumuzu yapmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımızla yarım gün sürecek şehir turumuzda Queen Street caddesi, sky tower kulesi başta olmak üzere ünlü cadde ve meydanlarını gezerek şehri tanımaya devam edeceğiz. Turumuz yarım gün sürecek. Daha sonra şehirde alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Öğleden sonra tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : ROSE PARK  HOTEL  4* vb. 
 
11.GÜN / AUCKLAND – SYDNEY [ AVUSTRALYA ] 07:30 / 09:15
Bu sabah çok erken saatlerde uyanışımızın ardından sabah kahvaltımızı paket olarak alacağız. Özel aracımızla yola koyularak Auckland havalimanına gideceğiz. Check-in işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek Sydney kentine uçuşumuzu yerel havayolları tarifeli seferi ile yapacağız. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile HOP ON – HOP OFF otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
12.GÜN / SYDNEY – BLUE MOUNTAINS TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains ( Mavi Dağlar ) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından ‘’Tree Sisters’’ olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra    rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak.  World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz. Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
13.GÜN / SYDNEY – HUNTER VADİSİ – ÜZÜM BAĞLARI TURU
Bugün otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere tekrar özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz tam gün sürecek Hunter Vadisi- Üzüm bağları turu olacak. Ünlü Hunter vadisi Syndey merkeze yaklaşık 2 saat mesafe uzaklıktadır. Muhteşem doğası ile yeşilin tüm tonlarını yolumuz üzerinde izleyerek bölgeye ulaşıyoruz. Varışta burada üretilen üzümlerden yapılan güzel şaraplardan tatma ve satın alma imkanımız olacak. Öğle yemeğimizi de turumuz esnasında alacağız. Gezimizin ardından aracımıza binerek Sydney merkezdeki otelimize  geri döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb.
 
14.GÜN / SYDNEY – SINGAPUR 19:10 / 00:20
Bugün turumuzun son günü . Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz olacak. Öğle saatlerinde odalarımızdan çıkış işlemlerimizi yapacağız.  Öğleden sonra 15:00 ‘de aracımız bizleri otelden alarak Sydney havalimanına götürecek. İstanbul’a dönüş yolculuğumuzun ilk etabına başlamak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek SİNGAPUR havayolları tarifeli seferi ile  Singapur uçuşumuzu yapmak üzere uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. 
 
15.GÜN / SINGAPUR – İSTANBUL 01:50 / 08:25
Singapur havalimanına varışımızın ardından kısa bir aktarma süremiz olacak. İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 01:50. İstanbul yerel saati ile sabah 08:25’de İstanbul havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu turumuzu sona ermesi… 
 
9-23 EYLÜL 2024 TURU UÇUŞ BİLGİSİ
SINGAPUR AIRLINES SQ 391 09SEP ISTSIN 1330 0500+1 
SINGAPUR AIRLINES SQ 207 10SEP SINMEL 0745 1710 
SINGAPUR AIRLINES SQ 222 22SEP SYDSIN 1500 2120  
SINGAPUR AIRLINES SQ 392 23SEP SINIST 0145 0745  
 
VİZELER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME :
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları , hususi (yeşil) ve umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri Avustralya ve Yeni Zelanda vizelerine ihtiyaç duyacaklardır. DEEPNATURE TRAVEL, tura katılacak olan gezginlerin ücreti karşılığında vize takip işlemlerini yapacaktır. Vize alımı esnasında gerekli olan evraklar tura kayıtlı misafirlerimizden istenecektir. Konsolosluklar ek belge veya açıklama talep edebilmektedir. Avustralya ve Yeni Zelanda vizeleri onaylandığı takdirde e-vize şeklinde PDF formatlı bir belge ile ulaştırılır. Avustralya vizesi için pasaportun aslı konsolosluğa teslim edilmek zorunda değildir. Yeni Zelanda vizesi için pasaportun aslı istenmektedir. Vizelerin başvuru süreleri en az 45 gün önce başlatılmalıdır. Vizenin onaylanması konsolosluk ve büyükelçiliklerin yetkili mercilerince sonuçlandırılır. DEEPNATURE TRAVEL, vizelerin reddedilmesinden sorumlu tutulamaz. Vize için ödenen tüm ücretler konsolosluklara verildiği için vize reddedilse bile geri ödeme konsolosluklarca yapılmaz. 
 
ÖNEMLİ UYARI : Vize başvurularını kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin tüm işlemleri ve sonuçları kendi sorumluluklarındadır.
 
ÖNEMLİ AÇIKLAMA / UYARI :  
* Sabah yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar paket halinde olabilir. Program içerisinde dahil olan yemekler gidilecek ülkelerin gastronomisine göre servis edilir. 
* Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Kalınan Oteller, Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+1 ve -1 gün gibi ), yerel uçak kalkış saatleri gerekli hallerde yerel olarak düzenleme hakkı acentamıza aittir.
 
Uçak Saatleri Hakkında Bilgilendirme :
Turumuzun farklı tarihlerinde SİNGAPUR  Havayollarının tarife saatlerine göre  gidiş ve dönüş uçağının  İstanbul’dan çıkış ve varış  ulaşım saatleri değişiklik gösterebilir. Takvim gününe göre havayolları tarafından belirlenir. Nihai uçuş bilgileri ve diğer detaylar hakkında  turun kalkışından 15 gün önce konfirme otel isimlerinin yazılı olduğu güncel bir program ve son hatırlatma notları ile tüm misafirlerimiz bilgilendirilir.  İstanbul çıkışlı bu turumuza yurtiçi farklı bir şehirden katılacak olan misafirlerimizin İstanbul’a  geliş – gidiş biletlerini almadan önce mutlaka paket turun uçuş saatlerini teyit  ettirmelerini önemle rica ederiz.
 
BENZER TURLAR
 
 
 

:: İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı

:: Seyahat Sigortası 

:: 12 Gece Konaklama
4 GECE (1+3)  SYDNEY       : 4 YILDIZLI KONAKLAMA
2 GECE             AUKLAND    : 4 YILIDIZLI KONAKLAMA
1 GECE             ROTORUA    :  3 YILIDIZLI KONAKLAMA
3 GECE             MELBOURNE :  4 YILIDIZLI KONAKLAMA
2GECE               HOBART         :  3 YILIDIZLI KONAKLAMA

:: ARA UÇUŞLAR ,  MELBOURNE/ AUCKLAND /SYDNEY/HOBART(TAZMANYA)

:: SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle  yemekli – TAM GÜN)-
:: SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN-ÖĞLE YEMEKLİ
:: HOBART / PORT ARTHUR -KÖRFEZ TURU(YEMEKSİZ)
:: MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU  (YEMEKLİ)
:: MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU 
:: ROTARUA  /  HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi  çekim yeri)
:: MAORI DANS - AKŞAM YEMEKLİ
:: SYDNEY DINNER CRUISE-TEKNE TURU- AKŞAM YEMEKLİ
:: AUCKLAND PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
:: MELBOURNE/AUCKLAND/SYDNEY /HOBART HAVALIMANI-OTEL TRANSFERLERİ
:: TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ( Istanbul ÇIKIŞLI  rehberimiz Grubu Avustralya bölgelerinde eşlik eder; Tüm tur boyu , Yeni Zelanda ‘ya geçişte 3 gün Yeni Zelandalı Türk rehberimiz hizmet verecektir )
(BU TURUMUZDA  YENİ ZELANDA TÜRKÇE REHBERİMİZ ORADA  YAŞAMAKTADIR- GRUBU AVUSTRALYA ya götüren rehberimiz grubumuza Avustralya bölgesinde gezdirmektedir,    Yeni Zelanda ya  geçişte  Grubumuzu Yeni Zelanda ikametle Türk rehberimiz karşılayıp hizmetini vermektedir)

 

:: AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA  Vizeler (270 USD) Vizeler ( 2 Vize  için Toplam )
Avustralya vizesiz için PARMAK izi vermeye gidildiği zaman , ilave 100 TL ücret almaktadır.
:: Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler
:: Yeni Zelanda  çıkış  harcı (25 NZD)
:: Yurtdışı çıkış harcı 
:: Kişisel harcamalar
:: Tüm yabancı servis tipleri (Bölgeler de kullanılan Tüm yabancı rehberler, tüm  yabancı otobüs şoförleri,gidilen restoranlardaki  yabancı garsonlar, otellerde ki yabancı bellboylar, sınır geçişlerinde ki  yabancı valiz taşıyıcıları içindir.) 150 USD (Tavsiye edilen)  kişi başı alanda toplanacaktır.

BU TURA KATILIM İÇİN AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

 

Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (270 USD) dİr.
Avustralya vizesiz için PARMAK izi vermeye gidildiği zaman , ilave 100 TL ücret almaktadır.


Acentamız kontrolünde yapılır. Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmakta, bir print olarak sunulmaktadır.Vize işlemleri yaklaşık 40 gün sürmekte olup, bu üsre  zarfında  sadece  Yeni Zelanda vizesi için Pasaportların asılları talep edilir, ve içeri konsolosluğa  sunulur. Yani Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor – vermenize  gerek yok. Vize onayı süreci ve devamında DEEPNATURE TRAVEL sorumluluk kabul etmez. Vize ücretleri iade edilmez.


UYARI :  Vize işlemlerini kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin işlemleri ve sonuçlarından kendileri sorumludur.


VİZE  VERME YADA RED  KARARLARI TAMAMEN KONSOLOSLUK İRADESİNDEDİR.

 

UYARI!!!

Tüm katılımcılar, bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.

 

UÇUŞLAR HAKKINDA


Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.


HATIRLATMALAR

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

DEEPNATURE, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN – DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Bu güzergahı ;Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile;şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;Bu hak DEEPNATURE  da  saklıdır. 

Önemli UYARI :
Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

 

E

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimiziniş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Aycan

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Mükemmel Avusturalya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
FulyaKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.