Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Avustralya Tazmanya Fiji Turu
  • Avustralya Tazmanya Fiji Turu
  • Avustralya Tazmanya Fiji Turu
  • Avustralya Tazmanya Fiji Turu
  • Avustralya Tazmanya Fiji Turu

Avustralya Tazmanya Fiji Turu

14 GECE 16 GÜN (27 Haziran-12 Temmuz / 18 Ağustos-2 Eylül / 26 Eylül-11 Ekim 2024)

Dolu dolu programla Avustralya Tazmanya Fiji Turu. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin.

$ 5.990’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

Avustralya Tazmanya Fiji Turu

 
1.GÜN / İSTANBUL – BALİ THY 01:50 / 19:15
Avustralya Tazmanya Fiji Turu için TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile 01:50'de Bali uçuşumuza başlıyoruz. Yerel saat ile 19:15’te Endonezya’nın Bali adasına varış. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
2.GÜN / BALİ - MELBOURNE 14:25 22:55
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Melbourne uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Jetstar Havayolları ile yapacağımız uçuşumuz için checkin işlemlerimizi yapıyoruz. Yerel saat ile 22:55’te Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
 
3.GÜN / PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak. Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkânımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
4.GÜN / MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük, sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak! Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
5.GÜN / MELBOURNE – SYDNEY 08:25 / 09:40
Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile SYDNEY e yolculuğumuz olacak. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile HOP ON – HOP OFF otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz.
Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız. Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz. Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde
 
6.GÜN / SYDNEY *BLUE MOUNTAINS TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains (Mavi Dağlar ) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından ‘’Tree Sisters’’ olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak. World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz. Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizde.
 
7.GÜN / SYDNEY – HOBART (TAZMANYA ADASI) 07:25 / 09:10
Sabah çok erken saatlerde otelimizde  özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya’nın 6 eyaletinden en küçüğü olan Tazmanya adasına uçak yolculuğumuzu yapacağız. Adanın başkenti Hobart şehrine varışımızın ardından havalimanında özel aracımız bizleri karşılayarak şehir merkezine götürecek. Burada panoramik Hobart şehir turumuzu yaparak çevreyi tanıyacağız. İskele’de yürüyüş yapıp Salamanca marketi göreceğiz. Daha sonra konaklayacağımız otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Serbest saatlerimizde şehirde yürüyüş yaparak vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.
 
8.GÜN / PORT ARTHUR ve KÖRFEZ TURU
Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra özel aracımızla Tazmanya’nın güneyi, Hobart’a 100 km mesafede yer alan Port Arthur’a gideceğiz. Tam gün sürecek turumuzda keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak. Yol güzergahımızda lavanta tarlaları ve yeşilin her tonu ile muhteşem manzaralar göreceğiz. Yolumuz üzerinde Richmond kasabasında mola vereceğiz. Burada yer alan ve mahkumlara yaptırılmış çok eski bir köprünün fotoğraflarını çekeceğiz. Ardından yolculuğumuza devam ederek Port Arthur Milli park alanına ulaşıyoruz. Port Arthur 1830 yılında inşaa edilmiş eski bir İngiliz hapishanesidir. Burada birbirinden ilginç hikayeleri dinleyeceğimiz yürüyüş turumuzu yapacağız. Günümüzde Avustralya’nın en çok ziyaret edilen turistik alanlarından biridir. Aynı zamanda da UNESCO Dünya kültür mirası listesindedir. Burada birçok gezilecek alan vardır. Bugün öğleden sonra körfezde bir tekne turumuz da olacak. Gezimizin ardından kısa serbest saatlerimiz olacak. Bugünkü turumuz henüz bitmedi. Özel aracımızla yol üzerinde ‘’Devil’s Kitchen’’ ve ‘’Tasman Arch’’ olarak bilinen seyir noktalarında fotoğraflar çekerek doğa yürüyüşü yapacağız. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.
 
 
9.GÜN / HOBART – MELBOURNE 13:15 15:40
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından havalimanına giderek MELBOURNE  uçuşumuzu yapmak üzere check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya ana karasına ulaşacağız. Otelimize transfer. Serbest saatlerimiz olacak.
Geceleme otelimizde.
 
10.GÜN / MELBOURNE – NADİ (FİJİ) 06:15 12:15
Sabah çok erken 04:00’de  MELBOURNE  havalimanında olacağız, uluslararası uçuşumuzu yapmak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Nadi [FIJI ] uçuşumu yapacağız. Varışta bizleri karşılayan yerel rehberimiz ve özel aracımıza binerek panoramik şehir turumuzu yapacağız. Sri Siva Subramaniya tapınağı ve Viseisei köyü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
11.GÜN / NADİ
Bu sabah kahvaltımızı takiben rehberimiz eşliğinde gezilerimize devam ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Nadi Hindu Tapınağı, Nadi market, Uyuyan Dev’in Bahçesi olacak. Gezimizden sonra bu bölgenin ünlü çamur havuzlu kaplıcalarına gideceğiz. (Yanınıza eşya alınız.)
Geceleme otelimizde.
 
12.GÜN / NADİ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zamanlarımız olacak. Bu akşam özel bir program sizleri bekliyor.
FİJİ YERLİ KÖYÜ ve KAVA GECE ŞOVU VE ÖZEL AKŞAM YEMEĞİ
Fiji’nin yerli köyüne geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar olacak. Yerel ateş dansları ve Meke gösterisi eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Sonra tekrar otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.
 
13.GÜN / NADİ – SYDNEY 16:00 19:50
Bu sabah otelde kahvaltımızı takiben kısa serbest saatler ve Özel aracımızla yola koyularak NADI havalimanına gideceğiz. Check-in işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek Sydney kentine uçuşumuzu yerel havayolları tarifeli seferi ile yapacağız. Otelimize transfer. 
Geceleme Otelimizde
 
14.GÜN / SYDNEY – BALİ 17:25 / 21:00
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sydney günlük panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Turumuz esnasında aşıklar koyu, ünlü opera binası ve Sydney’in kendine özgü havasıyla yürüyüş yapabileceğimiz Mrs. Macquaire chair ın da bulunduğu botanik Royal Parkında yürüyüş fırsatımız olacak. Öğleden sonra turumuzu bitirerek  aracımız bizleri  Sydney havalimanına götürecek. Havalimanına varışımızı takiben check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Jetstar havayolları tarifeli seferi ile Bali uçuşumuzu yapmak üzere uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Yerel saat  ile 21:00’de Bali’ye varış. Bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Geceleme Bali’de.
 
15.GÜN / BALİ – İSTANBUL 21:25 / 05:40+1
Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın ardından bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Deniz Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Tapınağın ziyareti sonrası El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Turumuzun sonunda havalimanına transfer oluyoruz. Checkin işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 21:25. Geceleme uçakta.
 
16.GÜN / İSTANBUL VARIŞ 05:40+1
İstanbul yerel saati ile sabah 05:40’ta İstanbul Havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu Avustralya Tazmanya Fiji Turumuzun sona ermesi… 
 
NOT
Avustralya Tazmanya Fiji Turu programımızda son taksit tur hareket tarihinden 3 ay önce ödemeli olarak 3 nakit taksit ödeme imkanı mevcuttur. Avustralya Tazmanya Fiji Turu turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın 24 yıllık engin deneyimiyle, bölge uzmanı ekip tarafından hazırlanmış Avustralya Tazmanya Fiji Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Avustralya Tazmanya Fiji Turu için doğru adrestesiniz.
 
 
BENZER TURLAR
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.990 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.935 Çocuk fiyatı$ 5.940
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.990 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.935 Çocuk fiyatı$ 5.940
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.990 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.935 Çocuk fiyatı$ 5.940

:: İstanbul – Bali (Denpasar) – İstanbul arası uluslararası uçuşların Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Bali (Denpasar) / Melbourne – Sydney / Bali (Denpasar) arası ekonomi, sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Melbourne – Hobart arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Hobart – Syndey arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Sydney – Nadi – Sydney arasında yapılacak uluslararası uçuşların bölgesel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Bali’de 2 gece, Melbourne’de 3, Hobart’da 2, Sydney’de 4, Nadi’de 3 gece olmak üzere toplam 14 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda&kahvaltı konseptinde konaklama

:: Melbourne’de şehir turu, Philip Island turu, Puffing billy turu, Healles Ville turu

:: Hobart’da panoramik şehir turu, Port Arthur körfez turu

:: Sydney’de panoramik şehir turu, Dinner cruise turu, Blue Mountains turu

:: Bondai beach turu, Hunter valley üzüm bağları turu

:: Nadi’de panoramik şehir turu, Viseisei köyü turu, Fiji yerlileri showlu akşam yemeği turu

:: Bali’de şehir turu

:: Programda belirtilen yerlerde alınacak olan 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği

:: Programda belirtilen tüm turlar ve havalimanı – otel transferleri

:: Türkçe Rehberlik Hizmeti 

:: Zorunlu seyahat sağlık sigortası 

:: Türkiye’den havalimanı çıkış harcı 

:: Kişisel harcamalar

:: Tur programında dahil olduğu belirtilmeyen yemekler 

:: Dahil olan yemeklerde alınan alkollü veya alkolsüz içecekler

:: Programda açıkça belirtilmeyen geziler ve ören yeri girişleri

:: Bölgesel personellere verilecek olan bahşişler (yabancı yerel rehberler, garsonlar, şoförler, bellboylar ve diğer bölgesel hizmet sağlayan çalışanlara verilmek üzere havalimanında toplanacak kişi başı tavsiye edilen minimum tutar 150 USD’dir. Grubumuz adına takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir. 

:: Avustralya vize ücreti ve hizmet bedeli 220 USD (Bu ücrete, Avustralya vizesi için parmak izi verilmeye gidildiğinde ödenecek olan servis bedeli yaklaşık 200 TL dahil değildir. Yolcular tarafından vezneye ödeme yapılır)

BU TURA KATILIM İÇİN AVUSTRALYA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

 

FİJİ İÇİN

Umumi Pasaport : Vize gerekli değil

Yeşil Pasaport: Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu: Vize gerekli değil

 

AVUSTRALYA İÇİN

Umumi Pasaport: Vize gerekli

Yeşil Pasaport: Vize gerekli 

Hizmet Pasaportu: Vize gerekli 

 

AVUSTRALYA VİZESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME :

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları , bu tura katılmak için Avustralya vizesine ihtiyaç duyacaklardır. DEEPNATURE TRAVEL, tura katılacak olan gezginlerin ücreti karşılığında vize takip işlemlerini yapacaktır. Vize alımı esnasında gerekli olan evraklar tura kayıtlı misafirlerimizden istenecektir. Konsolosluklar ek belge veya açıklama talep edebilmektedir. Avustralya vizesi onaylandığı takdirde e-vize şeklinde PDF formatlı bir belge ile ulaştırılır. Avustralya vizesi için pasaportun aslı konsolosluğa teslim edilmek zorunda değildir. Vizenin başvurusu tur hareket tarihinden en az 4 ay önce başlatılmalıdır. Vizenin onaylanması konsolosluk ve büyükelçiliklerin yetkili mercilerince sonuçlandırılır. DEEPNATURE TRAVEL, vizelerin reddedilmesinden sorumlu tutulamaz. Vize için ödenen tüm ücretler konsolosluklara verildiği için vize reddedilse bile geri ödeme konsolosluklarca yapılmaz. 

 

ÖNEMLİ UYARI : Vize başvurularını kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin tüm işlemleri ve sonuçları kendi sorumluluklarındadır.

 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

SAĞLIK

Avustralya ve Fiji'ye girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. 

 

PARA BİRİMİ

Avustralya para birimi Avustralya Doları (AUD)

Seyahatiniz esnasında yanınıza Dolar almanızı öneririz.

 

SAAT DİLİMİ

Avustralya ile Türkiye arasında +8 saat ileridedir. Türkiye’de saat 12.00 Avusralya’da 19:00 dır

 

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Bazı bölgelerde iletişim sıkıntılı olabilir.

 

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

 

YEMEK KÜLTÜRÜ

Avustralya yemek kültürü kozmopolit olup, tüm dünya mutfaklarına rastlamak mümkündür. Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır .

 

ELEKTRİK

Elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. 

Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/typeA.htm ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

 

ALIŞVERİŞ

Hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür.

 

 

E

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 7 yorum var.

İlk defa sizinle tur yaptık. Öncelikle rehberimiziniş ahlakı ve her aktivitenin eksiksik yapılmasını çok beğendim. Program çok zengindi. Rehber bölgeye yeterince hakimdi. Tura katılan kişilerin benzer profillerden olması grup içindeki uyumu kolaylaştırdı. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Herkese tavsiye edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜRLER :)
Aynur

Fiyat uygun, içerik güzel, rehberlik yeterli. Oteller bir tık daha iyi olabilir
Kerim

Yeni Zelanda kısmı daha uzun gezilebilirdi, otellerin beş yıldız olmasını tercih ederdik. Genel olarak önemli bir sıkıntı yaşamadık, organizasyon iyiydi.
Aycan

Turumuzdan memnun kaldık. 2-3 gün daha uzun olabilirdi, onun dışında program, içerik, rehberlik iyiydi. Zamanlamayı da uygun bulduk, teşekkür ederiz.
Aycan

Uzak yerleri yakın yapan, bizi rahat hissettiren başta rehberimiz Onur Bey olmak üzere teşekkürlerimizi ifade ederiz. Beklentimizin ziyadesiyle üstünde bir tur oldu.
Peyami

Öncelikle bu harika yolculuğu yapmamızda emeği geçen tüm kişilere teşekkürler ediyorum. Onur Bey'e gelince minnetimi ve teşekkürlerimi ifade etmekte sözcükler yetersiz kalıyor. Onur Bey,bizler için bir evlat, bir kardeş, her türlü derdimizi çözdü.
Meliha

Mükemmel Avusturalya-Yeni Zellanda turu için teşekkürler.. :)
FulyaKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.