Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu
  • Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu
  • Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu
  • Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu
  • Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu

Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu

10 GECE 13 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

Gulf Air tarifeli seferiyle, 10 gece konaklamalı Vietnam Kamboçya Laos Tayland Turu

’ itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET

VİETNAM KAMBOÇYA LAOS TAYLAND TURU
 

TUR KATEGORİSİ
PROMO
 

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL- BANGKOK [TAYLAND] 15:10 08:55+1
Bugün saat öğlen 12:00 ’de İSTANBUL HAVAALANI’NDA buluşuyoruz, tur yetkilimiz eşliğinde Gulf Hava Yolları tarifeli uçağına işlemlerimizi yapacağız ve uçuş saatimiz 15:10. Bahreyn aktarmalı olarak, Bangkok yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.
 
2.GÜN BANGKOK
Yerel saat ile 08:55’te Bangkok’a varıyoruz. Bizleri bekleyen aracımız ile yarım günlük Bangkok şehir turumuzu yapacağız. Daha sonra otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ: Nouvo City Hotel vb.
 
3.GÜN BANGKOK / HANOİ 07:00 08:45
Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına transferimizi takiben Hanoi uçuşumuz için checkin işlemlerimizi yapıyoruz. Yerel saat ile 08:45’te HANOI Havalimanı’na ulaşıyoruz. Bagajlarımızı alıp, dışarı çıkıyoruz, çıkışta bizi yerel rehberimiz bekliyor olacak. Buradan özel otobüsümüz ile otelimize transferimiz yapılacaktır. Otele varışımızı takiben, odalarımıza çıkıyoruz ve eşyalarımızı odalarımıza bırakıyoruz ve dinleniyoruz. Dinlendikten sonra Hanoi ŞEHİR TURU için rehberlimiz eşliğinde harekete geçiyoruz. Hanoi şehir turumuzda Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.      
AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU         [ EXTRA TURU 55$]    
Akşam extra turumuz olacak, Hanoi’de YEREL kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu’nu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda alacağız, bu gezimizin bitiminde yeniden otelimize dönüyoruz. Geceleme Hanoi otelimizde.   
OTELİMİZ : Hanoi Imperial Hotel vb. 4*    
 
4.GÜN/ HALONG BAY TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltıyı  takiben,  serbest saatlerimiz olacak,  arzu eden misafirlerimiz için EXTRA  turumuz  olacak. 
HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ   [ 120$] Saat 07:30  Kızıl Delta bölgesindeki  Halong Körfezine 3,5 saatlik yolculuk ile  turumuza  başlıyoruz.Çeltik tarlaları güzergahını takip ediyoruz, her iki taraftadır. 12:00: öğle saatlerinde Halong Şehrine ulaşıyoruz.Burada bizi bekleyen geleneksel bir  bambu tenkeye bineceğiz, Körfez turumuza  başlıyoruz. Körfez  tekne turumuz  esnasında , Tekne süzülürken taze deniz ürünleri öğle yemeği (sebze menüsü mevcuttur) servisi yapılıyor. Egzotik fotoğraflar için hazır olun, küçük adaların uçurumlarını çekin, Dövüş Cocks (Halong Körfezi sembolü), , Parmak, Tütsü Fırını, Ve Taş Köpekler. Turumuzun  sonunda  başladığımız Halong Limanı'na dönüyoruz.Tekne turumuzun sonunda  bizi  bekleyen aracımız sizi Hanoi'ye geri dönüyoruz. Saat 20:00  civarında  otelimize ulaşıyoruz. Geceleme otelimizde.
 
5.GÜN/ ANTİK BAŞKENT NINH BINH - TAM GÜN TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest  saatlerimiz olacak , arzu edenler için extra turumuz  var.  ANTİK BAŞKENT TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ TURUMUZ [130$ ] Ninh Binh gezisi sizi Vietnam'ın eski zamanlarına götürür, Bu yolculuk  Hanoi şehrinin 1000 yıl öncesine sizi götürecektir, tapınaklar, çalışkan ve misafirperver insanlar, sakin çeltik tarlaları ve özellikle inanılmaz karst manzaraları ile Ninh Binh, birçok turist tarafından "Karadaki Halong Körfezi ‘’ olarak adlandırılıyor. Hanoi'nin güneyine 90 km'lik bir otobüs yolculuğu sonrası , 11. yüzyılda Hanoi'nin öncü rolünü üstlenmeden önce antik Vietnam'ın başkenti olan Ninh Binh'e  varılıyor.Bu yörede, göreceğimiz yerler arasında ,  Tam Din Coc Mağaraları ve  10. yüzyılda hüküm süren Kral Dinh & King Le'ye ithaf edilen eski tapınakların bulunduğu çok sayıda güzel manzarlar vardır. Tarihi geleneksel tekneler ile tekne turumuzdan sonra, Öğle yemeğimizi de yerel bir  restoranda alıyoruz.  Turumuzun  sonunda yeniden Hanoi’ye  dönüyoruz. Geceleme  otelimizde.
 
6.GÜN/ HANOI - Luang Prabang LAOS [ uçuş ] 09:15 15:20
Bu sabah kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. LAOS ‘a gideceğiz. Luang Prabang şehrine ulaşacağız, ülkenin orta bölgelerinde yer alan ve  UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan 58 komşu köyden oluşan bir şehirdir. Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, denize kıyısı olmayan bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Başkenti Vientiane'dir. Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse diğer büyük şehirleridir. Laos, tek partili sosyalist bir cumhuriyet olarak yönetilir. Batıda Tayland ve Myanmar, doğuda Vietnam, kuzeyde Çin, güneyde Kamboçya tarafından çevrelenmiştir. Myanmar 235 km, Çin 423 km, Vietnam 2.130 km, Kamboçya 541 km ve Tayland'a 1.754 km sınırı vardır. Havalimanında karşılanma ve otelimize transferimiz yapılıyor ve çevre gezilerimiz başlıyor. Luang Prabang'daki ilk durağınız şehrin en eski tapınağı Wat Sene ve muhteşem Wat Xieng Thong. Mekong Nehri kıyısında güzel bir bahçede yer alan Wat Xieng Thong, Luang Prabang'ı kuran iki keşişin yeni yerleşim için sınır taşı yerleştirdiğine inanılıyor.Ardından, Laos'un tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için etkileyici Wat Visoun stupasına ve Wat Aham ve Wat Mai tapınaklarına gideceğiz.                      
AKŞAM  EXTRA TUR     YEMEKLİ  Mekong Sunset Cruise   [ 100 $] Bu akşam özek bir tekne yolculuğunuza çıkmak ister misiniz , MEKONG NEHRI LAOS bölgesinde  Gün batımını izlerken , AKŞAM YEMEĞİ  servisi  yapılacaktır.
Geceleme otelimizde.
 
7.GÜN/ Elephant Village (FİL KÖYÜ ) ve Tad Sae Şelalesi
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest  saatlerimiz olacak , arzu edenler için extra turumuz var.  TAM GÜN ( YEMEKLİ )Elephant Village – Tad Sae Waterfall  ( 145$ ) Sabah ilk ziyaret noktamız , bozulmamış, doğal yeşil çevrenin ortasında şehir dışından Fil kampı olacak.  Akarsu ve nehirler aracılığıyla ormanların ve ormanların içindeki eğlenceli fil sürüşlerinin etkileyici deneyiminin tadını çıkaracağız. Eşi benzeri olmayan bir deneyim. Daha sonra yakındaki bir yerel restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğleden   uzun nehir teknelerine binerek  TAD SEA şelalesinin gideceğiz. Burası arzu edenlerin yüzme imkanı bulacağız doğal bir havuz gibi ..( YANINIZDA HAVLU / MAYO/ YEDEK TSHIRT bulundurun) Şelale gezimizi takiben Akşam erken saatlerde  Luang Prabang'a geri döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
 
8.GÜN/ VANG VIENG – VIENTIANE - Tren Yolculuğu
Bu sabah kahvaltı sonrası yola çıkacağız. Tren yolculuğumuz bizi bekliyor. Bugun istikametimiz VIENTIANE  LAOS ‘un başkenti. Güzergahımız üzerinde  gezilerimiz olacak. Vang Vieng kasabasına ulaşıyoruz. 19. yüzyılda yağan Çinli Ho'ya karşı bir savunma sığınağı olarak kullanılan Tham Jang Mağarasını  ziyaret edeceğiz. Nam Mağarası Vadisi ve ana mağaradaki kireçtaşı duvarındaki bir açıklıktan güzel bir Vang Vieng kasabası manzarasını izleme imkanımız olacak.Ban Pha Tang'daki geleneksel Lao Lum köyünü ziyaret  etmek için  Nam Song Nehri'nde bir tekne yolculuğu yapacağız. Tüm çevre gezilerimizi tamamlayarak karayolu ile yolumuza devam ediyoruz. Başkent VIENTIANE ‘ye varışımızı takibe PANAROMIK ŞEHİR TURU yapacağız,  AKŞAM YEMEĞİ  yerel bir restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde. 
 
9.GÜN / VIENTIANE–(UÇUŞ) BANGKOK 08:05 09:10 -Khao Yai National Park[TAYLAND]
Bu sabah erken saatlerde kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava yolu ile Bangkok TAYLAND’a uçuşumuzu yapacağız. Sabah havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile alandan ayrılıyoruz. Bugün ziyaret edeceğimiz bölge, Khao Yai Milli Parkı olacak.  Öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Milli park ziyaretimiz sonrası öğleden sonra geç saatlerde SAE KAEO yöresindeki otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELIMIZ: Picha Ville Resort 3*+  vb
 
10.GÜN / PHIMAI – POI PET – SIEM REAP [ KAMBOÇYA ]
Bugün sabah kahvaltımızı aldıktan sonra kara yolculuğu ile Kamboçya sınırına giderek ülkeye giriş işlemlerimizi yapacağız. Burada işlemlerimizi yaptıktan sonra Kamboçya’nın Poi Petu şehrine ulaşıyoruz. Burada panoramik şehir turumuzu yaptıktan sonra yolculuğumuza devam ederek Siem Reap kentine ulaşacağız. Yorucu bir günün ardından dinlenmek üzere otelimize ulaşıyoruz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz için ekstra turumuz var.  
EKSTRA TUR – GELENEKSEL MASAJ TERAPİ – AKŞAM YEMEĞİ – [55$]  Otelimizden rehberimiz eşliliğinde ayrılıyoruz. Siem Reap küçük ama canlı bir kent, alış veriş dükkânların olduğu çarşılar caddesine gideceğiz. Bugün geleneksel ayak MASAJ tecrübesini yaşamak için uygun bir gün olacak. Son olarak Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
 
11.GÜN/ ANGKOR WAT - ANGKOR THOM TAM GÜN TURU
Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz.  Phnom Ba Kheng Tapınağı’nı gezdikten sonra efsanevi insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezimizi güneşi batırarak tamamlıyoruz. otelimize döneceğiz. 
GECE TURU- AKŞAM YEMEKİ-DANS  GÖSTERSİ  75$  Bu akşam Açık Büfe  yemekli geleneksel danslar gösterini izlemek için rehberimiz eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz. Dansları izleyeceğimiz ve güzel bir  BÜFE  yemek yiyeceğimiz bir  akşam bizi bekliyor.
 
12.GÜN SIEM REAP / BANGKOK 11:45 13:00
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Bangkok uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere otelimizden ayrılıyoruz.  Bangkok Don Muang Havalimanı’na varış saatimiz 13:00. Varışımızı takiben Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına transfer olacağız.[ HAVALIMANI DEĞİŞTİRME ] DMK > BKK
Uçuş saatimize kadar havalimanında serbest zaman. Daha sonra check-in işlemlerimizi yapacağız.
 
13.GÜN BANGKOK / ISTANBUL 02:20 14:20+1
Gulf Hava Yolları ile işlemlerimizi tamamladıktan sonra 02:20 kalkışlı seferle İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bahreyn‘de aktarma yapacağız. Geceleme uçakta.      
Bugün saat 14:20‘de İstanbul ‘a ulaşıyoruz. Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu.
 
UÇUŞ BİLGİSİ
GULF AIR GF 27JAN J ISTBAH*SS1  1510  1920        
GULF AIR GF 27JAN J BAHBKK*SS1  2225  0855   28JAN 
GULF AIR GF 08FEB Q BKKBAH*SS1  0225  0605        
GULF AIR GF  08FEB Q BAHIST*SS1  0950  1420 
 
EKSTRA TURLAR
AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU       [ 55$]
HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ [ 120$]
ANTİK BAŞKENT TAM GÜN ÖĞLE  YEMEKLİ TURUMUZ [130$ ]
TAM GÜN ( YEMEKLİ )Elephant Village – Tad Sae   Waterfall ( 145$ )
GELENEKSEL MASAJ TERAPİ – AKŞAM YEMEĞİ [55$]
GECE  TURU- AKŞAM YEMEKLİ-DANS GÖSTERİSİ [ 75$ ]
AKŞAM EXTRA TUR YEMEKLİ ​Mekong Sunset Cruise [130 $]   

 

:: Gulf Hava Yolları ile İstanbul/ Bangkok-İstanbul uçuşu- Ekonomi Class Bilet 23kg bagaj hakkı /1 parça ile      

:: Bangkok / Hanoi arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti 16kg bagaj hakkı ile      

:: Hanoi- Luang Prabang arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti 16kg bagaj hakkı ile      

:: Bangkok (1 gece) Hanoi (3 gece) Luang Prabang (2 Gece) VIENTIANE (1 gece ) Siem Reap (2 Gece) NAKHON RATCHASIMA (1 GECE) toplam 10 gece otel konaklaması 

:: Otellerde akçık büfe kahvaltılar   

:: Bangkok şehir turu

:: Hanoi Şehir Turu      

:: Luang Prabang Şehir Turu      

:: Tam GÜN ANGKOR WAT + ANGKOR THOM Turu      

:: Tüm Transferlerler      

:: Türkçe Rehberlik      

:: Zorunlu Seyahat Sigortası      

 

:: YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 

:: ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

:: YABANCI PERSONELLERE tip/BAHŞİŞLER-  Kişi  Başı /90$  Turun birinci günü Havalimanında  Rehberimize  teslim edilmektedir [ tavsiyedir ]

:: KİŞİSEL TÜM DİĞER HARCAMALAR

:: VIZE ÜCRETLERİ 

:: VİETNAM C1 BELGESİ

:: EKSTRA TURLAR

BU TURU KATILIM İÇİN VİZE GEREKMEKTEDİR.

Laos ,Vietnam ve Kamboçya Türk Vatandaşlarına vize uygulamaktadır.

 

Vietnam Yeşil Pasaporta vize uygulamamaktadır. Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acentemiz size 100 USD karşılığında karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 50-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir.

 

Kamboçya Vizesi ise; (Yeşil pasaporta vize alınması gerekmektedir.) Tur bitiş tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir. 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6cmboyutlarında) Misafirlerimiz kapıda 36 USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir. – Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.)

 

Laos Vizesi -40 USD  ( 1 Fotoğraf gereklidir )

****Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir. ****

E



KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.