Kiralık Tatil Evleri - Kaş ve Kalkan'da kiralık villalar
  • Sömestr Güney Afrika Turu
  • Sömestr Güney Afrika Turu
  • Sömestr Güney Afrika Turu
  • Sömestr Güney Afrika Turu
  • Sömestr Güney Afrika Turu

Sömestr Güney Afrika Turu

6 GECE 8 GÜN (Bu Turumuz Şu An Yapılmamaktadır)

2025 Vizesiz Sömestr Güney Afrika Turu. Türk Hava Yolları ile ulaşım, 6 gece 4 yıldızlı otellerde konaklama ve Türkçe rehberlik hizmeti. Bu turda; Ekstra turlara katılarak Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippoları ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız.

$ 1.847’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Sömestr Güney Afrika Turu
 
1.Gün İSTANBUL – CAPE TOWN
Sömestr Güney Afrika Turumuz için İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj islemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait uçak ile Cape Town’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte, bizi bekleyen özel aracımıza binerek panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir Merkezi, Malay Mahallesi, Company Gardens görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün CAPE TOWN 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alışveriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenleyeceğimiz öğle yemekli Ümit Burnu (160 USD Kişi Başı) gezimize katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Yerel bir tekneye binerek, ünlü Cape Fur Seal'i tekneden görmek için Duiker Adası'na doğru yola çıkıyoruz. 45 dakikalık bu turun ardından yerel el sanatları pazarında ve balık pazarında biraz zaman geçireceğiz. Daha sonra Constantia Neck ve Ou Kaapse Weg'den geçerek False Bay'e geliyoruz. Pitoresk Fish Hoek kasabasını ve Kalk Körfezi'ni görerek Güney Afrika'nın ana deniz üssü olan Simons Town kasabasına ulaşıyoruz. Burada Hout Körfezi'nde Afrika Penguenleri kolonisini görüyoruz. Kısa bir yolculuktan sonra iki okyanusun buluştuğu Ümit Burnu'na varıyoruz ve öğleden sonranın geri kalanını burada geçiriyoruz. Turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme otelimizde.
 
3. Gün CAPE TOWN 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen yolcularımız ile opsiyonel öğle yemekli Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği (150 USD Kişi Başı) gezisi yapılacaktır. Cape Winelands turu yerel mülklerden birinde şarap tadımı ile başlayacaktır. Sezon uygunsa mahzenleri gezme şansımız olacak. Daha sonra öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Ardından panoramik tur için Güney Afrika'nın en eski ikinci şehri olan resmedilmeye değer Stellenbosch'a gidiyoruz. Boş zamanımızda , kaldırım kafeleri, bistrolar ve kaldırımlarda keyfi olarak tadını çıkarabileceğiniz paket servis satan restoranlar ile birbirine bağlanan butikler, antikalar ve hediyelik eşya dükkanlarından oluşan bir labirent bulabileceğiniz meşe kaplı sokaklarda yürüyüşe çıkabiliriz. Turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme otelimizde.
 
4. Gün CAPE TOWN  - JOHANNESBURG - SUN CITY 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Cape Town – Johannesburg uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Johannesburg’a varışımızla birlikte, otelimize doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan opsiyonel Aslan Parkı turuna (90 USD Kişi Başı) katılabilirler. Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, kendi ortamlarında oyunlarını görme,  imkanı bulacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
 
5. Gün SUN CITY 
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Pilanesberg safari (130 USD Kişi Başı) turuna katılabilirler. Pilanesberg National Park’ta safari araçları ile yapılacak olan safari gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkânı yakalayacağız;  safarinin ardından dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.
 
6. Gün SUN CITY – JOHANNESBURG
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Johannesburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için opsiyonel öğle yemekli Lesedi Kültür Köyü turu (100 USD Kişi Başı) yapma imkanı. Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turumuzun ardından otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde.
 
7. Gün JOHANNESBURG – ISTANBUL
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer olacağız. Yol üzerinde Houghton, Rosebank, Sandton, Westcliff manzaraları, Mary Fitzgerald Square ve Newtown bölgeleri gibi Johannesburg'un önemli noktalarından geçeceğiz. Havalimanına varışımızla birlikte Türk Havayollarına ait sefer ile İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yeni güne uçakta gireceğiz...
 
8. Gün İSTANBUL
İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte Sömestr Güney Afrika turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 
*****  Triple oda satışı yoktur.
***** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
 
OTELLER
Johannesburg: 4**** Holiday Inn Rosebank vb.
Cape Town: 4**** Cresta Grande hotel, 4****  Fountains Hotel vb.
Sun City 4**** Kingdom Resort vb.
 
AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 
630 $ Yerine 590 $
Lesedi Kültür Köyü $ 100,00
Aslan Parkı Turu $ 90,00
Pilanesberg Safari turu $ 130,00
Ümit Burnu Turu Öğle yemekli $ 160,00
Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği gezisi Öğle yemekli $ 150,00
 
NOT
Güney Afrika Turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış Güney Afrika Turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Güney Afrika Turu için doğru adrestesiniz.
 

 

 

  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 1.847 Single konaklamalı tur ücreti$ 2.322 Çocuk fiyatı$ 1.797
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 1.847 Single konaklamalı tur ücreti$ 2.322 Çocuk fiyatı$ 1.797
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 1.847 Single konaklamalı tur ücreti$ 2.322 Çocuk fiyatı$ 17.977

:: Türk  Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul -  Cape Town gidiş ve  Johannesburg  – Istanbul  dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler

:: Yerel Havayolları ile Cape Town - Johannesberg iç hat uçuş biletleri ve bu bilete ait vergiler

:: Cape Town’da 4* Otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama

:: Sun City’de 4* Otelde 2 gece oda + kahvaltı konaklama

:: Johannesburg’da 4* Otelde 1 gece oda + kahvaltı konaklama

:: Sabah Kahvaltıları

:: Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,

:: Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

:: Otel ve turist şehir vergileri

:: TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

:: Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)

:: Yurtdışı çıkış fonu 

:: Öğle ve Akşam yemekleri

:: Opsiyonel  turlar

:: Kişisel harcamalar

:: Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ , TÜRK VATANDAŞLARINA VİZE UYGULAMAMAKTADIR.

Umumi Pasaport: Vize gerekli değil

Yeşil Pasaport: Vize gerekli değil

Gri Pasaport: Vize gerekli değil

Güney Afrika’ya girişte tüm pasaport tiplerinin en az 6 ay geçerlilik süresi ve 3 adet boş sayfanın bulunması gerekmekte ve  bu boş sayfalarda mürekkepten kaynaklı lekelerin olmamasına dikkat edilmelidir.

 

 

GÜNEY AFRİKA TURU İÇİN EN İYİ ZAMAN?
Güney Afrika, bölgeden bölgeye değişen bir iklime sahip büyük ve çeşitli bir ülkedir. Genel olarak, Güney Afrika'nın yazları Aralık'tan Mart'a kadar sürer ve kış Haziran'dan Ağustos'a kadar sürer. Cape Town ve Western Cape, kış yağışları ve büyük ölçüde kuru, sıcak bir yaz yaşar. Kruger Park alanı da dahil olmak üzere ülkenin geri kalanının çoğu yaz aylarında gök gürültülü sağanak yağışlara ve kurak bir kışa sahip. Garden Route ve Eastern Cape yılın herhangi bir zamanında yağmur yaşayabilir.

Daha kuru kış ayları (Mayıs-Ekim), Kruger, Madikwe, Pilanesberg ve KwaZulu-Natal'da Güney Afrika safarisinde aktivite izleme için en iyi zamandır. Hayvanlar su kaynaklarının etrafında yoğunlaşır ve incelmiş bitki örtüsünde fark edilmeleri daha kolaydır.

KwaZulu-Natal kıyılarında yıl boyunca güneş ışığı, güzel bir ılıman kış ve ılık okyanus sıcaklıkları vardır - bu nedenle her zaman gitmek için iyi bir zaman.

HATIRLATMALAR
Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acente sorumlu tutulamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acente sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sağlık
Güney Afrika’ya girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Gezi boyunca musluk suyu içmemenizi yalnızca ilk kez sizin tarafınızdan açılacak şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz.

 

Vize Bilgileri
Güney Afrika Cumhuriyeti Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır.

 

Uçuş Süreleri
İstanbul -  Johannesburg 9 saat 35 dakika
Cape Town - İstanbul: 10 saat 20 dakika

 

Para Birimi
Güney Afrika’nın para birimi South African Rand’ıdır (ZAR). Yanınıza her iki para biriminden de alabilirsiniz ancak USD’nın 2000 yılı ve sonrası basılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde döviz büro-ları parayı daha düşük bir kurla bozmak istiyorlar.

 

Saat Dilimi

Türkiye’den 1  saat geridedir . 

Türkiye’de saat 12.00 iken Güney Afrika’da 11.00’dır.

 

Telefon Kullanımı
Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslar arası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmayabilir.

 

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Yanınıza kolay giyip çıkarabileceğiniz mevsim sıcaklıklarına uygun (mont,kazak vb.) kıyafetler almanızı öneririz. Mayonuzu almayi unutmayiniz.

 

Yemek Kültürü
Güney Afrika’da, genel anlamda Malezya ve Avrupa mutfağından esinlenerek kendilerine karma bir mutfak kültürü oluşturmuşlardır. Sofralarından taze sebze ve meyve eksik olmaz.

 

Elektrik
Güney Afrika’da elektrik 220/230 volttur ve M tipi üçlü yuvarlak kalın prizler kullanılmaktadır. Prizlerin örnekleri http://www.iec.ch/worldplugs/typeM.htm sitesinden görülebilir.

 

Alışveriş
Dünyanın en büyük altın madenlerinin bulunduğu ve en çok altın üreten ülkesi olan GüneyAfrika’da, alışveriş için akla gelecek ilk ürün mücevherdir. Mücevher mağazalarında çok güzel ve özel tasarımlı takıları bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca pazarlarda yöre halkının yapmış olduğu heykeller, oyma işi tahta ürünler, el işi deri mallar da hediye alternatifleridir.

 

 

18 YAŞALTI ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMLİ UYARI

1. 18 Yaş altı misafirler için getirilmesi gereken evraklar ve bu konudaki bilgileri aşağıda bulabilirisiniz
Bu konuda çok dikkatli olunması gerekiyor. Eksik evraklarla uçağa binmek mümkün değildir.
 
İlgili kanunlarda yapılan değişiklik gereği 01 Haziran 2015 tarhinden geçerli olmak üzere, 18 yaş altı tüm ziyaretçilerden doğum sertifikası istemektedir. T.C. Vatandaşları için Nüfus Müdürlüklerinden alınan Nüfüs Kayıt Örneği, yeminli tercümanda tercüman ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir
 
YENİ GÖÇMENLİK DÜZENLEMESİ

1. Ebeveynleri ile beraber seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
 
(i) Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
(ii) Evlat edinilmiş çocuklar için ebeveynler evlat edinmiş olduklarını ispatlayan evlat edinme sertifikasını ibraz etmek mecburiyetindedirler.
 
Açıklayıcı not:
Bu uygulama hem Güney Afrika vatandaşlarına hem diğer yabancılara gidişte ve varışta uygulanacaktır.
Doğum sertifikası vermeyen ülkelerden giriş/çıkış yapan yolcular için yetkili bir makamdan alınacak doğum sertifikası yerine geçecek bir belge ibraz edilmelidir. İbraz edilen bütün dokümanlar orijinal veya noter veya dengi bir makamdan onaylı kopyası olmalıdır.
2. Ebeveynlerinden yalnızca biri ile beraber seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
 
(i) Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
(ii) Doğum belgesinde kayıtlı seyahat etmeyen diğer ebeveynin,  çocuğun diğer ebeveyni ile beraber Güney Afrika’ya giriş ve/veya çıkış yapabileceğine dair yeminli muvafakatnamesi ibraz edilmelidir.
(iii) Tüm ebeveynlik hak ve sorumluluklarını veya yasal velayetini devreden mahkeme emri  ibraz edilmeli veya
(iv) Doğum belgesinde kayıtlı ebeveynlerden birinin ölümü durumunda, vefat eden ebeveynin ölüm belgesi ibraz edilmelidir.
(v) Seyahat etmeyen ebeveynin muvafakatname vermediği durumlarda, yasal olarak boşanmış çiftlerin de mahkeme emri ibraz etmeleri gerekmektedir.
 
Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Genel Müdürlüğe onaylatmalıdır.
Açıklayıcı not:
Muvafakatname tarihi seyahat tarihinden en fazla 3 ay öncesi olabilir.
3. Biyolojik ebeveyni olmayan yetişkinlerle seyahat eden çocuklar
Gerekenler:
(i) Yetişkin çocuğun doğum belgesinin bir kopyasını ibraz etmelidir.
(ii) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin ilgili kişinin çocuk ile seyahat edebileceğine dair muvafakatnamesi ibraz edilmelidir.
(iii) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin kimlik doküman ya da pasaport kopyaları ile
(iv) Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 
 
Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Sınır Polisine onaylatmalıdır.
4. Herhangi bir yetişkin ile beraber seyahat etmeyen çocuklar
 
Gerekenler:
(i) 18 yaşından küçük kişilerin Güney Afrika’ya giriş ve çıkışlarında seyahat edebilmesi için anne ve babanın veya tek olarak ya da yasal varisinin bir mektup veya açıklama sunması gerekmektedir.
(ii) Eğer anne ve babanın biri bu belgeyi sunuyorsa, kendisinin tamamen vasilik hakkına sahip olduğunu gösteren mahkeme kararını da sunması  gerekmektedir.
(iii) Güney Afrika’da çocuğun kalacağı yerin ve çocuğu karşılayacak yetişkinin ikamet adresini ve iletişim bilgilerini içeren bir mektup ibraz edilmelidir.
(iv) Güney Afrika’da çocuğu alacak kişinin kimlik kartı veya geçerli pasaport ve vize veya kalıcı oturum izni kopyası ibraz edilmelidir.
(v) Çocuğun ebeveynlerinin ya da yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 
5. 2005 yılı Çocuk Yasasında tanımlanan özel bakım altında olan çocuklar
Gerekenler:
 
Güney Afrika Cumhuriyeti’nden çıkış yapmadan önce, Çocuk Yasası’nın 169. Bölümünde öngörülen şekilde çocuğun ikamet ettiği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden alınan izin kâğıdının onaylı bir kopyası ibraz edilmelidir.
 
GÜMRÜKTEN GEÇEBİLECEK ALKOL VE TÜTÜN MAMULLERİ

• Kişibaşı 200 sigara ve 20 sigar
• Kişibaşı 250g of sigara ya da pipo tütünü
• Kişibaşı  50ml parfüm ve 250ml eau de toilette
• Kişibaşı 2 litre şarap
Kişibaşı ve 1 litre diğer alkollü içecekler
 
 
2. İç hatlardaki kilo kısıtlamasını aşağıda bulabilirisiniz.
Kısacası kişibaşı 1 parça valiz ve 20 kg sınırlaması var.
Kuralları özetlemek gerekirse: 10 kiloluk 2 valiz fazla kiloya giriyor
2 kişinin 30 kiloluk 1 parça valizi olması da fazla kiloya giriyor.
 
Kulula Baggage Rules:
o You are allowed a small hand bag or a slimline laptop bag (size and thickness specifically designed to carry a laptop and charger only)
o plus one piece weighing up to 7kg as hand baggage. You also receive one free checked bag allowance weighing up to 20kg.
o An additional bag weighing no more than 20kg will be allowed for sporting or musical equipment and these groups must be booked
o through our Groups Department. Please note that this allowance does not apply to special sporting events such as the Cape Town Cycle Tour.
o Any checked baggage in excess of 20kg will incur a Heavy Bag fee at the airport. Any baggage in excess of 32kg will not be accepted
o at check-in and must be carried as cargo. An extra bag cost will apply online.
o Any luggage havier than 20kg additional ZAR 300 will be charged at the Airport@ Kulula Counter. ZAR 300 will be charged for any luggage up to 20 kg

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 9 yorum var.

Kendileriyle Guney Afrika Turu araciligi ile tanistik, cok deneyimli bir ekip. Satis Mudurleri Arzum Hanim her konuda yardimci oldu, aklimiza takilan ne kadar soru varsa gayet detayli bir sekilde cevapladi. Turun odemesini yaptiktan sonra, tum bilgileri, biletleri, tur programini detayli bir sekilde gonderdiler. Tur programi gayet detayli hicbir acik nokta birakmayacak kadar kesindi. Gideceginiz noktalardan , katilabileceginiz extra turlara, ucak ve otel bilgilerine kadar ihtiyaciniz olan her turlu bilgi mevcuttu... Tura Rehberlik edecek kisinin tum iletisim bilgileri, onemli notlar , hava alaninda bulusma noktasina kadar detayli bir sekilde bilgilendirme yaptilar. Tur devam ederken, Guney Afrikada aradilar, memnun olup olmadigimizi, herhangi bir yardima ihtiyacimiz olup olmadigina kadar gayet yakin bir ilgi gosterdiler. Kendileriyle calismak, yurtdisi turlari icin herseyi kolaylastirdi. Sizde, yol hikayesi seven gezginlerdenseniz, bu ekibe mutlaka bir turunuzda sans verin deriz....
Eren

Harika bir turdu. Hem bilgilenme açısından hem de eğlence bakımından çok dolu ve keyifli geçti. Rehberimiz Gencer Bey muhteşemdi. İlk kez bir turdan bu kadar keyif aldım.
Ayşe

Kurban Bayramı Güney Afrika turunuza eşimle beraber katıldık. Tur içerisinde gezilen yerler, rehberimiz Gencer Bey'in katkısı ve kaldığımız oteller gayet iyiydi. Bu turu bize tavsiye eden Arzum Hanım, rehberimiz ve emeği geçenlere teşekkürler. Yeni turlara görüşmek dileğiyle
Davut

Her şey çok güzeldi. Keyifli ve eğlenceli aynı zamanda kültürel anlamda doyurucu bir turdu. Başta rehberimiz Gencer Bey ve tüm ekibe teşekkür ederiz. Tabi aynı zamanda Deepnature'a da teşekkürler!
Hatice

Güney Afrika turunda Cape Town'daki otel dışında geri kalan hizmetlerden memnun kaldık. Cape Town'daki otelin çalışanları ilgisiz, kahvaltı sınırlı idi. Rehber Gencer bey tecrübeli ve hakim bir arkadaş. Hizmetinden memnun kaldık. Turlar da doyurucuydu.
Ferruh

Gayet memnun kaldık, teşekkürler.
Füsun

Rehberimizin deneyimi ve pozitif yapısı sayesinde oldukça keyifli bir tur yaşadık. Güney Afrika görülmeyi hakeden ilginç bir yer, her gün farklı bir şey gördük bu ülkede. Otel seçimleri iyi, rehber başarılı, ekstra turlar biraz daha ucuz olmalı, tur fiyatı da.
Cem

İstediğim bir turdu; kendi açımdan keyif aldığımı söyleyebilirim. Geldim, gördüm, gezdim. Teşekkürler
Harun

Güney Afrika turunda Johannesburg, Suncity ve Cape Town'da seçilen otelleri beğendik. Safari, Lesedi, Ümit Burnu hemen hemn tüm ekstra turlara katıldık ve memnun kaldık. Rehberimiz Gencer Bey çok pozitif ve neşeliydi. Tüm bilgilendirmeleri zamanında ve detaylı yaptı. Teşekkür ederiz. Vietnam ve İzlanda turlarınıza katılmayı düşünüyoruz.
ÖzlemKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.