Villa Kaktüs
  • Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu
  • Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu
  • Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu
  • Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu
  • Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu

Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu

9 GECE 10 GÜN (25 Ağustos-03 Eylül 2017)

2017 Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu. Türk Hava Yolları ile uçuşlar, 9 gece konaklama ve Türkçe rehberlik (2 Gece Gemi Yolculuğu ve 2 Gece Akşam yemeği dahildir) KOPENHAG (1) – DFDS CRUISE (1) – OSLO – GEILO (1) – BERGEN (1) – HAMAR (1) – STOCKHOLM (2) – SILJA LINE CRUISE (1) – HELSINKI (1)

€ 1.499’dan itibaren ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu

1.Gün    İSTANBUL – KOPENHAG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1783 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.50’de Kopenhag’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11.10’da Kopenhag’a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuz için hareket ediyoruz. Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu başlıyor. Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı,  Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı görüleceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer vdinlenmek üzere günümüz serbest.
 
2.Gün   KOPENHAG – OSLO (GEMİ)
Kahvaltımızın ardından Başkentde alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçelerine çıkıyoruz (40 Euro). Turumuz esnasında Tivoli Bahçesi, İskandinavya’nın en eski eğlence parkı ve muhteşem iskandinav mimarilerini göreceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp bizleri Oslo’ya götürecek olan (DFDS Cruise) gemisine geçiyoruz. Kabinlere yerleşdikden sonra serbest zaman. Akşam yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Gecemiz gemide geçiyor.
 
3.Gün  OSLO – GEILO  (219 km)
Gemimizde yapacağımız kahvaltının ardından 09.30’da Oslo’ya varışımızda şehir turu için hareket ediyoruz. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Parkı, Residance Müzesi ve Frogner Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi bizlere ayrılan serbest zamanın ardından Geilo’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ünlü kayak merkezi Geilo’ya varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.
 
4.Gün    GEILO – BERGEN  (243 km)
Kahvaltımızın ardından Bergen’e hareket ediyoruz. Yolculuğumuza Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Doğal Parkında bulunan Hardanger köprüsünden Eidfjord’a geçiyoruz. Ardından Bruravik üzerinden Voss’u geçip bir Fiyord şehri olan Bergen’e varıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız gezimizin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.
 
5.Gün    BERGEN – SOGNEFJORD – FØRDE TOWN (175 km)
Kahvaltımızın ardından Bergen şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sizlere ayrılan öğle yemeği zamanının ardından rehberimizin bildirdiği saatte Kuzey’de Fioyrdlara doğru olan yolculuğumuza başlıyoruz. Feribot ile Oppedal-Lavik’den Sognefjord’a geçip Førde’ye doğru yapacağımız otobüs yolculuğumuzda muhteşem Fiyord manzaları bizlere eşlik edecek. Varışımıza istinaden otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz ve günümüz dinlenmek üzere serbest. 
 
6.Gün    FØRDE TOWN – BALESTRAND – AURLANDSFJORD – GUDVANGEN – FLAM – HAMAR (540 km)
Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar’a doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız tarihi Balestrand. Burada birbirinden güzel resimler çekmek üzere vereceğimiz molamızın ardından Dragsvik’den Vangsnes’e geçmek üzere feribota biniyoruz. Ardından Stalheim üzerinden Gudvangen’e doğru kısa bir yolculuğumuz olacak. Turumuzun en can alıcı noktalarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Aurlandsfjord’u arasında 2 saatlik muhteşem bir Fiyord gezisi yapacağız. Flam’a varışımıza istinaden alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirsiniz. (70 Euro) Bu güzel turumuzun ardından Borgund Stave Kilisesini görecek ve Hamar’a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Varışımıza istinaden otelimize giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Günümüz serbest.
 
7.Gün    HAMAR – KARLSTAD – ÖREBRO – STOCKHOLM (557 km)
Kahvaltımızın ardından erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyordlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üzerinden Stockholm’e uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Stockholm’e varış. Geceleme otelimizde.
 
8.Gün   STOCKHOLM
Kahvaltımızın ardından Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alış veriş için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirsiniz.(50 Euro) 17.y.y’da vikingler tarafından yapılmış olan, yıllarca batık olarak kaldıktan sonra çıkartılıp dönemin tek savaş gemisi olarak müzeye çevrilmiştir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
 
9.Gün   STOCKHOLM – HELSINKI
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek şirin ve tarihi kentler Uppsala ve Sigtuna turuna katılabilirler (65 Euro). Gezimizde yarı Gotik yarı Ortaçağ tarzını göreceğiniz, bir üniversite şehri olan Uppsala ve İsveç’in tarihte kurulan ilk kenti olan Sigtuna görülecektir. Alternatif olarak ekstra Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı turu da yapılabilir (65 Euro). Tur sonrası Helsinki’ye bizi götürecek gemiye (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana hareket. Saat 17.00’da hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.
 
10.Gün   HELSINKI – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından, şehrimizi tanımak üzere tura çıkıyoruz. Sibelius Anıtı’nın da bulunduğu Senato Meydanı, Tempellaukkio Rock Kilisesi, Parlamento Meydanı ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Suomenlinna Kalesi tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1764 sefer sayılı uçağı ile 18.25’te İstanbul’a hareket. Saat 21.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
Programda belirtilen ekstra turlar minimum 20 kişiyle organize edilir. Rehberiniz tur programında gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 
 
OTELLER
 
Kopenhag – 4* Quality Høje Taastrup vb.
Oslo – DFDS vb.
Geilo – 4* Dr. Holms vb.
Bergen – 4* Quality Edvard Grieg vb.
Hamar – 4* Scandic Hamar vb.
Stockholm – Scandic Bromma vb.
Silja Line Cruise vb.
Helsinki – Scandic Sunnfjord vb.
 
Not:  Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar Turu programımızda anlaşmalı kartlara peşin fiyatına 5 taksit kampanyası mevcuttur. Bu kampanya online rezervasyon dışında sadece ofiste ödeme ve mail order ile ödeme seçeneklerinde uygulanabilmektedir.  Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar turu için sorunuz olursa bizimle çekinmeden temasa geçebilirsiniz. DEEPNATURE TRAVEL’ın engin deneyimiyle hazırlanmış  Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar turu programları, katılımcılarına deneyimli rehber eşliğinde tur deneyimi sunar. Kurban Bayramı İskandinavya ve Fiyortlar turu için doğru adrestesiniz.
 
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti€ 1.499 Ek yatak€ 1.499 Single konaklamalı tur ücreti€ 1.999 Çocuk fiyatı€ 1.299
Ödeme seçenekleri

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul – Kopenhag / Helsinki – İstanbul parkurunda uçak bileti
:: Havalimanı vergileri
:: Belirtilen otel vb. kategoride 7 gece oda kahvaltı konaklamalar
:: DFDS Cruise’da 1 gece yarım pansiyon iç kabin konaklama
:: Silja Line Cruise’da 1 gece yarım pansiyon iç kabin konaklama
:: Alan/otel/alan transferleri
:: Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
:: Kopenhag – Oslo ve Stockholm – Helsinki arası gemiyle yolculuklar
:: Kopenhag, Oslo, Bergen, Hamar, Stockholm, Helsinki’de şehir turları
:: Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

:: Vize ücreti ve servis bedeli (125 Euro)
:: Dahil odluğu belirtilen 2 akşam yemeği dışındaki öğle ve akşam yemekleri
:: Zorunlu sigorta ücreti (20 Euro)
:: Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
:: Yurt dışı çıkış harcı bedeli
:: Müze ve ören yerleri girişleri
:: Rehber ve şoför bahşişleri

BU TURA KATILIM İÇİN SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive