Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2

14 GECE 16 GÜN (26 Aralık 2023-10 Ocak 2024 / 18 Ocak-2 Şubat / 22 Ocak-6 Şubat 2024)

Dolu dolu programla 2023 Avustralya,Yeni Zelanda ve Tazmanya Turu.. Türk Hava Yolları ile. Uzman ekibimizle, uzak diyarları bizimle keşfedin.

$ 5.495’dan itibaren
SİZİ ARAYALIM
PDF OLARAK KAYDET
Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Turu 2
 
İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA / SAAT 22:00
[Tur hareket tarihinde, Uçuş saat gece yarısını geçe 01:50 olduğu için, tarih olarak dikkat ediniz] 
Akşam, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22:00 ‘de buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI uçuşu ile Bali (Denpasar) yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacaktır.
 
PROGRAM

1.GÜN / İSTANBUL – BALİ 01:50 / 19:15
TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Bali uçuşumuza başlıyoruz.01:150 Yerel saat ile 19:15’te Endonezya’nın Bali adasına varış. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ :Whyndham Garden – Bali vb.
 
2.GÜN / BALİ / MELBOURNE 14:25 22:55
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Melbourne uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Jetstar Havayolları ile yapacağımız uçuşumuz için checkin işlemlerimizi yapıyoruz. Yerel saat ile 22:55’te Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
3.GÜN / PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak. Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkanımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
4.GÜN / MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU
Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler  alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine  doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük , sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak ! .  Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE MELBOURNE SOUTHBANK 4* vb. 
 
5.GÜN / MELBOURNE – HOBART ( TAZMANYA ADASI ) 08:25 / 09:40
Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya’nın 6 eyaletinden en küçüğü olan Tasmania adasına uçak yolculuğumuzu yapacağız. Adanın başkenti Hobart şehrine varışımızın ardından havalimanında özel aracımız bizleri karşılayarak şehir merkezine götürecek. Burada panoramik Hobart şehir turumuzu yaparak çevreyi tanıyacağız. İskele’de yürüyüş yapıp Salamanca marketi göreceğiz. Daha sonra konaklayacağımız otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Serbest saatlerimizde şehirde yürüyüş yaparak vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN  4* vb. 
 
6.GÜN / PORT ARTHUR ve KÖRFEZ TURU
Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra özel aracımızla Tazmanya’nın güneyi , Hobart’a 100 km mesafede yer alan Port Arthur’a gideceğiz. Tam gün sürecek turumuzda keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak. Yol güzergahımızda lavanta tarlaları ve yeşilin her tonu ile muhteşem manzaralar göreceğiz. Yolumuz üzerinde Richmond kasabasında mola vereceğiz. Burada yer alan ve mahkumlara yaptırılmış  çok eski bir köprünün fotoğraflarını çekeceğiz. Ardından yolculuğumuza devam ederek Port Arthur Milli park alanına ulaşıyoruz. Port Arthur 1830 yılında inşaa edilmiş eski bir İngiliz hapishanesidir. Burada birbirinden ilginç hikayeleri dinleyeceğimiz yürüyüş turumuzu yapacağız. Günümüzde Avustralya’nın en çok ziyaret edilen turistik alanlarından biridir. Aynı zamanda da UNESCO Dünya kültür mirası listesindedir. Burada birçok gezilecek alan vardır. Bugün öğleden sonra körfezde bir tekne turumuz da olacak. Gezimizin ardından kısa serbest saatlerimiz olacak. Bugünkü turumuz henüz bitmedi. Özel aracımızla yol üzerinde ‘’Devil’s Kitchen’’ ve ‘’Tasman Arch’’ olarak bilinen seyir noktalarında fotoğraflar çekerek doğa yürüyüşü yapacağız. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : BEST WESTERN BALMORAL MOTOR INN  4* vb.
 
7.GÜN / HOBART – SYDNEY 10:10 / 12:00
Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızın ardından havalimanına giderek Sydney uçuşumuzu yapmak üzere check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya ana karasına, New South Wales eyaletinin başkenti Sydney’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışta havalimanında karşılanmamızın ardından yarım günlük panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Turumuz esnasında aşıklar koyu , ünlü opera binası , ve Sydney’in kendine özgü havasıyla yürüyüş yapabileceğimiz Mrs. Macquaire chair ın da bulunduğu botanik Royal Parkında yürüyüş fırsatımız olacak. Öğleden sonra turumuzu bitirerek konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz. Giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde otelimizin lobisinde buluşarak gece turumuzu yapmak üzere Darling Horbour kısmına gideceğiz. Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız. Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz.  Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
8.GÜN / SYDNEY – AUCKLAND – ROTORUA [ YENİ ZELANDA ] 11:10 / 16:25
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden valizlerimizle birlikte ayrılacağız. Sydney havalimanına giderek uluslararası uçuşumuzu yapmak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından rehberimizin yardımıyla Yeni Zelanda giriş formlarımızı dolduracağız. Rehberimiz bizleri buradan uçağa yolcu edecek. Pasaport kontrolünden geçerek Auckland uçuşumu yapacağız. Varışta bizleri Yeni Zelanda’da yaşayan yerel rehberimiz karşılayacak. Özel aracımıza binerek yaklaşık 3,5 saatlik bir kara yolculuğumuz sonrası Rotorua kentine varacağız. Kısa bir panoramik şehir turumuzla çevreyi tanıdıktan sonra burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yapıyoruz. Akşam saatlerinde tekrar lobide buluşmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Bu akşam özel bir program bizleri bekliyor. MOARI YERLİ KÖYÜ – GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ. Yeni Zelanda’nın yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar olacak. Yerel dansları eşliğinde Hangy yemeğinide tadacağız. Sonra tekrar otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : FOUR CANOES HOTEL  3* vb. 
 
9.GÜN / ROTORUA – AUCKLAND
Bu sabah kahvaltımızı takiben özel aracımız ile Auckland şehrine döneceğiz. Auckland şehrine varmadan önce dünyaca ünlü Hobbit Köyü müzesini ziyaret edeceğiz. Yüzüklerin efendisi filminde dikkat çeken ve film çekimlerinde kullanılan sinema platformu günümüzde ziyaretçilere açılmış durumdadır. Bu keyifli gezimizin ardından Auckland şehrine varıyoruz. Burada konaklayacağımız otelimize giriş işlemlerimizi yaparak dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : ROSE PARK  HOTEL  4* vb. 
 
10.GÜN / AUCKLAND
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Auckland şehir turumuzu yapmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımızla yarım gün sürecek şehir turumuzda Queen Street caddesi, sky tower kulesi başta olmak üzere ünlü cadde ve meydanlarını gezerek şehri tanımaya devam edeceğiz. Turumuz yarım gün sürecek. Daha sonra şehirde alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Öğleden sonra tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : ROSE PARK  HOTEL  4* vb. 
 
11.GÜN / AUCKLAND – SYDNEY [ AVUSTRALYA ] 07:30 / 09:15
Bu sabah çok erken saatlerde uyanışımızın ardından sabah kahvaltımızı paket olarak alacağız. Özel aracımızla yola koyularak Auckland havalimanına gideceğiz. Check-in işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek Sydney kentine uçuşumuzu yerel havayolları tarifeli seferi ile yapacağız. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile HOP ON – HOP OFF otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
12.GÜN / SYDNEY – BLUE MOUNTAINS TURU
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains ( Mavi Dağlar ) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından ‘’Tree Sisters’’ olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra    rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak.  World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz. Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb. 
 
13.GÜN / SYDNEY – HUNTER VADİSİ – ÜZÜM BAĞLARI TURU
Bugün otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere tekrar özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz tam gün sürecek Hunter Vadisi- Üzüm bağları turu olacak. Ünlü Hunter vadisi Syndey merkeze yaklaşık 2 saat mesafe uzaklıktadır. Muhteşem doğası ile yeşilin tüm tonlarını yolumuz üzerinde izleyerek bölgeye ulaşıyoruz. Varışta burada üretilen üzümlerden yapılan güzel şaraplardan tatma ve satın alma imkanımız olacak. Öğle yemeğimizi de turumuz esnasında alacağız. Gezimizin ardından aracımıza binerek Sydney merkezdeki otelimize  geri döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : TRAVELODGE SYDNEY HOTEL   4* vb.
 
14.GÜN / SYDNEY – BALİ 17:25 / 21:00
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz olacak. Öğle saatlerinde odalarımızdan çıkış işlemlerimizi yapacağız.  Aracımız bizleri otelden alarak Sydney havalimanına götürecek. Havalimanına varışımızı takiben check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Jetstar havayolları tarifeli seferi ile Bali uçuşumuzu yapmak üzere uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Yerel saat ile 21:00’de Bali’ye varış. Bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Geceleme Bali’de.
OTELİMİZ: Whyndham Garden – Bali vb.
 
15.GÜN / BALİ – İSTANBUL 21:25 / 05:40+1
Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın ardından bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Deniz Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Tapınağın ziyareti sonrası El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Turumuzun sonunda havalimanına transfer oluyoruz. Checkin işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 21:25. Geceleme uçakta.
 
16.GÜN / İSTANBUL VARIŞ 05:40+1
İstanbul yerel saati ile sabah 05:40’ta İstanbul havalimanına varıyoruz. Anılarla dolu turumuzu sona ermesi… 
 
Anılarla dolu turumuzu sona ermesi… 
 
VİZELER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME :
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları , hususi (yeşil) ve umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri Avustralya ve Yeni Zelanda vizelerine ihtiyaç duyacaklardır. DEEPNATURE TRAVEL, tura katılacak olan gezginlerin ücreti karşılığında vize takip işlemlerini yapacaktır. Vize alımı esnasında gerekli olan evraklar tura kayıtlı misafirlerimizden istenecektir. Konsolosluklar ek belge veya açıklama talep edebilmektedir. Avustralya ve Yeni Zelanda vizeleri onaylandığı takdirde e-vize şeklinde PDF formatlı bir belge ile ulaştırılır. Avustralya vizesi için pasaportun aslı konsolosluğa teslim edilmek zorunda değildir. Yeni Zelanda vizesi için pasaportun aslı istenmektedir. Vizelerin başvuru süreleri en az 45 gün önce başlatılmalıdır. Vizenin onaylanması konsolosluk ve büyükelçiliklerin yetkili mercilerince sonuçlandırılır. DEEPNATURE TRAVEL, vizelerin reddedilmesinden sorumlu tutulamaz. Vize için ödenen tüm ücretler konsolosluklara verildiği için vize reddedilse bile geri ödeme konsolosluklarca yapılmaz. 
 
ÖNEMLİ UYARI : Vize başvurularını kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin tüm işlemleri ve sonuçları kendi sorumluluklarındadır.
 
ÖNEMLİ AÇIKLAMA / UYARI :  
* Sabah yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar paket halinde olabilir. Program içerisinde dahil olan yemekler gidilecek ülkelerin gastronomisine göre servis edilir. 
* Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Kalınan Oteller, Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+1 ve -1 gün gibi ), yerel uçak kalkış saatleri gerekli hallerde yerel olarak düzenleme hakkı acentamıza aittir.
 
Uçak Saatleri Hakkında Bilgilendirme :
Turumuzun farklı tarihlerinde Türk Hava Yollarının tarife saatlerine göre  gidiş ve dönüş uçağının  İstanbul’dan çıkış ve varış  ulaşım saatleri değişiklik gösterebilir. Takvim gününe göre havayolları tarafından belirlenir. Nihai uçuş bilgileri ve diğer detaylar hakkında  turun kalkışından 15 gün önce konfirme otel isimlerinin yazılı olduğu güncel bir program ve son hatırlatma notları ile tüm misafirlerimiz bilgilendirilir.  İstanbul çıkışlı bu turumuza yurtiçi farklı bir şehirden katılacak olan misafirlerimizin İstanbul’a  geliş – gidiş biletlerini almadan önce mutlaka paket turun uçuş saatlerini teyit  ettirmelerini önemle rica ederiz.

 

  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.795 Ek yatak$ 5.795 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.780 Çocuk fiyatı$ 5.695
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.495 Ek yatak$ 5.495 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.440 Çocuk fiyatı$ 5.395
  • Tarih Otel İki kişilik odada kişi başı tur ücreti$ 5.595 Ek yatak$ 5.595 Single konaklamalı tur ücreti$ 6.540 Çocuk fiyatı$ 5.545

:: İstanbul – Bali (Denpasar) – İstanbul arası uluslararası uçuşların Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Bali (Denpasar) / Melbourne – Sydney / Bali(Denpasar) arası ekonom, sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Melbourne – Hobart arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Hobart – Syndey arasında yapılacak iç hat uçuşun yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Sydney – Auckland – Sydney arasında yapılacak uluslararası uçuşların bölgesel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı

:: Bali’de 2 gece, Melbourne’de 3, Hobart’da 2, Sydney’de 4, Auckland’da 2, Rotorua’da 1 gece olmak üzere toplam 14 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda&kahvaltı konseptinde konaklama

:: Melbourne’de şehir turu, Philip Island turu, Puffing billy turu, Healles Ville turu

:: Hobart’da panoramik şehir turu, Port Arthur körfez turu

:: Sydney’de panoramik şehir turu, Dinner cruise turu, Blue Mountains turu

:: Bondai beach turu, Hunter valley üzüm bağları turu

:: Rotorua’da panoramik şehir turu, Hobbit köyü müzesi turu, Maori yerlileri turu

:: Auckland’da panoramik şehir turu

:: Bali’de şehir turu

:: Programda belirtilen yerlerde alınacak olan 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği

:: Programda belirtilen tüm turlar ve havalimanı – otel transferleri

:: Türkçe Rehberlik Hizmeti (İstanbul’dan grubumuzla birlikte yola çıkan rehberimiz Avustralya şehirlerinde hizmet verir. Yeni Zelanda’da başka bir Türk rehber grubumuzu karşılayacak ve 3 gün eşlik edecektir.)

:: Zorunlu seyahat sağlık sigortası 

:: Yurtdışı çıkış harcı

:: Kişisel harcamalar

:: 3 öğle ve 2 akşma yemeği dışındaki tüm öğle ve akşam yemekleri

:: Dahil olan yemeklerde alınan alkollü veya alkolsüz içecekler

:: Programda açıkça belirtilmeyen geziler ve ören yeri girişleri

:: Bölgesel personellere verilecek olan bahşişler (yabancı yerel rehberler, garsonlar, şoförler, bellboylar ve diğer bölgesel hizmet sağlayan çalışanlara verilmek üzere havalimanında toplanacak kişi başı tavsiye edilen minimum tutar 150 USD’dir. Grubumuz adına takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir. 

:: Vizeler, Avustralya ve Yeni Zelanda vizeleri toplam ücreti 270 USD’dir. Bu ücrete, Avustralya vizesi için parmak izi verilmeye gidildiğinde ödenecek olan servis bedeli yaklaşık 100 TL dahil değildir. Ayrıca yolcular tarafından vezneye ödeme yapılır. 

BU TURA KATILIM İÇİN AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

 

Avustralya ve Yeni Zelanda Vize ve hizmet bedeli (270 USD) dİr.
Avustralya vizesiz için PARMAK izi vermeye gidildiği zaman , ilave 100 TL ücret almaktadır.


Acentamız kontrolünde yapılır. Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmakta, bir print olarak sunulmaktadır.Vize işlemleri yaklaşık 40 gün sürmekte olup, bu üsre  zarfında  sadece  Yeni Zelanda vizesi için Pasaportların asılları talep edilir, ve içeri konsolosluğa  sunulur. Yani Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor – vermenize  gerek yok. Vize onayı süreci ve devamında DEEPNATURE TRAVEL sorumluluk kabul etmez. Vize ücretleri iade edilmez.


UYARI :  Vize işlemlerini kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin işlemleri ve sonuçlarından kendileri sorumludur.


VİZE  VERME YADA RED  KARARLARI TAMAMEN KONSOLOSLUK İRADESİNDEDİR.

 

UYARI!!!

Tüm katılımcılar, bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.

 

UÇUŞLAR HAKKINDA

Ucus saatleri prensip saatler olup, ucus tarihinizden 2 gun once acentanizi arayarak, ucak kalkis saatinizi teyid ediniz. Ucus saatinden en az 2 saat once havalimaninda olmak gerekmektedir. Aktarmada ilk uçuşun rötar yapması nedeniyle uçağa yetişilememesi halinde başka bir uçuş ile aktarma sağlanacaktır.

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
HATIRLATMALAR

ÖNEMLİ NOT: Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde ve ya valizinizde açık yiyecek ve ya içecekler bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük yetkililerinin uygulayacağı cezadan şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

DEEPNATURE, HAVA YOLU TERCİHİNİ GÜN VE GECE SAYISI EKSİLMEDEN – DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.

Bu güzergahı ;Tur  hareketinden önce ;içerik aynı kalmak şartı ile;şehirlerin ziyaret sıralaması değişebilir;Bu hak DEEPNATURE  da  saklıdır. 

Önemli UYARI :
Avusturalya  ve Yeni Zelanda  gümrük  kontrolleri ve uygulamaları gereğince ; yanınıza yiyecek-içecek almanız ; istenmemektedir. Lütfen  bu kurala  uymaya  özen gösteriniz.

 

EKAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.