Villa Kaktüs
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

23 Nisan Butik Antep Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

3 GECE 4 GÜN (23-26 Nisan 2020)

DEEPNATURE farkıyla 23 Nisan Butik Antep Urfa Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış, Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin'i kapsayan dolu dolu program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Konforlu otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR.

₺ 2.539’den itibaren ₺ 324 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
23 Nisan Butik Antep Urfa Mardin Turu

1.GÜN (23 NİSAN 2020)    GAZİANTEP
Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Gaziantep tarifeli uçuşu 08:40 kalkış-10:30 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 50 dk. sonra Gaziantep Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Antep gezimize başlıyoruz. İlk olarak Zeugma'nın dünyaca ünlü mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Müzesi'ni ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi ediniyoruz. Müze gezisinin ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Gaziantep Kalesi, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanın ardından Antep'in restore edilen eski evleriyle öne çıkan Bey Mahallesi'ne gidiyoruz. Yürüyerek yapacağımız gezi ardından Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayıp ardından araçla konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)
 
2.GÜN (24 NİSAN 2020) HALFETİ - HARRAN - ŞANLIURFA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu sonrasında Urfa'ya doğru yola devam ediyoruz. Urfa'ya varışta ilk olarak öğle yemeği molası veriyoruz. Birecik patlıcanından yapılma patlıcan kebabı tavsiye olunur. Yemek sonrasında Şanlıurfa merkezi geziyoruz. Şanlıurfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten ve Sipahi Pazarı'nı içeren gezi programının ardından meşhur Gümrük Han'a geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz mırra veya menengiç kahvesini tadabilirler. Ardından Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'da konaklayacağımız otele geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde.
Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler.
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3.GÜN (25 NİSAN 2020) GÖBEKLİTEPE- MARDİN
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından Mardin'e hareket ediyoruz. Mardin'e varışta Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Kasimiye Medresesi'nin gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molası sonrası yürüyerek Mardin merkezini geziyoruz.  Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra otele yerleşme. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN 5* RAMADA PLAZA HOTEL BY WYNDHAM
 
4.GÜN (26 NİSAN 2020) MİDYAT - MOR GABRIEL MANASTIRI - HASANKEYF
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz. Gün içerisinde ilk gezi noktamız Midyat. Midyat gezimiz Mor Gabriel (Deyr-ül Umur) Kilisesi, Devlet Konuk Evi ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Ardından çarşıda alışveriş için serbest zaman. Öğle yemeğimizi de Midyat'ta yedikten sonra Dicle Nehri üzerine kurulu ünlü Hasankeyf'e sadakatlerimizi sunmak üzere yola devam ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Programımızı tamamlamamızın ardından, Hasankeyf'e en yakın havaalanı olan (45 km) Batman Havaaalanı'na doğru yola koyuluyoruz. Saat 17:00 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Batman'dan İstanbul Yeni Havaalanına (18:00 kalkış- 20:15 varış)
 
UÇUŞ  BİLGİLERİ

Gidiş (23.04.2020 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Yeni H. - Gaziantep Havaalanı 08:40 kalkış - 10:30 varış
 
Dönüş (26.04.2020 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Batman - İstanbul Yeni H. 18:00 kalkış - 20:15 varış

Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.539 Ek yatak₺ 2.539 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.919 Çocuk fiyatı₺ 2.089

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni H. -Gaziantep uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Türk Hava Yolları ile Batman-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece Gaziantep 4* Dedeman Park Hotel otelde konaklama
:: 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama
:: 1 gece 5* Mardin Ramada Plaza By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 3 sabah kahvaltısı
:: 3 akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: Halfeti'de tekne turu (isteğe bağlı)
:: Sıra Gecesi (isteğe bağlı)
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar

 

*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Urfa Mardin Antep turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 20-23 Nisan tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 26 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 8 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 18 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 7. Hava çoğunlukla az bulutlu
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Urfa Mardin Antep turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Urfa Mardin Antep turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 107 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Keyifli turumuzun farkını turdan dönünce daha da iyi anladık. Kalabalık bir tur olmaması sayesinde rahat hareket imkanı bulduk, grup ta çok uyumluydu (yaş dağılımı, kültür seviyesi...) Rehberimize sizin aracılığınızla birkez daha teşekkür etmek istiyoruz ben ve benimle birlikte yanımda gelen 2 arkadaşım adına.
Melek

Baştan sona keyifle gezdiğimiz, güzel bir tur oldu. Organizasyonunuz ve rehberimizin katkısı için teşekkür ederiz.
Zeynep

Turdan genel anlamda memnun kaldık, rehber ve şoför iyiydi. Akşam eğlencesi eksik oldu(yerel)
Sema

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Havale/EFT ile ödeme:
2.539 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.539 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.269,50 TL2.539,00 TL
846,33 TL2.539,00 TL
666,49 TL2.665,95 TL
543,35 TL2.716,73 TL
461,25 TL2.767,51 TL
402,61 TL2.818,29 TL
358,63 TL2.869,07 TL
324,43 TL2.919,85 TL