Villa Kaktüs
  • 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
  • 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu

2 GECE 3 GÜN (1-3 Mayıs 2020)

DEEPNATURE farkıyla 1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu. Özenli ve kaliteli tur anlayışımızla hazırlanmış program. Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti dahil. Beş yıldızlı otellerde konaklama. Bölgeye hakim, bilgilendirici, profesyonel rehberlik hizmeti. En fazla 25 kişiyle butik tur keyfi.. URFA'DA SIRA GECESİ DAHİL! AFİŞE FİYATLARIMIZ MEVCUT UÇAK BİLETİ KONTENJANIMIZLA SINIRLIDIR.

₺ 2.149’den itibaren ₺ 275 ’den başlayan taksitlerle Taksit seçenekleri
ONLİNE REZERVASYON
BENİ ARAYIN
PDF OLARAK KAYDET
1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu
 
1.GÜN (1 MAYIS 2020)   MARDİN
1 Mayıs Butik Urfa Göbeklitepe Mardin Turu için Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Yeni Havaalanı - Mardin seferi. 06:30 kalkış / 08:35 varış
Rehberimiz sabah 08:30'da sizi Mardin Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımız yerleştirdikten sonra Mardin gezimize başlıyoruz. Mardin'e ulaştığımızda gün içerisinde Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar gibi  Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapıları gezip, Mardin'in dar sokaklarını keşfettikten sonra serbest öğle yemeğinde eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşuyoruz. Yöresel kaburga dolmasını tatmanız tavsiye olunur. Öğle yemeğinin ardından yöreye has mırralarımızı da içtikten sonra etkileyici mimarisi ve tarihçesiyle öne çıkan Kasimiye Medresesi’nin ve son olarak ta Deyrul Zaferan Manastırının görülmesinin ardından otele yerleşme. Akşam yemeği otelde set menü.
Konaklama: MARDİN RAMADA PLAZA BY WYNDHAM HOTEL (5*)
 
2.GÜN (2 MAYIS 2020)    HASANKEYF - MİDYAT - DARA
Sabah kahvaltısının ardından yola koyuluyoruz ve gün içersinde ilk olarak Hasankeyf'i ziyaret ediyoruz. Eşsiz bir manzaraya sahip Hasankeyf'te Tarihi Hasankeyf Köprüsü, El Rızk Camii ve tarihi evleri görebileceğimiz gezinin ardından Midyat'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molasını Midyat'ta veriyoruz. Yemek sonrası Midyat'ı gezmeye başlıyoruz. Midyat gezimiz geçmişte pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Midyat sokakları ve telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsıyor. Sonrasında günün son gezi noktası bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara. Antik kent gezisi sonrasında Şanlıurfa'ya hareket. Akşam saatlerinde otele yerleşme ve ardından sıra geceli akşam yemeği.
Akşam yemeği için genel katılıma açık anlaşmalı konukevine gidiyoruz. Sıra gecesi programı eşlinde menümüz lebeniye çorbası, içli köfte, çiğköfte, kebap, salata ve şıllık tatlısı içermektedir.
Konaklama: ŞANLIURFA NEVALİ HOTEL (5*)

3. GÜN (3 MAYIS 2020)   ŞANLIURFA -GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz ve Şanlıurfa gezimize başlıyoruz. Gün içinde ilk durağımız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından Harran'a gidiyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Urfa şehir merkezine geçerek öğle yemeği molası veriyoruz. Urfa lezzetleri bizi bekler. Mola sonrası mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'yı gezmeye başlıyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının ardından Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra da içebilirsiniz. Sonrasında çarşıda serbest zaman verip buluşarak Şanlıurfa Havaalanına hareket ediyoruz. 21:00 itibariyla misafirlerimizi Şanlıurfa Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüşümüz 22:40 kalkışlı Türk Hava Yolları Şanlıurfa-İstanbul Yeni Havaalanı tarifeli seferi ile.
 
 
UÇUŞ DETAYLARI
 
Gidiş (1.5.2020 Cuma)
TÜRK HAVA YOLLARI İstanbul Yeni H. - Mardin Havaalanı 06:30 kalkış - 08:35 varış
 
Dönüş (3.5.2020 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI Şanlıurfa- İstanbul Yeni H. 22:40 kalkış -  varış 00:40 (ertesi gün)
 
Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 
Not: Rehber grubu Mardin Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan DEEPNATURE sorumlu tutulamaz.
  • Tarih İki kişilik odada kişi başı tur ücreti₺ 2.149 Ek yatak₺ 2.149 Single konaklamalı tur ücreti₺ 2.449 Çocuk fiyatı₺ 1.849

:: Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni H. - Mardin uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Türk Hava Yolları ile Şanlıurfa-İstanbul Yeni H. uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)
:: Bölgedeki ulaşım ve transferler
:: Profesyonel rehberlik hizmetleri
:: 1 gece 5* Mardin Ramada Plaza By Wyndham Hotel'de konaklama
:: 1 gece 5* Şanlıurfa Nevali Hotel'de konaklama
:: 2 sabah kahvaltısı
:: Mardin'de otelde set menü akşam yemeği
:: Urfa'da konukevinde set menü sıra geceli akşam yemeği
:: Program dahilindeki çevre gezileri
:: Zorunlu seyahat sigortası
:: En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

:: Öğle yemekleri
:: Akşam yemeklerindeki içecekler
:: Müze ve ören yeri giriş ücretleri
:: 15 kg. üzeri bagaj ücretleri
:: Uçakta online checkinde koltuk seçimi
:: Kişisel harcamalar
 
*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

BU TURUN FARKI
 
* DEEPNATURE TRAVEL, en fazla 25 kişilik butik bölge turlarıyla, Mardin Urfa turlarında en çok tercih edilen seyahat acentalarından biridir. Bayram dönemi turlarımızın kontenjanları ortalama olarak 1 ay önceden dolmaktadır. Gerek çalıştığımız oteller, gerek rehber kadromuz ile bölge şartlarında verilebilecek en iyi hizmeti sunabilecek şekilde programlar hazırlıyoruz. Araştırın, eşinize dostunuza arkadaşlarınıza sorun elbet DEEP NATURE ile bölgeye gitmiş bir tanıdığınıza rastlarsınız. Onlar anlatsın bizi size. Bölge hakimiyetimiz ve tecrübemiz ile Güneydoğu'yu en iyi şekilde gezebilmek için DEEP NATURE'ı tercih edin.
 
* Turumuz butik konseptli bir tur olup en fazla 25 kişiyle gerçekleşecek şekilde planlanmıştır. Benzer turları, programları görebilirsiniz ancak turumuzun 25 kişiyle sınırlı olarak benzer turlara göre ''daha az kişiyle'' yapıldığı detayını lütfen gözden kaçırmayınız. Bu bizlere 40-45 kişilik bir tura göre iki kat daha maliyetli bir tur olarak yüksek maliyet oluştururken katılımcılara ise daha az kişiyle, nispeten daha az zaman kaybederek ve daha hızlı bir şekilde bu programı gerçekleştirme imkanı vermektedir.
 
* Turumuz fiyat odaklı değildir. Bizden daha ucuz turlara rastlayabilirsiniz. Bu turların pek çoğu otobüsle ve kalabalık gruplar halinde yapılmaktadır. Ancak kitle turizmi yapmadığımızı, butik tur anlayışıyla hizmet verdiğimizi hatırlatırız. Turlarımız en ucuz değildir. Bölge şartlarında, olabildiğince iyi hizmet verebilmek üzerine çaba göstermekteyiz.
 
* Turumuz 19 yıllık deneyimimizle, emekle, özenle ve detaylıca düşünülerek hazırlanmış bir program olup rehberlerimizin ve bölge turlarımıza katılmış misafirlerimizin görüşleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
 
* Çalıştığımız oteller bölge standartlarında iyi oteller arasındadır. Otellerimiz konumları ve hizmet kalitesi ile konaklayan misafirlerimizin çoğu tarafından beğenilmektedir.
 
* Turumuzun rehberleri bölgeye hakim, tecrübeli ve misafir dönüşlerimizde olumlu görüş bildirilmiş rehberlerdir. Benzer turları karşılaştırırken, aynı programın da yazılabileceğini ama aynı hizmet standardının garantisi olmayacağını dikkate almanızı öneririz. Hiç gitmeden, görmeden masa başında programlarımızı kopyalayabiliyorlar belki ama henüz bizi kopyalayamıyorlar:)

 

TUR TARİHLERİNDE GEZİLECEK ŞEHİRLERDE SON 5 YILIN HAVA DURUMU İSTATİSTİKLERİ
Son 5 yılda 1-3 Mayıs tarihlerinde bölgedeki hava durumu incelendiğinde en yüksek sıcaklık 34 derece, en düşük sıcaklık (gece sıcaklığı) ise 12 derece olmuş. Ortalama en yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece. Son 5 yıldaki 15 gün içinde yağmurlu gün sayısı 3. Hava çoğunlukla az bulutlu, açık
 
REZERVASYON HAKKINDA
Resmi tatil dönemlerindeki Mardin Urfa turlarımız yoğun talep görmektedir. Kontenjanımız kısıtlıdır. En az 1 ay öncesine kadar rezervasyonlarınızı tamamlamanızı öneriyoruz. Geç rezervasyonlarda uçak bileti ücretleri yükselmektedir.
 
KONTENJAN HAKKINDA
Mardin Urfa turlarımız 10 ile 25 kişi arasında katılımcı ile butik konseptli olarak yapılmaktadır.

 

Yorum ekleyebilmek için üye olmalısınız.

Bu tur hakkında 105 yorum var. 15 tanesi listelendi.

Tüm yorumlar için tıklayınız.

Burçak Hn. merhaba Öncelikle, Antep Urfa Nemrut turu için sizi tercih etmiş olduğumuz için çok mutlu oldum. Doğru bir tercih yapmışız. Harika bir 3 gün geçirdik. Rehberimiz Mehmet Bey de olduğu içinde, çok şanslıydık. Çok memnun kaldık. Samimi, içten, anlayışlı… Yanında kendimizi inanılmaz güvende hissettik. Ben, sizlere teşekkür etmek istemiştim. Umarım tekrar bir yerlerde karşılaşırız. Kolay gelsin.
Hülya

Merhabalar, Mardin Urfa gezisinden çok memnun kaldık. Rehberimiz Burçak beyden bilgisi, düzgün davranışları ve çözümsel yaklaşımları ile çok memnun kaldığımızı belirtirken teşekkürlerimizi sunarım. Sevgiler
Serap

Rehberimiz Burçak beyin bizi güler yüzüyle karşıladığı ilk dakikadan itibaren bilgi dolu, keyifli ve unutamayacağımız 3 gün geçirdik. Başta rehberimiz olmak üzere Deep Nature ailesine özverili, ilgili ve başarılı hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.
Seval&Mine

Memnun kaldık. Rehber Burçak bey çok donanımlı ve ilgili bir rehberdi, kendisinden de çok memnun kaldık.
Akif

Uğradığımız şehirler ve uğraklardaki tercihler bize göre oldukça doğru yapılmıştı. Rehberimiz çok donanımlı ve aktarma konusunda oldukça deneyimliydi. Aynı rehberin eşlik ettiği turlarınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.
Hacer&Erdem&Mahi Su

Gidilen mekanlar güzeldi. Rehber Burçak bey hem gezi sırasındaki anlatımları hem de grubu aktive etmesi gibi konularda oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur oldu.
Serap

Tur rehberimiz burçak beyi çözüm odaklı ve proaktif davranışları için tebrik ediyoruz. Teşekkürlerimizle.
Gülay&Mustafa

Çok Başarılı! özellikle rehber hem bilgili hem de pozitif. Mardin otel seçimi başarısız. Penceresi olmayan, nemli bir oda da kalma çok zor.
Halime&Mustafa

Her türlü duygu ve düşünce beş yıldız on numara!
Şükran & Nevra

***** (5 yıldız)
Hakan&Sema

Çok güzeldi. Dinlenme saatlerinde bile bizimle ilgilenildi. Mine Aktaş’a da bize bu turu önerdiği için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Burçak Abi’ye de çok teşekkürler..
Mahi Su&Ela

Turdan çok memnun kaldım. Sizin aracılığınızla katıldığım bu turdan oldukça memnun ayrılıyorum. Rehberimiz, oldukça bilgili ve altyapısı kuvvetli çok memnun kaldık. Sizler bizi turlarınızdan haberdar ederseniz çok memnun olurum.
Leyla

Öncelikle tur baştan sona sorunsuz tamamlandı. Tur rehberi Murat bey konuya ve işine çok hakimdi. Her ne kadar sizi tanımadığımız için önceden tereddüt etsek de sonuç gayet olumlu oldu. Bu keyifli ve dolu dolu geçen 4 günlük tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim. (Otobüs şoförü ramazan bey’den de çok memnun kaldık.)
Serpil

Tereddütle başladığımız (ilk kez olması ve turun ismini daha önce duymadığımız için) tur sorunsuz ve keyifli sonuçlandı. Tur rehberimiz Murat bey bölgeye ve konuya çok hakim, anlaşılır bir dil kullanarak bilgi aktarımını gerçekleştirdi, bu anlamda çok şanslıyız. Şoförümüz de keza çok iyiydi. Sadece çalışılan otellerin temizliği konusunda sıkıntı var. O konuda gerekli uyarıların yapılması şart.
Ünsal

Beklediğimden çok daha güzel geçti. Buralara tekrar gelmek isterim. Rehberimizden de çok memnun kaldık, hem bilgisi hem organizasyon becerisi ile hepimizin güzel vakit geçirmesini sağladı.
Banu

Havale/EFT ile ödeme:
2.149 TL
Kredi kartı ile tek seferde:
2.149 TL


  Advantage Axess BankkartCombo Bonus CardFinans Maximum MilesSmiles Paraf Wings World
Taksit
2
3
4
5
6
7
8
9
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
Taksit TutarıTaksit Toplamı
1.074,50 TL2.149,00 TL
716,33 TL2.149,00 TL
564,11 TL2.256,45 TL
459,89 TL2.299,43 TL
390,40 TL2.342,41 TL
340,77 TL2.385,39 TL
303,55 TL2.428,37 TL
274,59 TL2.471,35 TL
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 4824 - Bu site DEEP NATURE SEYAHAT ACENTASI'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.

Crealive